Abdullah Çakır Haberleri

Abdullah Çakır haber, Abdullah Çakır son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Abdullah Çakır - 09.01.2020
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
Gürel, gazetecilerin dünyadaki hızlı gelişim ve değişimin vatandaşlarla paylaşılmasında gece gündüz demeden görev yaptığını ifade ederek, şunları kaydetti: "Bu vesile ile bu ulvi mesleği Karabük'ümüzde icra eden basın ve yayın kuruluşlarımızın çok değerli mensupları nezdinde tüm gazetecilerimizin 10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü'nü tebrik ediyor, sevdikleriyle birlikte mutluluk, sağlık ve başarılar temenni ederken; görevi başında şehit olmuş ya da ebediyete irtihal etmiş olan kardeşlerimizi de rahmet ve saygıyla anıyorum." AK Parti Karabük milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, CHP Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy, Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat, Safranbolu Kaymakamı Fatih Ürkmezer, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Mescier, AK Parti İl Başkanı İsmail Altınöz, CHP İl Başkanı Abdullah Çakır, MHP İl Başkanı Adem Kar, İYİ Parti Karabük İl Başkanı Dursun Doğan, Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Bilal Bostancı, Karabük Gazeteciler ve İletişim Derneği Başkanı Serap Karaoğlu da 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla birer mesaj yayımladı.
Abdullah Çakır - 02.12.2019
3 Aralık Dünya Engelliler Günü'ne doğru
Son yıllarda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın önderliğinde "Engellilerimizi çok daha müreffeh bir seviyeye hep beraber taşımalıyız." sözünden hareketle yapılan düzenlemelerle, eğitim hizmetlerinden sağlık, bakım ve istihdam olanakları gibi pek çok konuda tarihi nitelikte adımlar atıldığını vurgulayan Gürel, şunları kaydetti: "Büyük ve güçlü Türkiyemiz her konuda olduğu gibi bu alanda da dünyada örnek gösterilecek bir konuma ulaşmıştır. Bugün engelli kardeşlerimizin kendilerine sunulan imkanlar neticesinde eğitim, spor, kültür, sanat ve her alanda dünyanın her yerinde elde ettikleri başarılar millet olarak bizler için en büyük gurur ve onur kaynağıdır. Onların başarı öyküleri her daim birer engelli adayı olan tüm insanlara en büyük azim ve kararlılık dersidir. Bu duygu ve düşüncelerle tüm engelli kardeşlerimin Dünya Engelliler Günü'nü kutlar, onlara sevdikleriyle birlikte sağlık, huzur ve mutluluklar dilerim." AK Parti Karabük milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, CHP Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Patlak, Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ, İl Jandarma Komutanı Ali Sefa Yılmaz, Safranbolu Kaymakamı Fatih Ürkmezer, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Mescier, AK Parti Karabük İl Başkanı İsmail Altınöz, CHP Karabük İl Başkanı Abdullah Çakır, MHP Karabük İl Başkanı Adem Kar da 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Abdullah Çakır - 23.11.2019
24 Kasım Öğretmenler Günü
Gürel, mesajında şunları kaydetti: "Bir öğretmen eşi olmaktan duyduğum gurur ve mutlulukla tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutluyorum. Karabük'ümüzün onur abidelerinden biri haline gelmiş Aybüke Öğretmenimiz nezdinde başta şehit öğretmenlerimiz olmak üzere ebediyete irtihal etmiş tüm öğretmenlerimizi rahmet ve minnetle yad ediyorum." AK Parti Karabük milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, CHP Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Patlak, Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ, İl Jandarma Komutanı Ali Sefa Yılmaz, Safranbolu Kaymakamı Fatih Ürkmezer, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Mescier, AK Parti Karabük İl Başkanı İsmail Altınöz, CHP Karabük İl Başkanı Abdullah Çakır, MHP Karabük İl Başkanı Adem Kar da 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Abdullah Çakır - 08.11.2019
Mevlit Kandili
Vali Gürel, mesajında, Mevlit Kandili'ni bir kez daha idrak etmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirtti. Gürel, mesajında şunları kaydetti: "Kandiller, sevgi, hoşgörü, birlik ve beraberliğin en güzel yaşandığı, manevi dünyamızın aydınlandığı en özel günlerdendir. Hazreti Peygamberimizin doğduğu bu özel günde yüce yaradandan, af ve merhamet dilerken, insanlarımız arasında sevgi, birlik ve beraberlik bağlarının güçlenmesini temenni ediyorum. Mevlit Kandili'nin tüm Karabüklü vatandaşlarımıza, ülkemize, İslam alemine ve bütün dünyaya huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum." AK Parti Karabük milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, CHP Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Patlak, Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ, İl Jandarma Komutanı Ali Sefa Yılmaz, Safranbolu Kaymakamı Fatih Ürkmezer, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Mescier, AK Parti Karabük İl Başkanı İsmail Altınöz, CHP Karabük İl Başkanı Abdullah Çakır, MHP Karabük İl Başkanı Adem Kar da Mevlit Kandili dolayısıyla mesaj yayımladı.
