Lokman Ertürk Haberleri

Lokman Ertürk haber, Lokman Ertürk son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Lokman Ertürk 4.10.2017
Öksüz ile Konuşan Eski Başbakanlık Müşaviri Sarıkoca Savunma Yaptı
"Abi doğru, darbe oluyor" Sarıkoca, 16 Temmuz 2016'da Antalya'da düzenlenecek olan ve ünlü futbolcuların oynayacağı yardım maçına katılmak için 15 Temmuz günü Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk ve Ertürk'ün kardeşi ile birlikte Antalya'ya gittiğini anlattı.
Lokman Ertürk 3.10.2017
Başkan Ertürk, Tügiad Heyetini Kabul Etti
Kahramankazan ilçe Belediye Başkanı Lokman Ertürk, Türkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD) Ankara Şube Başkanı Ercan Kahraman'ı makamında kabul etti.
Lokman Ertürk 26.9.2017
Fildişi Sahili Heyetinden Kahramankazan'a Ziyaret
Fildişi Sahili'nin Zouhan-Hounie Belediye Başkanı Zrokpa Dopeu Roger ve beraberindeki heyet, Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk'ü ziyaret etti.
Lokman Ertürk: Tüsiav'dan Kahramankazan'a ZiyaretLokman Ertürk 25.9.2017
Lokman Ertürk 25.9.2017
Tüsiav'dan Kahramankazan'a Ziyaret
Türk Sanayici ve İşadamları Vakfı (TÜSİAV) Yönetim Kurulu Başkanı Veli Sarıtoprak, beraberindeki heyetle Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk'ü ziyaret etti.
Lokman Ertürk 19.9.2017
19 Eylül Gaziler Günü
Milli Egemenlik parkında düzenlenen törene Kaymakam Engin Aksakal, Garnizon Komutanı Albay Ahmet İlbaş, Belediye Başkanı Lokman Ertürk, Cumhuriyet Başsavcısı Ersel Yıldız, gaziler ve şehit aileleri katıldı.
Lokman Ertürk 17.9.2017
AK Parti Kahramankazan Gençlik Kolları Kongresi
Kahramankazan Aile Yaşam Merkezinde düzenlenen kongreye AK Parti Ankara Milletvekili ve Meclis İdare Amiri Ahmet Gündoğdu, Belediye Başkanı Lokman Ertürk, AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Melih Ecertaş, Ankara İl Gençlik Kolları Başkanı Kurtcan Çelebi ve partililer katıldı.
Lokman Ertürk 12.9.2017
Kahramankazan Kavun Pazarı Açıldı
Belediye öncülüğünde Yıldırım Beyazıt Mahallesi'nde kurulan kavun pazarının açılışına, AK Parti Ankara Milletvekili Murat Alparslan, Kaymakam Engin Aksakal, Belediye Başkanı Lokman Ertürk, Ziraat Odası Başkanı Mehmet Ünal, kavun üreticileri ve vatandaşlar katıldı.
Lokman Ertürk 5.9.2017
Gazi Ovacıklı 14 Ay Sonra Meclis Toplantısına Katıldı
Belediye Başkanı Lokman Ertürk, toplantıda yaptığı konuşmada, Ovacıklı'yı tekrar görevinin başında görmekten mutluluk duyduğunu söyledi.
Lokman Ertürk 27.8.2017
Kahramankazan'da Bayram Yardımları
Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, eşi Meral Ertürk ile Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçedeki dar gelirli ailelerin evlerine konuk oldu.
Lokman Ertürk 13.8.2017
Ankara-Kahramankazan Karayolu Genişletilecek
Kahramankazan Belediyesinden yapılan açıklamada, Karayolları Genel Müdürlüğü yetkililerinden oluşan bir heyetin, Kahramankazan ilçesini Ankara il merkezine bağlayan D-750 Devlet Karayolu'nun genişletilmesi çalışmaları kapsamında, Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk'ü ziyaret ettiği belirtildi.
Lokman Ertürk 16.7.2017
Bakan Fikri Işık, Kahramankazan'da 'Milli İradeye Saygı' Yürüyüşüne Katıldı
MİLLİ Savunma Bakanı Fikri Işık Kahramankazan'da şehit yakınları, gaziler ve binlerce Kahramankazanlı ile birlikte 'Milli İradeye Saygı' yürüyüşüne katıldı. Milli Egemenlik parkında toplanan binlerce Kahramankazanlı ellerinde meşalelerle ve şehitlerin fotoğraflarının basılı olduğu dövizlerle Kent Meydanına kadar yürüdü. 15 Temmuz Hain darbe girişiminin yıl dönümde Kahramankazan'da Milli İradeye Saygı yürüyüşü düzenlendi. Bince kişinin katıldığı Saygı Yürüyüşü kortejine Milli Savunma Bakanı Fikri Işık ve Belediye Başkanı Lokman Ertürk, şehit yakınları ve gaziler de katıldı.
