AHMET MİNDER HABERLERİ

Ahmet Minder haber, Ahmet Minder son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ahmet Minder - 18.10.2012
Çaykur Rizespor'a Moral Yemeği
PTT 1'inci Lig lideri Çaykur Rizespor, Güneysu Kaymakamı Gökmen Çiçek ve Belediye Başkanı Ahmet Minder'in verdiği yemekte moral kazandı.
Ahmet Minder - 10.10.2012
Güneysu'daki Camiler Temizleniyor
Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder, yaptığı yazılı açıklamada, merkez ve merkeze bağlı mahallelerde bulunan 15 camide temizlik çalışması yapıldığını belirtti.
Ahmet Minder - 3.10.2012
Güneysu'da Yeni Cami İnşatı Başladı
CAMİ İNŞAATI BİR YILDA BİTECEK Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder, Kıbledağı'nda 1960'lı yıllarda inşa edilen mescitin yıkıldığını, yerine de yeni cami yapımına başladıklarını söyledi.
Ahmet Minder - 2.10.2012
Güneysu'da Altyapı Çalışmaları Devam Ediyor
Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder, yaptığı açıklamada, 2011 yılında hazırlanan "Afet riskinde olan alanların ıslahı" projesi kapsamında çalışmalarını sürdürdüklerini ifade etti.
Ahmet Minder - 29.9.2012
Davos'a Alternatif Karos
Yaylaya halk tabiri ile 'Karos' da denildiğini belirten Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder yaptığı açıklamada, "Göreve geldiğim 13 yıl önce bu bölgeyi turizme kazandırmak için festivaller organize ettik.
Ahmet Minder - 13.9.2012
Handüzü Yaylası'na Tabiat Parkı İçin Çalışmalar Başladı
Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder, Doğa Koruma ve Milli Parklar 12.
Ahmet Minder - 8.9.2012
Karaosmanoğlu, Rize'de Temaslarda Bulundu
Başkan Karaosmanoğlu, Rize'deki programı dahilinde Güneysu'ya geçti. Başkan Karaosmanoğlu burada Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder ile Gebzeli olan Güneysu Kaymakamı Gökmen Çiçek'i ziyaret etti.
Ahmet Minder - 8.9.2012
Başkan, Rize'de Temaslarda Bulundu
GÜNEYSU İLÇESİNİ ZİYARET Başkan Karaosmanoğlu, Rize'deki programı dahilinde Güneysu'ya geçti. Başkan Karaosmanoğlu burada Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder ile Gebzeli olan Güneysu Kaymakamı Gökmen Çiçek'i ziyaret etti.
Ahmet Minder - 7.9.2012
Güneysu'da İlaçlama Çalışması Yapıldı
Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder, yaptığı yazılı açıklamada, sivrisinek ve sineklere karşı ilaçla mücadele çalışması yürüttüklerini belirtti.
Ahmet Minder - 7.9.2012
Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Karaosmanoğlu, Güneysu'yu Ziyaret Etti
Karaosmanoğlu'na ziyareti sırasında Güneysu Kaymakamı Gökmen Çiçek, Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder ve AK Parti Güneysu İlçe Teşkilat Başkanı Halil Turan eşlik etti.
Ahmet Minder - 3.9.2012
Rize Valisi Nurullah Çakır, Güneysu'da Devam Etmekte Olan Yatırımları Yerinde İnceledi
Vali Çakır'a incelemeleri esnasında Güneysu Kaymakamı Gökmen Çiçek, Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder ve Rize Orman İşletme Müdürü Abdi Ekşi'de eşlik etti.
Ahmet Minder - 21.8.2012
Başbakan, Teyzesinin Cenazesi İçin Rize'ye Geliyor
Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder, Meliha Er'in, Güneysu ilçesindeki evinde bu sabah rahatsızlanarak hayatını kaybettiğini ve yarın kılınacak cenaze namazında Başbakan Erdoğan'ın da hazır bulunacağını söyledi.
Ahmet Minder - 21.8.2012
Başbakan Erdoğan'a Acı Haber
Başbakan Erdoğan'ın teyzesi 76 yaşındaki Meliha Er, kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi.
Ahmet Minder - 8.8.2012
Erdoğan'ın, Annesi ve Dedesinden Sonra Babasının İsmini de Okulda Yaşatacak
Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder konuyla ilgili yaptığı açıklamada, okulun tamamlandığında Rize standartlarında en modern okul olacağını belirterek, "Hafriyat temizleme çalışmaları sürüyor.
