Alexis Tsipras Haberleri

Alexis Tsipras haber, Alexis Tsipras son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Alexis Tsipras - 18.4.2019
Yunan Meclisi Almanya'dan Savaş Tazminatı Önergesini Onayladı
Yunanistan meclisi, İkinci Dünya Savaşı'nda Nazi işgali dönemine yönelik Almanya'dan savaş tazminatı talep edilmesine yönelik önergeyi onayladı.
Alexis Tsipras - 14.4.2019
Ürdün, Yunanistan ve Kıbrıs Rum Kesimi Liderleri Üçlü Zirvede Bir Araya Geldi
Ürdün Kralı 2. Abdullah, Yunanistan Başbakanı Aleksis Çipras ve Güney Kıbrıs Rum Yönetimi lideri Nikos Anastasiadis, Ürdün'ün başkenti Amman'da üçlü zirve gerçekleştirdi.
Alexis Tsipras - 12.4.2019
Hırvatistan'daki Zirve Çin-Ab İş Birliğini Güçlendirecek
Hırvatistan'ın tarihi ve turistik Dubrovnik şehrinde bu yıl 8'inci kez düzenlenen "Çin-Orta ve Doğu Avrupa Ülkeleri Zirvesi", Çin ile Avrupa Birliği (AB) iş birliğini güçlendirecek.
Alexis Tsipras - 8.4.2019
Prespa Anlaşması Fevkalade Bir Anlaşma"
Avrupa Birliği (AB) Komisyonu'nun Bütçeden Sorumlu Üyesi Günther Oettinger, Makedonya'nın adının Kuzey Makedonya Cumhuriyeti olarak değiştirilmesi için imzalanan Prespa Anlaşması'nın Yunanistan Başbakanı Aleksis Çipras'ın başarısı olduğunu belirttti.
Alexis Tsipras - 3.4.2019
Yunanistan Başbakanı Çipras, Kuzey Makedonya'da
- Yunanistan Başbakanı Çipras, Kuzey Makedonya'daÜSKÜP - Yunanistan Başbakanı Aleksis Çipras Kuzey Makedonya'ya gerçekleştirdiği resmi ziyarette mevkidaşı Zoran Zaev ile bir araya geldi.
Alexis Tsipras - 3.4.2019
Tarihi Ziyarette "Selfie" Arası
- Tarihi ziyarette "selfie" arasıÜSKÜP - Kuzey Makedonya'ya gelen Yunanistan Başbakanı Aleksis Çipras'ın ziyaretini tarihi bir gün olarak nitelendiren Kuzey Makedonya Başbakanı Zoran Zaev, resmi karşılama töreninde selfie arası verdi.
Alexis Tsipras - 2.4.2019
Yunanistan Başbakanı Çipras Kuzey Makedonya'da
Yunanistan Başbakanı Aleksis Çipras, Kuzey Makedonya'yı ilk kez ziyaret ederek Başbakan Zoran Zaev ile bir araya geldi.
Alexis Tsipras - 2.4.2019
Çipras, Üsküp'ü Ziyaret Ediyor
Yunanistan Başbakanı Aleksis Çipras bugün Kuzey Makedonya'nın başkenti Üsküp'ü ziyaret ediyor.
Alexis Tsipras - 2.4.2019
Dha Dış - Çipras, Üsküp'ü Ziyaret Ediyor
Yunanistan Başbakanı Aleksis Çipras bugün Kuzey Makedonya'nın başkenti Üsküp'ü ziyaret ediyor.
Alexis Tsipras - 30.3.2019
Oktay'dan Verimli Balkan Diplomasisi
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Romanya'nın ev sahipliğinde gerçekleştirilen, "onur konuğu" olarak katıldığı "Romanya-Bulgaristan-Sırbistan-Yunanistan Dörtlü Zirvesi" kapsamında verimli görüşmelerde bulundu.
Alexis Tsipras - 25.3.2019
Türk Savaş Uçaklarının "Taciz Ettiği" İddiası
Güvenlik kaynakları, Ege'de Türk jetlerinin herhangi bir taciz olayına karışmadığını, uçakların mutat görevlerini yaptığını belirtti.
Alexis Tsipras - 25.3.2019
Yunan Başbakanın 'Taciz' İddiası Gerçeği Yansıtmıyor
Yunanistan Başbakanı Aleksis Çipras'ın, Türk Hava Kuvvetleri uçakları tarafından taciz edildiği yönündeki iddiasının, gerçeği yansıtmadığı öğrenildi.
Alexis Tsipras - 25.3.2019
Yunan Başbakanın 'Taciz' İddiası Gerçeği Yansıtmıyor
YUNANİSTAN Başbakanı Aleksis Çipras'ın, Türk Hava Kuvvetleri uçakları tarafından taciz edildiği yönündeki iddiasının, gerçeği yansıtmadığı öğrenildi.
