CENGİZ AYDOĞDU HABERLERİ

Cengiz Aydoğdu haber, Cengiz Aydoğdu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cengiz Aydoğdu - 15.3.2019
Varank: "Asıl Mücadeleyi Irkçı, Faşist Düşünceye Karşı Yürüteceğiz"
"31 Mart'tan sonra önümüz düzlük" Varank, Türkiye'nin büyüdüğünü ve geliştiğine işaret ederek, şunları kaydetti: "Buna paralel olarak imkanlarımız genişliyor, vizyonumuz pekişiyor. İşte 2019 yerel seçimleri, bu gelişimin şehirlere yansıması için yeni bir başlangıç olacak. Siyaseten elbette ki özellikle şu son 6 senede çok büyük badireler atlattık. Yaşadığımız coğrafya zor bir coğrafya. Biz tüm bu saldırıları, Aksaray gibi medeniyet beşiği şehirlere sahip olmanın, bu toprakları elde tutmanın bir bedeli olarak görüyor, hepsini milletimizin desteğiyle göğüslüyoruz. 31 Mart bu yüzden çok önemli. Siyaseten zayıflık emaresi bu coğrafyada kabul edilebilir bir durum değil. Sözüm ona 31 Mart'ta yaşayacağımız en ufak bir zaafiyeti nasıl ellerini ovuşturarak beklediklerini biz çok iyi biliyoruz. Ama tabirimi mazur görün, o pusuda bekleyenler avuçlarını yalayacaklar. İnşallah 31 Mart'ta milletimizin desteğiyle, Türkiye'nin yürüyüşü kesintisiz devam edecek. 31 Mart'tan sonra önümüz düzlük. 4,5 yıl sadece hizmetlere odaklanacağımız, salim kafayla projelere odaklanacağımız bir dönem olacak. Şehirlerimize artık yeni bir heyecanla yaklaşacak, Türkiye'nin yaşadığı gelişimi, hızla yerel yönetimlerimize yansıtacağız." Programa, Aksaray Valisi Ali Mantı, AK Parti Aksaray Milletvekilleri İlknur İnceöz ve Cengiz Aydoğdu ile Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, AK Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Evren Dinçer ve işadamı ve sanayiciler katıldı.
Cengiz Aydoğdu - 9.2.2019
Sosyal Medyadan "Cinayetlerin Zamanını" Haber Vermiş
Çukurova Belediyesinde 7 Aralık 2018'deki silahlı saldırıda zabıta müdürü Cengiz Aydoğdu (51) ve zabıta komiseri Habil Aykan'ı (52) öldüren, zabıta amiri Kenan Özdemir'i (52) yaralayan Fen İşleri Müdürlüğü Yol Şantiyesi zabıta memuru Ahmet Altuğ hakkında yürütülen soruşturma tamamlandı.
Cengiz Aydoğdu - 13.1.2019
AK Parti Aksaray Aday Tanıtım Toplantısı
Aday tanıtım programına, Aksaray Milletvekilleri İlknur İnceöz, Cengiz Aydoğdu, eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Ali Rıza Alaboyun, AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy ile çok sayıda partili katıldı.
Cengiz Aydoğdu - 8.12.2018
Dha Yurt - Zabıta Memuru Tutuklandı
2 kişiyi öldüren zabıta, 'Önüme geleni vururum, çekilin' diye binaya girmiş (3)Adana'nın merkez Çukurova Belediyesi'nde Zabıta Müdürü Cengiz Aydoğdu ile Zabıta Komiseri Habil Aykan'ı öldürüp, Zabıta Amiri Kenan Özdemir'i de ağır yaralayan zabıta memuru Ahmet Altuğ, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
Cengiz Aydoğdu - 8.12.2018
2 Kişiyi Öldüren Zabıta, 'Önüme Geleni Vururum, Çekilin' Diye Binaya Girmiş (3)
TUTUKLANDIAdana'nın merkez Çukurova Belediyesi'nde Zabıta Müdürü Cengiz Aydoğdu ile Zabıta Komiseri Habil Aykan'ı öldürüp, Zabıta Amiri Kenan Özdemir'i de ağır yaralayan zabıta memuru Ahmet Altuğ, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
Cengiz Aydoğdu - 8.12.2018
2 Kişiyi Öldüren Zabıta, 'Önüme Geleni Vururum, Çekilin' Diye Binaya Girmiş (4)
2 kişiyi öldüren zabıta, 'Önüme geleni vururum, çekilin' diye binaya girmiş (3)CENAZELER DEFNEDİLDİÇukurova Belediyesi'nde görevli Zabıta Müdürü Cengiz Aydoğdu ile Zabıta Komiseri Habil Aykan'ın cenazeleri Adli Tıp Kurumu'ndaki otopsinin ardından ailelerine teslim edildi.