Abdullah Çakır - 21.09.2019
Türkiye Dağ Koşusu Şampiyonası
"Büyük Erkekler" kategorisinde ise Ramazan Karagöz yarışı ilk sırada tamamlarken, Abdullah Çakır ikinci, Rıdvan Taş üçüncü sırayı aldı.
Abdullah Çakır - 19.09.2019
Karabük'te "Gaziler Günü" korteji
Törene, AK Parti Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, Karabük Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ, İl Jandarma Komutanı Albay Ali Sefa Yılmaz, daire müdürleri, AK Parti Karabük İl Başkanı İsmail Altunöz, CHP Karabük İl Başkanı Abdullah Çakır ve diğer protokol üyeleri katıldı.
Abdullah Çakır - 18.09.2019
Karabük'ten kısa kısa
CHP'den temizlik etkinliği açıklaması CHP Karabük İl Başkanı Abdullah Çakır, CHP'nin 96.
Abdullah Çakır - 18.09.2019
Gaziler Günü
Gaziler Günü'nün, Cumhuriyetin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün "Bir gün İstiklal ve Cumhuriyeti müdafaa mecburiyetine düşersen vazifeye atılmak için içinde bulunacağın vaziyetin imkan ve şeraitini düşünmeyeceksin" sözleri ile ifade ettiği milli şuuru tam manasıyla ve derinliği ile anlama ve anlatma günü olduğunu belirten Gürel, şöyle devam etti: "Aziz milletimiz, vatan ve bayrak sevgisini, bağımsızlık aşkını her şeyin üzerinde tuttuğunu tüm dünyaya şanlı tarihi boyunca gösterdiği gibi bu ruhun damarlarımızdaki asil kanda ilelebet mevcut olduğunu daha dün, 15 Temmuz 2016 tarihinde de büyük ve güçlü Türkiyemizin dirayetini, gücünü ve kararlılığını, genciyle, yaşlısıyla bir olduğunu iri ve diri olduğunu tüm dünyaya bir kez daha haykırmıştır. Bu vesile ile Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere devletimizin ve milletimizin bekasını her şeyden üstün tutan aziz şehitlerimizi sonsuz rahmet, kahraman gazilerimizi ve şehitlerimizin baş tacımız emanetlerini minnetle anıyorum." AK Parti Karabük milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, CHP Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Patlak, Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ, İl Jandarma Komutanı Ali Sefa Yılmaz, Safranbolu Kaymakamı Fatih Ürkmezer, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Karabük Ticaret ev Sanayi Odası Başkanı Mehmet Mescier, AK Parti İl Başkanı İsmail Altınöz, CHP İl Başkanı Abdullah Çakır, MHP İl Başkanı Adem Kar da Gaziler Günü dolayısıyla birer mesaj yayımladı.
Abdullah Çakır - 18.09.2019
Ismarlama elbise terzisinin örnek meslek ahlakı
SİVAS'ta 1956 yılında çırak olarak terzilik mesleğine adım atan Abdullah Çakır (71), yıllardır ısmarlama terzilik yapıyor.
Abdullah Çakır - 14.09.2019
Karabük belediye başkanı vergili, chp'li yöneticileri kınadı
CHP Karabük İl Başkanlığı tarafından 9 Eylül günü Karabük Kent Meydanı'nda bulunan Atatürk Anıtı'nda CHP'nin kuruluşunun 96'ncı yıl dönümü nedeniyle tören düzenlendi. Törene CHP Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, CHP Karabük İl Başkanı Abdullah Çakır ve partililer katıldı.
