Yusuf Mayda Haberleri

Yusuf Mayda haber, Yusuf Mayda son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yusuf Mayda 16.9.2013
Yeni Eğitim ve Öğretimin Yılının Başlaması
Gümüşhane Valisi Yusuf Mayda, "Çocuklarımıza salt bilgi yüklemek yerine bilgiyi kullanan, analitik bakabilen, sorun çözen, sonuca ulaşan bir gençlik ve vatandaş yetiştirmek temel esasımızdır" dedi.
Yusuf Mayda 12.9.2013
Gümüşhane Valisi Mayda'nın İncelemeleri
Gümüşhane Valisi Yusuf Mayda, yapımı süren bir imam hatip lisesinde incelemelerde bulundu.
Yusuf Mayda 10.9.2013
Gümüşhane Valisi Mayda'nın İlkokul ve Anaokulu Ziyaret Etti
Gümüşhane Valisi Yusuf Mayda, Yusuf Çiftçi İlkokulu ve Nesrin Halit Zarbun Anaokulu'nu ziyaret etti.
Yusuf Mayda: Okullar Miniklerle AçıldıYusuf Mayda 10.9.2013
Yusuf Mayda 9.9.2013
1. Ahmed Ziyaüddin Gümüşhanevi Sempozyumu
Gümüşhane Valisi Yusuf Mayda, Ahmed Ziyaüddin Gümüşhanevi Hazretleri'nin, gerek Türkiye'de, gerekse tüm dünyada tanınan, dini ve kültürel anlamda büyük hizmetleri olan büyük bir zat olduğunu söyledi.
Yusuf Mayda 2.9.2013
Gümüşhane'ye Yapılacak Spor Yatırımları
Kent merkezinde yapımına başlanacak Gençlik Merkezi ve Spor Kompleksinin ihalesi için de ödeneğinin hazır olduğunu ifade eden Aydın, şunları kaydetti: "Ülkemizin ekonomisinin ve refahının artmasına paralel olarak Gümüşhane'nin de onlarca yıldır beklediği tüm yatırımlara kavuşması için hiçbir zaman desteklerini esirgemeyen Başbakan Erdoğan'a, Gümüşhane'nin spor yatırımları ve sportif altyapısının gelişmesi için tüm taleplerimizi olumlu karşılayan ve bizzat ilimizi ziyaret ederek taleplerimizi yerinde inceleyen Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç'a şükranlarımızı sunuyorum. Ayrıca arazi stoku yaratmamızda ve arazi problemlerinin çözümünde yoğun çaba ve mesai harcayan Gümüşhane Valisi Yusuf Mayda'ya teşekkür ederim.
Yusuf Mayda: Canca Kalesi Yolu BittiYusuf Mayda 2.9.2013
Yusuf Mayda 1.9.2013
Gümüşhane Valisi Mayda."Devlet Sektörü ve Basın, Kamu Hizmetinin Farklı Versiyonlarını Yerine...
Gümüşhane Valisi Yusuf Mayda, devlet sektörü ve basının, kamu hizmetinin farklı versiyonlarını yerine getirdiğini söyledi.
Yusuf Mayda 30.8.2013
Büyük Zafer'in 91. Yıl Dönümü
Atatürk Anıtı'na çelenk sunulması ile başlayan törene Vali Yusuf Mayda, Garnizon Komutanı Jandarma Albay Serhat Önder, Belediye Başkanı Mustafa Canlı, diğer ilgililer ve vatandaşlar katıldı.
Yusuf Mayda 29.8.2013
Gümüşhane ve Rize Valilerinden Vali Öz'e "Hoşgeldin" Ziyareti
Rize Valisi Nurullah Çakır ve Gümüşhane Valilsi Yusuf Mayda, Valiler Kararnamesi ile Amasya'dan Trabzon'a atanan Vali Abdil Celil Öz'e "hoşgeldin" ziyaretinde bulundu.
Yusuf Mayda: 30 Ağustos Zafer BayramıYusuf Mayda 29.8.2013
Yusuf Mayda 27.8.2013
Güsev'den Milli Eğitim Müdürlüğüne Araç
Merkezi İstanbul'da bulunan Gümüşhane Eğitim Kültür ve Sağlık Vakfı (GÜSEV), Gümüşhane Milli Eğitim Müdürlüğüne kamyonet bağışı yaptı.  GÜSEV Yönetim Kurulu Üyesi Aydın Delibaş, Milli Eğitim Müdürü Hızır Aktaş, şube müdürleri İsmail Hayal ve Bülent Ağaç ile Vali Yusuf Mayda'yı makamında ziyaret etti.
