AZİZ TORUN HABERLERİ

Aziz Torun haber, Aziz Torun son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Aziz Torun - 25.03.2017
Uludağ Ekonomi Zirvesi
Torunlar GYO Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Aziz Torun, "Çok kaliteli binalar yapıyoruz, 10 yıl öncesine göre standartları çok yüksek inşaatlar gerçekleştiriyoruz.
Aziz Torun - 23.03.2017
Gayrimenkulde Yeni Finansman Modelleri Geliştirilmeli"
Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun, gayrimenkul sektöründe finansman modeli olarak kullanılan "sat-yap" modelinin sürdürülebilir olmadığı için tek alternatif olmaktan çıkarılması gerektiğini belirterek, "Yap-işlet-sat modeli ve...
Aziz Torun - 23.03.2017
Uludağ Ekonomi Zirvesi Yarın Başlıyor
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan'ın ikinci gün konuşma yapmasının beklendiği zirveye, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, Başbakanlık Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı Başkanı Arda Ermut, Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ergün Turan, Merkez Bankası Başkanı Murat Çetinkaya, OECD Nezdinde Türkiye Temsilcisi ve Büyükelçi Erdem Başçı, Zorlu Holding CEO'su Ömer Yüngül, Türk Telekom CEO'su Paul Doany ve TAV Havalimanları Holding İcra Kurulu Başkanı Sani Şener, Torunlar GYO Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun ile eski Estonya Eğitim Bakanı Aaviksoo, eski Almanya Cumhurbaşkanı Christian Wulff, İran Ticaret Odası Eğitim ve Araştırma Enstitüsü Danışmanı Mahmood Khaghani ve Iphone Yaratıcılarından ve Siberia Kurucusu Andy Grignon gibi Türkiye ve dünyadan iş ve siyaset alanındaki isimler, iş dünyasındaki yenilikleri ve beklentileri anlatacak.
Aziz Torun - 27.02.2017
Bursa'da "Ekonomi" Konuşulacak
ABD, Avustralya, İngiltere, Finlandiya, Estonya, Yunanistan, Hindistan, Afganistan, Suudi Arabistan ve Malezya'nın en önemli şirketlerinin yönetim kurulu başkanları ve üst düzey yöneticilerinin (CEO) katılacağı zirvede, Türkiye İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali, Borusan Holding CEO'su Agah Uğur, Garanti Bankası Genel Müdürü Ali Fuat Erbil, Pegasus Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı, T.C. Başbakanlık Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı Başkanı Arda Ermut, Torunlar GYO Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Aziz Torun, Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Begümhan Doğan Faralyalı, Vodafone Türkiye CEO'su Colman Deegan, OECD Nezdinde Türkiye Temsilcisi ve Büyükelçi Erdem Başçı, TÜSİAD Başkanı Erol Bilecik, DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş, Akbank Genel Müdürü Hakan Binbaşgil, Hepsiburada CEO'su Hanzade Doğan Boyner, Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın, PTT AŞ.
Aziz Torun - 15.02.2017
Ocak ayında yeni konut fiyatları %0.52 oranında yükseldi
Endeks sonuçlarına göre, Ocak ayı fiyat artışı, bir önceki aya göre %0.52, geçen yılın aynı dönemine göre ise %2.99 oranında gerçekleşti. Markalı projelerden konut satın alan tüketicinin, Kasım ayında %15, Aralık'ta %22 olan banka kredisi kullanım oranı %27'ye yükseldi. Aralık'ta %44 olan peşinat oranı Ocak ayında %37'ye düşerken, senet kullanım oranı geçen aya göre 2 puan artarak %36 oldu. REIDIN-GYODER Yeni Konut Fiyat Endeksi 2017 yılı Ocak ayı sonuçlarını değerlendiren GYODER Başkanı Aziz Torun, "Ocak ayında yeni konut satışında yaşanan artış, geçen yılın aynı ayına göre daha yüksek gerçekleşti.
