LUCİANO PAVAROTTİ HABERLERİ

Luciano Pavarotti Haberleri

Luciano Pavarotti haber, Luciano Pavarotti son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Luciano Pavarotti - 19.3.2014
Efsanevi Tenor Jose Carreras Zorlu Center Psm'ye Geliyor
Kariyerinin en etkileyici performansına 1990 Fifa World Cup öncesinde Placido Domingo ve Luciano Pavarotti ile sahneye taşıdıkları "3 Tenor" konseriyle yükselen Carreras bu konserle yaklaşık 2 milyon seyirciye ulaştı.
Luciano Pavarotti - 19.2.2014
Davıd Helfgott Yapı Kredi Sponsorluğuyla Türkiye'de!
Dünyanın en önemli piyanistlerinden ve hayatı Oscar ödüllü "Shine" filmi ile beyaz perdeye aktarılan David Helfgott, çıkacağı son dünya turnesi kapsamında Türkiye'ye geliyor.
Luciano Pavarotti - 10.12.2013
3-5-2 Savaşı
Elazığspor maçı 3-5-2 için ölçü olmaktan çok uzaktı. Zira ilk 7 dakikasında, lig sonuncusuna karşı 2 gol bulduğunuz ve 90 dakika sonunda o skorla kazandığınız bir karşılaşmayla bir dizilişin sınıf geçip geçmediğine karar vermek, fanatik Juventus taraftarı rahmetli Luciano Pavarotti'yi oturma odasında dinleyip sesinin güzelliğine karar vermekle eşdeğer.
Luciano Pavarotti - 2.9.2013
Haftanın Tarihine Bakış
2007- Pankreas kanseri tedavisi gören İtalyan tenor Luciano Pavarotti 71 yaşında öldü.
Luciano Pavarotti - 15.5.2013
Mersin'de 'Madama Butterfly' Kapalı Gişe Sahnelendi
Mersin Devlet Opera ve Balesi, 12'nci Uluslararası Müzik Festivali kapsamında Giacomo Puccini'nin ölümsüz eseri 'Madama Butterfly' operasını sahneledi.
Luciano Pavarotti - 19.2.2013
Klasik Müzik Sevenlere Müjde
Sıra dışı yeteneği sayesinde klasik müziğin yanı sıra caz ve tango gibi farklı türlerin icrasında da son derece yetkin olan Sedef Erçetin Atala, doğaçlamalarıyla da uluslararası düzeyde beğenilen bir müzisyendir. Atala dünyanın pek çok yerinde konserler verdi, festivallere katıldı. Çellist, Gerardo Di Giusto'nun Camerata Ambigua'sı ve Florin Niculescu'nun Drina Quartet'i ile zaman zaman çalmasının yanı sıra; Diana Krall, Manu Dibango, Barbara Luna, Henri Salvador ve Luciano Pavarotti gibi pek çok ünlü isimle birlikte sahne almıştır.
Luciano Pavarotti - 9.2.2013
Türkiye Yok Ama Türkçe Var!
2013 Eurovision Şarkı Yarışması'na Türkiye katılmasa da, Türkçe bir şarkının İrlanda adına katılma ihtimali doğdu.
Luciano Pavarotti - 8.2.2013
Türkiye ve İrlanda Eurovision'a Gidiyor
Üç Türk'den ve iki İrlandalı'dan oluşan Inchequin isimli müzik grubu, İrlanda'nın Eurovision finaline katılma şansı yakaladı.
Luciano Pavarotti - 2.7.2012
Alaçatı; Unutulmayan Tatillerin Yükselen Yıldızı!
Biraz sörf, biraz lezzet, biraz nostalji ve biraz da gece hayatı... Alaçatı, size tahmin ettiğinizden çok daha fazlasını vadediyor, emin olabilirsiniz...
Luciano Pavarotti - 27.6.2012
Başkent'te Tencereli Tavalı "Sanat Pespayeliğine Hayır!" Eylemi
-UĞRAMAZ OLDULAR...- Jethro Tull, Aaron Copland, Blind Guardian, Manhattan Transfer, Yuri Bashmet, Yehudi Menuhin, Joaquin Rodrigo, Garry Burton, Karsten Andersen, Pierre Fournier, Chick Corea, Alirio Diaz, Igor Oistrakh, Enrico Macias, Al Di Meola, Andre Navarra, Jean Pierre Rampal, Fairport Convention, Herbie Mann, Inti Ilimani, Spyra Gyra, Luciano Pavarotti, Wishbone Ash.
Luciano Pavarotti - 19.6.2012
Meyra'nın "Elveda" Klibi CMUSIC TV'de
MEYRA'NIN KLİBİ DÜNYA KLASİK MÜZİK DEVLERİYLE AYNI KANALDA! Meyra'nın; Andrea Bocelli, Anne Sophie Mutter, Luciano Pavarotti, Vladimir Ashkenazy, Avi Avital, Daniel Barenboim, Gustavo Dudamel, Helene Grimaud, Herbert Von, Karajan, Jan Lisiecki, Mischa Maiski gibi klasik müzik devleriyle aynı müzik kanalında yayınlanan klibinin başarısı, birçok Türk klasik müzik sanatçısının dünyada önünü açacak.