Ahmet Minder - 8.8.2012
Başbakan Erdoğan'ın Memleketi Güneysu'ya Modern İmam Hatip Lisesi
Güneysu Belediye Başkanı AK Partili Ahmet Minder, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın proje ile yakından ilgilendiğini belirterek, "Fabrika yıkımının ardından 3 ay içerisinde okul inşaatı başlayacak ve 1.
Ahmet Minder - 8.8.2012
Türkiye'nin En Modern İmam Hatip Lisesi Güneysu'da Yapılıyor
EN MODERN İMAM HATİP LİSESİ OLACAK Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder konuyla ilgili yaptığı açıklamada, okulun tamamlandığında Rize standartlarında en modern okul olacağını belirterek, "Hafriyat temizleme çalışmaları sürüyor.
Ahmet Minder - 2.8.2012
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Gedikli Açıklaması
Burada da teşkilat binasını gezip, İlçe Belediye Başkanı Ahmet Minder'i ziyaret eden Gedikli, daha sonra Güneysu Halk Merkezi'ndeki bakır işlemeciliği ve el sanatları kursunu gezdi.
Ahmet Minder - 1.8.2012
Gürgen İçme Suyu Projesiyle Su Kesintileri Son Bulacak
Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder, Gürgen içme suyu projesinin tamamlanması ile ilçede su kesintilerinin önüne geçeceklerini söyledi.
Ahmet Minder - 31.7.2012
Güneysu'da Gürgen İçme Suyu Sevinci
Gürgen İçme Suyu Arıtma Tesisleri ana kumanda merkezinden, Güneysu Kaymakamı Gökmen Çiçek ile birlikte su hattını ve depoları inceleyen Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder, Gürgen İçme Suyu'nun ishale hatlarının tamamlanarak su dağıtım depolarına kadar getirildiğini ifade etti.
Ahmet Minder - 20.7.2012
Kıbledağı Cami Projesi
Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder, Kıbledağı Cami Projesi çalışmalarını yürüttüklerini bildirdi.
Ahmet Minder - 25.5.2012
Hacımüftüoğlu, Veda Ziyaretlerini Sürdürüyor
Hacımüftüoğlu, Güneysu Kaymakamı Gökmen Çiçek'i makamında ziyaret ederek bir süre görüştü. Hacımüftüoğlu, daha sonra Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder'i de ziyaret etti.
Ahmet Minder - 23.5.2012
Başbakan'ın Kardeşinin Acılı Günü
Reşat Birinci için Güneysu İlçesi Yeşilköy Köyü'nde ikindi namazı sonrasında cenaze namazı kılındı. Cenaze namazına Mustafa Erdoğan'ın yanı sıra Rize Valisi Seyfullah Hacımüftüoğlu, Rize İl Jandarma Alay Komutanı Albay Turhan Talu, Rize Belediye Başkanı AKP'li Halil Bakırcı, Fenerbahçeli eski milli futbolcular Rıdvan Dilmen ile Hakan Tecimer, Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder ile Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Güneysu'da yaşayan dayıları Ali, Kemal ve Saim Mutlu ile bazı işadamları katıldı.
Ahmet Minder - 23.5.2012
Başbakan'ın Kardeşi Mustafa Erdoğan'ın Kayınpederi Öldü (2)
Başbakan'ın KARDEŞİ MUSTAFA ERDOĞAN'IN KAYINPEDERİ ÖLDÜ (2) TOPRAĞA VERİLDİ Vefat eden Reşat Birinci için Güneysu İlçesi Yeşilköy Köyü'nde ikindi namazı sonrasında cenaze namazı kılındı. Cenaze namazına Mustafa Erdoğan'ın yanı sıra Rize Valisi Seyfullah Hacımüftüoğlu, Rize İl Jandarma Komutanı Albay Turhan Talu, Rize Belediye Başkanı AK Partili Halil Bakırcı, Fenerbahçeli eski milli futbolcular Rıdvan Dilmen ile Hakan Tecimer, Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder ile Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Güneysu'da yaşayan dayıları Ali, Kemal ve Saim Mutlu ile bazı işadamları katıldı.
Ahmet Minder - 17.5.2012
Meram'da Engelsiz Yaşam Festivali Sona Erdi
Konevi Kültür Merkezi'ndeki programa Meram Belediye Başkanı Serdar Kalaycı, Rize Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Ahmet Minder - 12.5.2012
Başbakan Erdoğan Rize
Trabzon ve Rize'de katılacağı bir dizi program için dün havayolu ile İstanbul'dan Trabzon'a gelen ve burada partisinin Trabzon il kongresine katıldıktan sonra akşam saatlerinde baba ocağı Rize'nin Güneysu ilçesine geçen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, geceyi Merkez mahallesindeki kendisine ait konutta geçirdi. Öğle saatlerinde evinden çıkarak ilçe merkezine gelen Başbakan Erdoğan, Rize Belediyesi'ni ziyaret ederek Belediye Başkanı Ahmet Minder'den brifing aldı.
