AZİZ TORUN HABERLERİ

Aziz Torun haber, Aziz Torun son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Aziz Torun - 24.08.2016
GYODER, "Milletin Meclisini Millet Yapar" Sloganı
TBMM onarımına ilişkin yürütülecek çalışmaların detayları, 24 Ağustos Çarşamba günü TBMM Başkanı Sn. İsmail Kahraman, GYODER Başkanı Sn. Aziz Torun, GYODER Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Sn.
Aziz Torun - 01.08.2016
Emlak Konut'un Kampanyasına Gyoder'den "Tarihi" Destek
Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun, Emlak Konut GYO'nun kampanyasına destek verdiklerini belirterek, "Bugün eş bir kampanyayı başlatmış bulunuyoruz.
Aziz Torun - 01.08.2016
Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (Gyoder) Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun,...
Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun, Emlak Konut'un satış kampanyasına destek verdiklerini belirterek, "39 firma ile, toplamda 86 projede 56 binin üzerindeki konut ve 3 bin 200 ofisi yüzde 20 peşinat ve yüzde 0,70 faiz oranı ile satışa çıkarıyoruz.
Aziz Torun - 31.07.2016
Borsa İstanbul Başkanı Karadağ, Yarın Finans Masası'na Konuk Olacak
AA'nın, finans piyasası profesyonelleri ile buluştuğu platformu AA Finans Haberleri Terminali bünyesinde gerçekleştirilen AA Finans Masası; daha önce Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, eski Başbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, eski Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, eski Merkez Bankası Başkanı Erdem Başçı, Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) Başkanı Vahdettin Ertaş, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) Başkanı Mehmet Ali Akben, Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Mehmet Ergün Turan, Uluslararası Yatırımcılar Derneği (YASED) Başkanı Ahmet Erdem, Türk Hava Yolları (THY) eski Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun, Otomotiv Distribütörleri Derneği (ODD) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Bayraktar, Renault Mais Genel Müdürü İbrahim Aybar, Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Global Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve Üst Yöneticisi (CEO) Mehmet Kutman'ın da aralarında bulunduğu ekonomi, finans ve iş dünyasının önde gelen temsilcilerini ağırlamıştı.
Aziz Torun - 21.07.2016
Gündem / 21 Temmuz 2016
ÖZEL HABER 1- GRAFİKLİ - Darbe girişiminde FETÖ delilleri Sivilleri ve milli iradeyi hedef alan 15 Temmuz darbe girişiminin ardından ortaya çıkan belgeler, darbe girişiminin, örgütün elebaşının iddialarının aksine FETÖ tarafından yapıldığını ortaya koyuyor Daha önce FETÖ mensubu olduğu gerekçesiyle açığa alınan eski İstanbul Güvenlik Şube Müdürü Aynacı, darbeye kalkışanların kullandığı Vatan Caddesi'ne gelen bir tank içerisinde üniformasıyla gözaltına alındı Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar'ın Emir Subayı Yarbay Levent Türkkan, savcılık soruşturmasında, Genelkurmay'da emir subaylığı görevine getirildikten sonra cemaat adına verilen görevleri yerine getirmeye başladığını itiraf etti Yakalanan bir polis memurunun cep telefonunda, FETÖ'cü "abiler"in darbeye destek vermeleri için yazdığı mesajlar ortaya çıktı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kaldığı otele saldırı düzenleyen ve polisin yaptığı operasyonda yaralı ele geçirilen Deniz Yüzbaşı Haldun