BEDİRHAN GÖKÇE HABERLERİ

Bedirhan Gökçe haber, Bedirhan Gökçe son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bedirhan Gökçe - 06.03.2016
Çanakkale Deniz Zaferi'nin 101. Yılı
İsveç'in başkenti Stockholm'de, Diyanet İşleri Başkanlığına bağlı Handen Camisi ile İsveç İslam Federasyonu yaklaşan 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 101. yılı dolayısıyla program düzenledi. Stockholm Handen Belediyesi Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen "Çanakkale Zaferi 101. Yılında" programında, Bedirhan Gökçe şiir dinletisi ve Çanakkale türküleri ile sahne alırken, "Handen Cami Genç Tiyatro Grubu, 1915" de tiyatro gösterimi ile izleyicilere duygu dolu anlar yaşattı.
Bedirhan Gökçe - 15.02.2016
Ardahan'ın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 95.yılı
Kutlamalar için çeşitli etkinlikler planladıklarını kaydeden Köksoy, "Bir aksilik olmazsa bu yıl da kurtuluş gününü bönceki yıllar gibi renkli kutlamayı hedefliyoruz. Mehteran takımı gösteri yapacak, ayrıca sanatçı Bedirhan Gökçe'de konser verecek.
Bedirhan Gökçe - 12.02.2016
4. Sihirli Mikrofon Radyo Ödülleri"
Gecede "Sihirli Mikrofon Özel Ödülü"nü, Geveze, Bedirhan Gökçe ve Afrikalı Ali kazandı.
Bedirhan Gökçe - 02.12.2015
Suat Kılıç ve Sanatçılar Engelliler İçin Kamera Karşısında
Öğrencilerin kısa filmine, Suat Kılıç'ın yanı sıra sanatçılar Ali İl, Ece Uslu, Engin Günaydın, Özkan Uğur, Saki Çimen, Erdal Çelik, Can Tosun, Berzah Öztuna, Bahtiyar Uzun, Bedirhan Gökçe, Osman Akça, Sanem Yeleş, Özgür Emre Yıldırım, Bahadır Derici, Emrah ve Gönül Şahan, Aysun Taşçeşme, Koray Avcı ve Cem Gelinoğlu destek verdi.
Bedirhan Gökçe - 10.10.2015
3 Yaşındaki Çocuk Maganda Kurşunuyla Yaralandı
Samsun'da evinin önünde oynayan 3 yaşındaki Bedirhan Koç, kimin tarafından ateşlendiği bilinmeyen silahtan çıkan kurşunla kolundan yaralandı.  Olay, bugün Samsun'un Tekkeköy İlçesi Kirazlık mevkiinde meydana geldi. Evinin kapısının önünde oynayan Bedirhan Gökçe, kimin tarafından ateşlendiği bilinmeyen bir silahtan çıkan kurşunun sağ koluna isabet etmesi sonucu yaralandı.
Bedirhan Gökçe - 07.08.2015
12. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası
Konuşmaların adından, Erzurum Büyükşehir Belediyesi Halk Oyunları Ekibi ve Ankara BOTAŞ Spor Kulübü Kata Takımı birer gösteri sundu.  Turnuva, şair ve yazar Bedirhan Gökçe'nin, katılımcılara şiir dinletisi sunmasının ardından, minikler kategorisindeki müsabakalarla başladı.
Bedirhan Gökçe - 02.08.2015
Sandıklı'da Bedirhan Gökçe Konseri Düzenlendi
Sandıklı Belediyesi'nce geleneksel olarak düzenlenen Yunus Emre ve Hocası Tabduk Emre'yi Anma ve Termal Turizm Festivalin son gününde Bedirhan Gökçe konser verdi.
Bedirhan Gökçe - 07.07.2015
56. Uluslararası Akşehir Nasreddin Hoca Anma ve Mizah Günleri
56. Uluslararası Akşehir Nasreddin Hoca Anma ve Mizah Günleri kapsamında sahne alan sanatçı Bedirhan Gökçe, Akşehirlilere unutulmaz bir gece yaşattı.
Bedirhan Gökçe - 29.06.2015
Erzurum'da Ramazan Etkinlikleri
Aşkale'de iftar sonrası Hükümet Meydanı'nda düzenlenen programda, müzisyen ve şair Bedirhan Gökçe ile Zekeriya Maral sahne aldı.