Cengiz Aydoğdu - 8.12.2018
Çukurova Belediyesindeki Saldırıda Ölenler Son Yolculuğuna Uğurlandı
Adana'da Çukurova Belediyesinde, zabıta memurunun silahlı saldırısı sonucu yaşamını yitiren, Zabıta Müdürü Cengiz Aydoğdu ile Zabıta Komiseri Habil Aykan, son yolculuğuna uğurlandı.
Cengiz Aydoğdu - 8.12.2018
Adana'da Belediye Binasındaki Silahlı Saldırı
Belediye binasında dün yaşanan olayda, emekli emniyet müdürü olan zabıta müdürü Cengiz Aydoğdu (51) ve zabıta komiseri Habil Aykan'ı (52) öldüren, zabıta amiri Kenan Özdemir'i (52) de silahla yaralayan zabıta memuru A.
Cengiz Aydoğdu - 8.12.2018
2 Kişiyi Öldüren Zabıta, 'Önüme Geleni Vururum, Çekilin' Diye Binaya Girmiş
ADANA'nın merkez Çukurova Belediyesi'nde Zabıta Müdürü Cengiz Aydoğdu ile Zabıta Komiseri Habil Aykan'ı öldürüp, kendisinin yerine atanan Zabıta Amiri Kenan Özdemir'i de ağır yaralayan zabıta memuru Ahmet Altuğ'un, "Kimse müdahale etmesin önüme geleni vururum, çekilin" diyerek binaya girdiği...
Cengiz Aydoğdu - 7.12.2018
Çukurova Belediyesi'nde Eski Zabıta Dehşet Saçtı: 2 Ölü, 1 Yaralı (5)
ÖNCE KOMİSERE, SONRA MÜDÜRE SALDIRMIŞ Hastanede ağır yaralı olan Zabıta Amiri Kenan Sönmez'i ziyaret eden Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, olay öncesinde, Halk Günü etkinliğinin ardından belediye dışında başka bir etkinliğe gittiğini söyledi. Başkan Çetin, saldırganın belediye binasında önce Zabıta Komiseri Habil Aykan'a silahlı saldırıda bulunduğunu, sonra Zabıta Müdürü Cengiz Aydoğdu'yu odasında öldürdüğünü söyledi.
Cengiz Aydoğdu - 7.12.2018
Güncelleme 4 - Adana'da Belediye Binasında Silahlı Saldırı
Alınan bilgiye göre, zabıta memuru A.A, belediye binasında emekli emniyet müdürü olan Zabıta Müdürü Cengiz Aydoğdu (51), Zabıta Komiseri Habil Aykan (52) ve Zabıta Amiri Kenan Özdemir'i (52) silahla yaraladı.
Cengiz Aydoğdu - 7.12.2018
Adana Çukurova Belediyesi'nde Zabıta Dehşet Saçtı 2 Ölü, 1 Yaralı (4)
SALDIRI 'GELİYORUM' DEMİŞÇukurova Belediyesi'nde Zabıta Müdürü Cengiz Aydoğdu ve Zabıta Komiseri Habil Aykan'ı öldürüp, Zabıta Amiri Kenan Özdemir'i de ağır yaralayan zabıta memuru Ahmet Altuğ'un olaydan bir hafta önce sosyal paylaşım sitesindeki paylaşımlarıyla saldırının mesajını verdiği...
Cengiz Aydoğdu - 7.12.2018
Adana Çukurova Belediyesi'nde Zabıta Dehşet Saçtı: 2 Ölü, 1 Yaralı
Çukurova Belediyesi'nde zabıta dehşet saçtı: 2 ölü, 1 yaralı (3-EK)SALDIRI 'GELİYORUM' DEMİŞÇukurova Belediyesi'nde Zabıta Müdürü Cengiz Aydoğdu ve Zabıta Komiseri Habil Aykan'ı öldürüp, Zabıta Amiri Kenan Özdemir'i de ağır yaralayan zabıta memuru Ahmet Altuğ'un olaydan bir hafta önce...
Cengiz Aydoğdu - 7.12.2018
Güncelleme 3 - Adana'da Belediye Binasında Silahlı Saldırı
Alınan bilgiye göre, zabıta memuru A.A, belediye binasında emekli emniyet müdürü olan Zabıta Müdürü Cengiz Aydoğdu (51), Zabıta Komiseri Habil Aykan (52) ve Zabıta Amiri Kenan Özdemir'i (52) silahla yaraladı.
Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Cengiz Aydoğdu Haberleri | Cengiz Aydoğdu Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Cengiz Aydoğdu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Cengiz Aydoğdu kimdir, hayatı ve biyografisi. Şehit Candan, son yolculuğuna uğurlandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 22.9.2020 12:28:38. #1.15#
title