HALUK ŞAHİN HABERLERİ

Haluk Şahin haber, Haluk Şahin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Haluk Şahin - 12.12.2018
Trabzonspor'da 4 İsim Salonda Çalıştı
Bazı oyuncuların antrenmana 25 dakika önceden çıkmaları ise dikkat çekti. Ayrıca Futbol Şubesi 1461 Trabzon ve altyapı koordinatörü Haluk Şahin ile Futbol Şubesi 1461 Trabzon ve altyapı sorumlusu, stadyum koordinatörü Özer Bayraktar da antrenmanı izledi.
Haluk Şahin - 3.12.2018
Trabzonspor'da Mazbata Töreni Yapıldı
Ahmet Ağaoğlu başkanlığındaki yönetim kurulundan şu isimler yer alıyor: Mehmet Yiğit Alp, Ertuğrul Doğan, Ömer Sağıroğlu, Emin Kahraman, Müminhan Bilgin, Önder Bülbüloğlu, Haluk Şahin, Özer Bayraktar, Yalçın Orhan, Ahmet Fikret Gökhan, Serdar Ekrem Şirin, Yusuf Hayırlıoğlu, Yaşar Kibar Güven, Sertaç Güven.
Haluk Şahin - 2.12.2018
Trabzonspor'da Başkan Ağaoğlu Güven Tazeledi
AĞAOĞLU'NUN YENİ YÖNETİM LİSTESİ Ahmet Ağaoğlu başkanlığındaki yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu: Asil Üyeler: Mehmet Yiğit Alp, Ertuğrul Doğan, Ömer Sağıroğlu, Emin Kahraman, Müminhan Bilgin, Önder Bülbüloğlu, İbrahim Haluk Şahin, Özer Bayraktar, Yalçın Orhan, Ahmet Fikret Gökhan, Serdar Ekrem Şirin, Yusuf Hayırlıoğlu, Yaşar Kibar Güven ile Sertaç Güven.
Haluk Şahin - 2.12.2018
Trabzonspor'da 74'üncü Olağan Genel Kurul'un İkinci Günü Oy Kullanma ile Başladı
YENİ LİSTEDE 5 İSİM Trabzonspor'da mevcut başkan Ahmet Ağaoğlu, yeni dönem öncesi listesinde 5 değişikliğe gitti. Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu'nun yanı sıra Dış İlişkiler Komitesi Başkan Yardımcısı Çağlar Mesut Bozoğlu, Futbol Komitesi Başkan Yardımcısı Faruk Kanca, Amatör Branşlar, Personel ve Stadyum Koordinatörü Burhan Cahit Erdem ve Basın Sözcüsü Zeyyat Kafkas'ın yer almadığı yeni liste; Mehmet Yiğit Alp, Ertuğrul Doğan, Ömer Sağıroğlu, Emin Kahraman, Müminhan Bilgin, Önder Bülbüloğlu, İbrahim Haluk Şahin, Özer Bayraktar, Yalçın Orhan, Ahmet Fikret Gökhan, Serdar Ekrem Şirin, Yusuf Hayırlıoğlu, Yaşar Kibar Güven ile Sertaç Güven isimlerinden oluştu.
Haluk Şahin - 2.12.2018
Trabzonspor Kulübünün Olağan Kongresi
Ağaoğlu'nun listesi Ahmet Ağaoğlu'nun listesinde şu isimler yer alıyor: Asil üyeler: Ahmet Ağaoğlu, Mehmet Yiğit Alp, Ertuğrul Doğan, Ömer Sağıroğlu, Emin Kahraman, Müminhan Bilgin, Önder Bülbüloğlu, Haluk Şahin, Özer Bayraktar, Yalçın Orhan, Ahmet Fikret Gökhan, Serdar Ekrem Şirin, Yusuf Hayırlıoğlu, Yaşar Kibar Güven, Sertaç Güven.
Haluk Şahin - 1.12.2018
Trabzonspor Kulübünün Kongresi Başladı
Trabzonspor Kulübünün 74. genel kurulu başladı.