Bedirhan Gökçe - 11.05.2015
Atatürk Üniversitesi'nde Bahar Şenliği Coşkusu
Açılış günü saat 19.30'da İrem Derici Atatürk Üniversitesi stadyumunda öğrencilerle buluşurken, 12 Mayıs saat 19.30'daki konseri ise Beyza Durmaz gerçekleştirecek. Şenliklerin 3. günü ise yine Türkiye'nin en tanınan isimleri sahne alacak. Öğrenciler, saat 19.30'da Yusuf Güney'in konseriyle coşarken, saat 21.30'da da Grup Kolpa'nın vereceği konserle eğlencelerini sürdürecekler. Şenlikler 14 Mayıs saat 20.00'da Bedirhan Gökçe'nin Kültür Merkezi A Salonunda vereceği konserle son bulacak.
Bedirhan Gökçe - 29.04.2015
Kutlu Doğum Haftası
"Eğer biz onun yaşantısını hayatımıza yansıtabilirsek, İslam aleminde dostluk, kardeşlik, barış, sevgi ve mutluluk olur" diyen Şahin,  "Eğer şu an da bunun tersi oluyorsa onun yaşantısını yaşayamıyoruz demektir" sözlerine yer verdi "396 bin öğrenci Kur'an dersine geliyor" AK Parti olarak okullarda seçmeli de olsa bu konuda ders işlenmesine olanak sağladıklarını belirten Şahin, şöyle devam etti: "Onun örnek ahlakını benimsesinler diye koyduk. 2014 ve 2015 yılları içinde 396 bin öğrenci Kur'an dersine geliyor. Bu bilgiyi yetkililerden aldım. Bundan mutluluk duyuyorum. 442 bin öğrencimiz de Siyer-i Nebi dersini seçmiş." AK Parti Karabük Milletvekili Osman Kahveci, AK Parti Karabük Milletvekili Adayı Sedat Namal ve çok sayıda izleyicinin katıldığı etkinlik, Güney Afrikalı Dünya Kur'an-ı Kerim okuma birincisi Hafız Abdurrahman Sadien'in Kur'an tilaveti ile devam etti. Program, Bedirhan Gökçe ve Mustafa Cihat'ın sahne almasıyla son buldu.
Bedirhan Gökçe - 18.03.2015
Gölbaşı Belediyesi'nden 100. Yılında Çanakkale Programı
Gölbaşı Belediyesi Mehmet Akif Ersoy Kongre ve Kültür Merkezi'nde gerçekleşen "İstiklal'den İstikbale Giden Yolda 100. Yılında Çanakkale" programında ünlü radyocu şiir yorumcusu Bedirhan Gökçe şiir dinletisi ve Çanakkale türküleri ile sahne alırken "Destan 1915" tiyatro gösterimi de izleyicisine duygu dolu anlar yaşattı.
Bedirhan Gökçe - 16.03.2015
Gölbaşı Belediyesi'nden 100. Yılında Çanakkale
Gölbaşı Belediyesi Mehmet Akif Ersoy Kongre ve Kültür Merkezi'nde 17 Mart Saat: 19.00'da gerçekleşecek "İstiklal'den İstikbale Giden Yolda 100. Yılında Çanakkale" programında ünlü radyocu şiir yorumcusu Bedirhan Gökçe şiir dinletisi ve Çanakkale türküleri ile sahne alacak.
Bedirhan Gökçe - 16.03.2015
Gölbaşı Belediyesi'nden 100. Yılında Çanakkale
Gölbaşı Belediyesi Mehmet Akif Ersoy Kongre ve Kültür Merkezi'nde 17 Mart günü saat 19.00'da düzenlenecek "İstiklal'den İstikbale Giden Yolda 100. Yılında Çanakkale" programında ünlü radyocu ve şiir yorumcusu Bedirhan Gökçe, şiir dinletisi ve Çanakkale türküleri ile sahne alacak.
