Ender Faruk Uzunoğlu Haberleri

Ender Faruk Uzunoğlu haber, Ender Faruk Uzunoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ender Faruk Uzunoğlu - 03.07.2012
Kaymakam Trafik Kazası Geçirdi
Malatya'daki trafik kazasında, Kale Kaymakamı Ender Faruk Uzunoğlu ve şoförü yaralandı.
Ender Faruk Uzunoğlu - 03.07.2012
Kaymakam Ölümden Döndü
Malatya'nın Kale İlçe Kaymakamı Ender Faruk Uzunoğlu'nun makam aracının şarampole yuvarlanması sonucu 4 kişi yaralandı.
Ender Faruk Uzunoğlu - 03.07.2012
Kale Kaymakamı Ölümden Döndü
Malatya'nın Kale İlçesi Kaymakamı Ender Faruk Uzunoğlu'nun içinde bulunduğu makam aracı şarampole uçtu.
Ender Faruk Uzunoğlu - 03.07.2012
Kaymakamın Makam Aracı Şarampole Yuvarlandı: 2 Yaralı
Malatya'nın Kale İlçe Kaymakamı Ender Faruk Uzunoğlu, makam aracının şarampole yuvarlanması sonucunda yaralandı.
Ender Faruk Uzunoğlu - 25.06.2012
Pütürge'de Futbol Şöleni Düzenlendi
50 takımın yer aldığı İstanbul ilinde bulunan derneklerin katıldığı turnuvanın finaline Vali Ulvi Saran, AK Parti Malatya Milletvekili Ömer Faruk Öz, Kale Kaymakamı Ender Faruk Uzunoğlu, Pütürge Kaymakamı Fatih Çelikkaya, Pütürge Belediye Başkanı Necdet Ayaydın, ilçe belediye başkanları ve belde belediye başkanları ile birçok işadamı katıldı.
Ender Faruk Uzunoğlu - 08.12.2011
Malatya Valisi Saran ve İdare Amirleri, Köylere Yapılan Hizmetleri Değerlendirdi
Malatya İl Özel İdaresi'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, Vali Ulvi Saran, İl Emniyet Müdürü Mustafa Aygün, İl Jandarma Komutan Vekili Dündar Aydın, Kale Kaymakamı Ender Faruk Uzunoğlu, İl Genel Meclisi Başkanı Naci Şavata, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İrfan Kaya, Kale Belediye Başkanı Hacı Bayram Gökhan, İl Genel Meclisi üyeleri Hacı Bayram Özbay ve Mehmet Akdeniz'in katılımıyla Kale ilçesinde toplantı düzenlendi.
Ender Faruk Uzunoğlu - 07.12.2011
Kale Kaymakamlığı Soba Dağıtıyor
Kaymakam Ender Faruk Uzunoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı aracılığıyla belirlenen 60 aileye soba yardımı yapmaya başladıklarını bildirdi.
Ender Faruk Uzunoğlu - 18.08.2011
Malatya Valisi Saran'dan Mülki Amirlere İftar
Malatya Valisi Ulvi Saran, mülki amirlere iftar verdi. Valilikten yapılan yazılı açıklamaya göre, bir restoranda verilen iftarda konuşan Saran, iftara katılan mülki amirlere teşekkür etti. Saran, Ramazan'ın hayırlara vesile olmasını diledi. İftara Vali Yardımcıları İnci Sezel Becel, Sezer Işıktaş, Şükrü Özcan, Bilal Bozdemir v Mehmer Demir, Akçadağ Kaymakamı Erhan Günay, Arapgir Kaymakamı Ercan Turan, Arguvan Kaymakamı Mehmet Maraşlı, Battalgazi Kaymakamı Abdülmuttalip Aksoy, Darende Kaymakamı Mehmet Aktaş, Doğanşehir Kaymakamı Barbaros Baran, Doğanyol Kaymakamı Emrah Yılmaz, Hekimhan Kaymakamı Nurettin Dayan, Kale Kaymakamı Ender Faruk Uzunoğlu, Kuluncak Kaymakamı Mehmet Yiğit, Pütürge Kaymakamı Fatih Çelikkaya, Yazıhan Kaymakamı Abdullah Abid Öztoprak ve Yeşilyurt Kaymakamı İlhan Abay ile eşleri katıldı.
