Gani Mehmet Ekim Haberleri

Gani Mehmet Ekim haber, Gani Mehmet Ekim son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Gani Mehmet Ekim - 30.07.2011
Lapseki Belediyesi 16. Plaj Voleybolu Turnuvası Başladı
Lapseki Belediyesi tarafından bu yıl 16'ncısı düzenlenen plaj voleybolu turnuvası başladı. Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, 32 erkek ve 8 kadın takımın katıldığı turnuvada yapılan maçlar sonucu dereceye giren sporculara para ödülü verileceğini söyledi.
Gani Mehmet Ekim - 29.07.2011
Çardak'a Eczane Açıldı
Lapseki'ye bağlı Çardak beldesinde eczane açıldı. Çarşı içindeki "Çardak Eczanesi"nin açılışında konuşan belediye başkanı Basri Ulaş, iki yıla yakın zamandır beldelerinde eczane bulunmadığını belirterek, "Arkadaşların Çanakkale'ye eczane açacaklarını duydum ve Çanakkale yerine Çardak'a açmaları konusunda ikna ettim. Buraya açtılar, hep birlikte açılan eczaneye sahip çıkacağıZ" dedi. Eczacı Ümmuhan Aslan da, açılışa gelenlere teşekkür ederek, "Eşimin Çardak'taki dostlarını ve en önemlisi Çardak Belediye Başkanı Basri Ulaş'ı kıramadık, beldemize hayırlı olsun" diye konuştu. Açılış kurdelesini Lapseki Kaymakamı Fahri Meral, Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim ve Basri Ulaş kesti.
Gani Mehmet Ekim - 15.07.2011
Lapseki'de Haksu Soğuk Hava Tesisi Açıldı
Lapseki Belediyesi tarafından Haksu Soğutma Şirketine kiralanan soğuk hava tesisinin açılışı yapıldı. Lapseki Belediyesine ait soğuk hava tesisini 10 yıllığına kiralayan Haksu Soğutma Şirketi, tesisin bakım ve onarımını tamamladı. Tesisin açılışı dolayısıyla düzenlenen törende dua okundu, kurban kesildi. Daha sonra, Lapseki Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, Lapseki Ziraat Odası Başkanı Sadık Özdem ve şirket sahibi Saffet Yılmaz, tesisin açılış kurdelesini kesti.
Gani Mehmet Ekim - 24.06.2011
Geleneksel Lapseki Hayırı Yapıldı
Vatandaşların rahat etmesi için çadırların kurulduğu hayırda, ilçe merkezindeki camilerde görev yapan imam ve müezzinler, Kur'an-ı Kerim ve mevlit okudu. Daha sonra bir ton pirinçten pişirilen pilav ve 10 bin adet ayran, hayıra katılanlara dağıtıldı. Hayıra, İstanbul Milletvekili Bülent Turan, Lapseki Kaymakamı Fahri Meral, Çardak Belediye Başkanı Basri Ulaş, Lapseki Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, Lapseki Müftüsü Remzi Karadoğan, AK Parti İl Genel Meclisi Üyesi Ayhan Arslan, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Halil Özer ve vatandaşlar katıldı.
Gani Mehmet Ekim - 19.06.2011
Lapseki 26. Kiraz Şenlikleri
Lapseki 26. Kiraz Şenlikleri kapsamında, Açık Hava Minder Güreşi Turnuvası düzenlendi. Çarşı Meydanı'ndaki turnuvada, 50 güreşçi mücadele etti. 12, 13 ve 14 yaşlarındaki güreşçilerin mücadeleler sırasında yaptığı başarılı hareketler, seyircilerden sık sık alkış aldı. Lapseki Kaymakamı Fahri Meral, Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, Emniyet Müdürü Murat Sarı, Çanakkale Gençlik ve Spor Müdürlüğü Şube Müdürü Nafız Köksal, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Çanakkale Şubesi Başkanı Dr.
