Yeşildağ Haberleri

Yeşildağ haber, Yeşildağ son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Yeşildağ - 03.08.2018
11. Uluslararası Beyşehir Göl Festivali
Geziler kapsamında, ziyaretçilere, Yeşildağ Leylekler Vadisi, Beyşehir Gölü ve Adaları, Sündüs Seyir Noktası, Üç Adalar Seyir Tepesi, tarihi Kubadabad Sarayları, Kızkalesi Seyir Yeri, Kızıl Kilise Kamp Alanı, Mada Adası, Sonsuz Şükran Köyü ve Eflatunpınar Hitit Kutsal Havuzu gibi tarihi ve doğal mekanlar gezdiriliyor.
Yeşildağ - 02.08.2018
Beyşehir'de İskele Piknik Alanı Yolu Asfaltlandı
Beyşehir Gölü kıyısında yer alan İskele Piknik Alanı ile Yeşildağ Mahallesi arasındaki 7,5 kilometrelik yol asfaltlandı.
Yeşildağ - 31.07.2018
Dha Yurt Bülteni-19
Nazilli'de, geçen Perşembe günü evinde bilinmeyen bir nedenle kendisini asarak intihar girişiminde bulunan ve yakınlarının fark etmesiyle ağır yaralı olarak Nazilli Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Cem Durmuş, yapılan müdahalelere rağmen dün hayatını kaybetti. Durmuş'un 4 gün süren yaşam mücadelesini kaybetmesinin ardından Nazilli Devlet Hastanesi Organ Nakli Koordinatörü Uzm. Dr. Onur Yeşildağ ve Anestezi Uzmanı Dr.
Yeşildağ - 31.07.2018
Kendini Asarak Yaşamına Son Veren Cem'in Organları 3 Kişiye Hayat Verecek
Nazilli'de, geçtiğimiz Perşembe günü evinde bilinmeyen bir nedenle kendisini asarak intihar girişiminde bulunan ve yakınlarının fark etmesiyle ağır yaralı olarak Nazilli Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Cem Durmuş, yapılan müdahalelere rağmen dün hayatını kaybetti. Durmuş'un 4 gün süren yaşam mücadelesini kaybetmesinin ardından Nazilli Devlet Hastanesi Organ Nakli Koordinatörü Uzm. Dr. Onur Yeşildağ ve Anestezi Uzmanı Dr.
Yeşildağ - 31.07.2018
Beyin Ölümü Gerçekleşince Organları Bağışlandı
Nazilli'de 5 gün önce evinde kendini asan Cem D., yakınlarının çağırdığı ambulansla, kaldırıldığı Nazilli Devlet Hastanesi Anestezi Yoğun Bakım Ünitesi'nde tedaviye alındı. Tedavisinin 5'inci gününde Cem D.'nin beyin ölümü gerçekleşti. Nazilli Devlet Hastanesi Organ Nakli Koordinatörü Uzm. Dr. Onur Yeşildağ ve Anestezi Uzmanı Dr.
Yeşildağ - 26.07.2018
Babasının Yaptığı Katliamda Ağır Yaralanan Tuğçe, Hayati Tehlikeyi Atlattı
İLK ANNESİNİ SORDU Saldırıda ağır yaralanan ve tedavisi süren Tuğçe Duran'ın sağlık durumunun iyiye gittiği, hayati tehlikeyi atlattığı öğrenildi. Tuğçe Duran'ın sağlık durumu hakkında bilgi veren Nazilli Devlet Hastanesi anestezi uzmanlarından Dr. Onur Yeşildağ, "Hastamızın ameliyatı sırasında 7 kez kalbi durdu.
Yeşildağ - 26.07.2018
Tika'dan Libya'ya Tıbbi Malzeme Desteği
Yardımların sunulması sırasında Türkiye'nin Misurata Başkonsolosu Sinan Yeşildağ, TİKA Libya Koordinatörü Fatih Karaca ve Zliten ilinin belediye meclis üyeleri hazır bulundu.
Yeşildağ - 26.07.2018
Beyşehir'den Kısa Kısa
Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, yaptığı yazılı açıklamada, Beyşehir'e bağlı Yeşildağ Mahallesi'nde bulunan ve her yıl ilkbahar mevsimiyle birlikte yüzlerce leyleğe ev sahipliği yapan Leylekler Vadisi'ne ziyaretçilerinin ulaşımının artık daha kolay olacağını belirtti.
Yeşildağ - 25.07.2018
Beyşehir'den Kısa Kısa
Beyşehir Gölü'nün en büyük adası olan Isparta'nın Şarkiraağaç ilçesi sınırlarındaki Mada Adası'nda hayvancılıkla uğraşanlar, kış döneminde hayvanlarını beslemek için Yeşildağ bölgesinden dubalarla adaya saman balyası taşıyor.