Alexis Tsipras - 23.3.2019
Türkiye-Yunanistan İş Konseyi Networking Toplantısı
Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Türkiye-Yunanistan İş Konseyi ve Enterprise Greece iş birliğiyle Türkiye-Yunanistan İş Konseyi Networking Toplantısı gerçekleştirildi.
Alexis Tsipras - 21.3.2019
Türkiye'nin Dahil Edilmediği Hiçbir Proje Gerçekçi Değildir"
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Doğu Akdeniz ve Kıbrıs etrafındaki hidrokarbon rezervlerine ilişkin, "Türkiye'nin dahil edilmediği ya da dışlandığı hiçbir proje gerçekçi değildir.
Alexis Tsipras - 20.3.2019
İran Üzerindeki Baskı İşe Yarıyor"
İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, ABD'nin İran ile yapılan nükleer anlaşmadan çekilmesine işaret ederek, İran üzerindeki baskının işe yaradığını söyledi.
Alexis Tsipras - 20.3.2019
Yunanistan, Mısır ve İsrail Doğalgaz İçin Kudüs'te Toplanıyor
Doğu Akdeniz’de yeni doğalgaz ve petrol rezervlerinin tespit edilmesinden ardından bölgede hareketli günler yaşanıyor. Türkiye’yi Doğu Akdeniz’de saf dışı bırakmak için bir süredir Yunanistan, Mısır ve İsrail çeşitli girişimlerde bulunurken, Kıbrıs adasını çevreleyen doğalgaz yatakları bölge ülkelerin yanı sıra binlerce kilometre uzaklıktaki ülkelerin de dikkatini çekiyor. ABD ve Fransa hazırda bekliyor. İsrail, Türkiye’yi engelleyecek her […]The post Yunanistan, Mısır ve İsrail doğalgaz için Kudüs’te toplanıyor appeared first on Enerji Enstitüsü.
Alexis Tsipras - 15.3.2019
Bolivya Devlet Başkanı Morales'ten "Venezuela" Mesajı
Bolivya Devlet Başkanı Juan Evo Morales Ayma, Venezuela'daki siyasi krize ilişkin, "Günümüzde askeri müdahale gibi bir ihtimale anlam veremiyorum.
Alexis Tsipras - 13.3.2019
Türkiye ile Yunanistan Arasında Tarihi Bağlantı (2)
TÜRKİYE ile Yunanistan bir ilke imza atıp, İzmir'in Çeşme ilçesi ile Atina'nın Lavrion Limanı arasında feribot seferleri düzenlenmesine yeşil ışık yaktı.
Alexis Tsipras - 13.3.2019
Türkiye ile Yunanistan Arasında Tarihi Bağlantı
TÜRKİYE ile Yunanistan bir ilke imza atıp, İzmir'in Çeşme ilçesi ile Atina'nın Lavrion Limanı arasında feribot seferleri düzenlenmesine yeşil ışık yaktı.
Alexis Tsipras - 1.3.2019
Grafikli - Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Şubat Ayı Tempolu Geçti
Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart yerel seçimleri sürecinde 20 günde 21 şehirde mitinglere katılarak, vatandaşlarla bir araya geldi.
Alexis Tsipras - 26.2.2019
Dha Dış - Yunanistan'ı 'Okeanis' Soğuk Hava Sistemi Vurdu
– Son günlerde Yunanistan'ı etkisi altına alan 'Okeanis' soğuk hava sistemi, sele, köprülerin çökmesine, toprak kaymalarına neden oldu.
Alexis Tsipras - 26.2.2019
Yunanistan'ı 'Okeanis' Soğuk Hava Sistemi Vurdu
– Son günlerde Yunanistan'ı etkisi altına alan 'Okeanis' soğuk hava sistemi, sele, köprülerin çökmesine, toprak kaymalarına neden oldu.
Alexis Tsipras - 24.2.2019
Arap Liderlerinin Yarısının Katılmadığı Ab-Arap Birliği Zirvesi Başladı
Mısır'ın turistlik beldesi Şarm eş-Şeyh'te "İstikrarda Yatırım" başlıklı Avrupa Birliği (AB)-Arap Birliği Zirvesi başladı.
Alexis Tsipras - 16.2.2019
Çavuşoğlu Yunanistan'ın Yeni Dışişleri Bakanı ile Telefonda Görüştü
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Yunanistan'ın yeni Dışişleri Bakanı Yorgos Katrugalos ile telefon görüşmesi yaptı.