Lokman Ertürk 16.7.2017
Dha Ankara -  Bakan Fikri Işık,  Kahramankazan'da 'Milli İradeye Saygı' Yürüyüşüne Katıldı
Milli Savunma Bakanı Fikri Işık Kahramankazan'da şehit yakınları, gaziler ve binlerce Kahramankazanlı ile birlikte 'Milli İradeye Saygı' yürüyüşüne katıldı. Milli Egemenlik parkında toplanan binlerce Kahramankazanlı ellerinde meşalelerle ve şehitlerin fotoğraflarının basılı olduğu dövizlerle Kent Meydanına kadar yürüdü.  15 Temmuz Hain darbe girişiminin yıl dönümde Kahramankazan'da Milli İradeye Saygı yürüyüşü düzenlendi. Bince kişinin katıldığı Saygı Yürüyüşü kortejine Milli Savunma Bakanı Fikri Işık ve Belediye Başkanı Lokman Ertürk, şehit yakınları ve gaziler de katıldı.
Lokman Ertürk 14.7.2017
Kahramankazan'da 15 Temmuz Etkinlikleri
İlçede başta şehit yakınları ve gaziler ile aileleri, ilçe kaymakamı Engin Aksakal ve Belediye Başkanı Lokman Ertürk olmak üzere binlerce vatandaşın katıldığı demokrasi nöbetleri gece geç saatlere kadar devam ediyor.
Lokman Ertürk 14.7.2017
Dha Ankara- Darbe Girişiminin Önemli Yerlerinden Etimesgut ve Kahramankazan'da 15 Temmuz Anma...
KAHRAMANKAZAN'DA DEMOKRASİ NÖBETİ  FETÖ terör örgütü tarafından gerçekleştirilen darbe girişimi sırasında 9 şehit, 92 gazi veren Kahramankazan'da, demokrasi nöbetlerinde kent meydanı dolup taşıyor. 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında Kahramankazan Belediyesi, demokrasi nöbetleri boyunca semazen gösterileri, tasavvuf musikisi, şiir dinletileri, belgesel gösterimleri ve fotoğraf sergisi düzenledi. İlçede başta şehit yakınları ve gaziler ile aileleri, ilçe kaymakamı Engin Aksakal ve Belediye Başkanı Lokman Ertürk olmak üzere binlerce vatandaşın katıldığı demokrasi nöbetleri gece geç saatlere kadar devam ediyor.
Lokman Ertürk 14.7.2017
Kosgeb'de 15 Temmuz Anma Etkinliği
Gazilere plaket verildi Kahramanazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk de 15 Temmuz'un darbe değil işgal girişimi olduğunu söyledi.
Lokman Ertürk 14.7.2017
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Belediye binası girişindeki fuaye alanında düzenlenen serginin açılışına Belediye Başkanı Lokman Ertürk, ilçe protokolü ile şehit yakınları ve gaziler katıldı.
Lokman Ertürk 9.7.2017
Kahramankazan'dan Tataristan'a Ziyaret
Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, beraberindeki milletvekilleri, iş adamları ve bilim insanları ile Kahramankazan'ın kardeş şehri olan Tataristan'ın Yarçallı kentini ziyaret etti.
Lokman Ertürk 5.7.2017
İlçe Jandarma Komutanı Bozdoğan'dan, Veda Ziyareti
Üsteğmen Bozdoğan, Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk'ü makamında ziyaret ederek veda etti.
Lokman Ertürk 24.6.2017
Adil Öksüz'ün Serbest Bırakılmasına İlişkin İddianame
Başbakanlık Müşaviri Ali İhsan Sarıkoca, yaptığı açıklamada, iddianameye ilişkin haberlerin basında yer almasının ardından vatandaşlarda, "Başbakanlık müşavirinin o hainle neden görüştüğü" sorusunu gündeme getirdiğini belirterek, "15 Temmuz gecesi Kahramankazan Belediye Başkanı Sayın Lokman Ertürk ile birlikteydik.
Lokman Ertürk 21.6.2017
Nevin Gökçek'ten Yoksul Ailelere Yardım
Gökçek'e ziyaretlerinde Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk ve eşi Meral Ertürk de eşlik etti.
Lokman Ertürk 18.6.2017
Kahramankazanlıların 15 Temmuz Mücadelesi Beyaz Perdeye Taşındı
"Son Temmuz" filmi ile Kahramankazan halkının 15 Temmuz gecesi verdiği mücadele beyaz perdeye taşınırken, Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk de filmde konuk oyuncu olarak yer aldı.
