Ahmet Kahraman Haberleri

Ahmet Kahraman haber, Ahmet Kahraman son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ahmet Kahraman - 27.5.2013
Anka 42 Yaşında
-UĞUR MUMCU, HASAN CEMAL, DERYA SAZAK- Altan Öymen, Müşerref Hekimoğlu, Uğur Mumcu, Nuri Çolakoğlu, Zafer Mutlu, Hasan Cemal, Sevgi Soysal, Osman Arolat, Ali Polat, Derya Sazak, Vahap Munyar, Örsan Öymen, Abbas Güçlü, Teoman Erel, Uluç Gürkan, Yalçın Küçük, (Şehit) Adem Yavuz, Hikmet Bila, İsmet Solak, Füsun Özbilgen, Yazgülü Aldoğan, Yasemin Çongar, Cevat Taylan, Ahmet Tan, Kuvvet Başarır, Gül Önet, Nursel Gürdilek, Raşit Gürdilek, Ragıp Erten, Oktay Kurtböke, Dinç Tayanç, Jülide Gülizar, Ayşegül Dora, Varlık Özmenek, Metin Aksoy, Ahmet Kahraman, Vecdi Seviğ, Veli Özdemir, Nuri Sefa Erdem, Alaattin Aktaş, Rahmi Yıldırım, Ahmet Abakay, Orhan Aysezen, Conxita Işık ANKA'da yetişen ya da bugünlere gelmesinde katkıda bulunan isimlerden sadece bazıları.
Ahmet Kahraman - 17.5.2013
CHP Gediz İlçe Başkanı Efecan, Vefat Etti
Geçirdiği kalp krizi sonucu 73 yaşında vefat eden CHP Gediz İlçe Başkanı Ahmet Kahraman Efecan'ın cenazesi, toprağa verildi.
Ahmet Kahraman - 17.5.2013
CHP Gediz İlçe Başkanı Ahmet Kahraman Efecan Kalbine Yenik Düştü
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gediz İlçe Başkanı Ahmet Kahraman Efecan, geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.
Ahmet Kahraman - 14.5.2013
Elektrik Akımına Kapılan İnşaat İşçisi Hayatını Kaybetti
Olay, ilçenin Bazlamaç beldesi Merkez Mahallesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, İdris A.'ya (46) ait inşaatın çatısında çalışan Ahmet Kahraman (51), elindeki yaş kalasın yüksek gerilim hattı ile temas etmesi üzerine inşaat sahibi ile birlikte elektrik akımına kapıldı.
Ahmet Kahraman - 8.4.2013
Yalçın Balkan Derneklerinin Yöneticileriyle Buluştu
Toplantıda Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Yıldırım Belediye Başkanı Özgen Keskin, İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş ve Kestel Belediye Başkanı Yener Acar, Balkan ve Rumeli Göçmenleri Konfederasyonu Genel Başkanı Turhan Gençoğlu, Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Emin Balkan, Bal-Göç Genel Başkan Yardımcısı Okan Tuna, RUDEF Genel Başkanı Şuayip Toprak ve Eğridereliler Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Ahmet Kahraman ile Bursa'daki ilçeler dahil tüm Balkan yöre dernekleri başkan ve yöneticileri hazır bulundu.
Ahmet Kahraman - 3.4.2013
Trabzon Liselerinden Yetişenler Derneği'nden, Gümrükçüoğlu'na Ziyaret
Ziyarete Trabzon Liselerinden Yetişenler Derneği Başkanı Kenan Atalay, Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Trabzon Belediyesi Meclis Başkan Vekili Nusret Onur, Trabzon Liselerinden Yetişenler Vakfı Başkanı Ahmet Kahraman ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.
Ahmet Kahraman - 20.3.2013
Dinar Myo'da Nevruz Konulu Panel Düzenlendi
Panelin ardından, AKÜ öğretim görevlileri 'Türk Dünyasında Nevruz' isimli paneli sunarak Türkiye'de ve ülke dışında bulunan toplumlardaki nevruz kutlamalarını anlattı. AKÜ Türk Dünyası Strateji Geliştirme ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü yetkilileri Yrd. Doç. Ahmet Kahraman, Yrd.
Ahmet Kahraman - 16.3.2013
Çağlayan: Ne Olur İcat Çıkarın
6. Ulusal Mobilya Tasarım Yarışması Ödül Töreni yapıldı. Törene Ekonomi Bakan Çağlayan, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı Mehmet Büyükekşi ve Orta Anadolu Ağaç İhracatçıları Birliği Başkanı Ahmet Kahraman da katıldı.