Bedirhan Gökçe - 13.03.2015
Mehmet Akif Ersoy'u Canlandıran Genç, Gözyaşlarına Boğuldu
"AKLIMA SADECE AKİF'İN VE MİLLETİMİZİN YAŞADIĞI ZORLUKLAR GELDİ" Sahnelediği tiyatro gösterisi sonrası Mehmet Akif Ersoy'un 'Allah bu millete bir daha İstiklal Marşı yazdırmasın' sözlerini hatırlatıp gözyaşlarına boğulan lise 10'uncu sınıf öğrencisi Seyit Samet Nayır duygularını şöyle ifade etti: " Hayatımda hiç tiyatroda oynamadım. Hiç eğitimde almadım. Ben o tiyatroyu oynarken kendimi çok kaptırdım. Bütün duygularım karmakarışık oldu. Aklıma hiçbir şey gelmedi. Sadece Mehmet Akif'in rüyasında görmüş olduğu, o sözleri aklıma geldi çok hüzünlendim. İstiklal Marşı yazılma öncesinde milletimizin ne kadar zorluklar yaşadığı aklıma geldi. O yüzden kendimi durduramadım, ağladım." "ASIM'IN NESİLLERİ BURADA YETİŞECEK" Bayrampaşa'da Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi olmasından dolayı memnuniyetini dile getiren Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, "Bedirhan Gökçe'nin geçen yıl böyle bir teklifi vardı bize.
Bedirhan Gökçe - 13.03.2015
Mamak Belediyesi İstiklal Marşı'nın Kabulünü Kutladı
Mamak Belediyesi, İstiklal Marşı’nın kabulünün 94. yıl dönümü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü kapsamında Bedirhan Gökçe’yi Mamaklılarla buluşturdu.
Bedirhan Gökçe - 12.03.2015
Bedirhan Gökçe, Rize'ye Gelecek
Rize Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi tarafından 18 Mart Çanakkale Zaferi nedeniyle İsmail Kahraman Kültür Merkezi’nde “Çanakkale Şehitleri ve İstiklal Marşı” adlı şiir gecesi düzenliyor.
Bedirhan Gökçe - 10.03.2015
Bedirhan Gökçe, Mamaklılarla Buluşacak
Mamak Belediyesi, Bedirhan Gökçe’yi Mamaklılarla buluşturacak.
Bedirhan Gökçe - 06.03.2015
Mart Dünya Kadınlar Günü
Müzisyen ve şair Bedirhan Gökçe, Afyonkarahisar Belediyesi ve Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Öğrenci Konseyi'nin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla düzenlediği etkinlikte sahne aldı.
Bedirhan Gökçe - 14.02.2015
Başarıya Ulaşan Kadınlar Ödüllendirildi
Gecede Şile gönüllüsü olarak bilinen Radyo Programcısı ve Şiir Yorumcusu Bedirhan Gökçe'ye de plaket takdim edildi.
Bedirhan Gökçe - 13.02.2015
Bayburt'un Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 97. Yıl Dönümü
İki gün sürecek etkinliklere tüm Bayburt halkının katılmasının istendiği açıklamada şunlar kaydedildi: "Etkinlikler kapsamında ilk gün 'Geçmişten Günümüze Bayburt' konulu fotoğraf sergisinin yanı sıra daha önce yapılan 'Kurtuluş' konulu şiir, resim ve kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödülleri verilecek. Şair Zihni Kültür Merkezi'nde 'Bayburt ve Çevresinde Müslüman Türk Soykırımı ve Ermeni Sorunu' konulu konferans, cirit müsabakası ve Erzurum Büyük Şehir ve Bayburt Belediyeleri tiyatro ekiplerinin ortak sergileyeceği 'Ortaya Karışık' adlı oyun sahnelenecek. İkinci gün etkinliklerimiz ise Atatürk Anıtı'na çelenk konulmasıyla başlayacak ve ardından Şehit Belediye Başkanı Hafız Süleyman Efendi'nin Ulu Cami yanında bulunan kabri ziyaret edilecek. Öğlen namazı öncesinde Ulu Cami ve Yakutiye Cami'de mevlit programı olacak. Aynı gün Saat Kule Meydanı'nda mehteran gösterisi gerçekleşecek. Kurtuluş program Bayburt Merkez Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleşecek mehteran, halk oyunları gösterisi ve Bedirhan Gökçe şiir dinletisi ile sona erecek.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Bedirhan Gökçe Haberleri | Bedirhan Gökçe Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Bedirhan Gökçe haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Bedirhan Gökçe kimdir, hayatı ve biyografisi. Maltepe'de Ramazan Hazırlıkları.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.6.2021 06:40:53. #1.14#

title