EDİP ÇAKICI HABERLERİ

Edip Çakıcı haber, Edip Çakıcı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Edip Çakıcı 19.10.2017
Muhtarlar Günü
Muhtarlar, program sonrası Kaymakam Edip Çakıcı'yı, ardından Belediye Başkanı Münür Şahin'i de makamında ziyaret etti.
Edip Çakıcı 25.9.2017
Bilecik'te "Çalışma ve Motivasyon" Toplantısı
Osmaneli ilçesi Yunus Söylet İçmeler Tesisleri'nde gerçekleştirilen toplantıya, Vali Tahir Büyükakın, Kaymakam Edip Çakıcı, Belediye Başkanı Münür Şahin, İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş ve i·lçe milli eğitim ile şube müdürleri katıldı.
Edip Çakıcı 19.9.2017
19 Eylül Gaziler Günü
Törene, Kaymakam Edip Çakıcı, İlçe Jandarma Komutanı Vekili Kıdemli Başçavuş Rıza Gazel, Belediye Başkanı Münür Şahin, İlçe Emniyet Müdür vekili Yalçın Avcı, gaziler, daire müdürleri, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile askerler katıldı.
Edip Çakıcı 24.7.2017
Bilecik'te Otomobilin Sakarya Nehri'ne Devrilmesi
Cenaze namazına, Tufan ailesinin yakınları, Kaymakam Edip Çakıcı ve Belediye Başkanı Münür Şahin ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Edip Çakıcı 21.7.2017
Osmaneli'ne "Atık Yağ Geri Kazanım" Fabrikası
Kaymakam Edip Çakıcı, atık yağların toplanması, taşınması depolanması, konusunda çevreye ve insana zarar vermeden çalışan bir fabrikanın kurulmasının önemli olduğunu ifade etti.
Edip Çakıcı 11.7.2017
Bilecik'te Şehit Osman Er Anıldı
Vali Tahir Büyükakın, AK Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir, Kaymakam Edip Çakıcı, İl Jandarma Komutan Vekili Albay Muammer Ergaş, İl Emniyet Müdürü Ertuğrul Namal, Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin ile şehit Er'in mezarını ziyaret etti.
Edip Çakıcı 26.6.2017
Osmaneli'de Ramazan Bayramı Kutlaması
Kaymakam Edip Çakıcı, Necla Hanım Konağı'nda, Belediye Başkanı Münür Şahin, İlçe Jandarma Komutan Vekili Rıza Gazel, İlçe Emniyet Müdür Vekili Yalçın Avcı, daire müdürleri, siyasi parti ve sivil toplum örgütü temsilcileri ile vatandaşların katıldığı programda, bayramların küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği günler olduğunu söyledi.
Edip Çakıcı 4.6.2017
Osmaneli'nde Şehit ve Gazi Ailelerine İftar
Sakarya Sosyal Hizmetler Salonu'nda verilen iftarda konuşan Kaymakam Edip Çakıcı, canlarını ve kanlarını ülke için feda etmiş şehit ve vatan için yaralanmış gazi ailelerinin acılarına ortak olmak adına bir araya geldiklerini belirtti.
Edip Çakıcı 25.5.2017
Osmaneli'de 4006 Tübitak Bilim Fuarı
Fuarın açılışına, Kaymakam Edip Çakıcı, Belediye Başkanı Münür Şahin, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Ekinci ve Halk Eğitim Merkezi Müdürü Kadir Tuysüz ile öğrenciler katıldı.
Edip Çakıcı 23.5.2017
Osmaneli'de Yıl Sonu Etkinliği
Etkinliğe, Kaymakam Edip Çakıcı, Belediye Başkan Yardımcısı Hayati Kaba, İlçe Jandarma Komutanı Kıdemli Jandarma Başçavuş Serkan Ardıç, öğrenciler ve veliler katıldı.
Edip Çakıcı 18.5.2017
Osmaneli'de "4006 Tübitak Bilim Fuarı"
Hisarcık Beşevler okul bahçesinde gerçekleşen açılışta konuşan Kaymakam Edip Çakıcı, fuarda birbirinden ilginç projelerin yer aldığını belirterek, bu tür projelerin öğrencilerin ufkunu açacağını söyledi.
Edip Çakıcı 16.5.2017
Bilecik'te "Gençlik Haftası" Kutlamaları
Hükumet Konağı önünde Kaymakam Edip Çakıcı, Belediye Başkanı Münür Şahin, İlçe Emniyet Müdür Vekili Yalçın Avcı, Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe Müdürü Şener Öner ile gençlerin katıldığı yürüyüş, Sakarya Nehri kenarında sona erdi.
Edip Çakıcı 28.4.2017
Osmaneli'de Fidan Dimi
Kaymakam Edip Çakıcı, Sakarya Nehri kenarındaki ağaç dikiminde, Denetimli Serbestlik Müdürlüklerinin bulunduğu yerlerde arazilerde ağaçlandırma çalışması başlatıldığını anımsatarak, belediye ile ortak çalışmayla "15 Temmuz Demokrasi Şehitler Parkı"na fidan dikimi yapıklarını söyledi.
Edip Çakıcı 22.4.2017
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
Osmaneli Kaymakamı Edip Çakıcı ve Belediye Başkanı Münür Şahin, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Edip Çakıcı: Osmanelili Avcılar YarıştıEdip Çakıcı 3.4.2017
Edip Çakıcı: Vali Elban, Muhtarlarla BuluştuEdip Çakıcı 22.12.2016
Edip Çakıcı: Vali Elban Muhtarlarla BuluştuEdip Çakıcı 22.12.2016
Şu an buradasınız: Edip Çakıcı Haberleri | Edip Çakıcı Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Edip Çakıcı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Edip Çakıcı kimdir, hayatı ve biyografisi. Madde Bağımlılığına Bayılarak Dikkati Çektiler.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 12.8.2020 11:01:36. #1.15#
title