Selami Ünür Haberleri

Selami Ünür haber, Selami Ünür son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Selami Ünür - 31.03.2019
Ankara'nın Akyurt İlçesinde Belediye Başkanlığını Kesin Olmayan Sonuçlara Göre, AK Parti Adayı...
Kesin olmayan sonuçlara göre, Hilal Ayık 9 bin 975, bağımsız aday Hakan Türkdağ 5 bin 805, İYİ Parti adayı Selami Ünür bin 208 oy aldı.
Selami Ünür - 03.03.2019
Kesin Aday Listeleri İlan Ediliyor
Başkentte 2019 yerel seçimlerinde yarışacak siyasi partilerin kesin aday listeleri seçim kurullarınca ilan edildi.
Selami Ünür - 19.02.2019
Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında
Ankara'da 2019 yerel seçimlerinde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.
Selami Ünür - 04.02.2019
Akyurt Ziraat Odası Genel Kurulu Gerçekleştirildi
Akyurt Ziraat Odası Genel Kurulunda belediye başkan adaylarına da söz verildi. Genel kurula katılan Akyurt Belediye Başkanı Gültekin Ayantaş, CHP'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mansur Yavaş, AK Parti Akyurt Belediye Başkan adayı Hilal Ayık, İYİ Parti Akyurt Belediye Başkan adayı Selami Ünür ve Bağımsız aday Hakan Türkdağ birer konuşma yaptı.
Selami Ünür - 03.01.2015
MHP Genel Başkan Yardımcısı Karakaya Açıklaması
Ülkenin içinde bulunduğu şartları, Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde yaşanan gelişmeleri ve Orta Doğu'da yaşanan olayları çok yakından takip ettiklerini aktaran Karakaya, şöyle konuştu: "2015 yılı seçimleri herhangi bir seçim değil, sadece 550 koltuğun temsilcilerinin seçimi değil, 2015 yılı seçimleri gerçekten Türk milletinin geleceğini oylayacağı seçimlerdir. 2015 yılı seçimleri Türkiye Cumhuriyeti devletinin üniter yapısını birliğini dirliğini, devamının oylayacağı seçimdir. Türk milliyetçileri olarak, Milliyetçi Hareket Partisi olarak, ülkücüler olarak sen-ben kavgasına tutuşmadan, bu seçimlerde yapmamız gereken ne varsa, gün bugün. Biz bu seçimlerde Türk milletinin bekasını, refahını sağlayacak her türlü hazırlıkları yapmış olan bir siyasi hareketiz. Tek eksiğimiz milletle buluşmak, ülkenin içinde bulunduğu şartları millete doğru düzgün anlatmak ve tek eksiğimiz milleti sandığa götürüp orada milli iradenin milliyetçi iradeye dönüşmesini sağlamaktır. Bunu da Allah'ın izni ile hep birlikte yapacağız." Ekonomide çok fazla sıkıntının olduğunu savunan Karakaya, bu sorunların MHP'nin hazırlığını yaptığı üretim programı ve üreten ekonomi programı ile giderileceğini ifade etti. Karakaya, " Milliyetçi Hareket Partisi'nin üreten ekonomi programı, üretimi harekete geçirecektir, küresel rekabet gücünü artıracak, hakkaniyetli paylaşımı sağlayacak ve kaynaksal etkinliği oluşturacak dört ana temel üzerinde oturtulmuştur. Üretimin harekete geçirilmesinin de üç ayağı vardır, bunları seçim dönemindede projeleri ile paylaşacağız. Bu ayaklardan en önemlisi girdi maliyetini düşürmektir, Türkiye'de üretim durmuştur, sanayinin kapitali geri plana itilmiş, finans kapitali ile ülke yönetilmeye çalışılmaktadır. Öncelikle üretimi harekete geçirecek Milliyetçi Hareket Partisi'nin mutlaka uygulamaya sokulmalıdır" ifadelerini kullandı.  Konuşmaların ardından yapılan kongrede Selami Ünür ilçe başkanlığına seçildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Selami Ünür Haberleri | Selami Ünür Kimdir - Haberler - Selami Ünür haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Selami Ünür kimdir, hayatı ve biyografisi. Ankara'nın Akyurt İlçesinde Belediye Başkanlığını Kesin Olmayan Sonuçlara Göre, AK Parti A
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 6.3.2021 21:32:26. #1.15#
title