Deniz Gören Haberleri

Deniz Gören haber, Deniz Gören son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Deniz Gören - 08.02.2015
MHP Genel Başkanı Bahçeli Açıklaması
Alandakilere, "Erdoğan, PKK ile anlaştı, İmralı canisinden vize aldı diye başkanlık sistemine sıcak bakacak mısınız? 'Ne olmuş Amerika Birleşik Devletleri'nde de var Türkiye'de de olsun' diyecek misiniz? Cumhurbaşkanlığı koltuğunda oturan adamın partizanlık yapmasına, siyasi taraf tutmasına hoşgörü gösterecek misiniz?" sorularını yönelten Bahçeli, konuşmasını şöyle sürdürdü: "Cevabınız hayırsa, Erdoğan neden bahsetmekte, neyin peşinde koşmaktadır? Kırşehir'in azmi bu kadar kati ve kesinse Erdoğan kime neyi kabullendirecektir? 'Tek adam olacağım' diyorsa Kırşehir bu oyuna gelmeyecektir. 'Kral, emir, şah, tiran, dikdatör olacağım' hevesindeyse, buna Türk milleti müsaade etmeyecek, onay vermeyecektir. Yeni Türkiye parolasıyla milli bekayı, milli varlığı, milli kimliği parçalamak isteyenler hayallerinde boğulacak, bozgunculuğun çamurunda soluk alamayacaklardır. Sözüm Kırşehir'de yaşayan AKP'ye ve diğer partilere oy vermiş bütün kardeşlerimedir. Gelin elinizi vicdanınıza koyun, gelin samimiyetle muhasebe yapın. Özellikle AKP'ye oy vermiş kardeşlerim bir an için düşünün, bir an için tefekkür edin, Erdoğan'ı başbakan yaptınız, cumhurbaşkanı makamına layık gördünüz, buna saygı duyuyorum fakat 12 yıl Türkiye'yi yönetmiş Erdoğan hala sizden hala AKP'ye oy veren vatandaşlarımdan yetki istiyor, yeni unvanlar bekliyor. Kazanan Erdoğan'dır. 1 katrilyon 370 trilyona mal olan kaçak ve karanlık sarayda oturan Erdoğan'dır. Çalan, soyan, yürüten 17-25 Aralıkçılarıdır. Şu işe bakınız ki yükselen Erdoğan'dır, dolar milyarderi olan, villaları, gemileri, kupon arazileri sıra sıra düzen yine Erdoğan'dır. Kırşehirli mazlumu, mağduru, işsizi, yoksulu hatırlayan, önemseyen, derdiyle dertlenen var mıdır? Varsa nerededir?" MHP Genel Başkanı Bahçeli, şunları söyledi:   "Ne berbat bir düzendir ki çalışan sizsiniz, çalan onlardır. Vergi ödeyen sizsiniz, aşıran onlardır. Emek veren sizsiniz, alın teri hırsızları onlardır. Onları uzaklarda aramayın, onları görmek için başka yerlere bakmayın, millete küfreden havuzcular, devletin malını deniz gören asalaklar onlardandır.
Deniz Gören - 08.02.2015
Bahçeli: Haram Sultası Sürsün Deniliyorsa AKP Doğru Adrestir
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Haram sultası sürsün deniliyorsa, AKP doğru adrestir. İhanet kervanı ilerlesin deniliyorsa, AKP makul bir seçenektir. Türkiye federasyona gerilesin, İmralı canisi ev hapsine çıksın, PKK'lılar affedilsin, Türk milleti kardeş kavgası yaşasın isteniyorsa AKP ve başkanlık sistemi bulunmaz Hint kumaşıdır." dedi. Devlet Bahçeli, Kırşehir Cacabey Meydanı'nda partisi tarafından düzenlenen 'Nefesimiz Ensenizde Olacak' temalı mitingde konuştu. AK Parti ve diğer partilere oy vermiş tüm kardeşlerine seslendiğini belirten Bahçeli, "Gelin elinizi vicdanınıza koyun, gelin samimiyetle muhasebe yapın. Özellikle AKP'ye oy vermiş kardeşlerim, bir an için düşünün, bir an için tefekkür edin. Erdoğan'ı Başbakan yaptınız, Cumhurbaşkanı makamına layık gördünüz. Buna saygı duyuyorum. Fakat 12 yıl Türkiye'yi yönetmiş Erdoğan hala sizden, hala AKP'ye oy veren vatandaşlarımdan yetki istiyor, yeni yeni unvanlar bekliyor. Kazanan Erdoğan'dır, 1 katrilyon 370 trilyona mal olan kaçak ve karanlık sarayda oturan Erdoğan'dır, çalan, soyan, yürüten 17-25 Aralıkçılardır. Şu işe bakınız ki yükselen Erdoğan'dır, dolar milyarderi olan, villaları, gemileri, kupon arazileri sıra sıra dizen gene Erdoğan'dır. Peki Kırşehirli mazlumu, Kırşehirli mağduru, Kırşehirli işsizi, Kırşehirli yoksulu hatırlayan, önemseyen, derdiyle dertlenen var mıdır, varsa nerededir? Ne berbat bir düzendir ki çalışan sizsiniz, çalan onlardır. Vergi ödeyen sizsiniz, aşıran onlardır. Emek veren sizsiniz, alın teri hırsızları onlardır. Onları uzaklarda aramayın, onları görmek için başka yerlere bakmayın. Millete küfreden havuzcular, devletin malını deniz gören asalaklar onlardandır.