Ender Faruk Uzunoğlu - 18.07.2011
Kayısıya Alternatif Bulmak İçin Envanter Çalışması Yapacaklar
Malatya'nın Kale ilçesinde kayısıya alternatif tür bulmak isteyen Kaymakamlık, envanter çalışması yapacak. Kale Kaymakamı Ender Faruk Uzunoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, şu ana kadar ilçede ciddi bir tarım ve hayvancılık envanter çalışması olmadığını söyledi.
Ender Faruk Uzunoğlu - 05.07.2011
Malatya'nın 100 Ayrı Noktasına Vitamin Durakları Dikilecek
Malatya'nın giriş ve çıkışlarındaki meyve tezgahlarını estetik hale getirmeyi planlayan İl Özel İdaresi, hazırladığı Sosyal Destek Programı projesi ile karayollarının kenarlarına 100 adet vitamin durağı yerleştirecek. "Girişimci Gençleri Destekleme" adlı SODES projesi hazırlayan İl Özel İdaresi, il genelinde belirledikleri kursiyerlerin girişimcilik eğitimi almasını sağlayacak. Kursu tamamlayan girişimciler, Malatya'nın çeşitli yerlerine yerleştirilecek "Vitamin Durakları"nda, bahçelerinde yetiştirmiş oldukları ürünleri satma imkanına kavuşacak. Tip proje olarak hazırlanan 12 metrekarelik vitamin duraklarının yerlerin tespiti konusunda ilgili kaymakamlıklarla işbirliği yapılıyor. Bu amaçla karayolları ve şehirlerarası yol güzergahlarında başvurusu kabul edilen kursiyerlerin vitamin duraklarının montajına başlandı. Kale ilçesindeki vitamin duraklarından birinin açılışına katılan Malatya Valisi Ulvi Saran, ahşap çatılı, şık bir görünüme sahip vitamin durakları içinde satış yapılmasını sağladıklarını söyledi. İlin muhtelif yerlerine toplam 100 adet vitamin durağı yerleştireceklerini kaydeden Saran, "Vitamin durakları en fazla Kale yolu üzerinde, yani Elazığ Malatya karayolu üzerinde; Darende ve Akçadağ yolu üzerinde bulunmaktadır. Malatya halkının pratik ve portatif, daha düzenli satış yapmalarına, bu sayede de Malatya'nın ve hemşehrilerimizin imajı konusunda olumlu kanaatler oluşmasına katkı sağladık" dedi. Karayolu üzerinde dağınık ve kötü görüntüye sebep olunmaması gerektiğini vurgulayan Saran, şunları kaydetti: "Malatya son derece gelişmiş bir il ve insanların kültür ve algı seviyesi yüksek. Dolayısıyla yol kenarlarında düzenli ve sağlıklı satış yerlerine ihtiyacımız var. Yol kenarında satış yapmak isteyen vatandaşlarımız için örnek teşkil edeceğiz. Vitamin duraklarımızın Malatyamıza hayırlı olmasını temenni ediyoruz. " Saran, İl Özel İdaresinin çalışmasının belediyelere de örnek olması gerektiğini belirterek, belediye mücavir alanı içindeki satış yerlerinin de benzer şekilde estetik hale getirilebileceğini anlattı. Açılışa Vali Yardımcısı Bilal Bozdemir, Kale Kaymakamı Ender Faruk Uzunoğlu, Kale Belediye Başkanı Bayram Gökhan ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Ender Faruk Uzunoğlu - 29.06.2011
Malatya'da Trafik Kazası
Elazığ'dan Malatya istikametine giden polis memuru Erhan İnak (28) yönetimindeki 52 EV 875 plakalı otomobil, Kömürhan Köprüsü yakınlarındaki viraja girerken şarampole yuvarlandı. Kazada sürücü Erhan İnak ile kendisi gibi polis memuru olan eşi Şehzade İnak, yaralandı. Bu sırada olay yerinden geçmekte olan Kale Kaymakamı Ender Faruk Uzunoğlu, yaralı çifti makam aracına alarak Kale Sağlık Ocağına getirdi.