Ahmet Minder - 12.4.2012
Güneysu'da Yapılan "Orta Ada Düzenlemesi Projesi"
Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder, ilçede yürütülmekte olan Orta Ada Düzenlemesi Projesi'ni mayıs ayının ortalarında bitirmeyi hedeflediklerini söyledi.
Ahmet Minder - 10.4.2012
Başbakan'ın Adını Karıştırınca Takımdan Uzaklaştırıldılar
Maç sonrası Güneysu Belediye Başkanı ve aynı zamanda Kulüp Başkanı olan Ahmet Minder'in teknik direktör Eray Alptekin ve olaya karışan beş futbolcuyu takımdan uzaklaştırdığı öğrenildi.
Ahmet Minder - 10.4.2012
'Başbakanım Takımın Sahipsiz Bırakıldı' Pankartı ile Sahaya Çıktılar
OLAYLARI PROVOKE EDENLERLE YOLLARIMIZI AYIRDIK Güneysuspor Başkanı ve Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder ise sezona iddialı girdiklerini ve amatör futbola her zaman destek verdiklerini belirterek, "Güneysu dışından transfer ettiğimiz bazı futbolcular, maddi beklentilerini çok yüksek tutmaya başladı.
Ahmet Minder - 10.4.2012
Amatör Futbol Takımından, Maçta Oturma Eylemi
Alptekin, gazetecilere yaptığı açıklamada, eylem yapılacağı konusunda bilgiye sahip olmadığını belirterek, "Eylemden, gerçekleşince haberim oldu. Belediye başkanımız Ahmet Minder ve kulüp yöneticilerimiz takımı sahadan çekmemi, eylemi sonlandırmamı istediler.
Ahmet Minder - 6.4.2012
Güneysu Merkez Cami Çevre Düzenleme Çalışması
Belediye Başkanı Ahmet Minder, yaptığı açıklamada, ilk etapta şadırvanları yenilediklerini, çevre düzenlemesi için de çalışmaların hızlandırıldığını belirtti.
Ahmet Minder - 4.4.2012
Rize'de "Hünerli Eller Çalışıyor"
Rize'nin Güneysu ilçesi Halk Eğitim Merkezi'nde Güneysu Kaymakamı Gökmen Çiçek ve Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder'in girişimleri ile başlatılan 'Hünerli Eller Çalışıyor' isimli bakır işlemeciliği projesi kısa sürede sonuç verdi.
Ahmet Minder - 3.3.2012
Başbakan, "Hayin Köti Evler Yapayisunuz" Dedi, Yöresel Mimari Rize'ye Renk Kattı
GÜNEYSU YÖRE MİMARİSİNİN ÖRNEKLERİ İLE DOLDU Rize mimarisinin en fazla uygulandığı yerlerin başında ise, Başbakan Erdoğan'ın babasının evinin bulunduğu Güneysu İlçesi geliyor. İlçedeki hastane, kültür merkezi, öğretmen evi, halk eğitim merkezi, hükümet konağı ve 4 okul binası, yöre mimarisine uygun inşa edildi. Güneysu Belediye Başkanı AK Parti'li Ahmet Minder, Başbakan'ın Rize mimarisi konusunda çok hassas olduğunu belirterek, şöyle dedi: "Başbakanımız, 'Hayin köti evler yapayisunuz' demişti.
Ahmet Minder - 3.3.2012
Başbakan Erdoğan'ın Tepkisi İşe Yaradı
GÜNEYSU YÖRE MİMARİSİNİN ÖRNEKLERİ İLE DOLDU Rize mimarisinin en fazla uygulandığı yerlerin başında ise, Başbakan Erdoğan'ın baba ocağı Güneysu İlçesi geliyor. İlçedeki hastane, kültür merkezi, öğretmen evi, halk eğitim merkezi, hükümet konağı ve 4 okul binası, yöre mimarisine uygun olarak inşa edildi. Güneysu Belediye Başkanı Ak Partili Ahmet Minder, Başbakan'ın Rize mimarisi konusunda çok hassas olduğunu belirterek, ? Başbakanımız, 'Hayin köti evler yapayisunuz' demişti.