Luciano Pavarotti - 4.5.2012
Köyde, Traktör Kasasında Filarmoni Orkestrası Konseri
Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın desteğiyle İzmir'de kurulan Anadolu Filarmoni Orkestrası, Balıkesir'in Edremit ilçesine bağlı Zeytinli beldesinin Mehmetalan Köyü'nde "Çoban Ateşi" konseri verdi.
Luciano Pavarotti - 28.4.2012
Pavarotti ile Evlenmek İstiyordum!
Ortadoğulu izleyicinin hayran olduğu Songül Öden, küçükken ünlü tenor Luciano Pavarotti hayranı olduğunu, hatta onunla evlenmek istediğini söyledi.
Luciano Pavarotti - 11.4.2012
Türk Tenora İsveç'te Büyük İlgi
Mersin Devlet Opera ve Balesi'nin dünyaca ünlü tenoru Bülent Bezdüz, İsveç'in Göteborg Operası'nın sahnelediği Donizetti'nin Lucrezia Borgia Operası'nda Gennaro rolü ile ayakta alkışlandı.
Luciano Pavarotti - 14.3.2012
Flarmoni Orkestrası Köyde Konser Verdi
Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın desteğiyle güzel sanatları Anadolu'nun köylerine ulaştırma amacıyla kurulan Anadolu Filarmoni Orkestrası, Manisa'nın Salihli İlçesi'ne bağlı köylerde Türk ve dünya müziklerinin en seçkin örneklerinden oluşan zengin...
Luciano Pavarotti - 14.3.2012
Anadolu Filarmoni Orkestrası, Köylerde 'Çoban Ateşi' Konseri Veriyor
Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın desteğiyle İzmir'de kurulan Anadolu Filarmoni Orkestrası, köylerde "Çoban Ateşi" konserleri veriyor.
Luciano Pavarotti - 14.3.2012
Anadolu Filarmoni Orkestrası Salihli'de
Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın desteğiyle güzel sanatları Anadolu'nun köylerine ulaştırma amacıyla kurulan Anadolu Filarmoni Orkestrası, Manisa'nın Salihli İlçesi'ne bağlı köylerde Türk ve dünya müziklerinin en seçkin örneklerinden oluşan zengin...
Luciano Pavarotti - 13.3.2012
Senfoni Orkestrasından Çobana Özel Konser
Anadolu Filarmoni Orkestrası, Salihli'nin Çamurhamamı köyünde bir çobana özel konser verdi.
Luciano Pavarotti - 13.3.2012
Anadolu Filarmoni Orkestrası'ndan Köyde Konser
Anadolu Filarmoni Orkestrası, Manisa'nın Salihli ilçesine bağlı köylerde öğrencilere ve vatandaşlara özel konser verdi.
Luciano Pavarotti - 7.3.2012
Erdal Bayrakoğlu İstanbul Live'da!
"Lazarotti" Erdal Bayrakoğlu; 9 Mart 2012, Cuma akşamı Istanbul Live'da sevenleriyle buluşacak.
Luciano Pavarotti - 1.3.2012
Caruso Öksüz Kaldı
Özellikle Luciano Pavarotti ve Andrea Bocelli tarafından seslendirilen versiyonunun yer aldığı albümler dünya çapında milyonlarca satan İtalyan şarkıcı Lucio Dalla hayatını kaybetti.
Luciano Pavarotti - 10.2.2012
Mtso, BM Küresel İlkeler Sözleşmesi'ne İmza Attı
Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO), Birleşmiş Milletler (BM) Küresel İlkeler Sözleşmesi'ni imzaladı.
Luciano Pavarotti - 7.2.2012
Hakan Aysev'e Onur Ödülü
Doğuş üniversitesi'nden Hakan Aysev'e onur ödülü!
Luciano Pavarotti - 24.1.2012
İstanbul Müzik Festivali 40 Yaşında
40 bini aşkın sanatçıyı ağırlayan İstanbul Müzik Festivali'nin 40. yılına özel hazırlanan programı, bir basın toplantısıyla açıklandı.
Luciano Pavarotti - 24.1.2012
40. İstanbul Müzik Festivali
İstanbul Müzik Festivali 40. yılında sanatseverleri özel programıyla karşılıyor.
Luciano Pavarotti - 29.11.2011
"Köylerdeki Beethoven, Pavarottileri Keşfedecekler"
Mustafa Çiftçi - Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından kurulan Anadolu Filarmoni Orkestrası, köy köy gezerek müzik konusundaki yetenekli çocukları eğitecek.