Lokman Ertürk 16.6.2017
Kahramankazan'da 15 Temmuz Müzesi Yapılacak
Kültür ve Turizm Bakanlığından gelen bir heyet, Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk'ü ziyaret ederek, müzeye ilişkin görüş alışverişinde bulundu.
Lokman Ertürk 31.5.2017
Kahramankazanlılar Genelkurmay Çatı Davasını İzledi
Dernek üyelerine eşlik eden Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, gazetecilere yaptığı açıklamada, 15 Temmuz darbe girişiminin Türk milletinin devletine, milletine, bayrağına, vatanına olan aşkı sayesinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ateşlediği işaret fişeği ile önlendiğini belirtti.
Lokman Ertürk 11.5.2017
Kahramankazan'da Bilim Şenliği
İmrendi ve Kahramankazan Ortaokulu öğrencileri tarafından okulun toplantı salonunda düzenlenen etkinliğin açılışını Kaymakam Engin Aksakal ve Belediye Başkanı Lokman Ertürk yaptı.
Lokman Ertürk 10.5.2017
15 Temmuz Şehitleri İçin Yüzdüler
Yarışmalar sonunda dereceye giren öğrencilere madalya ve katılım belgeleri, turnuvanın final müsabakalarını izleyen Belediye Başkanı Lokman Ertürk ve ilçe protokolü tarafından verildi.
Lokman Ertürk 26.4.2017
Kahramankazan'da 35 Bin Fidan Dağıtıldı
Belediye Başkanı Lokman Ertürk, yaptığı açıklamada, fidanları vatandaşlarla buluşturmanın mutlululuğunu yaşadıklarını söyledi.
Lokman Ertürk 21.4.2017
Tataristalı Heyetin Kahramankazan'ı Ziyareti
Ankara'nın Kahramankazan ilçesiyle kardeş şehir olan Tataristan'ın en önemli liman şehri Neberezhnye Chelni'den gelen heyet, Belediye Başkanı Lokman Ertürk'e taziye ziyaretinde bulundu.
Lokman Ertürk 19.4.2017
Kahramankazan Belediyesinin Logosu Değişti
Belediye Başkanı Lokman Ertürk, yaptığı açıklamada, belediyenin yeni logosunun başta Kahramankazan olmak üzere tüm Türkiye'ye hayırlı ve uğurlu olması temennisinde bulundu.
Lokman Ertürk 12.4.2017
Halk Oylamasına Doğru
Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, "15 Temmuz'da nasıl olduysak kurşuna set, 16 Nisan'da kararımız evet." dedi.
Lokman Ertürk 6.4.2017
Küba'nın Ankara Büyükelçisi Casals Açıklaması
Kahramankazan Belediyesine geçerek, Belediye Başkanı Lokman Ertürk ile görüşen Casals ve beraberindekilere ilçeyi tanıtan bir sunum yapıldı.
Lokman Ertürk 19.3.2017
Kahramankazan'da Aşıklar Atışması
Kahramankazan Belediyesinin düzenlediği 18 Mart Çanakkale Zaferi ve şehitleri anma günü nedeniyle 'Aşıklar programı' düzenledi. Belediye Başkanı Lokman Ertürk, şehitler ve gaziler derneği ve vakıf temsilcileri ile şehit yakınları ve gazilerle çok sayıda vatandaşın katıldığı program.
Lokman Ertürk 18.3.2017
Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 102. Yıl Dönümü
Kur'an-ı Kerim okunmasının ardından şehit mezarlarının tek tek ziyaret edilerek dua edilmesi sırasında 15 Temmuz'da Akıncı Üssü'nde şehit olan Lokman Biçinci'nin annesi Güldali ve babası Recep Biçinci gözyaşlarını tutamadı. Baba Recep Biçinci mezarın başında bulunan Türk bayrağını öperek oğluna özlemini gidermeye çalıştı. Aileyi Kaymakam Engin Aksakal ve Belediye Başkanı Lokman Ertürk teselli etti.
Lokman Ertürk 10.3.2017
Kahramankazan'da "Engelleri Birlikte Aşıyoruz" Programı
Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, burada yaptığı konuşmada, engelli vatandaşların yaşama tutunma konusundaki azim ve kararlılığının kendilerine de örnek olduğunu belirterek, onların kendi kendilerine yeten bireyler haline gelmesi için belediye olarak önemli çalışmaları hayata geçirdiklerini söyledi.
Şu an buradasınız: Lokman Ertürk Haberleri | Lokman Ertürk Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Lokman Ertürk haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Lokman Ertürk kimdir, hayatı ve biyografisi. Kahramankazan Belediye Başkanı Ertürk'ten 1 Polisin Şehit Olduğu Saldırıya İlişkin Açı
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 1.4.2020 11:54:27. #1.15#
title