Alexis Tsipras - 15.2.2019
55. Uluslararası Münih Güvenlik Konferansı Başladı
Bu yıl 55'incisi düzenlenen dünyanın önemli platformlarından Münih Güvenlik Konferansı (MSC 2019) başladı.
Alexis Tsipras - 15.2.2019
Yunanistan'da Çipras Dışişleri Bakanlığını Katruggalos'a Devretti
Yunanistan'da Başbakan Aleksis Çipras, Dışişleri Bakanlığı görevini Avrupa İşlerinden Sorumlu Dışişleri Bakan Vekili Yorgos Katruggalos'a devretti.
Alexis Tsipras - 12.2.2019
Makedonya'da NATO Bayrağı Göndere Çekildi
Makedonya hükümet binası önünde düzenlenen törenle ülke bayrağının yanına NATO bayrağı göndere çekildi.
Alexis Tsipras - 8.2.2019
Yunanistan Makedonya'nın NATO Üyeliğini Onayladı
Yunanistan'da meclis, isim konusunda varılan anlaşmanın ardından komşusu Makedonya'nın NATO üyeliğine ilişkin protokolü onayladı.
Alexis Tsipras - 8.2.2019
Çipras'ın Tgrt Haber Röportajı Yunanistan Basınında Geniş Yankı Uyandırdı
Yunanistan Başbakanı Aleksis Çipras'ın TGRT Haber'e verdiği röportaj Yunanistan basınında geniş yankı uyandırdı.
Alexis Tsipras - 8.2.2019
Batı Trakya'da Müftü Atamasını Eleştiren Gazetecilere Hapis Cezası
GÜMÜLCİNE (AA) – Yunanistan'da, İskeçe ve Gümülcine'deki müftülük makamlarına Atina yönetiminin atama yapmasını eleştirdikleri gerekçesiyle yargılanan Millet Gazetesi sahibi Cengiz Ömer ile gazetenin başyazarı Feyzullah Hasankahya 15'er ay hapis cezasına mahkum edildi.
Alexis Tsipras - 8.2.2019
Yunanistan Türk Akımı'na Katılmak İstiyor
Avrupa ülkelerinin Türk Akımı doğalgaz boru hattı projesine katılmak istemesi Rus basınında geniş yer buldu. Argumenty i Fakty gazetesine konuşan Rus uzman Kapitonov, Türk Akımı gibi kapsamlı bir projeye katılan tüm ülkelerin bundan kârlı çıkacağını belirtti. Yunanistan Başbakanı Aleksis Çipras, Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan ile dün yaptığı görüşme sonrasında Yunanistan’ın Türkiye ile enerji işbirliğini genişletmek […]The post Yunanistan Türk Akımı’na katılmak istiyor appeared first on Enerji Enstitüsü.
Alexis Tsipras - 7.2.2019
Almanya'nın Mülteci Kriterleri, İnsan Hakları Örgütlerini Kızdırdı
DEUTSCHE Welle Türkçe'nin haberine göre Almanya, AB-Türkiye mülteci mutabakatını uygulamak için yeni bir düzenleme çıkardı.
Alexis Tsipras - 7.2.2019
Çipras Ziyaretiyle Ülkesine Mesaj Veriyor"
Yunanistan Başbakanı Aleksis Çipras'ın Türkiye ziyaretini değerlendiren Uluslararası İlişkiler Uzmanı Dr. Öğretim Üyesi Rahmi İncekara, "Çipras bu ziyaretiyle ülkesine 'ben artık sorunlarından arındırılmış Yunanistan kurguluyorum' mesajı veriyor" dedi.
Alexis Tsipras - 7.2.2019
Yorum: Enerji Kıskacında Türkiye -Yunanistan İlişkileri
Yunanistan Başbakanı Aleksis Çipras’ın Türkiye ziyaretiyle birlikte enerji ve özellikle de Doğu Akdeniz meselesi öne çıkan hususlar. Türkiye ve Yunanistan arasında geçmişten bugüne kadar birçok mesele olmasına rağmen, iki ülke arasında işbirliğinin artırılması ya da sorunların daha da derinleşmesi enerji konusunda atacakları adımlara da bağlı olduğu açık. Çünkü Yunanistan’ın sahip olduğu coğrafi konumu nedeniyle Avrupa’nın […]The post Yorum: Enerji kıskacında Türkiye -Yunanistan ilişkileri appeared first on Enerji Enstitüsü.
Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Alexis Tsipras Haberleri | Alexis Tsipras Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Alexis Tsipras haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Alexis Tsipras kimdir, hayatı ve biyografisi. DHA DIŞ - Yunan vekil, seçim sonuçlarını beğenmedi, partisinden istifa etti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 20.9.2020 22:01:35. #1.15#
title