Gani Mehmet Ekim - 17.06.2011
Lapseki Halk Eğitim Merkezinin Yıl Sonu Sergisi
Lapseki Halk Eğitim Merkezi Müdürü Orhan Akman, açılışta düzenlenen törende yaptığı konuşmada, 2007-2008 eğitim ve öğretim yılında merkez olarak 10 farklı alanda 31 kurs açtıklarını ve 829 kişinin bu kurslara katıldığını belirterek, bir sonraki yıl ise 13 farklı alanda açılan 86 kursa, 1570 kursiyerin katıldığını bildirdi. Akman, 2010-2011 eğitim ve öğretim yılında ise 36 farklı alanda açılan 148 kursa 2 bin 536 kişinin katıldığını ifade ederek, bu yıl içinde ayrıca budamacı ve temizlik görevlisi yetiştirme kurslarını da açtıklarını kaydetti. Akman, "Müdürlük olarak toplumumuzun temel direği olan kadınlarımızın eğitimine özel bir önem vermekteyiz. Çünkü kadınlarımız ailenin ve toplumun en önemli ögesidir. Onlar iyi eğitildikçe eğitimimizin ve üretimimizin kalitesinde de artış olacaktır. Bu tür kurslarda kursiyerlerimiz bilgi ve becerilerini arttırmakta, kendilerini ifade edebilme yeteneklerini geliştirmektedir. Üreten bireyler haline gelmektedirler" dedi. Kaymakam Fahri Meral, serginin açılışını İlçe Milli Eğitim Müdürü Bünyamin Uruç, Lapseki Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, İlçe Emniyet Müdürü Murat Sarı, Jandarma Komutanı İbrahim Çoban ve Atatürk Lisesi Müdürü Durmuş Yaylacı ile birlikte yaptı.
Gani Mehmet Ekim - 17.06.2011
"26. Geleneksel Lapseki Kiraz Festivali" Başladı
Lapseki'de, bu yıl 26'ncısı düzenlenen Geleneksel Kiraz Festivali başladı. Hükümet Konağı önünde saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan festival, Çanakkale Caddesi'nde bulunan stant alanındaki programla devam etti. Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, burada yaptığı konuşmada, bu yıl 26'ncısını düzenlediklerini festivali en iyi şekilde sunmak için çalıştıklarını söyledi.
Gani Mehmet Ekim - 08.06.2011
Lapseki 26. Geleneksel Kiraz Festivali'ne Doğru
Lapseki 26. Geleneksel Kiraz Festivali hazırlıkları başladı. Lapseki Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, belediyenin Haziran ayı meclis toplantısında yaptığı konuşmada, festivalin 17, 18 ve 19 Haziran tarihlerinde gerçekleşeceğini söyledi.
Gani Mehmet Ekim - 29.05.2011
Türklerin Rumeli'ye Geçişi
Türklerin Anadolu'dan Rumeli'ye geçişinin 657. yıl dönümü ve Rumeli Fatihi Gazi Süleyman Paşa'yı Anma Günü dolayısıyla, Çanakkale'nin Gelibolu ve Lapseki ilçelerinde tören düzenlendi. İlk tören, Lapseki'nin Çardak beldesinde yapıldı. Gelibolu Kaymakamı Namık Kemal Nazlı, Lapseki Kaymakamı Fahri Meral, 18. Mekanize Tugay Komutanı Tuğgeneral Ferhat Özgen, CHP Çanakkale Milletvekili Ahmet Küçük, Lapseki Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, Gelibolu Belediye Başkanı Mustafa Özacar, Çardak Belediye Başkanı Basri Ulaş ve Bolayır Belediye Başkanı Cavit Sezer, Gazi Yakup Bey'in mezarına çelenk bıraktı.
Gani Mehmet Ekim - 19.05.2011
19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı
19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla Lapseki'de törenler düzenlendi. İlçede ilk olarak Hükümet Konağı önündeki Atatürk büstüne çelenk sunuldu, saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu. Kutlamalara, daha sonra Dalyan Mahallesi'ndeki Şehir Stadyumu'nda devam edildi. Buradaki tören, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. Lapseki Kaymakamı Fahri Meral, Garnizon Komutanı Dnz. Bnb. Ali Koç ve Lapseki Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, vatandaşların bayramını kutladı.
Gani Mehmet Ekim - 16.05.2011
Lapseki'de Seçim Güvenliği Toplantısı Yapıldı
Lapseki'de, Kaymakam Fahri Meral başkanlığında seçim güvenliği toplantısı yapıldı. Kaymakam Meral, seçimlerin huzur ve güven ortamında gerçekleşmesi için bu tür toplantının tertiplendiğini ve iyi niyet çerçevesinde Yüksek Seçim Kurulu (YSK) kararlarına uyulması gerektiğini söyledi. Toplantıda ayrıca, YSK'nın siyasi parti ve adaylarının seçim propagandaları süresince uyması gereken usuller ve esaslar anlatıldı. Toplantıya, Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, Çardak Belediye Başkanı Basri Ulaş, Umurbey Belediye Başkanı Vedat Özkan, Emniyet Müdürü Murat Sarı, İlçe Jandarma Komutanı Kıdemli Başçavuş İbrahim Çoban ile siyasi partilerin temsilcileri katıldı.