Ahmet Kahraman - 12.3.2013
Mobilya Tasarımında 'Oskarlar' Sahiplerini Buluyor
Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan'ın da hazır bulunacağı ödül töreni öncesi açıklama yapan OAİB Koordinatör Başkanı Ahmet Kahraman, bu yıl da 4 başarılı tasarımcıyı yurt dışına eğitime göndereceklerini bildirdi.
Ahmet Kahraman - 24.1.2013
Bakanlar Kurulu'ndaki Değişiklikler
-Bugüne kadar bakanlık yapan 53 isim- 19 Kasım 2002'den bu yana devam eden AK Parti iktidarında bugüne kadar Bakanlık yapan isimler şöyle: "Abdullah Gül, Abdullatif Şener, Abdulkadir Aksu, Ahmet Davutoğlu, Ali Babacan, Ali Coşkun, Atilla Koç, Bekir Bozdağ, Beşir Atalay, Binali Yıldırım, Bülent Arınç, Cemil Çiçek, Cevdet Yılmaz, Egemen Bağış, Erdoğan Bayraktar, Erkan Mumcu, Ertuğrul Günay, Ertuğrul Yalçınbayır, Fatma Şahin, Faruk Çelik, Faruk Nafiz Özak, Güldal Akşit, İdris Naim Şahin, İmdat Sütlüoğlu, İsmet Yılmaz, Hayati Yazıcı, Hilmi Güler, Hüseyin Çelik, Kürşad Tüzmen, Kemal Unakıtan, Mehmet Şişmek, Mehdi Eker, Mehmet Aydın, Mehmet Ali Şahin, Murat Başesgioğlu, Mustafa Demir, Nazım Ekren, Nihat Ergün, Nimet Çubukçu (Baş), Osman Pepe, Ömer Dinçer, Recep Akdağ, Sadullah Ergin, Said Yazıcıoğlu, Sami Güçlü, Selma Aliye Kavaf, Suat Kılıç, Taner Yıldız, Vecdi Gönül, Veysel Eroğlu, Yaşar Yakış, Zafer Çağlayan ve Zeki Ergezen." Bu arada Seçim Kanunu'ndaki hükümler sebebiyle seçim sürecinde İçişleri, Adalet ve Ulaştırma bakanlıklarına Fahri Kasırga, Ahmet Kahraman, Osman Güneş ve Mehmet Habip Soluk geçici olarak atanan isimler oldu.
Ahmet Kahraman - 9.1.2013
AK Parti Heyetinin Mahalle Ziyaretleri
Burada bir süre Muhtar Ahmet Kahraman ile görüşen heyettekiler daha sonra Bahçelievler Mahallesi'nde Mehmet Karadaş ile bir araya geldi.
Ahmet Kahraman - 9.1.2013
Kent Konseyi'ne Eğridereliler'den Bir Kamyon Dolusu Mavi Kapak
21. Dönem Milletvekili Hayati Korkmaz'ın da hazır bulunduğu ziyarette konuşan Eğridereliler Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Ahmet Kahraman ise topluma faydalı çalışmalar yapan Bursa Kent Konseyi'ne ve gönüllü üyelerine dernek olarak teşekkür etti.
Ahmet Kahraman - 4.1.2013
Muğla Belediyesi, Fethiye Belediyesi Solar Kurutma Tesisi ve Uzaktan İzleme Sistemini İnceledi
Fethiye Belediyesi tarafından Alman bir şirkete yaptırılan tesis ile Atık Su Arıtma Tesisi'ndeki çamurların kurutulmasını sağlamak amacı ile Güneş enerjisinden yararlanılarak yapımı tamamlanan Türkiye'nin ilk kez solar kurutma tesisi açılışı gerçekleşmişti. Arıtma çamurlarının evsel atıklarla birlikte depolanmasının yasaklanması ile Fethiye'de Türkiye'ye örnek olacak bir proje başlatıldı. Fethiye Belediyesi tarafından 1 Milyon Euro bedelle ihale edilen, Alman Remondis firması tarafından 1 yılda tamamlanan tesis, güneş enerjisi sistemi ile çalışıyor. Isıtma işlemi güneşle yapılacak olması nedeniyle işletme maliyeti düşürülen tesis, 12 bin ton yıllık kapasiteye sahip. Fethiye Solar Kurutma Tesisi'nde yüzde 22 kuruluğa sahip yaklaşık 32 ton arıtma çamurunun yüzde 50 kuruluğa getirilerek düzenli depolanabilmesi sağlanıyor. Örnek bir tesis haline gelen Solar Kurutma Tesisi Projesinin Muğla Belediyesi tarafından da hayata geçirilmesi planlanıyor. Bu nedenle de Muğla Belediyesi tarafından inceleme ekipleri Fethiye Belediyesi Atık Su Arıtma Tesisi'ne ziyarette bulunarak incelemeler gerçekleştirildi. Fethiye Belediyesi Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü Personeli Yalçın Bilen ve Arıtma Tesisi adına Remondis şirketinden Ahmet Kahraman ekibe eşlik ederek tesisi tanıttı ve teknik bilgileri aktardı.