Gülmez'in üzerinde örgüt elebaşı Fetullah Gülen'in duasının bulunması dikkati çekti FETÖ'nün Sakarya imamı olan Yrd. Doç. Dr. Adil Öksüz, 16 Temmuz sabahında Ankara Akıncı 4. Ana Jet Üs Komutanlığında yakalandı. Savcılıktaki ifadesinde, bölgeye satın almak amacıyla arazi bakmak için geldiğini öne süren Öksüz'ün darbe girişiminden iki gün önce yurt dışından döndüğü tespit edildi (Erdinç Aksoy/Ankara) 2- İş dünyasından Moody's ve Fitch'e tepki Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu: "Türkiye sanayicisi, iş adamları, girişimcileri, hükümeti, askeri, polisi ve halkı ile dimdik ayakta. Buna rağmen Türkiye'nin notunu düşürmeye kalkarlarsa bunda art niyet ararım. Bunu darbeyi desteklemek olarak görürüm" TÜSİAD eski Başkanı Muharrem Yılmaz: "(Moody's ve Fitch'in) Notu düşürmelerine meydan vermeyeceğiz. Hızlı şekilde bu badireyi atlatıp, işimize gücümüze bakarak bu değerlendirmeleri boşa çıkartabileceğimizi düşünüyorum" Torunlar GYO Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun: "Bu tür kuruluşların birtakım uluslararası sermayenin kontrolünde ve güdümünde olduğu, buradan ilgili sermaye çevrelerine rant devşirmek için kötü niyet taşıdığı anlaşılıyor" (Uğur Aslanhan/İstanbul) (Fotoğraflı-Görüntülü) 3- SOCAR'dan Türkiye'de yatırıma devam SOCAR Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Vagif Aliyev: "Türkiye Cumhuriyeti hükümeti ve milleti demokratik düzeni ve insanların hayatını korumak için iradesi ve var gücünü ortaya koymuştur" "Bu demokrasiye sahip çıkan dünyaca gıpta edilen tavır, bizlerin Türkiye'de olmaktan duyduğu heyecanı, burada bu yatırımları yapmaktan duyduğumuz gururu pekiştirmiştir" "Tüm iş ortaklarımızın da bizimle aynı görüş ve kararlılıkta olduğunu vurgulamak isterim, bugüne kadar olduğu gibi gelecekte de Türkiye'deki yatırımlarımız artarak devam edecektir" (Nuran Erkul/Ankara) *** Anadolu Ajansının yayımladığı haber, görüntü, fotoğraf ve internet ile wap için oluşturduğu her türlü bilgi, abone olmayanlar tarafından hiçbir şekilde kullanılamaz.
Aziz Torun - 31.05.2016
Özel" Öğrencilerden Güvenlik Güçlerine "Özel" Hediyeler
Bursa'daki Mehmet Torun Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi ile Aziz Torun Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi öğrencileri, Hakkari Yüksekova'da terör örgütü PKK mensuplarına yönelik operasyonlara katılan güvenlik güçlerine moral amacıyla anahtarlık, bardak, tişört, tablo gibi hediyelik eşyalar hazırladı ve mektup yazdı.
Aziz Torun - 10.05.2016
15.Gayrimenkul Zirvesi'nde Metrekarenin Geleceği Tartışıldı
Zirvenin açılış konuşmasını yapan GYODER Başkanı Aziz Torun, gayrimenkul sektörünün lokomotif sektör olduğunu vurgulayarak, sektörün stratejik bir öneme sahip olduğunu söyledi.
Aziz Torun - 28.04.2016
Aziz Torun: "Kentsel Dönüşüm Sadece Risk Taşıyan Binaların Yıkılıp Yapılması Olmamalı"
Alibeyköy’de yapılan 5’inci. Levent projesinin ikinci etabını satışa sunduklarını açıklayan Torunlar GYO Başkanı Aziz Torun, kentsel dönüşüm ile ilgili açıklamalarda da bulundu.
Aziz Torun - 04.04.2016
Avm Yatırımcıları Anadolu'ya Gidiyor"
Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun, büyükşehirlerde yeteri kadar alışveriş merkezi (AVM) yapıldığını, o yüzden bu yatırımların eski hızını kaybettiğini belirterek, "AVM yatırımcıları Anadolu'ya gidiyor, Anadolu'da AVM olmayan illere." dedi.