Ahmet Minder - 3.3.2012
"Tüm Binaları Rize Mimarisine Uygun Yapmaya Çalışıyoruz"
Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder, il genelinde olduğu gibi ilçede de tüm binaları Rize mimarisine uygun yapmaya çalıştıklarını söyledi.
Ahmet Minder - 2.3.2012
Ankara'da Düzenlenen Rize Günleri Fuarı
Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder, yaptığı açıklamada, Ankara'da düzenlenen Rize Günleri Fuarında Güneysu'nun bakır işlemeciliği, feretiko gibi yöresel ürünlerin yanı sıra yöresel mimarinin yansıtıldığı maket evlerin de sergilendiğini belirtti.
Ahmet Minder - 29.2.2012
Çaykur Rizesporlu Futbolcular, Güneysu İlçesini Ziyaret Etti
Belediye Başkanı Ahmet Minder ile makamında görüşen yeşil mavililer, Minder'e Çaykur Rizespor forması hediye etti.
Ahmet Minder - 28.2.2012
1 Kişinin Düşerek Öldüğü Köprü 1,5 Yıldır Kapalı Tutuluyor
Olaydan sonra Güneysu Belediyesi köprüyü ulaşıma kapattı. 15 aydır kapalı kalan köprü, orta kısmına bir ayak yapılması sonrasında yeniden açılacak. Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder, köprüyü dere yatağının karşısında arazileri olan vatandaşların inşa ettiğini hatırlatarak, "Belediye malzeme desteği verdi, kendileri de işçilik yaparak köprüyü inşa ettiler.
Ahmet Minder - 28.2.2012
Güneysu'daki Şehidin Ailesine Ziyaret
Rize Vali Yardımcısı Hakan Burak Uz, Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı, İl Jandarma Komutanı Turhan Talu, Güneysu Kaymakamı Gökmen Çiçek, Belediye Başkanı Ahmet Minder, İl Kültür ve Turizm Müdürü İsmail Hocaoğlu, şehit Metin Çetin'in Kıbledağı köyündeki ailesini ziyaret etti.
Ahmet Minder - 28.2.2012
Asma Köprünün Cezası Bitmedi !
Olay sonrasında köprüyü kapattıklarını ifade eden Güneysu Belediye Başkanı AK Partili Ahmet Minder, "Asma köprüye ortadan bir ayak yapıp yeniden açmayı düşünüyoruz.
Ahmet Minder - 28.2.2012
1 Kişinin Öldüğü Asma Köprü 1,5 Yıldır Açılmayı Bekliyor
Rize'nin Güneysu İlçesi'nde, 61 yaşındaki Perihan Terzi'nin şiddetli rüzgarın etkisiyle dere yatağına düşerek öldüğü asma köprü 1.5 yıldır kapalı tutuluyor. Olay sonrasında köprüyü kapattıklarını ifade eden Güneysu Belediye Başkanı AK Partili Ahmet Minder, "Asma köprüye ortadan bir ayak yapıp yeniden açmayı düşünüyoruz" dedi.
Ahmet Minder - 28.2.2012
Başbakan İstedi, 3 Şerefeli Minare 1 Şerefeye İndirildi
Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder ise minarenin yapıldığı tarihte köy muhtarını uyardıklarını söyleyerek, "Sayın Başbakanımızın minareyi gördüğünde kızacağını biliyordum.
Ahmet Minder - 28.2.2012
Güneysu'daki Asma Köprü Kapalı Tutuluyor
Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder, gazetecilere yaptığı açıklamada, asma köprünün vatandaşlarla belediye tarafından ortaklaşa yapıldığını belirterek, yayaların kullanımı için yapılan asma köprüde talihsiz bir kaza yaşandığını, bir kadının köprüden düşerek hayatını kaybettiğini anımsattı.
Ahmet Minder - 28.2.2012
Başbakan İstedi, Minare Kısaldı
"BAŞBAKANIMIZIN ESTETİĞE VERDİĞİ ÖNEMİN GÖSTERGESİ" Güneysu Belediye Başkanı AK Parti'li Ahmet Minder ise minare yapılırken kendisinin de köylüleri uyardığını belirterek "Başbakanımız bu konuda çok haklıydı.
Ahmet Minder - 28.2.2012
Rize'de Şehit Ailesine Anlamlı Ziyaret
Rize İl Vali Yardımcısı Hakan Burak Uz, Rize İl Jandarma Alay Komutanı Turhan Talu, Rize Belediye Başkan Halil Bakırcı, Güneysu Kaymakamı Gökmen Çiçek, Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder, İl Kültür Müdürü İsmail Hocaoğlu ve Güneysulular Dernek Başkanı Sabri Çepni toplu olarak Şehit Metin Çetin'in evini ziyaret ederek Çetin'in ailesi ile bir süre görüştü.