Ahmet Kahraman - 3.1.2013
Oaib Koordinatör Başkanı Kahraman Açıklaması
Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri (OAİB) Koordinatör Başkanı Ahmet Kahraman, "2023 ihracat hedefimize daha emin adımlarla yürüyeceğiz" dedi.
Ahmet Kahraman - 23.12.2012
Yılın Vergi Rekortmenlerine Ödül
Gecede, gümüş madalya alan Sağlamlar Orman Ürünleri'ne ödülünü Edremit Kaymakamı Osman Tunç verdi. Mithat Aydın ise, gümüş madalya ödülünü Edremit Belediye Başkan vekili Fatih Çağlar'dan aldı. Ödül törenine bronz madalya ile devam edildi. Bronz madalyalarını ise şu üyeler aldı; Tes Turizm Otelcilik, Efko Meşrubat Bira, B.D.B. Yapı Denetim, Akkaş Otomotiv, Körfez Çağ Yapı Denetim, Ahmet Kahraman, Erkut İncekaş, Yakup Pekçiçekli, Aynur Bulut, Yusuf Koray Top.
Ahmet Kahraman - 6.12.2012
Kanat'a Meslektaşlarından Moral Gecesi
Anahaber Gazetesi Haber Müdürü Hayati Kanat, 12 Aralık'ta askeri birliğine teslim olmadan önce "ikinci ailem" dediği basın mensuplarıyla bir araya geldi. Afyonkarahisar Gazetecileri Dayanışma Derneği tarafından, Meydanoğlu İşhanı'nın 7'inci katındaki Dernek Sosyal tesisleri'nde düzenlenen "asker uğurlama" gecesine, çok sayıda basın mensubu katıldı. Asker uğurlama gecesinde konuşan AGD Başkanı Mehmet Abdioğulları, "Türk Milleti'nde düğün günü, ölüm günü bir de asker uğurlama günleri çok anlamlıdır. Her 3 günde de dostluk, birlik ve dayanışma duyguları en üst seviyeye çıkar. Hayati arkadaşımızı askere uğurlarken, burnunun bile kanamamasını temenni ediyoruz" dedi. Kendisi için düzenlenen gece dolayısıyla bir hayli duygulanan Hayati Kanat ise "Sizler benim ikinci ailemsiniz. Dernek tarafından böyle bir gece düzenleneceğini duyduğumda oldukça şaşırdım ve duygulandım. İnşallah şanlı bayrağımızın ilelebet dalgalanması üzerime düşen askerlik vazifesini yerine getireceğim. Hakkınızı helal edin" diye konuştu. Yoğun haber programlarına rağmen Hayati Kanat'ı uğurlamak için AGD Sosyal Tesisleri'ne gelen basın mensupları ise Ahmet Kahraman ve Mevlüt Taşpınar'ın söylediği türkü ve şarkılarla doyasıya eğlendi.
Ahmet Kahraman - 23.11.2012
(Ek Haber)- Başbakan Erdoğan, Öğretmenleriyle Görüştü
Her bir öğretmenine ayrı bir özel araç gönderen Erdoğan, görüşmenin ardından öğretmenlerini yine aynı araçlarla evlerine bıraktırdı. Dolmabahçe Çalışma Ofisi'nde saat 14.00'da başlayan görüşme yaklaşık 1,5 saat sürdü. Görüşmede Başbakan Erdoğan, eski öğretmenleri Ahmet Kahraman, Müzekka Gürbüz, Atilla Şener, Osman Öztürk, Hasan Küçük, Yaşar Fersahoğlu, Hayati Ülkü, Selahattin Kaya, Orhan Oktar, Nurten Kırgız, Yusuf Karaca, Celal Dayındarlı, Semra Ünal Acar ile bir araya geldi.