Yusuf Mayda 22.8.2013
Gümüşhane 20. Uluslararası Kuşburnu Pestil Kültür ve Turizm Şenliği
Şenliğin beğeniyle karşılandığını, Nabi Üçüncüoğlu'nu anma ve şiir dinletisinin, ulusal düzeyde şairlerin katılımıyla daha da anlam kazandığını ifade eden Canlı, şunları kaydetti: "Vali Yusuf Mayda başta olmak üzere milletvekilleri Kemalettin Aydın ve Feramuz Üstün'e, şenlik tertip komitesinin üyelerine, emniyet mensuplarına, tüm kamu kurum ve kuruluşlarının çalışanlarına, il ve ülke dışından gelen konuklarımıza, tüm katılımcılara ve sponsorlarımıza teşekkür ediyorum.
Yusuf Mayda: GÜ'de Üçü BiraradaYusuf Mayda 19.8.2013
Yusuf Mayda 16.8.2013
Gümüşhane'de Sertifika Töreni Düzenlendi
Gümüşhane Belediye Başkanlığı ve KOSGEB ortaklığında düzenlenen kursun sona ermesi dolayısıyla bir düğün salonunda gerçekleştirilen törene, Gümüşhane Valisi Yusuf Mayda, AK Parti Gümüşhane Milletvekilleri Kemalettin Aydın ve Feramuz Üstün, Belediye Başkanı Mustafa Canlı, KOSGEB Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Tüysüz, İl Genel Meclisi Başkanı Sebahattin Çobanoğlu, Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail Akçay ile davetliler ve kursiyerler katıldı.
Yusuf Mayda: Vali Şahin'e Veda YemeğiYusuf Mayda 12.8.2013
Yusuf Mayda 10.8.2013
Gümüşhane Valisi Mayda, Şehit Ailesini Ziyaret Etti
Gümüşhane Valisi Yusuf Mayda, Torul ilçesinde şehit ailesini ziyaret etti.
Yusuf Mayda 9.8.2013
Kadırga Otçular Yayla Şenliği Yapıldı
Kürtün Kaymakamlığı ve Özkürtün Belediye Başkanlığınca düzenlenen şenliğe, Gümüşhane Valisi Yusuf Mayda, Gümüşhane Belediye Başkanı Mustafa Canlı, Kürtün Kaymakamı Abdulselam Öztürk, çevre ilçe ve beldelerin belediye başkanları ve binlerce kişi katıldı.
Yusuf Mayda 8.8.2013
Tarihi İpek Yolu'na Nefes Aldıracak Tüneller Hizmete Girdi
Gümüşhane Valisi Yusuf Mayda, beraberindeki AK Parti Gümüşhane milletvekilleri Kemalettin Aydın ve Feramuz Üstün, İl Jandarma Komutan Vekili Yarbay Hasan Metin, Torul Kaymakamı Recai Karal, İl Emniyet Müdür Vekili Mustafa Soyarslan ve bazı kurumların yetkilileri ile kentin Torul ilçe merkezindeki tarihi İpekyolu üzerinde bulunan ve Trabzon-Gümüşhane-Bayburt ile Erzurum'un yanı sıra Trabzon-Gümüşhane ve Erzincan'ı birbirine bağlayan "Torul 1" ve "Torul 2" tünellerinde incelemelerde buludu, yetkililerden bilgi aldı.
Yusuf Mayda 8.8.2013
Ramazan Bayramı
Zafer Meydanı'ndaki törene Vali Yusuf Mayda, AK Parti Gümüşhane milletvekilleri Kemalettin Aydın ve Feramuz Üstün, İl Jandarma Komutan Vekili Yarbay Hasan Metin, Gümüşhane Belediye Başkanı Mustafa Canlı, İl Emniyet Müdür Vekili Mustafa Soyarslan, kurum müdürleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Şu an buradasınız: Yusuf Mayda Haberleri | Yusuf Mayda Kimdir - Haberler - Sayfa 9 - Yusuf Mayda haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Yusuf Mayda kimdir, hayatı ve biyografisi. Ahilik Haftası.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 5.8.2020 23:13:50. #1.15#
title