Gani Mehmet Ekim - 14.05.2011
Lapseki Belediyesinin Yapımına Başladığı Meyve Toplama Yeri
Lapseki Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, meyve komisyoncuları ve ihracatçı temsilcileri ile bir araya geldi.
Gani Mehmet Ekim - 06.05.2011
Lapseki'de Halı Yıkama Fabrikası Hizmete Açıldı
Lapseki Yeni Sanayi Sitesinde Elmas Halı Yıkama Fabrikası hizmete açıldı. Lapseki Kaymakamı Fahri Meral tarafından Yeni Sanayi Sitesinde açılışı yapılan halı yıkama fabrikası, tam donanımlı son model makinelerle halıları yıpranmadan yıkıyor. Kaymakam Meral, iş yeri sahibi Ali Elmas'tan fabrika hakkında bilgi aldı. Açılışa, Lapseki Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, Milli Eğitim Müdürü Bünyamin Uruç, İlçe Tarım Müdürü Galip Yılmaz, AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Ayhan Araslan, AK Parti İlçe Başkanı Eyüp Yılmaz, İlçe Müftüsü Remzi Karadoğan, İlçe Emniyet Müdürü Murat Sarı, Denizbank Lapseki Şubesi Müdürü Recep Gültekin, AK Parti Lapseki Gençlik Kolları Başkanı Halil Özer ve vatandaşlar katıldı.
Gani Mehmet Ekim - 06.05.2011
Lapseki Belediye Meclisi'nin Mayıs Ayı Toplantısı
Lapseki Belediye Meclisi'nin Mayıs ayı toplantısı yapıldı. MHP grubundan Emine Çiğdem Saygın'ın dışında tüm üyelerin katılımıyla gerçekleşen toplantıda, gündemin birinci maddesi olan 2010 yılı kesin hesabı görüşülerek oy birliğiyle karara bağlandı. Dalyan Mahallesindeki Belediye Sosyal Tesislerinin ücret tarifinin görüşülmesinin ardından, komisyon kararı okundu. Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, yaptığı açıklamada, tesisin, 15 Mayıs ile 15 Eylül tarihleri arasında açık olacağını söyledi.
Gani Mehmet Ekim - 18.04.2011
Kutlu Doğum Haftası
Lapseki'de Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri çerçevesinde, Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesi öğretim üyesi Doç. Dr. Tevfik Yücedoğru konferans verdi. Belediye Düğün Salonunda düzenlenen konferans, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. Daha sonra, Merkez Yeni Camide görev yapan imam Mustafa Yayla tarafından Kuran-ı Kerim okundu. Lapseki Müftüsü Remzi Karadoğan, konferansın açılış konuşmasında, Hz. Muhammed'in doğum gününün içinde bulunduğu haftanın Kutlu Doğum Haftası olarak kutlandığını belirterek, hafta boyunca çeşitli etkinlikler düzenleyeceklerini söyledi. Daha sonra, Doç. Dr. Tevfik Yücedoğru, "Hz. Peygamber ve Merhamet Eğitimi" konulu konferans verdi. Yücedoğru, vicdan sahibi insanın merhametli olduğunu, merhametin ise acımayı oluşturduğunu, acımaktan dolayı da karşı tarafa yardım etmenin merhameti doğurduğunu söyledi. İnsan olarak, 'görmedim, duymadım ve bilmiyorum' diyerek üç maymunu oynamamak gerektiğine işaret eden Yücedoğru, "Evladımız bizden şefkat ve merhamet eli bekliyor. Ailemiz, arkadaşımız, komşumuz, yetimlerimiz, yaşlılarımız, gençlerimiz, engellilerimiz, fakir fukaramız ve hatta tahrip edilen çevremiz bile bizden merhamet beklemekte" dedi. Konferans sonunda, okullar arasında düzenlenen çeşitli yarışmalarda dereceye giren öğrencilere hediyeleri verildi. Konferansa, Lapseki Kaymakamı Fahri Meral, Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, AK Parti İl Genel Meclisi Üyesi Ayhan Arslan, Gelibolu Müftüsü Şaban Çakmak, AK Parti İlçe Başkanı Eyüp Yılmaz, THK Lapseki Şube Başkanı Yaşar Genç, İlçe Tarım Müdürü Galip Yılmaz ve vatandaşlar katıldı.
