İDRİS BALUKEN HABERLERİ

İdris Baluken haber, İdris Baluken son dakika haberleri ve gelişmeleri.

İdris Baluken - 22.02.2017
Torba Teklif" TBMM Genel Kurulunda
CHP İzmir Milletvekili Musa Çam, "torba kanun teklifi" ile Esnaf Ahilik Sandığı kurulacağını belirterek, "Avukatlar, noterler, hekimler, diş hekimleri esnaf değil ama zorunlu olarak bu sandığa üye olacak.
İdris Baluken - 21.02.2017
İdris Baluken Tutuklandı
Diyarbakır'daki terör soruşturması kapsamında hakkında açılan davada verilen tahliye kararına itiraz edilen ve Ankara'da gözaltına alınan HDP Diyarbakır Milletvekili İdris Baluken tutuklandı.
İdris Baluken - 21.02.2017
Diyarbakır'daki Terör Soruşturması Kapsamında, Hakkında Açılan Davada Verilen Tahliye Kararına...
Diyarbakır'daki terör soruşturması kapsamında, hakkında açılan davada verilen tahliye kararına itirazın ardından Ankara'da gözaltına alınan HDP Diyarbakır Milletvekili İdris Baluken tutuklandı.
İdris Baluken - 21.02.2017
Ankara) Hdp Diyarbakır Milletvekili Baluken Gözaltına Alındı
(ANKARA) HDP Diyarbakır Milletvekili Baluken gözaltına alındıANKARA (İHA) - HDP Diyarbakır Milletvekili İdris Baluken, Ankara'da gözaltına alındı.
İdris Baluken - 21.02.2017
Hdp'li Baluken Gözaltına Alındı
Diyarbakır'da terör soruşturması kapsamında hakkında açılan davada verilen tahliye kararına itiraz edilen HDP Diyarbakır Milletvekili İdris Baluken, Ankara'da gözaltına alındı.
İdris Baluken - 17.02.2017
Hdp'li Baluken Hakkında Yakalama Kararı Çıkarıldı-2-
BALUKEN'İN AVUKATLARI KARARA İTİRAZ ETTİHDP Diyarbakır Milletvekili İdris Baluken hakkında tutuklanmasına yönelik yakalama kararı çıkarılmasına itiraz edildi.
İdris Baluken - 17.02.2017
Hdp'li Baluken Hakkında Yakalama Kararı
Yargılandığı terör soruşturması çerçevesinde tutuklanan ve geçtiğimiz günlerde tahliye edilen HDP Diyarbakır Milletvekili İdris Baluken hakkında tutuklanmasına yönelik yakalama kararı çıkarıldı.
İdris Baluken - 17.02.2017
Diyarbakır 1. Ağır Ceza Mahkemesi, Hdp Milletvekili İdris Baluken Hakkında, Cumhuriyet...
IHAAW122336-ASA/17-02-2017 - Diyarbakır 1. Ağır Ceza Mahkemesi, HDP Milletvekili İdris Baluken hakkında, Cumhuriyet Başsavcılığının serbest bırakılmasına yaptığı itiraz üzerine tutuklanmasına yönelik yakalama kararı çıkardı.
İdris Baluken - 17.02.2017
Hdp'li Baluken Hakkında Yakalama Kararı Çıkarıldı
BİNGÖL Cumhuriyet Başsavcılığı'nca açılan soruşturma kapsamında 4 Kasım'da tutuklanan, 30 Ocak günü yapılan ilk duruşmada ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılan HDP Diyarbakır Milletvekili İdris Baluken hakkında savcılığın itirazı üzerine, tutuklanmasına yönelik yakalama kararı çıkarıldı.
İdris Baluken - 07.02.2017
Dha Ankara - Baluken: Anayasa Değişikliği Paketine 'Hayır' Demek Bizim Hakkımız
HDP'li İdris Baluken referandumda anayasa değişikliği teklifine 'hayır' oyu vereceklerini yineleyerek "Oy ve söz hakkı gasbedilmiş, ilk andan itibaren o sürecin dışına atılmış bir partinin mensupları olarak bu anayasa değişiklik paketine en güçlü şekilde 'hayır' demek bizim hakkımızdır.
İdris Baluken - 07.02.2017
Hdp TBMM Grup Toplantısı
HDP Diyarbakır Milletvekili İdris Baluken, "Oy ve söz hakkı gasbedilmiş, ilk andan itibaren o sürecin dışına atılmış bir partinin mensupları olarak anayasa değişiklik paketine en güçlü şekilde 'hayır' demek bizim hakkımızdır.
İdris Baluken - 30.01.2017
Hdp'li Baluken'e Tahliye Kararı (2)
BİNGÖL Cumhuriyet Başsavcılığınca hakkında açılan soruşturma kapsamında 4 Kasım'da tutuklanan HDP Diyarbakır Milletvekili İdris Baluken, ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istemiyle yargılandığı Diyarbakır'daki ilk duruşmada tahliye edildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
İdris Baluken Haberleri | İdris Baluken Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - İdris Baluken haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. İdris Baluken kimdir, hayatı ve biyografisi. Hdp'li Buldan'dan Anayasa Mahkemesi'ne Tutuklu Milletvekilleri İçin 'Tahliye' Çağrısı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.10.2021 23:19:08. #1.14#

title