Aziz Torun - 04.04.2016
Gündem / 4 Nisan 2016
(İzmir/18.00) (Fotoğraflı) ÖZEL HABER 1- "AVM yatırımcıları Anadolu'ya gidiyor" GYODER Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun: "(Büyükşehirlerde AVM yatırımı) Orada bir duraklama var tabii.
Aziz Torun - 31.03.2016
Gayrimenkul Satışında Artış, Kredi Kullanımında Düşüş Var"
Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun, "Gayrimenkul satışlarında şubat ayı itibarıyla geçen yıla göre artış olduğu halde finansman, kredi kullanımında ciddi bir düşüş var. Bu da faiz oranlarıyla ilgili" dedi.
Aziz Torun - 26.03.2016
Uludağ Ekonomi Zirvesi
Torunlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun, "Gayrimenkul sektörüne sadece konut ve sat-yap modeli olarak baktığımızda önümüzdeki süreçte bir tıkanma, talep yetersizliği söz konusu olabilir.
Aziz Torun - 08.03.2016
Torunlar GYO, 2018'e Kadar 2,1 Milyar Tl Yatırım Hedefliyor
Torunlar GYO Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun: "Torunlar GYO olarak 2015 yılında AVM, konut, ofis ve otel gibi gayrimenkulün her segmentinde yatırımlarımızı sürdürdük.
Aziz Torun - 28.02.2016
Basketbol: Erkekler Play-off Eleme Turu
Erkekler Bölgesel Basketbol Play-Off eleme maçında Bilecik Belediyespor, Safranbolu Belediyespor'u, sahasında 77-60 mağlup etti. Atatürk Spor Salonu'nda, Belediye Başkanı Selim Yağcı, İl Genel Meclisi Başkanı Serkan Yıldırım ve Basketbol İl Temsilcisi Aziz Torun ile sporseverlerin izlediği karşılaşmada, Bilecik Belediyespor, ilk periyotu 26-14, ikinci periyotu da 47-20 önde tamamladı.
Aziz Torun - 23.02.2016
Gayrimenkul Ürünleri Çeşitlendirilmeli"
Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) Başkanı Aziz Torun, Türkiye'de gayrimenkul üreticilerinin sattıktan sonra yapmaya alıştığını belirterek, bu alanda ürünlerin hastane, yurt gibi enstrümanlarla çeşitlendirilmesi gerektiğini söyledi.
Aziz Torun - 17.02.2016
Ekonominin Kalbi 25-26 Mart'ta Uludağ'da Atacak
Uludağ, beşinci kez Ekonomi Zirvesi'ne ev sahibi olmaya hazırlanıyor. Capital ve Ekonomist dergileri tarafından organize edilen zirveye yurtiçi ve yurtdışından önemli isimler konuşmacı olarak katılacak. Bu isimler arasında Silikon Vadisi yenilik ve liderlik danışmanı Navi Radjou, Malala Fund Kurucusu ve CEO’su Shiza Shahid, İsveç Eski Başbakanı Fredrik Reinfeldt, Finlandiya Eski Başbakanı Esko Aho, Yunanistan Ekonomi ve Finans Eski Bakanı Yannos Papantoniou da bulunuyor. Zirveye yurtiçinden de Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek'in yanısıra TÜSİAD Başkanı Cansen Başaran Symes, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, işadamları Ali Koç, Ali Ülker, Begümhan Doğan Faralyalı, Hanzade Doğan Boyner, Ahmet Nazif Zorlu, Zeynep Bodur Okyay, Hüsnü Özyeğin, Haluk Dinçer, Erhan Kamışlı, Hamdi Akın, Muharrem Yılmaz, Mehmet Kutman, Nihat Özdemir, Abdülkadir Konukoğlu, Korhan Kurdoğlu, Fuat Tosyalı, Vahap Küçük, Yüksel Yıldırım, Hüseyin Özdilek, Abdullah Kavukçu, Abdullah Kiğılı, Aziz Torun, Erden Timur, Erkut Yücaoğlu, Mustafa Taviloğlu ve Nurettin Eroğlu katılacak.
