Son Dakika, Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haber

Symbiotic ve Paradigm'den Blockchain devrimi

Güncelleme:

Paradigm ve cyber.Fund tarafından desteklenen Symbiotic, Ethereum tabanlı sistemlerdeki güvenlik ve verimliliği artırmayı hedefleyen yeni bir restaking protokolü olarak tanıtıldı. Toplamda 5.8 milyon dolarlık bir fon desteğiyle yola çıkan Symbiotic, Ethereum tabanlı ilk restaking protokolü olan EigenLayer'a güçlü bir rakip olarak piyasaya giriş yaptı.

Symbiotic, Paradigm ve cyber.Fund tarafından desteklenen 5.8 milyon dolarlık bir fon ile dün resmen tanıtıldı. Bu yenilikçi restaking protokolü, Ethereum tabanlı sistemlerdeki güvenlik ve verimliliği artırmayı hedefliyor.

Symbiotic ile Güvenlik ve Verimlilikte Yeni Çağ

Blockchain teknolojisinin hızla geliştiği günümüzde, restaking alanında çığır açan yeni bir protokol duyuruldu. Symbiotic adı verilen bu yenilikçi platform, Paradigm ve cyber.Fund tarafından desteklenen bir lansmanla kullanıcılarla buluştu. Toplamda 5.8 milyon dolarlık bir fon desteğiyle yola çıkan Symbiotic, Ethereum tabanlı ilk restaking protokolü olan EigenLayer'a güçlü bir rakip olarak piyasaya giriş yaptı.

Symbiotic protokolü, kullanıcıların mevduatlarını kullanarak üçüncü parti ağların güvenliğini sağlama olanağı sunuyor. EigenLayer'a benzer bir modelle geliştirilen platform, mevcut staking yapılarını ve altyapısını yeniden kullanarak Blockchain geliştirme süreçlerinde ve ağ güvenliği sorunlarında yenilikçi çözümler sunmayı hedefliyor. Bu sayede, mevduat sahipleri katkıda bulundukları üçüncü parti ağların güvenliğine yönelik ödüller kazanma fırsatı yakalayacak. Symbiotic'in en dikkat çekici özelliklerinden birisi, çeşitli token karışımlarını destekleyebilen, kesme ve ödül mekanizmaları açısından oldukça esnek ve yapılandırılabilir bir modüler tasarıma sahip olması olarak aktarılıyor. Bu yenilikçi yaklaşım, ETH ve bazı ERC-20 tokenlar dahil olmak üzere geniş bir yelpazede varlık kullanımına izin veriyor. Özellikle başlangıç aşamasında stETH (stake edilmiş ETH) üzerine odaklanan platform, çeşitli protokollere uyum sağlayabilecek şekilde tasarlanmış durumda.

Öte yandan, Ethereum'un ilk restaking protokolü olan EigenLayer da geçtiğimiz yılki lansmanından bu yana önemli başarılara imza attı. Protokolün kilitlenen toplam değeri 1,4 milyar dolardan 20 milyar dolara yükseldi. Bu gelişmeler, Blockchain teknolojisinin sürekli evrildiğini ve yeni çözümlerin önünün açık olduğunu gösteriyor.

Kaynak: Haberler.com / Blockchain

Kripto Para Kripto Borsaları Kripto Yatırım Kripto Haberler

Önemli Uyarı: Bu haberler yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Kripto para piyasaları yüksek risk içermektedir ve yatırımlarınızın değer kaybetme olasılığı vardır. Yatırım kararlarınızı alırken kendi araştırmanızı yapmanızı ve gerekirse bir finans danışmanına başvurmanızı öneririz.

AK Parti, en düşük emekli maaşına yapılacak zamla ilgili tarih verdi

AK Parti, en düşük emekli maaşına yapılacak zamla ilgili tarih verdi

Sosyal medyada canlı yayın yapıyordu, yanlışlıkla kafasına sıktı

Sosyal medyada canlı yayın yapıyordu, yanlışlıkla kafasına sıktı

Kurye Ata Emre Akman'ı öldüren sanığa 24 yıl hapis cezası verildi

Kurye Ata Emre Akman'ı öldüren sanığa 24 yıl hapis cezası verildi

Bakmadan Geçme

Görümce filmi oyuncuları kim, konusu ne, sonu nasıl bitiyor? Görümce filmi ne zaman, nerede çekildi? Çember: Karanlığın Gözleri filmi oyuncuları kim, konusu ne, sonu nasıl bitiyor? Çember: Karanlığın Gözleri filmi ne zaman, nerede çekildi? Allan Saint-Maximin maaşı ne kadar? Saint Maximin yıllık ne kadar kazanıyor, Fenerbahçe'de ne kadar kazanacak? Hızlı ve Öfkeli 9 filmi oyuncuları kim, konusu ne, sonu nasıl bitiyor? Hızlı ve Öfkeli 9 filmi ne zaman, nerede çekildi? İzmir Konak, Alsancak, Bayraklı elektrik kesintisi! 12 Temmuz İzmir'de elektrik kesintisi saat kaçta bitecek, ne kadar sürecek? Malazgirt 1071: Bizans'ın Kıyameti filmi oyuncuları kim, konusu ne, sonu nasıl bitiyor? Malazgirt 1071: Bizans'ın Kıyameti filmi ne zaman, nerede çeki Adana ASKİ su kesintisi: Adana'da sular ne zaman gelecek? 13-14 Temmuz 2024 Adana su kesintisi listesi! Dangal filmi oyuncuları kim, konusu ne, sonu nasıl bitiyor? Dangal filmi ne zaman, nerede çekildi? KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? 13-14 Temmuz 2024 Konya su kesintisi listesi! İZSU İzmir su kesintisi: İzmir'de sular ne zaman gelecek? 13-14 Temmuz 2024 İzmir su kesintisi listesi! BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? 13-14 Temmuz 2024 Bursa su kesintisi listesi! ASAT Antalya su kesintisi: Antalya'da sular ne zaman gelecek? 13-14 Temmuz 2024 Antalya su kesintisi listesi! İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? 13-14 Temmuz 2024 İstanbul su kesintisi listesi! ASKİ Ankara su kesintisi: Ankara'da sular ne zaman gelecek? 13-14 Temmuz 2024 Ankara su kesintisi listesi! Cenk Tosun Fenerbahçe'de ne kadar kazanacak, maaşı ne kadar? Cenk Tosun Fenerbahçe ile ne kadara anlaştı, yıllık ne kadar maaş kazanacak?
Eve temizliğe çağırdığı genç kızı 6 parçaya ayırmıştı! Kadın taklidi yaparak kandırdığı ortaya çıktı

Eve temizliğe çağırdığı genç kızı 6 parçaya ayırmıştı! Kadın taklidi yaparak kandırdığı ortaya çıktı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title