HASAN TANRISEVEN HABERLERİ

Hasan Tanrıseven haber, Hasan Tanrıseven son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Hasan Tanrıseven - 10.04.2019
Tire'de Türk Polis Teşkilatının Kuruluş Yıldönümü Kutlamaları
Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 174. yılı, Tire'de düzenlenen etkinliklerle kutlandı. Tire'deki törenler şehitlik ziyaretiyle başladı. Şehitlikte Kur'an-ı Kerim okunmasından sonra Tire Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran, Tire Cumhuriyet Savcısı Rüstem Teyran, emniyet mensupları, siyasi parti ilçe başkan ve yöneticileri ile kamu kurumlarının temsilcileri şehitliğe karanfil koydu.
Hasan Tanrıseven - 14.01.2019
Tanrıseven'den Başarılı Personele Belge
Tire Kaymakamı Hasan Tanrıseven, İlçe Nüfus Müdürlüğünde görev yapan personele başarı belgesi verdi.
Hasan Tanrıseven - 11.01.2019
Eğitime Sel Engeli
"Ciddi anlamda bir doğal afet" Tire Kaymakamı Hasan Tanrıseven, gazetecilere yaptığı açıklamada, kuvvetli sağanak nedeniyle 6 mahallede su baskını görüldüğünü, trafiğe kapanan Belevi yolunun kontrollü olarak açıldığını ifade etti.
Hasan Tanrıseven - 09.11.2018
10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü
Tire Kaymakamı Hasan Tanrıseven, Tire Belediye Başkanı Tayfur Çiçek ve Kiraz Belediye Başkanı Sahila Özçınar, 10 Kasım Atatürk'ü Anma günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Hasan Tanrıseven - 24.10.2018
Dünyanın En Büyük İkinci Pazar Yeri Her Salı Tire'de Kuruluyor
Pazaryerine çevre il ve ilçelerden yaklaşık 20- 25 bin ziyaretçinin geldiğini belirten Tayfur Çiçek, Büyüklüğün ve farklılığın haklı sebeplerden biri de köylü üreticilerimizin yetiştirdiği ürünlerini, aracısınız doğrudan pazara getirmesi. Her türlü ot çeşitlerinin Tire'den çevre illere gittiği düşünülürse, otun anavatanı Tire diyebiliriz. Organik ürünlerin pazarımızda olması, üreticimizin güler yüzlü esnaflığı ve ürünlerin aracı olmadan pazara gelmesi nedeniyle düşük fiyatlar, Salı Pazarını Türkiye'nin en büyük pazarı olmasına sebeptir dedi . PAZARIMIZ NERDEYSE İLÇENİN TÜM SOKAKLARINA YAYILIYOR Tire Kaymakamı Hasan Tanrıseven de, salı pazarının Türkiye'nin en büyük açık pazarı olduğunu vurgulayarak, Köylümüzün kendi ürünlerini sergilemesi bakımından son derece dikkat çekicidir.
Hasan Tanrıseven - 20.09.2018
Tire'de Kerbela Şehitlerini Anma Programı
Tire Ehl-i Beyt Cami'nde düzenlenen programda konuşan Tire Kaymakamı Hasan Tanrıseven, şehitleri rahmetle andıklarını belirterek, "Aşure Günü'nün İslam alemi ve tüm insanlık için huzura, barışa ve hayırlara vesile olmasını diliyor, tutulan muharrem oruçlarının kabulünü Cenab-ı Allah'tan niyaz ediyorum.
Hasan Tanrıseven - 19.09.2018
19 Eylül Gaziler Günü
Tire Gaziler günü nedeniyle Tire Cumhuriyet Meydanı'ndaki törende, Tire Kaymakamı Hasan Tanrıseven ve Tire Belediye Başkan Vekili Mengü Önler anıta çelenk sundu.
Hasan Tanrıseven - 14.09.2018
Tire'deki Jeotermal Santraline Çed İptali
Zeytinciliğin Islahı ve Yabanilerinin Aşılattırılması Hakkındaki Kanun'un 5. maddesine vurgu yapılan yazıda İl Tarım ve Orman Müdürlüğünün değerlendirmelerine yer verilerek, şöyle denildi: "Zeytinlik sahaları içinde ve bu sahalara en az 3 kilometre mesafede zeytinyağı fabrikası hariç zeytinliklerin vegatatif (dikim yoluyla üretim) ve generatif (tohumla üretim) gelişmesine mani olacak kimyevi atık bırakan, toz ve duman çıkaran tesis yapılamaz ve işletilemez. Bu alanlarda yapılacak zeytinyağı fabrikaları ile küçük ölçekli tarımsal işletmelerin yapımı ve işletilmesi Tarım ve Köy İşleri Bakanlığının iznine bağlıdır. Bu nedenle bu hüküm doğrultusunda çevre parsellerde yaygın bir şekilde yer alan zeytinlik sahalarının zarar görmemesi açısından jeotermal faaliyetlerin yapılması uygun bulunmamıştır. Söz konusu proje ile ilgili olarak sürdürülen ÇED süreci 25 Kasım 2014 tarih ve 29186 Sayılı ÇED Yönetmeliğinin 6. maddesi 4. bendi gereği sonlandırılarak iptal edilmiştir. " "Başköy'de jeotermal dosyası kapanmıştır" Tire Kaymakamı Hasan Tanrıseven, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, süreci hassasiyetle yürüttüklerini teknik inceleme ve değerlendirmeler sonucunda bu karara varıldığını bildirdi.
Hasan Tanrıseven - 04.09.2018
Tire'nin Düşman İşgalinden Kurtuluşunun Yıl Dönümü
Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen törende Kaymakam Hasan Tanrıseven ve Belediye Başkanı Tayfur Çiçek Atatürk Anıtı'na çelenk koydu.