Aziz Torun - 14.02.2017
Asansör Faciası Davasında 16 Sanığa Beraat Talebi
İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan iddianamede 25 sanığın "taksirle 10 kişinin ölümüne sebebiyet vermek" suçundan 2,5 yıldan 22,5'ar yıla kadar hapis cezası istenirken, aralarında iş adamı Aziz Torun'un da bulunduğu 9 kişi hakkında ise takipsizlik kararı verilmişti.
Aziz Torun - 02.02.2017
GYODER'den 20 yıl vade kampanyasına destek
KONUTTA İKİNCİ 'GÜÇ BİRLİĞİ' KAMPANYASI BAŞLADI 'Türkiye'nin Gayrimenkul Platformu' GYODER, sektöre ve ekonomik büyümeye katkı sağlamak amacıyla başlatılan '20 yıl vade ve düşük faizli konut kredisi' ile orta gelirlinin konut edinmesine yönelik kampanyayı destekliyor. '240 ay vade ve düşük faizli konut kredisi' kampanyasına destek veren GYODER (Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği), markalı konut projelerini, uzun vade ve düşük faiz avantajıyla tüketici ile buluşturuyor. UZUN VADELİ KONUT SATIŞI İÇİN ÖNEMLİ İŞBİRLİĞİ Uzun vadeli ve düşük faizli konut satışı kampanyasının, ev sahibi olmak isteyen orta gelirliler için büyük bir fırsat olduğunu belirten GYODER Başkanı Aziz Torun, "GYODER'in destek verdiği, ikinci 'güç birliği' kampanyasıyla; maliyetlerin ve konut fiyatlarının arttığı bir süreçte, vatandaşın konut sahibi olması kolaylaştırılarak önemli bir adım atılıyor.
Aziz Torun - 26.01.2017
Markalı Konutta İkinci Tarihi Kampanya
Toplantıya, KONUTDER Başkanı Ömer Faruk Çelik ve GYODER Başkanı Aziz Torun da katıldı.
Aziz Torun - 16.01.2017
Aralık Ayında Yeni Konut Fiyatları %0.47 Oranında Arttı
REIDIN ve GYODER tarafından Türkiye İş Bankası desteği ile hazırlanan 'Yeni Konut Fiyat Endeksi Aralık 2016' sayısı yayınlandı. Endeks sonuçlarına göre, Aralık ayı fiyat artışı, bir önceki aya göre %0.47, geçen yılın aynı dönemine göre ise %2.94 oranında gerçekleşti. Aylık fiyat artışı oranı, artan kur nedeniyle oluşan maliyet artışının altında kaldı. REIDIN-GYODER Yeni Konut Fiyat Endeksi 2016 yılı Aralık ayı sonuçlarını değerlendiren GYODER Başkanı Aziz Torun, "Yeni konutlar kapsamında Aralık'ta gerçekleşen artış, Nisan 2016'dan beri en yüksek aylık artış olmakla birlikte, TÜFE'deki artışın altında kaldı.
Aziz Torun - 30.12.2016
Borsa İstanbul'un Halka Arz Büyüklüğü Hedefi Bir Milyar Dolar"
GYODER Başkanı Aziz Torun'la da gayrimenkul sertifikası üzerine görüştüklerini ve kendisinin ikna olduğunu alatan Karadağ, burada en büyük riskin sadece gayrimenkulun satışında bir süre beklemek olabileceğini, sermaye tarafındaki risklerle kıyasladığında buna risk bile denemeyeceğini ifade etti.
Aziz Torun - 10.11.2016
Gayrimenkul Sektörünün En Prestijli Ödülleri "Sign Of The City Awards 2016" Sahiplerini Buldu
Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan'ın katıldığı ve Hürriyet Yönetim Kurulu Başkanı Vuslat Doğan Sabancı'nın ev sahipliği yaptığı geceye; Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz, Emlak Konut GYO A.Ş Genel Müdürü Murat Kurum, GYODER Başkanı Aziz Torun, İNDER Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım, Kiptaş Genel Müdürü İsmet Yıldırım, Lineadecor Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Ecemiş, Hyundai Elevator Türkiye CEO'su Hakan Ek, Vestel Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Tunç Berkman ile birliktesektörün önde gelen birçok ismi katıldı.