Ahmet Kahraman - 23.11.2012
Başbakan Erdoğan, Öğretmenlerine Kitap ve Kravat Hediye Etti
Saat 14.00'da başlayan görüşme yaklaşık 1,5 saat sürdü. Görüşmede Başbakan Erdoğan, öğretmenleri Ahmet Kahraman, Müzekka Gürbüz, Atilla Şener, Osman Öztürk, Hasan Küçük, Yaşar Fersahoğlu, Hayati Ülkü, Selahattin Kaya, Orhan Oktar, Nurten Kırgız, Yusuf Karaca, Celal Dayındarlı, Semra Ünal Acar ile bir sohbet etti.
Ahmet Kahraman - 23.11.2012
Başbakan Erdoğan, Öğretmenleriyle Görüştü
Erdoğan, 24 Kasım Öğretmenler Günü öncesi öğretmenleriyle Dolmabahçe'deki Çalışma Ofisi'nde bir araya geldi. Saat 14.00'da başlayan görüşme yaklaşık 1,5 saat sürdü. Görüşmede Başbakan Erdoğan, eski öğretmenleri Ahmet Kahraman, Müzekka Gürbüz, Atilla Şener, Osman Öztürk, Hasan Küçük, Yaşar Fersahoğlu, Hayati Ülkü, Selahattin Kaya, Orhan Oktar, Nurten Kırgız, Yusuf Karaca, Celal Dayındarlı ve Semra Ünal Acar ile bir araya geldi.
Ahmet Kahraman - 23.11.2012
Başbakan Erdoğan, Öğretmenleriyle Bir Araya Geldi
Saat 14.00'da başlayan görüşme yaklaşık 1,5 saat sürdü. Görüşmede Başbakan Erdoğan, öğretmenleri Ahmet Kahraman, Müzekka Gürbüz, Atilla Şener, Osman Öztürk, Hasan Küçük, Yaşar Fersahoğlu, Hayati Ülkü, Selahattin Kaya, Orhan Oktar, Nurten Kırgız, Yusuf Karaca, Celal Dayındarlı, Semra Ünal Acar ile bir sohbet etti.
Ahmet Kahraman - 23.11.2012
Başbakan Erdoğan Eski Öğretmenleriyle Görüştü
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 24 Kasım Öğretmenler Günü öncesi eski öğretmenleriyle görüştü. Öğrenim hayatı boyunca öğretmenliğini yapan hayattaki 13 öğretmeni Dolmabahçe'deki Başbakanlık Ofisi'nde kabul eden Erdoğan, hayli keyifli anlar yaşadı. Her bir öğretmenine ayrı bir özel araç gönderen Erdoğan, görüşmenin ardından öğretmenlerini yine aynı araçlarla evlerine bıraktırdı. Dolmabahçe Çalışma Ofisi'nde saat 14.00'da başlayan görüşme yaklaşık 1,5 saat sürdü. Görüşmede Başbakan Erdoğan, eski öğretmenleri Ahmet Kahraman, Müzekka Gürbüz, Atilla Şener, Osman Öztürk, Hasan Küçük, Yaşar Fersahoğlu, Hayati Ülkü, Selahattin Kaya, Orhan Oktar, Nurten Kırgız, Yusuf Karaca, Celal Dayındarlı, Semra Ünal Acar ile bir araya geldi.
Ahmet Kahraman - 23.11.2012
Başbakan Erdoğan, Eski Öğretmenleriyle Görüştü
Başbakan Erdoğan, eski öğretmenleri Ahmet Kahraman, Müzekka Gürbüz, Atilla Şener, Osman Öztürk, Hasan Küçük, Yaşar Fersahoğlu, Hayati Ülkü, Selahattin Kaya, Orhan Oktar, Nurten Kırgız, Yusuf Karaca, Celal Dayındarlı, Semra Ünal Acar ile Dolmabahçe'deki Başbakanlık Ofisi'nde bir araya geldi.