Haluk Şahin - 30.11.2018
Aksaray'a 'Sosyal Çocuk' Projesi
  TÜM BRANŞLARIN BİR ARADA OLDUĞU İLK ÇOCUK MERKEZİ   Çocukları tablet, telefon ve televizyon bağımlılığından kurtarmak ve ilgi duydukları alanlarda eğlendirici eğitimler görebilecekleri bir ortam oluşturmak amacıyla Sosyal Çocuk ve Eğitim Merkezi'ni kurmaya karar verdiklerini açıklayan Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, "Türkiye'de her alanda bir çocuk merkezi bulunuyor.
Haluk Şahin - 29.11.2018
Trabzonspor'da Olağan Genel Kurul Tek Listeyle Gerçekleşecek (2)
YENİ LİSTE AÇIKLANDI Ağaoğlu'nun sunduğu yeni liste; Mehmet Yiğit Alp, Ertuğrul Doğan, Ömer Sağıroğlu, Emin Kahraman, Müminhan Bilgin, Önder Bülbüloğlu, İbrahim Haluk Şahin, Özer Bayraktar, Yalçın Orhan, Ahmet Fikret Gökhan, Serdar Ekrem Şirin, Yusuf Hayırlıoğlu, Yaşar Kibar Güven ile Sertaç Güven yer aldı.
Haluk Şahin - 29.11.2018
Trabzonspor'da Olağan Genel Kurul Tek Listeyle Gerçekleşecek (1)
YENİ LİSTE AÇIKLANDI Ağaoğlu'nun sunduğu yeni liste; Mehmet Yiğit Alp, Ertuğrul Doğan, Ömer Sağıroğlu, Emin Kahraman, Müminhan Bilgin, Önder Bülbüloğlu, İbrahim Haluk Şahin, Özer Bayraktar, Yalçın Orhan, Ahmet Fikret Gökhan, Serdar Ekrem Şirin, Yusuf Hayırlıoğlu, Yaşar Kibar Güven ile Sertaç Güven yer aldı.
Haluk Şahin - 27.11.2018
Elektrikli Faytonlara "Yokuş Kalkış ve İniş" Desteği
Makine mühendisi Haluk Şahin, 12 yıl önce faytonları çeken atlara eziyet edilmeden daha çevreci bir nostalji yaşatmak düşüncesiyle hayata geçirdiği elektrikli fayton üretimine devam ediyor.
Haluk Şahin - 21.11.2018
Haluk Şahin: "Trabzonspor Büyük Maçlarda Büyük Oynar"
Trabzonspor Futbol Şube Sorumlusu Haluk Şahin, bordo-mavililerin büyük maçlarda büyük oynadığını belirterek, Fenerbahçe maçını kazanıp ligdeki gerçek güçlerini ortaya koyacaklarını söyledi.
Haluk Şahin - 14.11.2018
Kente 1 Milyarlık Yatırım Yaptık"
Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, 4,5 yılda Aksaray'a 1 milyar liranın üzerinde yatırım yaptıklarını söyledi.
Haluk Şahin - 13.11.2018
Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı Açıklaması
Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı hizmete giren 400 yataklı Eğitim ve Araştırma Hastanesi için 18 milyon 200 bin liralık yatırım yaptıklarını açıkladı.
Haluk Şahin - 10.11.2018
Büyük Önder Atatürk'ü Anıyoruz
Aksaray 15 Temmuz Milli İrade Meydanı'ndaki törende Aksaray Valisi Ali Mantı ve Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı tarafından Atatürk anıtına çelenk bırakıldı.
Haluk Şahin - 29.10.2018
Konya'da Cumhuriyet Bayramı Coşkuyla Kutlandı
Aksaray'da ise 15 Temmuz Milli İrade Meydanı'nda tören düzenlendi. Aksaray Valisi Aykut Pekmez, Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı ile törene katılan öğrencilerin ve vatandaşların Cumhuriyet Bayramı'nı kutladı.
Haluk Şahin - 29.10.2018
Cumhuriyetin 95. Yılı Kutlanıyor
15 Temmuz Milli İrade Meydanı'nda devam eden törende, Vali Pekmez ile Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, törene katılanların Cumhuriyet Bayramı'nı kutladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Haluk Şahin Haberleri | Haluk Şahin Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Haluk Şahin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Haluk Şahin kimdir, hayatı ve biyografisi. Ünal Karaman: Finalde Elbette Bayrağı Ben Sallamak İsterim.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.10.2020 05:59:55. #1.14#
title