Haberler
Güncelleme:

Harvard'a ders olmuştu! Türkiye'nin 27 yıllık dev holdingi EGS iflas etti

Küresel kriz nedeniyle Türkiye'de iflas bayrağını çeken firmalara bir yenisi daha eklendi. İzmir İflas Müdürlüğü, 27 yıl önce kurulan Türkiye'nin dev holdingi EGS'nin iflas ettiğini açıkladı. Şirketin hızla büyümesi dünya genelinde de ses getirmiş, bir dönem Harvard Üniversitesi'nde ders ve tez konusu olmuştu. Daha fazla detay >>

500

Yorumlar (15)

haksız mıyım:

2001 krizinden sonra iflas süreci başlamış. eğer öyle olmasaydı şimdi başlardı yandık, bittik, kül olduk falan diye. tamam şimdi çok iyi değiliz ama iyiye gidiyoruz. kredi notumuz birkaç gün önce, 12 sene sonra ilke kez Fitch tarafından yükseltildi mesela. umutsuz değiliz.

66
330
yanıtYanıtla
Hamit Gündoğdu:

Haberi iyi oku ve yorumu öyle yap.. 2001 yılında TMSF ye geçmiş ve şirketlerde fona devredilmiş.. ve 2024 te iflas ettiğini açıklamış.. yönetmeyen TMSF değil mi?

yanıt174
yanıt15
haksız mıyım:

2001 KRİZİNDEN ETKİLENEREK SORUNLAR YAŞADI. bunu büyük puntolarla, kalın harflerle yazmışlar hamit. başka söze gerek var mı? 2001 yılındaki kriz firmayı iflasa sürükleyince tmsf el koymuş

yanıt24
yanıt93
Mehmet Vatandaş:

2001 e kadar üniversitelerde okutulacak kadar hızla büyümüş, iflas süreci 2001 krizinde başlamadı bir çok şirket gibi olumsuz etkilendi iflas süreci tmsf ye devredildikten sonra başlıyor. İyi değiliz ama iyiye gidiyoruz lafının açıklaması olamaz demek ki 22 yıldır aynı iktidar ile boşa kürek çekmişiz

yanıt94
yanıt19
Arslan Yardımcı:

Haksızmıyım sen trol falanmısın Her haberin altında bir yorumun var

83
13
yanıtYanıtla
haksız mıyım:

heee, sana neresi battı?

yanıt7
yanıt49
Snn Aksu:

Hızlı giden at misali

58
19
yanıtYanıtla
Dallas Giyim:

Vurdi,vurdi,vuruldi.

24
38
yanıtYanıtla
Ali Tezel:

Yaş 5 mi?

yanıt56
yanıt5
Bünyamin Kavak:

Büyük balıklar küçüklere gel birleşip tek balık olalım dedi, kendilerinin birazı küçüklerin herşeyi büyük balığın eşit parçaları oldu, ardından balığı okyanusta bu balık harcandı, küçükler herşeyini kaybetti büyükler denizin yegane hakimi oldu. Bu nasıl?

38
11
yanıtYanıtla
Goethegitme:

Sakin bünye

yanıt1
yanıt0
ERTAN IŞIK:

KÜRESEL KRİZ Mİ HAHAHSHHSAHAHHAHA

30
5
yanıtYanıtla
Hayat:

İçinde bulundugumuz bu ekonomi çöküşünü hala savunmaya çalışanlar var ya pes.6 yılda alım gücümüz 2-3 kat düşmüş neyin davasını savunuyorsunuz.

19
1
yanıtYanıtla
Benim Kkk:

Banane asgari ucret ocaginin iflasina mi uzulmeliyim bunu benden beklemek deveye h3ndek atlatmaktan zordur

0
1
yanıtYanıtla
o. kara:

ne oldum demeyecen ne olacagım dıyecen...

0
1
yanıtYanıtla
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title