Aziz Torun - 04.11.2016
Sermaye Piyasaları Kongresi
Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) Başkanı Aziz Torun, yeni oluşturulan fonlara çok büyük işler düştüğünü belirterek, "Katılım bankalarının faizsiz işlem yaptıklarını kabul ediyoruz.
Aziz Torun - 27.10.2016
Şişli'deki Asansör Kazası Davası
Soruşturma kapsamında, Torunlar GYO Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun, Yunus Emre Torun, Mehmet Torun, Lütfü Vardı, Abdülvahit Kaplan, Tuncer Akarçay, Haluk Okur, Bektaş Ateş ve Özmen Özmenoğlu hakkında "taksirle 10 kişinin ölümüne sebebiyet vermek" ve "yargı görevini yapanı etkileme" suçundan kovuşturmaya yer olmadığına karar verilmişti.
Aziz Torun - 23.10.2016
Basketbol: Tbl Basketbol 2. Lig
Karşılaşmayı, Bilecik Belediye başkanı Selim Yağcı, Basketbol il temsilcisi Aziz Torun ile sporseverler izledi.
Aziz Torun - 03.10.2016
TMSF Başkanı Gül, Yarın Finans Masası'na Konuk Olacak
Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) Başkanı Şakir Ercan Gül, sektördeki son gelişmeleri yarın Anadolu Ajansı (AA) Finans Masası'nda değerlendirecek. AA'nın 100. Yıl Vizyonu çerçevesinde geliştirdiği AA Finans Haberleri Terminali'nden canlı yayınlanan Finans Masası'nın bu haftaki konuğu, TMSF Başkanı Gül olacak. Gül, yarın saat 11.00'de gerçekleştirilecek AA Finans Masası'nda gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunacak, soruları yanıtlayacak. Toplantı, "aafinans.com"dan canlı olarak izlenebilecek. Gül'ün açıklamaları, AA Finans'ın Twitter hesabı "@aa_finans"tan da anlık takip edilebilecek. AA'nın, finans piyasası profesyonelleri ile buluştuğu platformu AA Finans Haberleri Terminali bünyesinde gerçekleştirilen AA Finans Masası; daha önce Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, eski Başbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, eski Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, eski Merkez Bankası Başkanı Erdem Başçı, Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) Başkanı Vahdettin Ertaş, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) Başkanı Mehmet Ali Akben, Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Mehmet Ergün Turan, Uluslararası Yatırımcılar Derneği (YASED) Başkanı Ahmet Erdem, Türk Hava Yolları (THY) eski Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun, Otomotiv Distribütörleri Derneği (ODD) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Bayraktar, Renault Mais Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Aybar, Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Global Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve Üst Yöneticisi (CEO) Mehmet Kutman ve Borsa İstanbul AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Himmet Karadağ'ın da aralarında bulunduğu ekonomi, finans ve iş dünyasının önde gelen temsilcilerini ağırlamıştı.
Aziz Torun - 01.09.2016
Gyoder'in Konut Kampanyası Uzatıldı
GYODER Başkanı Aziz Torun, konuya ilişkin değerlendirmesinde, kampanya sayesinde ağustos ayını sektör olarak çok başarılı geçirdiklerini belirterek, imza attıkları tarihi kampanyada beklentilerinin üzerinde bir ilgi ile karşılaştıklarını ifade etti.
Aziz Torun - 24.08.2016
Milletin Meclisini Millet Yapar..."
TBMM Tören Salonu'ndaki imza törenine, TBMM Başkanı İsmail Kahraman, GYODER Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun, GYODER Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Avni Çelik, milletvekilleri ve GYODER üyeleri katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Aziz Torun Haberleri | Aziz Torun Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Aziz Torun haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Aziz Torun kimdir, hayatı ve biyografisi. Gayrimenkulde Yabancı Yatırımcı Beklentisi Arttı - Bursa.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 9.3.2021 07:39:09. #1.16#
title