Ender Faruk Uzunoğlu - 29.06.2011
Kazazede Çifti Kaymakam Kurtardı
Elazığ'dan Malatya istikametine giden polis memuru Erhan İnak (28) yönetimindeki 52 EV 875 plakalı otomobil, Kömürhan Köprüsü yakınlarındaki viraja girerken şarampole yuvarlandı. Kazada sürücü Erhan İnak ile kendisi gibi polis memuru olan eşi Şehzade İnak, yaralandı. Bu sırada olay yerinden geçmekte olan Kale Kaymakamı Ender Faruk Uzunoğlu, yaralı çifti makam aracına alarak Kale Sağlık Ocağına getirdi.
Ender Faruk Uzunoğlu - 27.06.2011
118 Çocuk, AB Eğitim Fonuyla Okullu Oldu
Kaymakamlıkta yapılan toplantıda, projede gelinen aşama kamuoyu ile paylaşıldı. Kale Kaymakamı Ender Faruk Uzunoğlu, proje kapsamında ilçedeki 19 köy ve 9 mahallede okuma yazma bilmeyenleri ve okulunu yarıda bırakan kız çocuklarını yeniden okula kazandırmak amacıyla çalışma yaptıklarını söyledi.
Ender Faruk Uzunoğlu - 27.06.2011
AB Projesiyle Çocukları Okullu Yaptılar
Avrupa Birliğinin finansmanını sağladığı "Şimdi Okullu Okulduk" Projesi kapsamında çalışma yapan Kale Kaymakamlığı, cami imamları ve muhtarlarla irtibata geçerek, 65 kız ve 6 erkek çocuğu açık ilköğretime, 37 kız ve 10 erkek çocuğu ise açık liseye yazdırdı. Kaymakamlıkta yapılan toplantıda, projede gelinen aşama kamuoyu ile paylaşıldı. Kale Kaymakamı Ender Faruk Uzunoğlu, proje kapsamında ilçedeki 19 köy ve 9 mahallede okuma yazma bilmeyenleri ve okulunu yarıda bırakan kız çocuklarını yeniden okula kazandırmak amacıyla çalışma yaptıklarını söyledi.
Ender Faruk Uzunoğlu - 21.06.2011
Malatya'da En İyi Kayısı Yarışması Yapılacak
Tarım İl Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, 2011 yılı kayısı yarışması için ilk toplantı Vali Ulvi Saran başkanlığında yapıldı. İl Tarım Müdürlüğü'nün karakavak hizmet binasındaki toplantıya, Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Tarım İl Müdürü Hamit Aygül, Kale Kaymakamı Ender Faruk Uzunoğlu, Meyvecilik Araştırma Enstitüsü Müdürü Yaşar Zengin, Ticaret Borsası ve Sanayi Odası ile Kaysı Tanıtma Vakfı temsilcileri katıldı.
Ender Faruk Uzunoğlu - 17.06.2011
Kale'de 930 Öğrenci Karne Aldı
İzollu İlköğretim Okulu'nda düzenlenen karne törenine, Kaymakam Ender Faruk Uzunoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ünal Akbaş ve diğer yetkililer katıldı.
