Lokman Ertürk Haberleri

Lokman Ertürk haber, Lokman Ertürk son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Lokman Ertürk 27.5.2016
Kazan'da Yabancı Gazeteciler Hatıra Ormanına Fidan Dikti
Suudi Arabistan, Katar, Bahreyn, Birleşik Arap Emirlikleri ve Filistin gibi ülkelerden gelen yaklaşık 20 gazeteci, Kazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk'ü makamında ziyaret etti.
Lokman Ertürk 26.5.2016
Ankaralıların Gözde Piknik Alanı "Kurtboğazı"
Kazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, AA muhabirine yaptığı açıklamada, baraj çevresinin rekreasyon alanı olarak düzenleme çalışmalarının tamamlanmasıyla ziyaretçi sayısında artış yaşandığını söyledi.
Lokman Ertürk 26.5.2016
Tusaş Kazan Meslek Yüksekokulu'nda Mezuniyet Sevinci
Okul binasında düzenlenen törene, AK Parti Ankara Milletvekili Emrullah İşler, Savunma Sanayii Müsteşar Yardımcısı Köksal Liman, Kazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, TUSAŞ Genel Müdürü Muharrem Dörtkaşlı, Gazi Üniversitesi Rektörü Prof.
Lokman Ertürk 24.5.2016
Kazan'da Liseler Arası Yüzme Yarışması Yapıldı
Dereceye giren öğrencilere ödülleri Kazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Serhat Oğuz tarafından verildi.
Lokman Ertürk 5.5.2016
6. Ulusal Tarım Öğrenci Kongresi
Kongrenin açılışında konuşan Kazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, ilçenin mücavir alanını oluşturan 60 bin hektarlık alanın 30 bin hektarının tarımsal niteliğini koruması için çaba gösterdiklerini söyledi.
Lokman Ertürk 13.4.2016
Kazan Belediyesinden Geri Dönüşüm Çalışmaları
Belediye Başkanı Lokman Ertürk, gazetecilere yaptığı açıklamada, öğrencilere yemek atıklarının ekonomiye kazandırılması gereken milli bir servet olduğunu aşılamaya çalıştıklarını belirterek, şunları söyledi: "Yeşil okul projemiz, Hamdiye Ünlü İlkokulumuzla ortaklaşa yapmış olduğumuz bir proje.
Lokman Ertürk 12.4.2016
Başkan Ertürk'ten Soda Külü Tesislerinde İnceleme
Kazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, yapımı devam eden Soda Kulü Tesislerinde incelemelerde bulundu.
Lokman Ertürk 24.3.2016
Kazan Belediye Başkanı Ertürk, Strazburg'da
Avrupa Konseyi Yerel ve Bölgesel Yönetimler 30. Genel Kurul Toplantısı için Türkiye delegasyonu üyesi olarak Fransa'nın Strazburg kentinde bulunan Kazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, Avrupa'da kalıcı bir barış için Türkiye ile işbirliği içinde olmaları çağrısında bulundu.
Lokman Ertürk 21.3.2016
Kazan Belediyesi'nde Whatsapp İhbar Hattı Dönemi
Belediye Başkanı Lokman Ertürk, gazetecilere yaptığı açıklamada, vatandaşlara daha hızlı hizmet verebilmek ve aksaklıklara zamanında müdahale etmek amacıyla ihbar hattının oluşturulduğunu söyledi.
Lokman Ertürk 8.3.2016
8 Mart Dünya Kadınlar Günü
Kazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, eşi Meral Ertürk ile 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla, Halk Pazarı'nda kadın esnafına karanfil dağıttı.
Lokman Ertürk 24.2.2016
Arılı Kovan Dağıtımı Projesi
Kazan Halk Eğitim Merkezindeki kura çekimine Kazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, Ankara Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Nazlı Ergül, Arıcılık Malzemeleri ve Arı Ürünleri Sanayi Derneği Başkanı Kürşat Utlu ve bal üreticileri katıldı.
