AHMET HALUK KOÇ HABERLERİ

Ahmet Haluk Koç haber, Ahmet Haluk Koç son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ahmet Haluk Koç

Ahmet Haluk Koç

Doğum Yeri İstanbul / Türkiye
Doğum Tarihi 3.10.1954

Ahmet Haluk Koç Kimdir ?

A. Haluk Koç, 3 Ekim 1954'te İstanbul'da doğdu. Babasının adı Salih Zeki, annesinin adı Nezahat'tır. Tıp Doktoru ve Öğretim Üyesi; Galatasaray Lisesi'nden 1973 yılında mezun olduktan sonra, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni bitirdi.
Biyografinin devamı için tıklayın
Ahmet Haluk Koç - 23.10.2019
TBMM Dışişleri Komisyonu toplandı
Bu sonuca ulaşılmasını mümkün kılan, başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere tüm emeği geçenlere ve bu arada ülkemiz için önemli bir davada, parti farkı gözetmeksizin devletimizin yanında yer alan Meclisimizdeki partilere de teşekkür ediyorum." Bozkır'ın konuşmasının ardından komisyonun uhdesinde kurulan Yurtdışı Türkler ve Akraba Toplulukları Alt Komisyonuna üye seçimi yapıldı. CHP grubu tarafından Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer'in yerine aday gösterilen Ankara Milletvekili Ahmet Haluk Koç, yapılan oylamada alt komisyona üye olarak seçildi.
Ahmet Haluk Koç - 09.10.2018
Dışişleri Komisyonuna CHP Ankara Milletvekili Ahmet Haluk Koç Seçildi
Dışişleri Komisyon üyeliğine Cumhuriyet Halk Partisi Ankara Milletvekili Ahmet Haluk Koç seçildi.
Ahmet Haluk Koç - 16.06.2018
Dha Ankara;ak Parti'den CHP'ye Bayram Ziyareti
AK Parti Ankara Milletvekili Emrullah İşler beraberinde Kadın Kolları MKYK üyesi Şerife Polat ve Gençlik Kolları Genel Sekreteri Esme Özbağ ile birlikte CHP Genel Merkezini ziyaret etti. AK Partili heyeti, CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Haluk Koç, PM Üyesi Gamze Taşçıer ve Gençlik Kolları Genel Sekreteri Utku Caner Çaykaya karşıladı.
Ahmet Haluk Koç - 16.06.2018
Sakarya'da Yavru Köpeğe Yapılan Zulme Tepki
Siyasi partilerden de yavru köpeğe yapılan zulüm ile ilgili tepkiler geldi. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Haluk Koç, Ramazan Bayramı nedeniyle barış ve huzur temenni etti.
Ahmet Haluk Koç - 30.11.2017
CHP Çubuk İlçe Kongresi
Çubuk Belediyesi Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi'nde yapılan kongreye, CHP Ankara milletvekilleri Ahmet Haluk Koç ve Şenal Sarıhan, CHP Ankara İl Başkanı Adnan Keskin ile partililer katıldı.
Ahmet Haluk Koç - 24.01.2016
CHP Myk Baştan Aşağı Değişti; 8 Yeni İsim Listede
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 35. Olağan Kongre'de seçilen Parti Meclisi (PM) üyeleri arasından Merkez Yönetim Kurulu (MYK) üyelerini belirledi. CHP MYK üye sayısı 17'den 14'e düşerken; üyeler baştan aşağı değişti. MYK'da 5 eski isim, 8 de yeni isim bulunuyor. MYK'ya seçilen 11 milletvekilinin 5'i İzmir milletvekili. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da İzmir vekili. 