Ender Faruk Uzunoğlu - 23.05.2011
Tarım Teknokenti İçin İş Birliği Protokolü İmzalandı
Malatya'nın Akçadağ ilçesine tarım teknokentinin kurulması için iş birliği protokolü imzalandı. Malatya Valiliğindeki protokol töreninde konuşan Vali Ulvi Saran, tarım teknokentinin kuruluşu ile ilgili hususları görüşmek ve iş birliği protokolünü imzalamak üzere ilgili kuruluşlar olarak bir araya geldiklerini duyurdu. Toplantıda bir iş adamının da olduğunu anlatan Saran, tarım teknokentinin kuruluşu ve işlevleri ile ilgili bir araya geldiklerine vurgu yaptı. Türkiye'nin geleceğinde tarımın hayati bir önemi ve rolü olduğuna işaret eden Vali Saran, şöyle konuştu: "Bugün dünyada tarımsal emtianın değeri çok önemli, madenlerle ve enerji kaynakları ile yarışır düzeyde. Özellikle tarımda daha iyi seviyeye gelebilmek için bilimsel araştırma geliştirmeye, yüksek teknoloji kullanımına ve yüksek katma değer esaslı ürünlerin üretimine önem vermek zorundayız. Bu alanda hem devletin düzenleyicilik fonksiyonunu yerine getirmesi hem de özel sektörün üretici ve dinamik gücünün devreye sokulması için bölgemizdeki potansiyeli bir araya getirmek sureti ile Türkiye'de ilk olacak bir tarım teknokenti kuruluşu konusunda girişimde bulunduk. " Malatya'da bir tarım teknokentinin kurulacak olmasının heyecan verici bir proje olduğunu belirten Ulvi Saran, teknokente iştirak edecek kurum ve kuruluşlar olarak bir arada olduklarını dile getirdi. "İnşallah bu gerçekleşirse yol haritamıza göre protokolümüzü Sanayi ve Ticaret Bakanlığına verdikten sonra bir teknokent kurulmuş olacak" diyen Saran, tarımsal alanda, hayvancılık alanında, gıdanın temel bileşenleri olan unsurların üretim alanında faaliyet gösteren kuruluşların teknokentte bir araya geleceğini kaydetti. Saran, "Bölgemiz buradan hem ekonomik olarak, hem ticari olarak, hem de tarımsal olarak büyük bir kazanç sağlayacak. Aynı zamanda Türkiye buradan kazanacak. Protokülümüzün ve çalışmamızın hayırlı neticiler vermesini bekliyoruz" dedi. Konuşmanın ardından, Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Çolak, Kale Kaymakamı Ender Faruk Uzunoğlu, Malatya Meyvecilik Araştırma Enstitüsü Müdürü Yaşar Zengin, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Sami Er, Sultansuyu Tarım İşletmeleri Müdürü Ahmet Baş, düzenlenen işbirliği protokolünbü imzaladı.
Ender Faruk Uzunoğlu - 17.05.2011
Darende ve Kale'de Gençlik Yürüyüşü Yapıldı
Malatya'nın Darende ve Kale ilçelerinde, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle gençlik yürüyüşü düzenlendi. Darendedeki yürüyüş, Hükümet Konağı önündeki Atatürk büstüne çelenk konmasıyla başladı. Yürüyüş, Hükümet Konağı önünden başlayarak Somuncu Baba Bulvarı'nın ardından Cumhuriyet Meydanında son buldu. Gençlik yürüyüşüne, Kaymakam Mehmet Aktaş, Belediye Başkan Vekili Adil Sönmezler, Jandarma Komutanı Koray Kartal, Milli Eğitim Müdürü Necati Tarak, Emniyet Müdürü Salih Köken, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı. Kale ilçesinde hükümet konağı önünde başlayan ve İzollu Lisesi önünde tamamlanan yürüyüşe ise, Kaymakam Ender Faruk Uzunoğlu, Belediye Başkanı Bayram Gökha, daire müdürleri, öğrenciler ve kalabalık bir vatandaş topluluğu katıldı.
Ender Faruk Uzunoğlu - 13.05.2011
Kale Köylere Hizmet Götürme Birliği Olağan Toplantısı
Kale Köylere Hizmet Götürme Birliği toplantısına katılan muhtarlar, sık sık elektriklerin kesilmesinde dert yandı. Birliği mayıs ayı olağan toplantısı kaymakam Ender Faruk Uzunoğlu başkanlığında yapıldı.
Ender Faruk Uzunoğlu - 11.05.2011
Kale'de Okul Öncesi Çocuk Şenliği Düzenlendi
Kale ilçesinde, "Okul Öncesi Çocuk Şenliği" düzenlendi.
