Ipsos Haberleri

Ipsos haber, Ipsos son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ipsos - 08.09.2020
Vatandaş normalleşme sürecinin gidişatını kötü buluyor
Koronavirüs Salgını ve Toplum Araştırması ile Ipsos; Türkiye'de koronavirüs vakasının ilk kez tespit edilmesini takiben vatandaşların bu konuya ilişkin farkındalık düzeylerini, endişelerini, değişen davranışlarını ortaya koymaya devam ediyor.
Ipsos - 21.08.2020
Yastıkaltı birikimin yerini vadeli hesap alıyor
ING Türkiye'nin gerçekleştirdiği bir araştırmaya göre, tasarruf araçları arasında, yastıkaltı altın ve nakitte altı puanlık düşüş kaydedilirken TL ve döviz vadeli hesaplarda toplam beş puanlık artış yaşandı.
Ipsos - 14.08.2020
Son dakika haberleri... Uzaktan eğitimin başarısına ilişkin toplumda görüş birliği yok
Son dakika ekonomi haberi: İpsos'un yaptığı araştırmaya göre, ebeveynlerin çoğunluğu uzaktan eğitim hizmetini başarılı bulsa da toplumda görüş birliği yokIpsos'tan yapılan açıklamaya göre, firma, Koronavirüs Salgını ve Toplum başlıklı araştırması ile Türkiye'de koronavirüs vakasının ilk kez tespit edilmesini...
Ipsos - 31.07.2020
Kovid-19 ile kişisel bakıma verilen önem arttı
GSK Tüketici Sağlığı için IPSOS tarafından gerçekleştirilen yeni bir araştırmaya göre yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını, insanların kişisel bakım konusundaki davranışları ve tutumları üzerinde önemli bir etki oluşturdu.
Ipsos - 22.06.2020
Sırbistan'daki seçimde, Cumhurbaşkanı Vucic'in partisi tek başına iktidar oldu
Sırbistan'da dün yapılan genel seçimin resmi olmayan sonuçlarına göre, Cumhurbaşkanı Aleksandar Vucic'in Sırp İlerleme Partisi (SNS) öncülüğündeki ittifak tek başına iktidar oldu.
Ipsos - 03.06.2020
ABD'lilerin çoğunluğu George Floyd gösterilerini desteklerken, Trump'ın tutumunu onaylamıyor
ABD'de çoğunluğun siyahi George Floyd'un polis şiddetiyle ölmesine karşı düzenlenen protestoları desteklediği ve Başkan Donald Trump'ın protestolara karşı tavrını ise onaylamadığı ortaya çıktı.
Ipsos - 20.05.2020
Araştırma-Tasarruf planlayanlar azaldı, altına yönelim arttı
ING Türkiye'nin IPSOS işbirliğiyle yaptığı araştırmanın sonuçları, pandemi döneminde tasarruf yapmayı planlayanlar azalırken, tasarruf araçları arasında altını seçenlerin payı yükseldi.
Ipsos - 20.05.2020
Koronavirüs, harcama ve tasarruf alışkanlıklarını etkiliyor
ING Türkiye, Türkiye'nin Tasarruf Eğilimleri Araştırması'nın (TTEA) 2020 yılı ilk çeyrek sonuçları ile birlikte, nisan ayında koronavirüs salgınının harcama ve tasarrufa etkisini de ölçümledi.
Ipsos - 07.05.2020
Arçelik, iklim krizi ile mücadelede en iyi şirketler arasında
Arçelik, iklim değişikliğiyle mücadele alanındaki çalışmalarıyla dünyanın en önemli çevre girişimlerinden biri olan Karbon Saydamlık Projesi'nin (Carbon Disclosure Project-CDP) 2019 İklim Programı'nda A- derecesiyle Türkiye'de en yüksek dereceyi alan şirketlerden biri olurken, CDP 2019...
Ipsos - 24.04.2020
Hafta Sonu Sokağa Çıkma Yasağının Olması Cuma günleri alışverişi etkiliyor!
Ipsos'un; Koronavirüs salgınının ilan edildiği andan itibaren Ipsos Hane Tüketim Paneli üzerinden haftalık olarak yayınladığı tüketim verileri; "tüketici davranışlarının haftalık değişimini" ortaya koymaya devam ediyor.
Ipsos - 09.04.2020
Kanada'da Kovid-19 kaynaklı ölüm vakası sayısı 476'ya çıktı
Kanada genelinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle son 3 günde 169 kişi daha hayatını kaybetti.
Ipsos - 23.03.2020
% 17'nin koronavirüs bilgisi yok!
Türkiye toplumu Koronavirüs salgınıyla ilgili ne kadar endişeli? Bugüne kadar salgına karşı ne tür önlemler aldı? Koronavirüs tüketicilerin satın alım davranışlarını nasıl değiştirdi? gibi temel soruların yanıtları detaylarıyla birlikte raporlandı.
Ipsos - 21.03.2020
Koronavirüs hane içi hızlı tüketim ürünleri harcamalarına nasıl etki ediyor?
Ipsos Hane Tüketim Paneli'ne üye olan dijital hanelerinden iletilen kayıt sayıları 11-17 Mart tarihinde bir önceki haftaya kıyasla %21 arttı.
Ipsos - 20.03.2020
ABD'lilerin yüzde 55'i Trump'ın Kovid-19 ile mücadelesinden memnun
ABD Başkanı Donald Trump'ın, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadelesine toplumsal destek arttı.
Ipsos - 11.03.2020
Kağıt kültüründe 3 gün, dijitalde 1 saat
Ipsos tarafından gerçekleştirilen "Elektronik İmza Kullanım Alışkanlıkları" araştırmasının sonuçları açıklandı. E-imza en çok yüzde 50 oranla e-Devlet uygulamalarında kullanıyor.
Ipsos - 09.03.2020
Kadınlar Kontrollü Özgürlük İstiyor
Ipsos'un düzenli olarak gerçekleştirdiği, Türkiye'nin en geniş kapsamlı yaşam tarzları araştırmalarından biri olan ve sonuncusu Şubat ayında raporlanan Türkiye'yi Anlama Kılavuzu Araştırması, Kadın konusuna da çok çeşitli açılardan eğiliyor.
Ipsos - 09.03.2020
"Güç" kavramı daha çok erkeklerle ilişkilendiriliyor
Ipsos Türkiye'yi Anlama Kılavuzu Araştırması 2020 raporundan; cinsiyete yönelik global tutum ve davranış araştırma sonuçları...
Ipsos - 09.03.2020
Türkiye'de yakın gelecekte tasarruf yapmayı planlayanların oranı yüzde 34,4'e ulaştı
ING Türkiye'nin "Türkiye'nin Tasarruf Eğilimleri Araştırması"na göre, 2019'un son çeyreği itibarıyla tasarruf sahipliği oranı yüzde 13 olarak gerçekleşirken, yakın gelecekte tasarruf yapmayı planlayanların oranı, son 3 yılın en yüksek seviyesine çıkarak yüzde 27,7'den yüzde 34,4'e çıktı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ipsos Haberleri | Ipsos Haber - Haberler - Sayfa 3 - Ipsos haberleri, son dakika ıpsos haber ve gelişmeleri burada. ABD Başkanlık Seçimleri: Trump ve Biden seçimler öncesindeki son canlı yayın tartışmasında neler yaşandı?.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 27.11.2021 18:39:04. #1.14#

title