Naci Bostancı Haberleri

Naci Bostancı haber, Naci Bostancı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Naci Bostancı 20.4.2017
AK Parti'li Bostancı'dan "Koltuk Rengi" Değerlendirmesi
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, "Meclisteki kavgaların koltukların renginden ziyade insanların muhakemesi ile ilgili olduğunu düşünürüm. Renklerde kusur aramayalım" dedi.
Naci Bostancı 19.4.2017
AK Parti Grup Başkanvekili Bostancı Açıklaması
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, "AGİT'in tarafsız bir kurum olarak seçimlere ilişkin objektif ve güvenilir değerlendirme yapabilmesi için muhakkak bu kararları veren YSK ile temas kurması, kararların niçin, nasıl alındığını ve nihai olarak hukuki zeminde bu tartışmaların...
Naci Bostancı 10.4.2017
Bozkurt'un İfadeleri Bir Sayıklama Halidir"
MURAT DEMİRCİ - AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, CHP Konya Milletvekili Hüsnü Bozkurt'un "Referandum'da 'evet' çıkarsa hepinizi denize dökeriz." yönündeki sözlerini eleştirerek, "Bozkurt'un ifadeleri kendinden geçme halidir, bir sayıklama halidir.
Naci Bostancı 7.4.2017
AK Parti Grup Başkanvekili Bostancı Açıklaması
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, ABD'nin Suriye'de rejime ait hava üssünü vurmasına ilişkin, "Amerika bunu yaparken, bir taraftan kendi kırmızı çizgilerine ilişkin bir tavırda bulundu.
Naci Bostancı 7.4.2017
AK Parti Grup Başkanvekili Bostancı Açıklaması
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, "16 Nisan'ın rüzgarı bile Sayın Kılıçdaroğlu'nu bir parça değiştirmedi mi? 'Daha yumuşak bir dil, pozitif konuşacağız' diyor.
Naci Bostancı 6.4.2017
Anadolu Ajansı 97 Yaşında
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, "Medyanın çok önem kazandığı ve haberciliğin küresel bir nitelikte donandığı zamanımızda Anadolu Ajansının böylesine kapsamlı ve etkin elemanlarla sürdürdüğü habercilik çalışmasını çok kıymetli buluyorum.
Naci Bostancı 5.4.2017
Hiçbir Çıkar Anlayışı Böyle Bir Tabloyu Meşrulaştıramaz"
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, Beşşar Esed rejiminin İdlib'de düzenlediği kimyasal silah saldırısıyla ilgili, "Hiçbir siyasi yaklaşım, hiçbir uluslararası ilişkiler, hiçbir çıkar anlayışı böyle bir tabloyu meşrulaştıramaz. Bunu normal, mazur ve meşru gösteremez.
Naci Bostancı 31.3.2017
AK Parti Grup Başkanvekili Bostancı Açıklaması
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, "İktidar olmak isteyen bir CHP kollarını açacak, o yüzde 25'in üzerine yüzde 30 daha koyacak.
Naci Bostancı: Bostancı'dan Türkav'a ZiyaretNaci Bostancı 29.3.2017
Naci Bostancı: TBMM Genel Kurulu ToplandıNaci Bostancı 9.3.2017
Naci Bostancı 6.3.2017
AK Parti Grup Başkanvekili Bostancı'dan 'Abidik Gubidik' Açıklaması
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, “Yakın siyasi tarihi bilenler gayet iyi hatırlayacaklardır.
Naci Bostancı 6.3.2017
AK Parti Grup Başkanvekili Bostancı Açıklaması
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, "Geçmişe baktığımızda siyaseti itibarsızlaştıran, daha çok vesayet odaklarını öne çıkartan, siyaseti yürütenlerin halktan çok o vesayet odaklarının gözüne baktığı bir dönemi hatırlamakta fayda var. Kastedilen (abidik gubidik başbakanlar) onlardır.
Naci Bostancı 21.2.2017
AK Parti Grup Başkanvekili Bostancı Açıklaması
TEVFİK ÖZTÜRK - AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, CHP'nin anayasa değişikliği düzenlemesini Anayasa Mahkemesine götürmeme kararına ilişkin, "Bu konuda cevabını vermeleri gereken bazı sorular vardır.
Şu an buradasınız: Naci Bostancı Haberleri | Naci Bostancı Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Naci Bostancı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Naci Bostancı kimdir, hayatı ve biyografisi. Bölge Adliye Mahkemelerinin Sorunları Gideriliyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.5.2020 10:53:16. #1.15#
title