Ender Faruk Uzunoğlu - 21.04.2011
Kale'de Tasavvuf Musikisi Konseri
Kale Müftülüğünün oluşturduğu koro, Kutlu Doğum Haftası dolasıyla Türk Tasavvuf Musikisi konseri verdi. Merkez Camisi bahçesinde düzenlenen konser büyük beğeni topladı. İlçe Müftüsü Emin Yılmaz ve müzisyenlerden oluşan koro, beğeni toplayan ilahileri seslendirdi. Konser öncesinde kısa bir konuşma yapan Müftü Yılmaz, Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla böyle bir konseri düzenlediklerini belirterek, tasavvuf musikisinin topluma daha sunulması gerektiğine dikkat çekti. Konseri, Kaymakam Ender Faruk Uzunoğlu, Emniyet Amiri Nedim Demir ve çok sayıda vatandaş dinledi.
Ender Faruk Uzunoğlu - 13.04.2011
Kale'de Öğrencilerden Kaymakam'a Ziyaret
Malatya Cumhuriyet Anadolu Lisesi öğrencileri Kale Kaymakamı Ender Faruk Uzunoğlu'nu ziyaret etti.
Ender Faruk Uzunoğlu - 12.04.2011
Karda Mahsur Kalan Aileleri Kurtarma Operasyonu
MalatyaÆDA FİDAN DİKİMİNDE ÇALIŞAN MEVSİMLİK İŞÇİLER MAHSUR KALDI MalatyaÆnın Kale İlçesi'ne bağlı Erdemli Köyü Narinç yaylasında fidan dikiminde çalışan mevsimlik işçiler gece başlayan yoğun kar yağışı sonrasında dağda mahsur kaldılar. Yoğun sis ve karın olduğu dağ yolunda güçlükle ilerleyebilen paletli araç yaklaşık 2 saat süren bir yolun ardından mahsur kalan ailelere ulaştı. Ağaçlandırma projesi kapmasında Narinç Yaylası'nda Mardin'den gelen 6 aile fidan dikiminde çalıştığı sırada gece aniden başlayan kar yağışı sonrası dağda mahsur kaldılar. Durumun yetkililere bildirilmesi üzerine Kale Kaymakamı Ender Faruk Uzunoğlu hemen bir kriz masası oluşturdu.
Ender Faruk Uzunoğlu - 12.04.2011
Kar Nedeniyle Mahsur Kalan Orman İşçileri Kurtarıldı
Malatya'da, yoğun kar yağışı nedeniyle bulundukları bölgede mahsur kalan 32 orman işçisi kurtarıldı. Alınan bilgiye göre, Kale ilçesi Erdemli köyü Narinç mezrasında bin 900 rakımlı bir noktada ağaçlandırma çalışması yapan 32 işçi ve aileleri yoğun kar yağışı nedeniyle mezrayı ilçeye bağlayan yolun kapanması sonucu mahsur kaldı. İşçileri kurtarmak için harekete geçen İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği, ilçeye kurtarma aracı gönderdi. İşçiler ve aileleri kurtarılarak Erdemli köyüne getirildi. İşçiler ve aileleri köyden minibüslerle Erenli beldesine ulaştırıldı. Öte yandan AA muhabirine açıklamalarda bulunan Kaymakam Ender Faruk Uzunoğlu, işçilerin ve ailelerinin kurtarıldığını, sağlık durumlarının da iyi olduğunu kaydetti.
Ender Faruk Uzunoğlu - 12.04.2011
Malatya'da Fidan Dikiminde Çalışan Mevsimlik İşçiler Mahsur Kaldı
Malatya'nın Kale İlçesi'ne bağlı Erdemli Köyü, Narinç Yaylası'nda fidan dikiminde çalışan mevsimlik işçiler, gece başlayan yoğun kar yağışının ardından dağda mahsur kaldılar. Ağaçlandırma projesi kapmasında Narinç Yaylası'nda Mardin'den gelen 6 aile fidan dikiminde çalıştığı sırada gece aniden başlayan kar yağışı sonrası dağda mahsur kaldılar. Durumun yetkililere bildirilmesi üzerine Kale Kaymakamı Ender Faruk Uzunoğlu hemen bir kriz masası oluşturdu.