Lokman Ertürk 23.2.2016
Kazan'da Öğrencilerden "Bir İyilik de Sen Yap Kampanyası"
Standı ziyaret eden Kazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, ürünlerden satın alarak dar gelirli ailelere bağışladı.
Lokman Ertürk: Kazan'da Sanayicilere Ar-Ge DesteğiLokman Ertürk 19.2.2016
Lokman Ertürk 9.2.2016
Hayme Ana Bacıbey Ödülleri Sahiplerini Buldu
Görüntü Dökümü: Davetlilerin Satıkadın'ın mezarında dua etmesi Satıkadın Müzesinin gezilmesi Müze önünde toplu fotoğraf çekilmesi, Davetlilerin törenin yapıldığı salona girişleri Salondan genel görüntü Kazan belediye başkanı Lokman Ertürk'ün eşi Meral Ertürk'ün konuşması Kazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk'ün konuşması Eski Çalışma ve Sosyal Güvenlik, Devlet ve Çevre Bakanı İmren Aykut açıklama Hayme Ana Bacıbey ödülleri Kazan Belediyesi ile Bacıbey Kent Kültürü Derneği tarafından düzenlenen Hayme Ana Bacıbey ödülleri sahiplerine verildi Türk Kadınının Meclis'e girmesinin yıl dönümü nedeniyle, Kazan Belediyesi ile Bacıbey Kent Kültürü Derneği tarafından milletvekili Satıkadın anısına düzenlenen "Hayme Ana Bacıbey Ödülleri" sahiplerine verildi.
Lokman Ertürk 9.2.2016
Hayme Ana Bacıbey Ödülleri
Çınar, yapılan değerlendirme sonucu, seçilmiş ilk kadın bakan İmren Aykut, Kadın ve Demokrasi Derneği'ne (KADEM), köylü ilk kadın milletvekili "Satıkadın" anısına hizmetlerinden dolayı Kazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, ayrıca 39 ülkede gösterime giren Diriliş Ertuğrul dizisi nedeniyle TRT'ye, dizi yapımcısı Mehmet Bozdağ ve Hayme Ana'yı canlandıran Hülya Darcan ödüle layık görüldüğünü bildirdi.
Lokman Ertürk 6.2.2016
Bayırbucak Türkmenlerine Yardım Kampanyası
Kazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, yardımların gönderilmesi için düzenlenen törende yaptığı konuşmada, ata mirası topraklar üzerinde savaşan Bayırbucak Türkmenleri'nin yalnız olmadığını söyledi.
Lokman Ertürk 20.1.2016
Kazan Belediye Başkanı Ertürk'e Ziyaret
Kazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk'ü, Başkent Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Berna Dengiz ve Kazan Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Feride İffet Şahin ziyaret etti.
Lokman Ertürk 12.1.2016
Kazan'a Kraliçe Arı Heykeli Dikildi
İlçenin girişine konulan heykelin açılışını Kaymakam Murat Duru ve Belediye Başkanı Lokman Ertürk birlikte yaptı.
Lokman Ertürk 29.11.2015
Kazan Belediye Başkanı Ertürk? Ün Acı Günü
Kazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk'ün babası Mustafa Ertürk hastanede verdiği yaşam mücadelesini kaybetti.
Lokman Ertürk 12.11.2015
Partiye Yardım Adı Altında Dolandırıcılık Girişimi
Belediye Başkanı Lokman Ertürk, "İnsanların duygularıyla oynayıp kamu kurumlarının da adını kullanarak para talep eden insanlıktan nasibini almamış mahlükatların ne yazık ki ilçemize de dadandığını gördük" dedi.
Lokman Ertürk: Türk Dünyası Kazan'da BuluştuLokman Ertürk 14.9.2015
Şu an buradasınız: Lokman Ertürk Haberleri | Lokman Ertürk Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - Lokman Ertürk haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Lokman Ertürk kimdir, hayatı ve biyografisi. Soylu, Kazan'da Demokrasi Şehitlerinin Ailelerini Ziyaret Ederek Başsağlığı Diledi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 30.3.2020 11:17:27. #1.14#
title