Deniz Gören - 23.12.2014
THY Genel Müdürü Kotil Açıklaması
Kotil, Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansının (DOKA) Novoteldeki Kalkınma Kurulu Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, Doğu Karadeniz'deki turizmin önemine işaret ederek bölge illerinin el ele vermesi halinde turizmde çok iyi mesafe katedilebileceğini belirtti.  Özellikle Arap turistlerin Doğu Karadeniz'in yeşil doğasına, denizine bayıldığını, yöreyi çok sevdiğini ve deniz gören daireler satın aldığını, THY olarak da buna şahit olduklarını anlatan Kotil, "Bu durum Doğu Karadeniz için acayip bir fırsat.
Deniz Gören - 02.09.2014
Mersin'in İki Yüzü
Merkez Akdeniz ve Toroslar ilçesine bağlı Siteler, Gündoğdu, Yenipazar, Güneş, Kurdali, Mevlana, Çay, Çilek, Özgürlük, Demirtaş ve Turunçlu mahallelerinde yaşayan Doğu ve Güneydoğulu vatandaşlar, şehri arka yüzünde oluşturdukları mahallelere Güneydoğu kültürünü taşıdı. Zorunlu göç ve ekonomik nedenlerden dolayı hayatlarını sürdürmek için 1 milyon 700 bin nüfuslu Mersin'e gelenler, aldıkları boş arazilere yan yana kurdukları evler ile sokaklar oluşturdu. Çoğunlukla Siirt, Mardin, Diyarbakır, Şanlıurfa ve Van'dan göç ederek kente gelen ve akrabalarının yanında yaşamaya başlayanlar, zamanla halk arasında 'Siirtliler Mahallesi', Diyarbakırlılar Mahallesi, 'Mardinliler Mahallesi' denilen sokakları kurdu. Güneydoğu'yu anımsatan bir bölgede yaşayanlar, kendi kültür ve yaşam tarzlarını da Mersin'e taşıdı. Bir yanda kent merkezi ve kuzeyinde kurulu olan modern yerleşim yerleri ve sosyal yaşam alanları yer alırken, diğer yanda ise kentin arka sokaklarındaki ilkel yaşam koşulları kentin iki yüzünü oluşturuyor. Doğu kültürü olan tandırı evlerinin damlarına kurarak kendi ekmeklerini kendileri yapanlar, geçimlerini yevmiye ile tarlalarda ve diğer iş kollarında çalışarak sağlıyor. MADALYONUN DİĞER YÜZÜ Öte yandan özellikle kentin kuzeyinde oluşturulan yeni yapılar, kente modern bir hava kazandırıyor. Birçoğu deniz gören ve akıllı ev sistemi ile donatılan binalar, 400 bin lira ile 700 bin lira arasında satışa sunuluyor.
Deniz Gören - 12.11.2013
Telmessos Antik Tiyatrosu Restorasyonu 2014 Yaz Sonuna Kaldı
DENİZ MANZARALI OLACAK Restorasyon çalışmalarından, tiyatronun deniz gören tarafındaki Şehit Fethibey Parkı da nasibini alacak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Deniz Gören Haberleri | Deniz Gören Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Deniz Gören haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Deniz Gören kimdir, hayatı ve biyografisi. Buca'ya Özel Park.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.4.2021 21:52:10. #1.14#

title