Yeşildağ - 15.07.2018
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Türkiye'nin Misurata Başkonsolosu Sinan Yeşildağ'ın Taj Hotel'de ev sahipliği yaptığı etkinliğe, Misurata Belediye Meclisi Başkan Yardımcısı Ali Abusitte ve çok sayıda seçkin davetli katıldı.
Yeşildağ - 11.07.2018
Beyşehir'de Doğada Arama Kurtarma Tatbikatı
Alınan bilgiye göre, Konya İl Sağlık Müdürlüğü'ne bağlı Ulusal Medikal Kurtarma Ekibi (UMKE) ve Konya Valiliği İl Afet Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) ekibi işbirliği ile Beyşehir'e bağlı Yeşildağ Mahallesi'nde doğa kurtarma eğitimi ve tatbikatı gerçekleştirildi.
Yeşildağ - 13.06.2018
İşadamı Mehmet Yeşildağ Son Yolculuğuna Uğurlandı
İŞ adamı Mehmet Yeşildağ, Piyalepaşa Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı.
Yeşildağ - 12.06.2018
Gümrük ve Sınır Kapılarında Oy Verme İşlemi Devam Ediyor
Almaya'dan Konya'ya gitmek üzere sınır kapısından Edirne'ye gelen Derviş Yeşildağ, yaptığı açıklamada, oyunu kullandığı için ve kendilerine böyle bir şans tanındığı için çok mutlu olduğunu söyledi.
Yeşildağ - 03.06.2018
Kara Leyleklerin Uğrak "Gölü"
Gölün güneyindeki Yeşildağ, Adaköy ve Kayabaşı mevkilerinde inceleme yapan kuş gözlemcileri ve fotoğraf tutkunları, genellikle insanlardan uzak bölgelerde yaşayan kara leylekler ile karşılaşmanın heyecanını yaşadı.
Yeşildağ - 01.06.2018
Köpeğin Isırdığı Postacı Hastaneye Kaldırıldı
Edinilen bilgiye göre, Düzce PTT Şubesinde posta dağıtıcı olarak çalışan Ramazan Yeşildağ (40), Karaca Mahallesi Sanat Sokak üzerindeki bir apartmana gelen evrakları bırakmak için bahçeye girdi.
Yeşildağ - 25.05.2018
Leylekler Vadisi'nde Yuvalar Yavrularla Şenlendi
"Yavrularını beslemek için yoğun çaba içerisindeler" Türkiye'nin en büyük tatlı su gölü kıyısındaki Beyşehir'in leylek varlığı yönünden çok zengin bir ilçe olduğunu belirten Arslan, şöyle devam etti: "Yeşildağ Mahallesi'ndeki Leylekler Vadisi ile Adaköy Mahallesi'ndeki Leylekler Tepesi, Türkiye'nin iki büyük leylek kolonisinin bahar ve yaz döneminde yaşam sürdüğü iki önemli alandır.
Yeşildağ - 26.04.2018
Boyabat'ta Sigaranın Zararları Anlatıldı
Boyabat Toplum Sağlığı Merkezinde görevli Dr. Merve Yeşildağ, gazetecilere yaptığı açıklamada, sigaranın çağımızın vebası olduğunu söyledi.
Yeşildağ - 21.04.2018
Teröristlerin Yaktığı Okulu Üniversite Öğrencileri Güzelleştirdi
"Çocukların vatan ve millet sevgisi daha da arttı" Okulu yeniden güzelleştirmek için "Geleceğimiz İçin El Ele" projesini hayata geçirdiklerini anlatan Aslan, şunları belirtti: "Projemiz için Van YYÜ Rektörü Prof. Dr. Peyami Battal'dan büyük destek gördük. Daha önce PKK'lılar tarafından yakılan okulumuz onarıldı. Kütüphanemiz yapıldı ve çocukların daha temiz, nezih bir ortamda yetişmesi için çalışmalar yapıldı. Öğrenciler için sosyal alanlar oluşturuldu. Biz bu çalışmaları yaptıkça çocukların vatan ve millet sevgisi daha da artıyor." İngilizce öğretmeni Demet Yeşildağ da okulun 2014 yılında teröristlerce yakıldığını anımsatarak, şöyle dedi: "Okul içerisindeki birçok yer yakıldı.
Yeşildağ - 19.04.2018
Kimsesiz Çocukların Yüzünü Güldürdüler
Gölcük'te ikamet eden Uğur Yeşildağ, İzzet Kemaldar, Enver Kaya, Osman Samur, Can Çapa, Ahmet Eren, Ramazan Badiş, Hakan Saka ve Ayhan Altun, Gölcük Saraylı Çocuk Yurdu'ndaki çocukları sevindirmek için harekete geçti.
