MAHMUT KÖSEMUSUL HABERLERİ

Mahmut Kösemusul haber, Mahmut Kösemusul son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mahmut Kösemusul - 23.07.2015
24 Temmuz Basın Bayramı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, 24 Temmuz Basın Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
Mahmut Kösemusul - 01.07.2015
Haziran Ayı İhracat Rakamları
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, Haziran ayı ihracat rakamlarına ilişkin, "Sakarya'mız, 166,6 milyon dolarla en çok ihracat yapan ilk 10 il arasında" dedi.
Mahmut Kösemusul - 01.07.2015
Sakarya'nın İhracatı Haziran Ayında Yüzde 20 Arttı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Başkanı Mahmut Kösemusul, Sakarya’nın mayıs ayına göre haziran ayında yüzde 20’lik artışı ile en çok ihracat yapan ilk 10 il arasına girdiğini söyledi.
Mahmut Kösemusul - 25.05.2015
Ferizli Osb'de 10 Fabrikanın Temeli Atıldı
Temel atma töreninde açılış konuşmasını gerçekleştiren Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, sanayi bölgesi ve yatırımcı firmalar hakkında bilgi verdi.
Mahmut Kösemusul - 08.05.2015
Ferizli Osb'ye Kredi Desteği
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, odada gerçekleştirilen törende yaptığı konuşmada, bu protokolle firmaların OSB'de üst yapı finansmanlarını sağlamaları konusunda destek olmayı hedeflediklerini söyledi.
Mahmut Kösemusul - 06.05.2015
Satso Yönetim Kurulu Başkanı Kösemusul'dan Ziyaret
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul ve 24. Meslek Komitesi üyeleri, Adapazarı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret etti.
Mahmut Kösemusul - 22.04.2015
Satso Yönetim Kurulu Başkanı Kösemusul'a Ziyaret
Sakarya Gazeteciler Birliği Başkanı Zeki Aydıntepe ve yönetim kurulu üyeleri, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul'u makamında ziyaret etti.
Mahmut Kösemusul - 20.04.2015
Türkiye-Ab İlişkilerinde Yeni Gündem Paneli
Vizenin 1980'de "geçici tedbir" olarak uygulamaya konulduğunu, daha sonra kalıcı hale dönüştüğünü anımsatan Vardan, şöyle konuştu:   "Biz, vize konusunun demokratik olmadığını ve eşitsiz davranış olduğunu devamlı dile getirmeye gayret ediyoruz. Niye eşitsiz? Çünkü anlaşmaya göre, insanların ve malların serbest dolaşımı kısıtlanamaz fakat bugün geldiğimiz noktada iş sahibi olarak belki vize almakta sıkıntı çekmemekle beraber, kendi elemanımız, personelimiz ve birçok kişi, mallarını pazarlamaya gittiğinde bu sıkıntıları çekiyor. Aynı Avrupalı, rahatlıkla, ellerini, kollarını sallayarak sabahleyin bir uçakla gelip akşam da dönmek suretiyle mallarını satabiliyor. Bu, tabii eşitsiz bir durum. Bu sorunların her biriyle uğraşıyoruz." "Müzakere sürecinin önündeki meseleler çözülmeli" SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul da zaman zaman tıkanma noktasına gelen AB ile müzakerelerin, Türkiye'nin AB üyesi ülkelerle ekonomik ilişkilerinin geliştirilmesi, derinleşmesi ve yeni alanlara yayılmasının sağlanmasıyla daha hızlı aşama kaydedeceğinin kaçınılmaz olduğunu söyledi.
Mahmut Kösemusul - 19.04.2015
Sakarya'da Türkiye-Ab İlişkilerine Yönelik Panel
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, yaptığı açıklamada, yarın 15.
Mahmut Kösemusul - 13.04.2015
Karasu Otomotiv İhtisas Endüstri Bölgesi Kurulması Kararı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, Karasu Otomotiv İhtisas Endüstri Bölgesi kurulacağı müjdesine ilişkin, "Milli tankı üreten, milli treni üretmeye hazırlanan Sakarya'nın, otomotiv üretim üssü olmasının önünde hiçbir engel yok.
Mahmut Kösemusul - 01.04.2015
Mart Ayı İhracat Rakamları
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, mart ayı ihracat rakamlarına ilişkin, "Dolar bazında gerileme var ancak euro bazında özellikle Avrupa Birliği (AB) pazarında pazar payımızı artırdığımızı görmek, bizi memnun ediyor ve çalışma azmimizi artırıyor" dedi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mahmut Kösemusul Haberleri | Mahmut Kösemusul Kimdir - Haberler - Sayfa 9 - Mahmut Kösemusul haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mahmut Kösemusul kimdir, hayatı ve biyografisi. Hakkari'deki Terör Saldırısı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.09.2021 19:21:32. #1.13#

title