Ahmet Minder - 27.2.2012
Rize'de Çocuk Oyunları Ligi Başladı
Oyunların başlaması nedeniyle düzenlenen törene Güneysu Kaymakamı Gökmen Çiçek, Belediye Başkanı Ahmet Minder, İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Külünk, İlçe Gençlik Spor Müdürü Muharrem Bayraktar ile çocukların aileleri ve vatandaşlar katıldı.
Ahmet Minder - 27.2.2012
Rize'de Çocuk Oyunları Ligi Başladı
Oyunların başlaması nedeniyle düzenlenen törene Güneysu Kaymakamı Gökmen Çiçek, Belediye Başkanı Ahmet Minder, İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Külünk, İlçe Gençlik Spor Müdürü Muharrem Bayraktar ile çocukların aileleri ve vatandaşlar katıldı.
Ahmet Minder - 14.2.2012
Özkartal'a Anlamlı Plaket
Daha önce Rize'nin Güneysu Derneği öncülüğünde 24. 09. 2011 tarihinde Güneysu da düzenlenen "Yeni Demokratik Anayasa Paneli" ne katılan ve aralarında Adıyamanlılar Vakfı Başkanı Ömer Özkartal'ın da bulunduğu çok sayıda Sivil Toplum kuruluşu temsilcilerine, bilim adamlarına ve hukukçularına Rize Valisi Seyfullah Hacımüftüoğlu tarafından plaketle ödüllendirildi. Süleymaniye deki Darüzziyafe de düzenlenen ödül törenine katılan Rize Valisi Seyfullah Hacımüftüoğlu, İstanbul Milletvekili Metin Külünk, Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, Bayrampaşa Belediye Başkanı Atilla Aydıner, Rize Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Arif Yılmaz, Güneysu kaymakamı Gökmen Çiçek, Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder, Bursa Üniversitesi Öğretim Görevlisi Prof.
Ahmet Minder - 13.2.2012
AK Parti Güneysu İlçe Başkanlığına Yeniden Halil Turan Seçildi
Kongreye AK Parti Rize Milletvekilleri Nusret Bayraktar ve Hasan Karal, Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı, Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder, AK Parti İl Başkanı Hikmet Ayar ile partililerin katıldığı ifade edilen açıklamada, yapılan seçimde kullanılan oyların tamamını alan Turan'ın yeniden ilçe başkanlığına seçildiği kaydedildi.
Ahmet Minder - 7.2.2012
Osman Aydın'dan Bir Altın Madalya Daha
10 siklette yapılan final maçlarını, Boks Federasyonu Başkanı Eyüp Gözgeç'in yanı sıra federasyon yönetim kurulu üyeleri, Asbaşkan Mert Öztemel ile Hasan Kartal, Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı, Rize Valisi Seyfullah Hacımüftüoğlu, Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder, Güneysu Kaymakamı Gökmen Çiçek ve yaklaşık bin kadar Rizeli sporsever heyecanla izledi.
Ahmet Minder - 7.2.2012
Üç Türkiye Şampiyonluğu
Güneysu Kaymakamından Yakın İlgi 10 sıklette yapılan final maçlarını, Türkiye Boks Federasyonu Başkanı Eyüp Gözgeç'in yanı sıra Asbaşkan Mert Öztemel ile Hasan Kartal, Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı, Rize Valisi Seyfullah Hacımüftüoğlu, Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder, Güneysu Kaymakamı Gökmen Çiçek,Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor Kulübü Başkanı Fahrettin Kandemir ve yaklaşık bin kadar Rizeli sporsever heyecanla takip etti.
Ahmet Minder - 4.2.2012
Türkiye Genç Erkekler Ferdi Boks Şampiyonası
Güneysu Spor Salonu'nda yapılan şampiyonanın final müsabakalarını Rize Valisi Seyfullah Hacımüftüoğlu, Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı, İl Garnizon Komutanı Albay Turhan Talu, Boks Federasyonu Başkanı Eyüp Gözgeç, Güneysu Kaymakamı Gökmen Çiçek, Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder ile davetliler ve sporcular izledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ahmet Minder Haberleri | Ahmet Minder Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Ahmet Minder haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ahmet Minder kimdir, hayatı ve biyografisi. Esenler 10 Ton Hamsi Yedi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.9.2020 21:15:56. #1.14#
title