LÜTFİ ELVAN HABERLERİ

Lütfi Elvan haber, Lütfi Elvan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Lütfi Elvan - 24.2.2020
Ekonomiye ilişkin "torba teklif" Plan ve Bütçe Komisyonunda
Komisyon Başkanı Lütfi Elvan, AK Parti ve MHP Grup başkanvekillerinin bu konu üzerinde ortak çalışma yapılması ve Genel Kurul'da teklife eklenmesi kararı aldıklarını aktardı.
Lütfi Elvan - 24.2.2020
Ekonomiye ilişkin "torba teklif" TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
Komisyon, AK Parti Mersin Milletvekili Lütfi Elvan başkanlığında toplandı.
Lütfi Elvan - 22.2.2020
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Elvan Mersin'de konuştu Açıklaması
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Lütfi Elvan, 83 milyonun hakkının, hukukunun, bütünlüğünün korunması gerektiğini belirterek, "Böyle bir sorumluluğumuz var. 'Suriye'ye neden giriliyormuş?' diyenlere 'Senin ülkenin birliği ve bütünlüğü önemli değil mi?' diye sormak lazım. " dedi.
Lütfi Elvan - 18.2.2020
Dünya Melek Yatırım Forumu'nda AA özel ödüle layık görüldü
AA adına ödülü alan Anadolu Ajansı Yönetim Kurulu Üyesi Ali Türker Pirtini, şunları söyledi: "Dün TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Lütfi Elvan'ın dediği gibi Türkiye en çok melek yatırım çeken ülkeler arasında Avrupa'da dördüncü sırada yer almaktadır.
Lütfi Elvan - 17.2.2020
Dünya Melek Yatırım Forumu 2020
Türkiye Büyük Millet Meclisi Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Lütfi Elvan'ın yönettiği toplantıya; Mali Ekonomi Bakanı Safia Boly, Mauritius 6.
Lütfi Elvan - 17.2.2020
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Elvan: "Melek yatırımda Avrupa'da 4'üncü sıradayız"
TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Lütfi Elvan, melek yatırım ve girişim sermayesi hacminin şu anda yeterli büyüklükte olmamasına rağmen bu alanlarda yüzde 66 büyüme sağladıklarını ve 2019'da 102 milyon dolara ulaştıklarını belirterek, "Türkiye ise 141 melek yatırımcı ile melek...
Lütfi Elvan - 17.2.2020
500 milyar dolarlık melek yatırımcılar İstanbul'da buluştu
Anadolu Ajansı'nın "Global İletişim Ortağı" olduğu WBAF, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Lütfi Elvan ve Dünya Melek Yatırım Forumu Başkanı Baybars Altuntaş'ın katılımıyla başladı.
Lütfi Elvan - 11.2.2020
Finansal piyasalara ilişkin yenilikler içeren teklif Plan ve Bütçe Komisyonunda
Komisyon, AK Parti Mersin Milletvekili ve Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Lütfi Elvan başkanlığında toplandı.
Lütfi Elvan - 10.2.2020
500 milyar dolarlık melek yatırımcılar İstanbul'a geliyor
Türkiye'yi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı ve eski Başbakan Yardımcısı Lütfi Elvan'ın temsil edeceği foruma Kraliyet Akademisi Başkanı Princess Dr.
Lütfi Elvan - 28.1.2020
Belediyenin tiyatro etkinliğinde çocuklar doyasıya eğlendi
Lütfi Elvan Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen tiyatro etkinliğine çocuklar kadar yetişkinler de büyük ilgi gösterdi.
Lütfi Elvan - 11.1.2020
Bakan Pakdemirli'den şehitler Köse ve Karakoç'un ailelerine ziyaret
Baba İsa Köse'ye Kur'an-ı Kerim ve Türk bayrağı hediye eden Pakdemirli'ye ziyaretinde, Mersin Valisi Ali İhsan Su, Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Fatih Metin, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Lütfi Elvan, AK Parti Mersin milletvekilleri Hacı Özkan, Ali Cumhur Taşkın ve Zeynep Gül Yılmaz eşlik etti.
Lütfi Elvan - 11.1.2020
Bakan Bekir Pakdemirli, "Tarım Orman Buluşmaları"nda konuştu: (2)
Konuşmanın ardından basına kapalı devam eden toplantıya Mersin Valisi Ali İhsan Su, Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Fatih Metin, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Lütfi Elvan, milletvekilleri, ilçe belediye başkanları, kurum müdürleri, muhtarlar ve üreticiler de katıldı.
Lütfi Elvan - 11.1.2020
Bakan Pakdemirli, "Kıl Çadırlar Aydınlanıyor Projesi" sertifika törenine katıldı: (2)
Konuşmaların ardından yetiştiricilere sertifikalarının dağıtıldığı törene, Mersin Valisi Ali İhsan Su, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Lütfi Elvan, Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Mersin İli Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Mehmet Akdoğan, milletvekilleri ve diğer ilgililer katıldı.
Lütfi Elvan - 11.1.2020
Bakan Pakdemirli, KKTC Deniz Geçişi İsale Hattı'nı havadan inceledi
Helikopterle, isale hattında sorun olan bölümü inceleyen Pakdemirli'ye Bakan Yardımcısı Fatih Metin ile TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Lütfi Elvan eşlik etti.
Lütfi Elvan - 11.1.2020
Bakan Pakdemirli KKTC Deniz Geçişi İsale Hattı'nı havadan inceledi (2)
Açıklaması sırasında Pakdemirli'ye, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Lütfi Elvan, Mersin Valisi Ali İhsan Su ve milletvekilleri eşlik etti.
Lütfi Elvan - 11.1.2020
Bakan Pakdemirli'den KKTC Deniz Geçişi İsale Hattı'ndaki soruna ilişkin açıklama Açıklaması
Açıklaması sırasında Pakdemirli'ye, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Lütfi Elvan, Mersin Valisi Ali İhsan Su ve milletvekilleri eşlik etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Lütfi Elvan Haberleri | Lütfi Elvan Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Lütfi Elvan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Lütfi Elvan kimdir, hayatı ve biyografisi. AK Parti'li Kandemir: Ana muhalefetin başındaki zat hiçbir zaman bu milletin mücadelesini
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 23.10.2020 04:02:32. #1.15#
title