EDİP ÇAKICI HABERLERİ

Edip Çakıcı haber, Edip Çakıcı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Edip Çakıcı

Edip Çakıcı

Doğum Yeri Ordu / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1975 -

Edip Çakıcı Kimdir ?

Edip Çakıcı 1975 yılında Ordu ilinin Gölköy İlçesi'nde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Ordu'da, lise öğrenimini 1990-1994 yılları arasında Rize Sağlık Meslek Lisesi'nde tamamladı. 1994-1998 yılları arasında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünü bitirdi.
Biyografinin devamı için tıklayın
Edip Çakıcı: Kaymakam Çakıcı'ya Veda YemeğiEdip Çakıcı 6.9.2018
Edip Çakıcı 30.8.2018
Büyük Zafer'in 96. Yıl Dönümü Kutlanıyor
Programa Osmaneli Kaymakamı Edip Çakıcı, Emniyet Müdürü Fatih Bölükbaşı,Jandarma Komutan Vekili Kıdemli Başçavuş Rıza Gazel, Belediye Başkanı Münür Şahin, siyasi partilerin ilçe başkanları, gaziler, sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.
Edip Çakıcı 23.8.2018
İkizler Aynı Karakolda Askerlik Yapıyor
Osmaneli Kaymakamı Edip Çakıcı, Belediye Başkanı Münür Şahin ve ilçe protokolü, bayramlaşmada ikiz askerlerle karşılaşınca oldukça şaşırdı.
Edip Çakıcı 22.8.2018
Osmaneli İlçe Protokolünden Şehit Ailelerine Ziyaret
Osmaneli Kaymakamı Edip Çakıcı ve Belediye Başkanı Münür Şahin ile diğer protokol üyeleri, şehit ailelerini ziyaret ederek, bayramlaştı.
Edip Çakıcı 9.8.2018
Osmaneli'nde Plastik Hammaddesi Fabrikası Temeli Atıldı
Konuşmaların ardından Vali Büyükakın, Milletvekili Yağcı, Kaymakam Edip Çakıcı, Belediye Başkanı Münür Şahin, Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şükrü Keskin, Vatan Plastik Yönetim Kurulu Başkanı Vatandost, yapılan dualarla 50 kişinin istihdam edileceği ve 9 dönümlük alana kurulacak tesisin temelini attı.
Edip Çakıcı 29.6.2018
Bilecik'teki Sel ve Dolu Yağışı
Vali Büyükakın, Pazaryeri Kaymakamı Bayram Sağır ile aşırı yağış sonrası meydana gelen sel sonucu altyapı ve araçları hasar gören Karaköy'de incelemede bulunarak, köylerin mağduriyetinin giderilmesi için çalışmaların hızlı bir şekilde sürdürüldüğünü ifade etti. Daha sonra Osmaneli ilçesinde Kaymakam Edip Çakıcı, Belediye Başkanı Münür Şahin ve diğer ilgililerle yaklaşık 30 bin dönüm arazide dolu yağışından dolayı zarar gören köylerde incelemelerde bulunan ve köylülerle bir araya gelen Büyükakın, "Ekiplerimiz gerekli çalışmaları yapıyor.
Edip Çakıcı 13.6.2018
Vali Büyükakın, Polislerle İftar Açtı
Programa, Bilecik Cumhuriyet Başsavcısı Cuma Çoban, Kaymakam Edip Çakıcı, İl Jandarma Komutanı Albay Hacı Mehmet İnce ve İl Emniyet Müdürü Ertuğrul Namal ile İlçe Emniyet Müdürlüğü mensupları katıldı.
Edip Çakıcı 10.6.2018
Bakan Yardımcısı Daniş, Osmaneli Halkı ile İftar Yaptı