Gani Mehmet Ekim - 14.04.2011
Vali Tuna, Lapseki İlçesini Ziyaret Etti
Çanakkale Valisi Güngör Azim Tuna, Lapseki ilçesini ziyaret etti. İlçeyi ziyaretinde ilk önce Kaymakamlığa giden Vali Tuna, Lapseki Kaymakamı Fahri Meral'den ilçe merkezi ve köyler hakkında bilgi aldı. Lapseki'nin sakin ve huzurlu bir ilçe olduğunu gözlemlediğini belirten Tuna, önümüzdeki günlerde ilçeyi yine ziyaret edeceğini söyledi. Tuna, daha sonra ilçe belediyesini ziyaret edip, Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim'den çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Gani Mehmet Ekim - 14.04.2011
Lapseki Belediyesi Meclis Toplantısı Yapıldı
Lapseki Belediyesi Meclis Toplantısı, yapıldı. Lapseki Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim'in başkanlığında tüm üyelerin katılımıyla yapılan toplantıda, belediyeye yeni bir yolcu otobüsü alınması oy birliğiyle kabul edildi.
Gani Mehmet Ekim - 10.04.2011
Türk Polis Teşkilatı'nın 166. Kuruluş Yıl Dönümü
Türk Polis Teşkilatı'nın 166. kuruluş yıl dönümü Lapseki ve Gelibolu'da düzenlenen törenlerle kutlandı. Lapseki'deki törende, İlçe Emniyet Müdürü Murat Sarı ile beraberindeki heyet, Hükümet Konağı önündeki Atatürk Anıtı'na çelenk bıraktı. Saygı duruşunda bulunulmasının ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından, görevli polis memurlarınca törene katılanlara ikramda bulunuldu. Törene, Kaymakam Fahri Meral, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Başçavuş İbrahim Çoban, Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, Çardak Belediye Başkanı Basri Ulaş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Bünyamin Uruç ile davetliler katıldı.
Gani Mehmet Ekim - 08.04.2011
"Deprem Tır"I Lapseki'de
İstanbul'dan başlayarak Türkiye'yi dolaşmak üzere yola çıkan "Deprem TIR"ı Lapseki'ye geldi. Bünyesinde, Türkiye'nin ilk 3 boyutlu deprem simülatörünün yer aldığı "G-Force" isimli "Deprem TIR"ı, Lapseki'de vatandaşları bilgilendirmek üzere çalışma yapacak. Akut eğitmeni Yeşim Melek Okyay, amaçlarının, halkı doğal afetler konusunda bilinçlendirerek, bir felaket yaşanması durumunda olası kayıpları ve zararları minimuma indirmek olduğunu söyledi. Okyay, "Deprem olduğunda güvenli bir yere, sert cisimlerin olduğu yere büzülerek uzanmalı ve başınızı korumanız gerekir. Yüksek ve ağır eşyalar sabitlendiği taktirde yaşam şansınızın daha da artacağını deprem simülatöründe göreceksiniz" dedi. Daha sonra öğrencilerin gezdiği simülatörde deprem tatbikatı yapıldı. "Deprem TIR"ını Lapseki Kaymakamı Fahri Meral, İlçe Milli Eğitim Müdürü Bünyamin Uruç, Milli Eğitim şube Müdürü Hakkı Biçer, Lapseki Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim ve belediye meclis üyeleri de gezdi.
Gani Mehmet Ekim - 08.04.2011
Lapseki Belediye Meclisinin Nisan Ayı Toplantısı Yapıldı
Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, toplantının açılışında yaptığı konuşmada, gündemin ağırlıklı olarak komisyon üyeleri seçimi olduğunu söyledi.
Gani Mehmet Ekim - 02.04.2011
MHP Genel Başkan Yardımcısı Şafak, Lapseki'de
Şafak ve İnan'ı, Lapseki Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, MHP İl Genel Meclisi üyesi Kaya Gencer ve partililer, çiçekle karşıladı.
Gani Mehmet Ekim - 19.03.2011
Lapseki Müftülüğünden "Çanakkale Savaşları" Konferansı
Araştırmacı yazar ve Çanakkale Turizm Tanıtma Derneği yönetim kurulu üyesi İhsan Pala'nın, Çanakkale Savaşları'nın önemini anlattığı konferansa, Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, Milli Eğitim Müdürü Bünyamin Uruç, AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Ayhan Arslan, MHP İl Genel Meclis Üyesi Kaya Gencer, AK Parti Lapseki İlçe Başkanı Eyüp Yılmaz ve vatandaşlar katıldı.
Gani Mehmet Ekim - 15.03.2011
İstiklal Marşı'nın Kabulünün 90. Yıldönümü
Programa Lapseki Kaymakamı Fahri Meral, Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, İlçe Milli Eğitim Müdürü Bünyamin Uruç, AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Ayhan Arslan, MHP İL Genel Meclis Üyesi Kaya Gencer, AK Parti Lapseki İlçe Başkanı Eyüp Yılmaz, DP Lapseki İlçe Başkanı Yüksel Üstünalp, Milli Eğitim şube müdürleri, okul müdürleri ve öğrenci velileri katıldı.