Aziz Torun - 14.02.2016
Basketbol: Erkekler Play-Off Eleme Turu
Atatürk Spor Salonu'nda, Basketbol İl Temsilcisi Aziz Torun ile sporseverlerin izlediği karşılaşmada, Bilecik Belediyespor, ilk periyotu 22-14, ikinci periyotu 51-36 önde tamamladı.
Aziz Torun - 07.02.2016
Basketbol: Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi
Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi 3. Grup'ta, Bilecik Belediyespor sahasında Beykozspor'u 75-57 mağlup etti. Bilecik ekibi ligi lider, İstanbul ekibi de üçüncü sırada tamamlayarak, play-off'a yükselmeye hak kazandı. Atatürk Spor Salonu'nda, Basketbol İl Temsilcisi Aziz Torun ile sporseverlerin izlediği karşılaşmada, Bilecik Belediyespor, ilk periyotun 3.
Aziz Torun - 22.01.2016
Şişli'deki Asansör Kazası Davası
Soruşturma kapsamında, Torunlar GYO Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun, Yunus Emre Torun, Mehmet Torun, Lütfü Vardı, Abdülvahit Kaplan, Tuncer Akarçay, Haluk Okur, Bektaş Ateş ve Özmen Özmenoğlu hakkında "taksirle 10 kişinin ölümüne sebebiyet vermek" ve "yargı görevini yapanı etkileme" suçundan kovuşturmaya yer olmadığına karar verilmişti.
Aziz Torun - 30.12.2015
'Gyoder'in 2016 Yol Haritası Hazır
Türkiye ekonomisinin lokomotif sektörlerinin başında gelen gayrimenkul sektörünün tüm segmentlerini aynı çatı altında bir araya getirerek, sektörün temsilcisi ve öncü kurumu olmak misyonuyla çalışmalarını sürdüren GYODER, Yönetim Kurulu Toplantısı'nı gerçekleştirdi. GYODER Başkanı Aziz TORUN başkanlığında toplanan Yönetim Kurulu,2015 yılını sektör açısından değerlendirdi.
Aziz Torun - 13.12.2015
Basketbol: Erkekler Bölgesel Basketbol Lig
Karşılaşmayı Basketbol İl Temsilcisi Aziz Torun ile sporseverler izledi.
Aziz Torun - 08.12.2015
Aziz Torun: Siyasetle Beraber Giden ya da Destek Alan İşadamlarının Sonra Tökezlediğinin Örnekleri...
'asansör KAZASINDA FAZLASINI VERİP ANLAŞTIK' Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği'nin 13'üncü Girişimcilik Haftası'nda konferans veren Torunlar GYO Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun, bir vatandaşın, İstanbul Mecidiyeköy'de yapımı devam ederken 10 kişinin hayatını kaybettiği asansör kazasını nasıl yönettiklerine ilişkin soru üzerine, ölenlerin ailelerine hukukun öngördüğünden fazlasını vererek anlaştıklarını söyledi.
Aziz Torun - 08.12.2015
Aziz Torun: Asansör Kazasında Hukukun Öngördüğünden Fazlasını Verip Anlaştık
İstanbul Mecidiyeköy’de yapımı devam ederken 10 kişinin hayatını kaybettiği asansör kazasıyla gündeme gelen Torun Center’ın sahibi Aziz Torun, ölenlerin ailelerine hukukun öngördüğünden fazlasını vererek anlaştıklarını söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Aziz Torun Haberleri | Aziz Torun Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Aziz Torun haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Aziz Torun kimdir, hayatı ve biyografisi. Türkiye Basketbol 2. Lig.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 8.3.2021 13:31:26. #1.15#
title