Luciano Pavarotti - 26.10.2011
Ödüle Doymayan Türk Tenor
2007'de hayatını kaybeden dünyaca ünlü tenor Luciano Pavarotti'nin tahtına aday, dünyanın en iyi Belcanto tenorları arasında ilk onda gösterilen 44 yaşındaki Bülent Bezdüz, "Her gittiğim ülkede Türk operasının ve operacısının performansı ile geldiği noktayı sanatseverlere taşımanın mutluluğunu yaşıyorum.
Luciano Pavarotti - 1.9.2011
Entelektüel Olmak Para Kazandırmıyor
"Arabeski hiç düşünmedim" diyen Ayşegül Aldinç: Dramatik hikayesi olan kazanıyor.
Luciano Pavarotti - 23.7.2011
Hakan Aysev ve Burcu Bükem Kuru Roma'da Konser Verdi
Tenor Hakan Aysev ve Soprano Burcu Bükem Kuru, Uluslararası Oda Müziği Topluluğu'nun 30'uncu yılı nedeniyle Roma'da konser verdi. Dünyaca ünlü Tenor Luciano Pavarotti'nin de öğrenciliğini yapan, İstanbul Devlet Opera ve Balesi sanatçılarından Hakan Aysev ile Antalya Devlet Opera ve Balesi sanatçılarından Burcu Bükem Kara, Uluslararası Oda Müziği Topluluğu'nun Senfonik Orkestrası eşliğinde Cuma gecesi konser verdi.
Luciano Pavarotti - 23.7.2011
Roma'da Konser Verdiler
Tenor Hakan Aysev ve Soprano Burcu Bükem Kuru, Uluslararası Oda Müziği Topluluğu'nun 30. yılı nedeniyle Roma'da bir konser verdi. Dünyaca ünlü Tenor Luciano Pavarotti'nin de öğrenciliğini yapan, İstanbul Devlet Opera ve Balesi sanatçılarından Hakan Aysev ile Antalya Devlet Opera ve Balesi sanatçılarından Burcu Bükem Kara, Uluslararası Oda Müziği Topluluğu'nun Senfonik Orkestrası eşliğinde dün gece (Cuma) bir konser verdi.
Luciano Pavarotti - 21.6.2011
Türk Tenor, İtalya'da
Mersin Devlet Opera ve Balesi'nin dünyaca ünlü Türk tenoru Bülent Bezdüz, İtalya'nın en prestijli operalarından Teatro Massimo di Palermo'da sahneye çıktı.
Luciano Pavarotti - 17.5.2011
Şizofren Piyanist 'Davıd Helfgott''un Biletleri Tükenmek Üzere
Ünlü Piyanist 'Davıd Helfgott', 7 Konserlik Turne İçin Türkiye'de
Luciano Pavarotti - 19.4.2011
Ünlü Piyanist Davıd Helfgott 7 Konserlik Turne İçin Türkiye'de
Dünyanın En Önemli Piyanistlerinden Şizofreni Hastası David Helfgott 5 Şehirde 7 Ayrı Konser Vermek Üzere Türkiye'ye Geliyor.
Luciano Pavarotti - 27.3.2011
Engeline Rağmen Pavarotti Gibi Opera Söylüyor (özel)
Zihinsel Engelli Emrah Erdem'in (29) Müzik Aşkı Engel Tanımıyor
Luciano Pavarotti - 26.2.2011
Kraliyet Listesinde Bir Türk
Günaştı, "Şimon Perez, Mahmut Abbas, Cihan Sedat, Hillary ve Bill Clinton, Barak Obama Ailesi, Kennedy ailesi, Cherie Blair, Prens Charles, Camila Paker, Pervez Müşaref, Asıf Ali Zerdari, Benazir Butto, Muammer Kaddafi, George Papandreo, Margaritha Papandreou, Sali Berisha, Jacob Zuma, Paul Kagame, Raila Odinga, Mia Farrow, Kathleen Turner, Donatella Versace, Ivana Trump, Mig Jagger, Jennifer Lopez , Marc Anthony, Michael Jackson'ın ailesi George Benson, Jessica Simpson, Mira Sorvino, Art Garfunkel, Neil Diamond, Woody Allen, Amy Winehouse, Rony Woods, Lindsay Lohan, Al Pacino, Robert DeNiro, Mel Gibson, Jocelyn Wildenstein, Paris Hilton, Liza MInelli, Jon Woight, Morgan Freeman, John Malkowich, Kevin Klein, Luciano Pavarotti, Mother Terresa, Arafat, Luciano Pavarotti, Bono, Jean Clause Van Damm, Steven Spielberg'in aralarında bulunduğu bir çok ünlü kişiyle gerçekleşen özel röportajların koordinasyon ve yapımcılığını yaptım.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Luciano Pavarotti Haberleri | Luciano Pavarotti Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Luciano Pavarotti haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Luciano Pavarotti kimdir, hayatı ve biyografisi. Romeo ile Juliet Prömiyerle Geliyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.10.2020 04:39:55. #1.14#
title