Ahmet Kahraman - 12.11.2012
Avrupa'da Küresel Krizle Gelen Yeni Pazar Arayışı
Orta Anadolu İhraçatçı Birlikleri (OAİB) Koordinatör Başkanı Ahmet Kahraman, ağaç mamülleri ve orman ürünleri ihracatında Türkiye ortalamasının üzerinde ihracat yaptıkları belirtilirken, küresel krizin etkisinde olan Avrupa ülkelerinin ise Türkiye'nin geleneksel pazarlarına girmeye çalıştığını söyledi.
Ahmet Kahraman - 10.9.2012
Düzce'de Kaza: 1 Ölü
Kaza, saat 17.00 sıralarında D-100 Karayolu'nun Düzce yakınlarındaki Kervan mevkiinde meydana geldi. Kent merkezinden Ankara yönüne giden Ahmet Kahraman yönetimindeki 81 BG 688 plakalı otomobil, yolun karşısına geçmek isteyen Mehmet Aşık'a çarptı.
Ahmet Kahraman - 7.9.2012
Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri'nin İhracatı Arttı
OAİB Ağaç Mamulleri ve Orman Ürünleri İhracatçıları Birliği Başkanı Ahmet Kahraman yaptığı yazılı açıklamada, OAİB'nin Ocak-Ağustos dönemi mobilya ihracatının bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 23,6 arttığını, söz konusu dönemde en fazla ihracatın Irak, Libya ve Azerbaycan'a yapıldığını bildirdi.
Ahmet Kahraman - 30.8.2012
Demirci'de 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlamaları
Atatürk Anıtı önünde düzenlenen törenler Saygı duruşu ve çelenk sunmanın ardından İstiklal Marşı'nın okunmasıyla devam etti. Çelenk törenine müteakiben Demirci Kaymakamı Yalçın Sezgin, Demirci İlçe Karakol Komutanı Jandarma Kıdemli Başçavuş Ahmet Kahraman ve Belediye Başkanı İhsan Temel halkın ve askerin bayramını kutladı.
Ahmet Kahraman - 16.8.2012
2012-2013 Amatör Futbol Ligi Kuraları Kağıthane'de Çekildi
Kağıthane Belediyesi Nurtepe Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen iftar yemeğinde birçok spor adamı, Amatör Spor Kulüp Başkanları ve Yöneticiler de hazır bulundu. Spor Camiası Tam Kadro İftarda Kağıthane Belediyesi Sosyal Tesislerinde verilen iftar yemeğinde Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, TASKK Başkanı ve İASFK Genel Başkanı Ali Düşmez, Kağıthane Belediyesi Başkan Yardımcıları Oğuz Toktekin ve Hasan Çakır, Kağıthane Amatör Spor Kulüpleri Birliği Başkanı Hasan Cevahir, TFF İstanbul İl Başkan Vekili Yetkin Karakaş, TFF İl Başkan Yardımcısı Ufuk Tatar, İASFK Genel Sekreteri Muhammed Ali Tanrıyaşükür, İASFK Başkan Vekili Fikret Sivri, İASFK Genel Başkan Yardımcısı Seymen Gençtürk, İASFK AS Başkanı Mustafa Koral, Genel Sekreter Yardımcısı Asım Özdemir, Mali İşler Sorumlusu Necdet Bakır, Mali İşler Yardımcısı Selahattin Yeniyol, Sosyal İşler Sorumlusu Osman Keşkekçi, Tesislerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Cevahiroğlu, Tesisler Sorumlusu Yönetici Kadir Saral, Kulüplerle İlişkiler Sorumlusu Hüseyin Koca, Amatör Ligler Sorumlusu Osman Ünal, İASFK Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Kahraman, İstanbul İl Hakem Kurulu Başkanı Oğuz Uğurlu ve Kurul Üyeleri, Saha Komiserleri Derneği Başkanı Osman Özgül ve Yönetim Kurulu, Kağıthane Belediyesi Özel Kalem Müdürü Levent Dirice, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Sedat Bika, Destek Hizmetleri Müdürü Hayati Battal, Spor İşleri sorumlusu Ali Yavuz, Kağıthane Kulüpler Birliği Genel Sekreteri Barbaros Akkoyunlu ve bir çok Amatör Spor Kulübünün Başkanları ve yöneticileri iftarda hazır bulundu.
Ahmet Kahraman - 9.8.2012
Yozgatlılar Mamak'ta 1500 Kişilik İftar Yemeğinde Buluştu
Her akşam Mamak pazaryerinde kurulan Ramazan etkinlik alanındaki organizasyonlarla Mamaklılardan tam puan alan Mamak Belediyesi, hemşehri derneklerinin düzenlediği gecelerde bu kez Yozgatlıları ağırladı.