Tarımın artık dünyada birçok konunun önüne geçtiğini söyleyerek, stratejik bir sektör olarak görüldüğünü vurgulayan Daniş, şöyle konuştu: "Çünkü arz güvenliği artık ülkelerin, milletleri strese sokan, bununla ilgili gelecek stratejiler gerçekleştirmeye çalıştıkları bir konu. Bugün dünyada 800 milyon insan beslenemiyor, yeterli beslenemiyor, açlık tehlikesiyle karşı karşıya. Suriye'den birkaç milyon insanın göç etmesiyle Avrupa paniğe kapılıyor, sınırlarını kapatıyor, her türlü tedbirleri alıyor. Oysa Afrika kıtasında 700-800 milyon insanın karnını doyuramayacağı tehlikeyle karşı karşıya kalacağını öngörürseniz dünyayı ne kadar büyük bir tehlikenin beklediğini görebilirsiniz." Daniş, Türkiye'nin seçime gideceğini hatırlatarak, sözlerini şöyle sürdürdü: "Bayramın arifesinde Türkiye bir seçimi yaşayacak ama farkındaysanız bu seçimler önceki seçimler gibi çok da tansiyonu yüksek değil. Aslında bunun tek bir sebebi var; Türkiye'de bütün seçmen kararını vermiş durumda. Sonuçtan herkes emin. Diğer muhalefet partililer, artık kendilerinin bile inanmadığı iddiaları gündeme getirerek biraz zaman kazanmaya çalışıyorlar diyebiliriz. İnşallah 16 Nisan'dan sonra Türkiye yakaladığı istikrarını sürdürecektir." Bakan Yardımcısı Daniş, iftarın ardından Milletvekili Halil Eldemir, Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Fahrettin Poyraz, Kaymakam Edip Çakıcı, Belediye Başkanı Münür Şahin, bazı kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ve üreticilerin katıldığı toplantıda, çiftçilerin sorunlarını dinledi.
Edip Çakıcı 9.6.2018
Bilecik'te "Okuma-Yazma Seferberliği" Sertifika Töreni
Osmaneli Halk eğitim Merkezi Konferans Salonunda düzenlenen sertifika töreninde konuşan Osmaneli Kaymakamı Edip Çakıcı, okuma-yazma bilmeyen hiç kimse kalmaması için yola çıktıklarını söyledi.
Edip Çakıcı 7.6.2018
Öğrencilerden Kaymakam ve Belediye Başkanına Teşekkür Ziyareti
Osmaneli İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Ekinci, Şube Müdürü Aygül Akkaya, okul müdürleri ve öğrenciler, Kaymakam Edip Çakıcı ve Belediye Başkanı Münür Şahin'i ziyaret etti.
Edip Çakıcı 23.5.2018
Osmaneli'nde Şehit ve Gazi Aileleri İftarda Buluştu
Etkinlikte yaptığı konuşmada, ramazanın birliğin, beraberliğin ve yardımlaşmanın ayı olduğunu, bu nedenle mümkün olduğunca vatandaşlarla birlikte olmaya gayret gösterdiğini ifade eden Büyükakın, şunları kaydetti: "Şehit ve gazi aileleri iftar programları dışındaki günlerde ihtiyaçlı veya engelli bir ailemizin evine misafir oluyor, birlikte iftar açıyoruz. Daha sonrada başka bir ailemize misafir olarak sohbet ediyoruz. Gazilerimizi, şehitlerimizin yakınlarını yalnız bırakmamak bizim asli görevimizdir. Başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere devletimiz ve milletimiz bu konuda çok hassas. Ama şunu da çok iyi biliyoruz, ne yapsak, ne kadar çaba sarf etsek, şehitlerimize, gazilerimize, onların geride bıraktığı yakınlarına borcumuzu ödememiz mümkün değil. Onlara minnet borçluyuz." İftar programına, 2. Jandarma Eğitim Tugay Komutanı Tuğgeneral Tanju Selçuk Yücel, Osmaneli Kaymakamı Edip Çakıcı, İl Jandarma Komutanı Albay Hacı Mehmet İnce ve İl Emniyet Müdürü Ertuğrul Namal ile Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin, İlçe Müftüsü Sadık Erenbaş da katıldı.
Edip Çakıcı 19.4.2018
Osmaneli'de Öğrenci Yararına Kermes
Dernek personeli Aydın Uyar'ın yaptığı duadan sonra gerçekleşen kermes açılışına, Osmaneli Kaymakamı Edip Çakıcı, Belediye Başkanı Münür Şahin, AK Parti İlçe Başkanı Mefaret Göbekçi, sivil toplum kuruluşları ve vatandaşların katıldı.
Edip Çakıcı 11.4.2018
