-Nevin Gökçek'ten mağdur ailelere yardım
Haberler » Güncel » Haber

-Nevin Gökçek'ten mağdur ailelere yardım

Sosyal Hizmetler Eğitim ve Yardım Vakfı Onursal Başkanı Nevin Gökçek, Başkent'te yaşayan ve geçim sıkıntı çeken ailelere yardım etmeye devam ediyor. Bu kapsamda soğuk kış şartlarının yaşandığı Ankara'da mağdur ziyaretlerine ara vermeden devam eden Nevin Gökçek, son olarak da, görme engelli bir babanın da aralarında bulunduğu 9 nüfuslu bir aileyi geçindiren annenin evini ziyaret ederek, yardımda...

-Nevin Gökçek'ten mağdur ailelere yardım

Sosyal Hizmetler Eğitim ve Yardım Vakfı Onursal Başkanı Nevin Gökçek, Başkent'te yaşayan ve geçim sıkıntı çeken ailelere yardım etmeye devam ediyor. Bu kapsamda soğuk kış şartlarının yaşandığı Ankara'da mağdur ziyaretlerine ara vermeden devam eden Nevin Gökçek, son olarak da, görme engelli bir babanın da aralarında bulunduğu 9 nüfuslu bir aileyi geçindiren annenin evini ziyaret ederek, yardımda bulundu.

Başkent'te yaşayan, soğuk havalara rağmen hayat şartlarına göğüs geren yüzlerce aileyi ziyaret ederek çeşitli yardımlarda bulunan Sosyal Hizmetler Eğitim ve Yardım Vakfı Onursal Başkanı Nevin Gökçek, son olarak ziyaret ettiği 5 çocuklu, görme engelli babanın da aralarında bulunduğu 9 kişilik aileyi sevindirdi. Yaşlı bir kadına bakarak para kazanan annenin tek geçim kaynağını oluşturduğu aileye maddi yardımda bulunan Nevin Gökçek, çocukları da sevindirmeyi ihmal etmedi.

Çocukların karnelerini ve aldıkları teşekkür ile takdirlerini tek tek inceleyen ve yakın ilgi gösteren Gökçek, karne hediyesi olarak da çocuklara harçlık verirken, ihtiyaçlarını da sormayı ihmal etmedi ve kısa süre içerisinde onların da karşılanması için talimat verdi.

Ailenin anne ve babasıyla da sohbet eden Nevin Gökçek, ailenin tüm ihtiyaçlarının karşılanması için gerekli her türlü girişimde de bulunacağını belirterek, maddi yardımda bulundu. Çok güzel bir misafirlik geçirdiğini ve bunun için de tüm aile bireylerine teşekkür ettiğini de belirten Nevin Gökçek, aileyle bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.