AYDIN USLUPEHLİVAN HABERLERİ

Aydın Uslupehlivan haber, Aydın Uslupehlivan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Aydın Uslupehlivan

Aydın Uslupehlivan

Doğum Yeri Adana / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1954

Aydın Uslupehlivan Kimdir ?

1954 yılında Adana'da doğdu.İlk,ortaokul ve lise eğitimimi Adana'da tamaladı. Çukurova Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü mezunu. İş hayatına Çakır İnşaat'ta başladı.Kadirbeyoğlu AŞ'de devam etti. Burada 10 yıl çalıştıktan sonra 16 yıl boyunca bölge müdürlüğü yaptığı Işıklar Holding'de çalışma hayatını noktaladı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Aydın Uslupehlivan - 21.05.2018
CHP'de Milletvekillerinin Yarıya Yakını Liste Dışı Kaldı
Aday adaylığı başvurusunda bulunup aday listelerine giremeyen milletvekillerinin isimleri şöyle: "İbrahim Özdiş, Zülfikar İnönü Tümer, Elif Doğan Türkmen, Aydın Uslupehlivan, Metin Lütfü Baydar, Mustafa Akaydın, Niyazi Nefi Kara, Devrim Kök, Mehmet Tüm, Gaye Usluer, Cemal Okan Yüksel, Akif Ekici, Mehmet Gökdağ, Mevlüt Dudu, Birol Ertem, Hilmi Yarayıcı, İrfan Bakır, İlhan Cihaner, Eren Erdem, Barış Yarkadaş, Didem Engin, Ali Akyıldız, Selina Doğan, Gülay Yedekçi, Sencer Ayata, Ali Özcan, Mustafa Balbay, Musa Çam, Zeynep Altıok, Ali Yiğit, Hüsnü Bozkurt, Tur Yıldız Biçer, Fikri Sağlar, Serdal Kuyucuoğlu, Nurettin Demir, Ömer Süha Aldan, Hayati Tekin, Haluk Pekşen, Emre Köprülü, Özkan Yalım, Şenal Sarıhan, Necati Yılmaz, Zekeriya Temizel.
Aydın Uslupehlivan - 18.03.2018
Kılıçdaroğlu'ndan Şehit Ailesine Ziyaret
- Şehit evinden görüntü CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun şehit Piyade Sözleşmeli Er Halil İbrahim Şık'ın ailesine ziyareti Kılıçdaroğlu'nun CHP Adana Milletvekili Aydın Uslupehlivan'ı evinde ziyaret etmesi Kılıçdaroğlu'nun Çukurova Belediyesi'nde basına kapalı muhtarlarla toplantısı ADANA...
Aydın Uslupehlivan - 18.03.2018
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Adana'da
Kılıçdaroğlu, rahatsız olan CHP Adana Milletvekili Aydın Uslupehlivan'ı da Gürselpaşa Mahallesi'ndeki evinde ziyaret etti.
Aydın Uslupehlivan - 16.03.2017
CHP Heyeti, Karaman'da
CHP Hatay Milletvekili Mevlüt Dudu, Adana Milletvekili Aydın Uslupehlivan, İzmir Milletvekili Musa Çam ve CHP Parti Meclisi Üyesi Kadir Gökmen Öğüt'ten oluşan CHP heyeti, çeşitli temaslarda bulunmak üzere Karaman'a geldi.
Aydın Uslupehlivan - 25.12.2016
İkinci Cumhurbaşkanı İnönü'nün Vefatının 43. Yılı
İnönü Parkı'ndaki İsmet İnönü büstü önünde düzenlenen törene, CHP Adana milletvekilleri Elif Doğan Türkmen, Aydın Uslupehlivan ile CHP üyeleri ve vatandaşlar katıldı.
Aydın Uslupehlivan - 08.12.2016
CHP'li Arık: Kayseri'de Sarraflık Yapan Suriyeli Bana, 'Ben Türk Yani Yabacı Çalıştırmıyorum' Dedi
CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu, Adana Milletvekilleri; Aydın Uslupehlivan, Zülfikar İnönü Tümer, Kayseri Milletvekili Çetin Arık, Parti Meclisi (PM) Üyesi Gamze Taşcıer, İl Başkanı Feyzullah Keskin ve beraberindeki partililer, Kayseri Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyaret etti.
Aydın Uslupehlivan - 08.12.2016
Dha Yurt Bülteni-11
CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu, Adana Milletvekilleri; Aydın Uslupehlivan, Zülfikar İnönü Tümer, Kayseri Milletvekili Çetin Arık, Parti Meclisi (PM) Üyesi Gamze Taşcıer, İl Başkanı Feyzullah Keskin ve beraberindeki partililer, Kayseri Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyaret etti.
Aydın Uslupehlivan - 08.12.2016
Kayseri'de Gazete Toplatma Kararı Tartışma Çıkardı
CHP MİLLETVEKİLLERİNDEN DESTEK Parti çalışmaları için iki gündür Kayseri'de bulunan CHP milletvekilleri Gürsel Tekin, Enis Berberoğlu, Aydın Uslupehlivan, Zülfikar İnönü Tümer ve Çetin Arık, olayı öğrenince Deniz Postası gazetesini ziyaret etti.
Aydın Uslupehlivan - 07.12.2016
CHP'li Tekin: Bize 'Komünistler Moskova'ya' Diyenler, Moskova'yı Yol Etmişler
CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, CHP ile her hangi bir cemaatin yan yana getirilemeyeceğini anlatırken, "Fıtratımız uymaz. Biz itiraz kültüründen gelmişiz. Biz babamıza, liderimize, birbirimize itiraz ediyoruz. Biz nasıl olur da bir kişiye tabi oluruz. Bu size aittir, sizin fıtratınızda olan bir iştir" dedi. CHP'li Tekin, daha düne kadar kendilerine "Komünistler Moskova'ya" diyenlerin bugün "Moskova'yı yol ettiklerini" ifade ederken, İsrail ile yapılan anlaşmaya da değinerek "Camii önlerinde tekbir sesleri ile 'kahrolsun şu ülke, bu ülke' diyenler nerede? Ne oldu size kardeşlerim?" diye sordu. CHP İstanbul Milletvekilleri; Gürsel Tekin, Enis Berberoğlu, Adana Milletvekilleri; Aydın Uslupehlivan, Zülfikar İnönü Tümer ve Parti Meclisi (PM) Üyesi Gamze Taşcıer, bazı görüşmeler yapmak ve kentin sorunlarını tespit etmek amacıyla geldikleri Kayseri'de, partilerinin il binasında basın toplantısı düzenledi.
Aydın Uslupehlivan - 28.09.2016
Bochum, Seyhan'a Kardeş Olacak
CHP Adana milletvekili Aydın Uslupehlivan ile birlikte Almanya'da bazı belediyeleri ziyaret eden Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.
Aydın Uslupehlivan - 26.08.2016
Kılıçdaroğlu'nun Konvoyuna Saldırı
Basın açıklamasına CHP Adana milletvekilleri Elif Doğan Türkmen, İbrahim Özdiş, Aydın Uslupehlivan ve bazı ilçe belediye başkanları da katıldı.
Aydın Uslupehlivan - 17.05.2016
Seyid Dede'de 'Birlik Lokması'
YÜZLERCE KİŞİ KATILDI Etkinliğe, CHP Adana Milletvekilleri Zülfikar İnönü Tümer, İbrahim Özdiş, Aydın Uslupehlivan, HDP Adana Milletvekili Meral Danış Beştaş, HDP Diyarbakır Milletvekili Nimetullah Erdoğmuş, Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, HDP PM Üyesi Hatice Kavram, HDP Adana İl Eşbaşkanı Hüseyin Beyaz, TMMOB Adana İKK Temsilcisi Ali Kuzu, CHP Seyhan İlçe Başkanı Abeydullah Kolcu, DİSK Bölge Temsilcisi Hüseyin Yaşar Gündoğdu, CHP İl Yöneticileri, Seyhan Belediye Başkan Yardımcıları Kadir Özdemir, Ertan Karaoğlu, Meclis Üyeleri Elif Uzun, Önder Kaypak, İMO Eski Şube Başkanı Nazım Biçer, Seyhan İmar AŞ Müdür Yardımcısı Hüseyin Orhan, CHP Milletvekili Adayları Ahmet Adıgüzel, Mustafa Bilgilioğlu, Kemal Derin, Bulamlılar Derneği'nin kurucularından Hasan Orhan, CHP İl Yöneticileri ve yüzlerce davetli katıldı.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Aydın Uslupehlivan Haberleri | Aydın Uslupehlivan Kimdir - Haberler - Aydın Uslupehlivan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Aydın Uslupehlivan kimdir, hayatı ve biyografisi. CHP'de Milletvekillerinin Yarıya Yakını Liste Dışı Kaldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.09.2021 05:06:18. #1.13#

title