Abdullah Çakır - 14.09.2019
Dha yurt bülteni - 15
CHP Karabük İl Başkanlığı tarafından 9 Eylül günü Karabük Kent Meydanı'nda bulunan Atatürk Anıtı'nda CHP'nin kuruluşunun 96'ncı yıl dönümü nedeniyle tören düzenlendi. Törene CHP Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, CHP Karabük İl Başkanı Abdullah Çakır ve partililer katıldı.
Abdullah Çakır - 30.08.2019
Büyük Zafer'in 97. yıl dönümü
Etkinliğe, CHP Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy ve CHP Karabük İl Başkanı Abdullah Çakır'da katıldı.
Abdullah Çakır - 29.08.2019
30 Ağustos Zafer Bayramı'na doğru
Gürel, mesajında şunları kaydetti: "Cumhuriyetimizin kurucusu Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde tarihinin en parlak zaferlerinden birini elde eden aziz milletimiz bağımsızlığının simgesi, şehit kanlarıyla sulanmış bayrağını indirmeye, vatanına ve mukaddesatına kastetmeye yeltenenlere aynı ruh ve kararlılıkla sahip çıkmaya her daim hazır olduğunu 15 Temmuz 2016 tarihinde yine tüm dünyaya bir kez daha göstermiştir. Bu gerçek, milletçe büyük hedeflere güçlü adımlarla, üstün azim ve gayretle ilelebet yürüyeceğimizin en önemli göstergesidir. Bu duygu ve düşüncelerle Karabüklü hemşehrilerimin nezdinde aziz milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutlar, başta bu kutlu zaferi bizlere hediye eden Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere şanlı tarihimizin her döneminde bu toprakları bize ebedi vatan yapma uğrunda canını feda etmiş aziz şehitlerimizi rahmetle anarken, onların aziz emanetlerini ve gazilerimizi minnet ve şükranla selamlıyorum. 30 Ağustos Zafer Bayramı'mız kutlu olsun." AK Parti Karabük milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş, CHP Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Patlak, Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ, İl Jandarma Komutanı Ali Sefa Yılmaz, Safranbolu Kaymakamı Fatih Ürkmezer, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Karabük Ticaret ev Sanayi Odası Başkanı Mehmet Mescier, AK Parti Karabük İl Başkanı İsmail Altınöz, CHP Karabük İl Başkanı Abdullah Çakır, MHP Karabük İl Başkanı Adem Kar da 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Abdullah Çakır - 02.08.2019
"Dostluk ve Kardeşlik Voleybol Turnuvası"
Final karşılaşmasını CHP Karabük Milletvekili Hüseyin Avni Aksoy, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse ve CHP Karabük İl Başkanı Abdullah Çakır da izledi.
Abdullah Çakır - 12.07.2019
Sivas'ta heyelan
Abdullah Çakır ve Durduya Çakır'a ait Tatar köyü Katırcı Mahallesi'ndeki evlere 15 metre mesafede toprak kaydı.
Abdullah Çakır - 09.07.2019
Çayına tükürüldüğünden şüphelenen müşteri haklı çıktı
YALOVA'da kafeye gidip çay sipariş eden Abdullah Çakır (33), içeceğine tükürüldüğünden şüphelendi.
Abdullah Çakır - 09.07.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 19
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: ------------------------------- Kazalı araçtan detaylar Görgü şahidi ile röportaj Detaylar Haber-Kamera: Tayfur KARA / SAMSUN, ==================================== ÇAYINA TÜKÜRÜLDÜĞÜNDEN ŞÜPHELENEN MÜŞTERİ HAKLI ÇIKTI YALOVA'da kafeye gidip çay sipariş eden Abdullah Çakır (33), içeceğine tükürüldüğünden şüphelendi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Abdullah Çakır Haberleri | Abdullah Çakır Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Abdullah Çakır haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Abdullah Çakır kimdir, hayatı ve biyografisi. Miraç Kandili.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.6.2021 16:24:04. #1.15#

title