Ahmet Kahraman - 9.8.2012
Ankara'da Yaşayan Yozgatlılar Mamak'ta Buluştu
Ankara'da yaşayan Yozgatlılar, Mamak Belediyesi'nin Ramazan etkinliklerinde bir araya geldi.
Ahmet Kahraman - 8.8.2012
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Tanrıverdi."Hükümetimiz, Terörün Üstesinden Gelmek İçin Sonuna...
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Tanrıverdi, "Hükümetimiz, terörün üstesinden gelmek için sonuna kadar kararlıkla yürüyecektir."
Ahmet Kahraman - 8.8.2012
Valiler Kararnamesi
Valiler kararnamesiyle Merkez Valiliği'ne atanan Karaman Valisi Süleyman Kahraman, veda ziyaretlerine başladı.
Ahmet Kahraman - 7.8.2012
Türk Ocakları Derneği Uzunköprü Şube Başkanı Ahmet Acaroğlu."Teröristle Müzakereler Son Bulmalıdır".
bir açıklama yaptı.Acaroğlu, " Mübarek Ramazan ayında, iftar saatlerinde karakollara saldıracak kadar insanlıktan nasipsiz terör şebekesinin Ankara'nın göbeğinde, TBMM'deki uzantıları ise hayasızca devletin operasyonları sona erdirmesi"...
Ahmet Kahraman - 7.8.2012
MHP Genel Başkan Yardımcısı Doğru Açıklaması
MHP Genel Başkan Yardımcısı Reşat Doğru, "Habur Sınır Kapısı'na PKK militanları sanki bir kahraman edasıyla girmeselerdi, bu hadiselerin hiçbiri olmayacaktı" dedi.
Ahmet Kahraman - 7.8.2012
MHP'li Doğru: İktidar Terörle Mücadele Etmemiştir, Müzakere Etmiştir
MHP Genel Başkan Yardımcısı Tokat Milletvekili Reşat Doğru, "Türkiye'de AKP iktidarı terörle mücadele etmemiştir, müzakere etmiştir" dedi.
Ahmet Kahraman - 7.8.2012
2012 Ağustos Kitapları!
Ağustos ayı yine birbirinden güzel kitaplarla dopdolu.
Ahmet Kahraman - 6.8.2012
Gazilerden Vali Oğuz'a Ziyaret
Isparta Muharip Gaziler Derneğinin yeni yönetimi Vali Memduh Oğuz'u makamında ziyaret etti.
Ahmet Kahraman - 6.8.2012
Gazilerden Vali Oğuz'a Ziyaret
Muharip Gaziler Derneği Isparta Şubesi Başkanı Ahmet Yaşar Ayyıldız ve dernek yönetimi, Vali Memduh Oğuz'u makamında ziyaret etti.
Ahmet Kahraman - 5.8.2012
Çukurca'da Karakola Saldırı: 8 Şehit
Hakkari Çukurca'da teröristlerle girilen çatışmada şehit olan askerlerimizin kimlikleri belli oldu.
Ahmet Kahraman - 5.8.2012
Orgeneral Özel'den Taziye Mesajı
Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel, Hakkari'de 6 askerin şehit olması nedeniyle başsağlığı mesajı yayınladı.
Ahmet Kahraman - 5.8.2012
2. Erdek Triatlon Yarışları Tamamlandı
2.Erdek Triatlon Yarışları, Erdek Limanı'nda yapıldı.152 sporcunun katıldığı yarışlar, 10.30'da yıldızlar startı ile başladı.
Ahmet Kahraman - 5.8.2012
Hakkari'deki Çatışma
Genelkurmay Başkanlığı'nın internet sitesinde, Hakkari'deki terörist saldırıda şehit olan güvenlik güçlerinin isimleri ve fotoğraflarıyla Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel'in başsağlığı mesajına yer verildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ahmet Kahraman Haberleri | Ahmet Kahraman Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - Ahmet Kahraman haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ahmet Kahraman kimdir, hayatı ve biyografisi. Gentas Genel Metal Sanayı ve Tıcaret A.s.Sgbf-Yonetım ve Denetım Kurulu Uyelerı 04.0
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 30.10.2020 23:27:14. #1.14#
title