Hasan Tanrıseven - 22.08.2018
Kalp Krizinden Ölen Polis Memuru, Toprağa Verildi
Tire İlçe Emniyet Müdürlüğü emrinde trafik polisi olarak görev yapan Mehmet Şahin, bayramın birinci günü kestikleri kurban etiyle kavurma yapıp, ailesiyle öğle yemeği yedi. Ardından böbreklerinde şiddetli bir ağrı hisseden Şahin, çocukları Sinan Şahin (25) ve Alperen Şahin (19) tarafından Tire Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Evli, 2 çocuk babası Şahin'in burada kalp krizi geçirdiği belirlendi. Şahin, doktorların müdahalesine rağmen kurtarılamadı. Şahin'in ani ölümü, yakınları ve meslektaşlarını yasa boğdu. Şahin'in bugün öğlen Tire'nin kırsal Yeniceköy Mahallesi'ndeki Hamzaağa Ağa Camii'nde cenaze töreni düzenlendi. Törene, İzmir İl Emniyet Müdürü Hüseyin Aşkın, Tire Kaymakamı Hasan Tanrıseven, Tire İlçe Emniyet Müdürü Hasan Özge, Ödemiş İlçe Emniyet Müdürü Fatih Kiremitçi, Ak Parti Tire İlçe Başkanı Selman İçelli ile Şahin'in eşi Nilgün Şahin, oğulları Sinan Şahin ve Alperen Şahin ile diğer yakınları, sevenleri ve ve meslektaşları katıldı.
Hasan Tanrıseven - 22.08.2018
Düzeltme - "Tire Emniyetinin Acı Günü" Başlıklı Saat 15.34deki Haberimizi, Başlığında Yer Alan...
Cenaze namazına ailesi ve yakınlarının yanı sıra Tire Kaymakamı Hasan Tanrıseven, İzmir Emniyet Müdürü Hüseyin Aşkın, Tire Emniyet Müdürü Hasan Özge, Ödemiş İlçe Emniyet Müdürü Fatih Kiremitçi de katıldı.
Hasan Tanrıseven - 11.08.2018
Otizmli Öğrenci, Üniversite Sınavında Derece Yaptı
Kaymakam Hasan Tanrıseven, başarılı öğrenci Akdeniz ve ailesini makamında kabul ederek, tebriklerini iletti.
Hasan Tanrıseven - 11.08.2018
Otizmli Ege'nin Yks'de Dikkat Çeken Başarısı
'OTİZM EĞİTİME ENGEL DEĞİL' Tire Kaymakamı Hasan Tanrıseven, YKS'de başarı gösteren Ege Akdeniz ve ailesini kabul etti.
Hasan Tanrıseven - 08.08.2018
AK Parti Tire İlçe Başkanı İçelli'nin Acı Günü
Cenaze törenine, AK Parti İzmir milletvekilleri Yaşar Kırkpınar ve Ceyda Bölünmez Çankırı, AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül, eski AK Parti İzmir Milletvekili Kerem Ali Sürekli, Tire Kaymakamı Hasan Tanrıseven, Tire Belediye Başkanı Tayfur Çiçek, belediye meclis üyeleri, Tire Devlet Hastanesi Başhekimi Fatih Hayali, siyasi parti temsilcileri ve yöneticileri, sivil toplum kuruluşu başkanları ile İçelli ailesinin yakınları katıldı.
Hasan Tanrıseven - 16.07.2018
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Etkinliğe, Tire Kaymakamı Hasan Tanrıseven, Milliyetçi Hareket Partisi Tire İlçe Başkanı Bilal Kıvrak, Eğitim Bir-Sen Tire Temsilcisi Levent Çiftgümüş ve vatandaşlar katıldı.
Hasan Tanrıseven - 15.07.2018
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Tire Tire'de düzenlenen törende, Kaymakam Hasan Tanrıseven tarafından Atatürk Anıtı'na çelenk sunulmasının ardından saygı duruşunda bulunularak, İstiklal Marşı okundu.
Hasan Tanrıseven - 12.07.2018
Tire'de Çiftçilere Sertifikaları Verildi
Tire Kaymakamı Hasan Tanrıseven, ilçe müdürlüğünde düzenlenen sertifika dağıtım töreninde yaptığı konuşmada, istihdamın her zaman önünü açmaya gayret ettiklerini belirterek, şöyle konuştu: "Halk Eğitimi Merkezi bu doğrultuda yürüttüğü çalışmalarla önemli bir misyonu üstleniyor.
Hasan Tanrıseven - 07.07.2018
Tire Kaymakamı Tanrıseven'den Jandarmaya Teşekkür
Tire Kaymakamı Hasan Tanrıseven, kaybolan Rüya bebeğin bulunmasında görevli jandarma ekibine teşekkür belgesi verdi.
Hasan Tanrıseven - 04.07.2018
Güncelleme 3 - Anneanne ve Torunu Dağlık Alanda Bulundu
Tire Kaymakamı Hasan Tanrıseven, baba Çelik'i telefonla arayarak mutlu haberi verdi.
Hasan Tanrıseven - 04.07.2018
Güncelleme 2 - Anneanne ve Torunu Dağlık Alanda Bulundu
Tire Kaymakamı Hasan Tanrıseven, baba Çelik'i telefonla arayarak mutlu haberi verdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Hasan Tanrıseven Haberleri | Hasan Tanrıseven Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Hasan Tanrıseven haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Hasan Tanrıseven kimdir, hayatı ve biyografisi. Tire'de Fener Alayına Galatasaray Coşkusu Eklenince Tarihi Kalabalık Oluştu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 6.5.2021 15:52:41. #1.14#

title