Yeşildağ - 17.04.2018
Leylekler Vadisi'nin Konukları Geldi
KONYA'nın Beyşehir ilçesinde bulunan Leylekler Vadisi, Türkiye'nin en büyükleri arasında yer alan leylek kolonisine ev sahipliği yapıyor. Afrika'dan binlerce kilometre kanat çırparak, gelen leylekler, ardıç ağaçlarında kuluçkaya yattı. Afrika'dan Nil Vadisi üzerinden gelen leylekler, Beyşehir ilçesi Yeşildağ ve Adaköy bölgesinde, Anamas Dağı eteklerindeki ardıç ağaçlarının tepelerine yuvalanıyor.
Yeşildağ - 17.04.2018
Leylekler Vadisi'nin Konukları Geldi
KONYA'nın Beyşehir ilçesinde bulunan Leylekler Vadisi, Türkiye'nin en büyükleri arasında yer alan leylek kolonisine ev sahipliği yapıyor. Afrika'dan binlerce kilometre kanat çırparak, gelen leylekler, ardıç ağaçlarında kuluçkaya yattı.  Afrika'dan Nil Vadisi üzerinden gelen leylekler, Beyşehir ilçesi Yeşildağ ve Adaköy bölgesinde, Anamas Dağı eteklerindeki ardıç ağaçlarının tepelerine yuvalanıyor.
Yeşildağ - 17.04.2018
Dha Yurt Bülteni-4
Görüntü dökümü: ------------------------ -Emet İlçe Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü'nün dışından, -Dikiş kursu kadınlarının kurs sırasında çekilen görüntüsü, -Biçki dikiş kursu eğitmeni Vildan Can'ın konuşması, -Notu yazan ortaokul öğrencisi Fatma Nur Çınar'ın konuşması, -Öğrencilerin kadınlara çay ve şekerleri teslim etmeleri, -Kadınlarla öğrencilerin birlikte kahvaltı yapmaları, -Kadınların kurs sırasında çekilen görüntüleri, -İlçe Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Süleyman Avcı'nın konuşmasından çekilen görüntü Haber-Kamera: Oğuzhan KILIÇ-Ercan KOLKU /KÜTAHYA, ================================================== Leylekler Vadisi'nin konukları geldi Konya'nın Beyşehir ilçesinde bulunan Leylekler Vadisi, Türkiye'nin en büyükleri arasında yer alan leylek kolonisine ev sahipliği yapıyor. Afrika'dan binlerce kilometre kanat çırparak gelen leylekler, ardıç ağaçlarında kuluçkaya yattı. Selçuk Üniversitesi Ali Akkanat Turizm Fakültesi öğretim üyesi ve kuş gözlemcisi Dr. Mustafa Arslan, "Dar alanda bu kadar çok leylek yuvasının olduğu Türkiye'de ender yerlerinden birisi. Buradaki insanlar leyleklerin gelmesini bekliyor. Onları gözü gibi koruyorlar. Leylekler, Beyşehir'de hayatın bir parçası olmuş durumdaö dedi.   Afrika'dan Nil Vadisi üzerinden gelen leylekler,  Beyşehir ilçesi Yeşildağ ve Adaköy bölgesinde Anamas Dağı eteklerinde ardıç ağaçlarının tepelerine yuvalanıyor.
Yeşildağ - 12.04.2018
Okuma Azmi Engel Tanımadı
Düzce'de, görme engelli olduğu için okula gönderilmeyen Birsen Yeşildağ, kısmi zihinsel engelli kocası ve 2 çocuğunun sorumluğuna rağmen yılardır vazgeçmediği okuma yazma hayalini gerçekleştirmenin sevincini yaşıyor.
Yeşildağ - 30.03.2018
Tashih-İ Huruf Eğitimi Alan Kursiyerler Mezun Oldu
Eğitim Merkezi Müdür Vekili Metin Yeşildağ, burada yaptığı konuşmada, Eğitim Merkezleri, Diyanet İşleri Başkanlığın merkez ve taşra teşkilatı çalışanlarını yetiştirmek amacıyla eğitim, öğretim, yönetim ve sosyal ihtiyaçlara yönelik tüm görev ve hizmetleri yürütmek ve bu konuda gerekli tedbirleri almak üzere, Başkanlığın Eğitim Hizmetleri Genel Müdürlüğüne bağlı olarak faaliyet gösteren kuruluşlar olduğunu söyledi.
Yeşildağ - 13.03.2018
Güzel Havalar Beyşehir'e İlgiyi Arttırdı
Beyşehir'de Yaka Manastır Tabiat Alanı, Yeşildağ ve Adaköy mahallelerindeki Leylekler Vadisi ve Leylekler Tepesi'de en çok ziyaretçi çeken mekanlar arasında yer alıyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Yeşildağ Haber, Yeşildağ Son Dakika Haberleri - Haberler - Sayfa 6 - Yeşildağ haber sayfamızda Yeşildağ haberleri okuyabilir, Yeşildağ son dakika haberleri ve güncel Yeşildağ gelişmelerini görebilirsiniz. Babaevini Ateşe Verip İtfaiye Ekiplerine Silah Doğrulttu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 6.5.2021 14:52:35. #1.16#

title