Gani Mehmet Ekim - 09.03.2011
Lapseki'deki Avcılık Kursu Sona Erdi
Törene, Lapseki Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Hakkı Biçer ile avcılar katıldı.
Gani Mehmet Ekim - 08.03.2011
Kaz Dağları'nda Altın Arama Çalışmaları
Bu sürenin sonunda çalışanların ocağı bırakıp gittiklerini ifade eden Nalbant, şöyle konuştu: "Ama sizler bu madenin bıraktığı zararı belki 100 yıl çekeceksiniz. Ben vatandaşlık görevimi yerine getirmek amacıyla sizleri bilgilendirmek istedim. 15 Mart'ta buraya bakanlıktan yetkililer, madenciler ve çevre il müdürlüğü temsilcileri gelecek. Sizi bilgilendirecekler. Ama gelenler sizlere bunları anlatmazlar. İçinizden biri olarak bunları sizlere anlatmayı bir borç olarak gördüm. Bu işin dönüşü yok, sizi bilgilendirmek istedim." Lapseki Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim de, Şahinli köyü yakınında bir altın madeni ocağının çalıştırıldığını söyledi.
Gani Mehmet Ekim - 25.02.2011
Emekli PTT Çalışanı Son Yolculuğuna Uğurlandı
Cenaze törenine Lapseki Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, AK Parti İlçe Başkanı Eyüp Yılmaz, MHP İlçe Başkanı Hüsmen Okay ve vatandaşlar katıldı.
Gani Mehmet Ekim - 16.02.2011
Thk'nın 86. Kuruluş Yıl Dönümü Lapseki'de Kutlandı
Törene, Lapseki Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, Umurbey Belediye Başkanı Vedat Özkan, Lapseki İlçe Milli Eğitim Müdürü Bünyamin Uruç, İlçe Emniyet Müdürü Murat Sarı, AK Parti İlçe Başkanı Eyüp Yılmaz, MHP İl Genel Meclisi Üyesi Kaya Gencer, DP İlçe Başkanı Yüksel Üstünalp, MHP İlçe Başkanı Hüsmen Okay, Lapseki Öğretmenevi Müdürü Ertuğrul Saygın ve üyeler katıldı.
Gani Mehmet Ekim - 12.02.2011
Lapseki Belediye Başkanı Ekim Çalışmalarını Değerlendirdi
Lapseki Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, Görevi Süresince Yaptığı Çalışmaları Değerlendirdi.
Gani Mehmet Ekim - 05.02.2011
Lapseki Belediyesi'nin Şubat Ayı Meclis Toplantısı
Lapseki Belediyesi Şubat ayı Meclis Toplantısı yapıldı.      Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, toplantının açılışında yaptığı konuşmada, daha önce gündeme getirdikleri nazım imar planına açılan bölgeleri, belediye meclisi üyeleriyle gezdiklerini söyledi.
Gani Mehmet Ekim - 26.01.2011
Lapseki'de 'Hayat Boyu Öğrenme' Toplantısı
Toplantıya, Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, Emniyet Müdürü Murat Sarı, Esnaf ve Sanatlarlar Odası Başkanı Cengiz Teoman, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Halim Tekin, İlçe Tarım Müdürü Galip Yılmaz ile okul müdürleri katıldı.
Gani Mehmet Ekim - 21.01.2011
AK Parti Çanakkale Milletvekili Kuşku, Lapseki'de
Açılışa Lapseki Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, Çardak Belediye Başkanı Basri Ulaş ile vatandaşlar katıldı.
Gani Mehmet Ekim - 15.01.2011
S.S. Lapseki Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanlığına Temel, Seçildi
Lapseki Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, burada yaptığı konuşmada, bölgede devam eden alt geçit ile ilgili çalışmalar konusunda kara yolları ile görüştüğünü, burada kamulaştırma çalışmalarının henüz tamamlanmadığını söylediklerini bildirdi.
Gani Mehmet Ekim - 05.01.2011
Lapseki Belediyesi Ocak Ayı Meclis Toplantısı
Belediye toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıda, ilçenin nazım imar planı görüşüldü. Belediye Başkanı Gani Mehmet Ekim, yeni imar planını slayt eşliğinde meclis üyelerine gösterdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Gani Mehmet Ekim Haberleri | Gani Mehmet Ekim Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Gani Mehmet Ekim haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Gani Mehmet Ekim kimdir, hayatı ve biyografisi. Eceabat'ta Otel Açılışı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.6.2021 14:07:50. #1.14#

title