Ender Faruk Uzunoğlu - 08.04.2011
Kale Kaymakamlığı Ağaçlandırma Çalışması Yaptı
Kale Kaymakamlığı, ağaçlandırma çalışması yaptı. Ağaçlandırma çalışmaları kapsamında 35 bin adet fidan dikildi. Fidan dikimi törenine katılan Kale Kaymakamı Ender Faruk Uzunoğlu, çalışmaya katkı sunan herkese teşekkür etti.
Ender Faruk Uzunoğlu - 28.03.2011
Malatya'da Olta Balıkçılığı Yarışması
Kale Kaymakamı Ender Faruk Uzunoğlu, baraj gölünden dolayı su sporları ve balıklığının giderek geliştiği ilçeyi Doğu Anadolu Bölgesi'nin cazibe merkezi yapmak için çalışmaları sürdürdüklerini söyledi.
Ender Faruk Uzunoğlu - 26.03.2011
Kale Belediyesinden İstihdam Projesi
Belediye binasında gerçekleştirilen toplantıya, AK Parti Malatya Milletvekili Ömer Faruk Öz, Vali Yardımcısı Sezer Işıktaş, İl Genel Meclisi Başkanı Naci Şavata, Kaymakam Ender Faruk Uzunoğlu, Belediye Başkanı Hacı Bayram Gökhan, belediye başkanları ve vatandaşlar katıldı.
Ender Faruk Uzunoğlu - 25.03.2011
Kale'de Tarımsal Desteklemeler Anlatıldı
Kaymakamı Ender Faruk Uzunoğlu da, Kale'de tarımsal faaliyetlerin Tarım ve Köyişleri Bakanlığı'nın desteklemeleriyle daha aktif hale geleceğini, bundan en üst seviyede istifade edilmesi gerektiğini vurguladı.
Ender Faruk Uzunoğlu - 18.03.2011
Çanakkale Şehitleri Törenle Anıldı
Kale'de düzenlenen 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü törenine, Kaymakamı Ender Faruk Uzunoğlu, Belediye Başkanı Hacı Bayram Gökhan, İlçe Jandarma Komutanı Tahir Yıldırım, daire amirleri, gaziler, şehit yakınları ve vatandaşlar katıldı.
Ender Faruk Uzunoğlu - 11.03.2011
Kale'de Okuma Bayramı Programı Düzenlendi
Programda bir konuşma yapan Kaymakam Ender Faruk Uzunoğlu, teknolojiyi de çok iyi kullanan öğretmenlerin gayretleri ile öğrencilerin okuma yazmayı öğrendiğini belirterek, ailelerin de buna katkı sunduğunu dile getirdi.
Ender Faruk Uzunoğlu - 07.03.2011
Malatya İl Genel Meclisi Toplantısı
Kale Kaymakamı Ender Faruk Uzunoğlu, Malatya Valiliği'nin girişimiyle, Akçadağ Öğretmen Lisesi arazisine Türkiye'nin önde gelen tarım tekno kentini kurmayı planladıklarını ifade etti.
Ender Faruk Uzunoğlu - 05.03.2011
Sydv Bir Hastayı Hayata Bağladı
Kaymakam Ender Faruk Uzunoğlu, Düztarla Mahallesi'nde solunum sıkıntısı çeken Mehmet Çiçek'i evinde ziyaret etti.
Ender Faruk Uzunoğlu - 22.02.2011
Kale'de "Şimdi Okullu Olduk" Projesi
Kale Kaymakamı Ender Faruk Uzunoğlu da projelerin ilçeye hayırlı olmasını diledi.
Ender Faruk Uzunoğlu - 23.01.2011
Kale'de Rekor Kan Bağışı
Kaymakam Ender Faruk Uzunoğlu'nun teşvik etmesiyle ilçedeki memurların yoğun katılım sağladığı kampanyada 50 ünite kan toplandı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ender Faruk Uzunoğlu Haberleri | Ender Faruk Uzunoğlu Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Ender Faruk Uzunoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ender Faruk Uzunoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Malatya Valisi Şahin, Battalgazi'de Aşure Programına Katıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.10.2021 15:02:32. #1.14#

title