Ardahanlı Öğrenciler Tarihi Mekanları Gezdi
İçişleri Bakanlığınca yürütülen "Biz Anadoluyuz Projesi" kapsamında, Ardahan'dan gelen 90 öğrenci, Bilecik'in Osmaneli ve Pazaryeri ilçelerinin tarihi ve kültürel yerlerini ziyaret etti. Bakanlık tarafından 180 günlük eylem planı kapsamında uygulamaya konulan, Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerindeki 21 ilden seçilen 15 yaş altı 50 bin çocuğun, ülkenin farklı illerini ziyaret etmesini içeren projeden yararlanan Ardahan'daki 700 öğrenci, gruplar halinde gezilerine devam ediyor. Bilecik'e gerçekleştirilen gezinin üçüncü ayağında 90 öğrenci, Osmaneli ilçesinde Kaymakam Edip Çakıcı ve Belediye Başkan Yardımcısı Hayati Kaba'ya konuk oldu.
Edip Çakıcı 10.4.2018
Türk Polis Teşkilatının 173. Kuruluş Yıl Dönümü
Programa, Osmaneli Kaymakamı Edip Çakıcı, Belediye Başkan Yardımcısı Hayati Kaba, daire amirleri, emekli polis memurları ve vatandaşlar katıldı.
Edip Çakıcı 6.4.2018
Türk Polis Teşkilatının 173. Kuruluş Yıl Dönümü
Osmaneli ilçesi Fatih Camisi'ndeki mevlite de, Kaymakam Edip Çakıcı, İlçe Emniyet Müdür Vekili Yalçın Avcı, kurum müdürleri ve polis memurları ile vatandaşlar katıldı.
Edip Çakıcı 5.4.2018
Osmaneli'nde 9. Arapça Yarışması Finali Yapıldı
Dereceye giren okullara ödülleri Kaymakam Edip Çakıcı ve Belediye Başkanı Münür Şahin tarafından verildi.
Edip Çakıcı 12.3.2018
Osmaneliler İstiklal Marşı'nı Seslendirdi
Halkın Dilinden İstiklal Marşı Projesi ile kamera karşısına geçen Kaymakam Edip Çakıcı, Belediye Başkanı Münür Şahin, İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Ekici ile çeşitli meslek gruplarından Osmaneliler, İstiklal Marşı'nı okudu.
Edip Çakıcı 5.2.2018
Vali Büyükakın'dan Şehit Ailesine Ziyaret
Büyükakın, 2. Jandarma Eğitim Tugay Komutanı Tuğgeneral Tanju Selçuk Yücel, Kaymakam Edip Çakıcı, Garnizon Komutanı Personel Yüzbaşı Müslüm Akdoğan, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Hacı Mehmet İnce, İl Emniyet Müdürü Ertuğrul Namal, Belediye Başkanları ile şehit Kemal Ay'ın ailesine ziyarette bulundu.
Edip Çakıcı 19.1.2018
Okullarda Karne Heyecanı
Balaban ilkokulu ile Atatürk ve Şehit Osman Er İmam Hatip Ortaokulunda gerçekleştirilen törenlere, Kaymakam Edip Çakıcı, Belediye Başkanı Münür Şahin, İlçe Jandarma Komutanı Yunus Demirpehlivan, İlçe Emniyet Müdür Vekili Yalçın Avcı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Ekinci, okul müdürleri ve öğretmen ile veliler katıldı.
Edip Çakıcı: Gümülcine'den Bilecik'e ZiyaretEdip Çakıcı 15.1.2018
Edip Çakıcı 15.1.2018
Gümülcine'den Bilecik'e Ziyaret
Kaymakam Edip Çakıcı, Belediye Başkanı Münür Şahin, Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Serkan Diker ile Ziraat Odası Başkanı Mustafa Kalay tarafından karşılanan Gümilcine Tarım Hayvancılık Araştırma Enstitüsü (THAE) üyeleri, tarihi Osmaneli evleri ve konakları gezdi.
Şu an buradasınız: Edip Çakıcı Haberleri | Edip Çakıcı Kimdir - Haberler - Edip Çakıcı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Edip Çakıcı kimdir, hayatı ve biyografisi. Samsun'un spor alt yapı haritası oluşturuluyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 14.7.2020 08:53:37. #1.14#
title