12 genel başkan yardımcısı ve 1 genel sekreterden oluşan MYK'da dikkat çekici görev değişiklikleri oldu. Daha önce Parti Sözcülüğü görevini yürüten CHP Ankara Milletvekili Haluk Koç'un yerine, PM seçimlerinde en çok oyu alan İzmir Milletvekili Selin Sayek Böke getirildi. Böke, aynı zamanda ekonomi politikalarından sorumlu genel başkanlık görevini de yürütecek. CHP'nin genel sekreterlik görevini yürüten ancak PM'ye giremeyen Gürsel Tekin'in yerine ise eski Bornova Belediye Başkanı İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır getirildi. PM'ye girmesine karşın CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu ise MYK'da kendisine yer bulamadı. İnsan hakları ve Kürt sorunu konusunda yaptığı açıklamalarla dikkat çeken Tanrıkulu'nun yerine, CHP İzmir Milletvekili Zeynep Altıok Akatlı getirildi. İnsan ve doğa haklarından sorumlu genel başkan yardımcılığı görevini yürütecek olan Akatlı, 1993 yılında Sivas Madımak Oteli'nde ölen 35 kişi arasına bulunan şair Metin Altıok'un kızı. Kılıçdaroğlu'nun bilişim ve teknolojiden sorumlu başdanışmanı olan İzmir Milletvekili Erdal Aksünger de MYK'da bilgi ve iletişim teknolojilerinden sorumlu genel başkan yardımcılığı görevini üstlendi. Aksünger, 1 Kasım seçimlerinde liste dışı kalmıştı. CHP MYK'da dikkat çeken bir diğer isim ise eski Musul Başkonsolosu Öztürk Yılmaz oldu. CHP Ardahan Milletvekili Yılmaz, dış ilişkilerden sorumlu genel başkan yardımcılığı görevini yürütecek. Yılmaz, ilk görev olarak bir heyetle Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde temaslarda bulunacak. Daha önce bu görevi CHP eski İstanbul Milletvekili Murat Özçelik yapıyordu. Ancak 1 Kasım seçimlerinde Özçelik, milletvekili listesinde kendisine yer bulamamıştı. CHP Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, işçi sendikaları ve sivil toplum kuruluşlarından sorumlu olurken; CHP Ankara Milletvekili Tekin Bingöl de parti örgütü, örgüt yönetimleri ve yurtdışı örgütlenmeden sorumlu genel başkan yardımcısı oldu. Partinin idari ve mali işlerine CHP Ankara Milletvekili Ahmet Haluk Koç bakacak.
Ahmet Haluk Koç - 24.01.2016
Kılıçdaroğlu, Myk Üyelerini Belirledi
Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MYK'da görev alacak Parti Meclisi üyelerini belirledi. Olağan kurultayda en çok oyu alan Parti Meclisi adayı Selin Sayek Böke, CHP ekonomi politikalarından sorumluluğun yanı sıra parti sözcüsü olurken, Kamil Okyay Sındır genel sekreter oldu. CHP Basın Birimi'nden yapılan açıklamaya göre 12 Genel Başkan Yardımcısı ve bir genel sekreterden oluşan MYK'daki görev dağılımı şöyle: Veli Ağbaba; İşçi Sendikaları ve Sivil Toplum Kuruluşları. * Erdal Aksünger; Bilgi ve İletişim Teknolojileri. * Zeynep Altıok; İnsan ve Doğa Hakları. * Tekin Bingöl; Parti Örgütü, Örgüt Yönetimleri ve Yurtdışı Örgütlenme. * Selin Sayek Böke; Ekonomi Politikaları - Parti Sözcüsü. * Çetin Osman Budak; İşveren Sendikaları ve Meslek Birlikleri. * Yasemin Öney Cankurtaran; Tanıtım ve Halkla İlişkiler. * Lale Karabıyık; Sosyal Politikalar. * Ahmet Haluk Koç; İdari ve Mali İşler.
Ahmet Haluk Koç - 24.01.2016
Kılıçdaroğlu, Myk'da Görev Alacak Parti Meclisi Üyelerini Belirledi
CHP Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Merkez Yönetim Kurulu’nda (MYK) görev alacak Parti Meclisi (PM) üyelerini belirledi.
Ahmet Haluk Koç - 24.01.2016
Kılıçdaroğlu'nun Yeni A Takımı Belli Oldu
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Merkez Yönetim Kurulu’nda (MYK) görev alacak Parti Meclisi üyelerini belirledi.
Ahmet Haluk Koç - 03.11.2015
CHP 1 Kasım Seçimlerinde Oy Oranını Koruyarak 134 Vekil Çıkardı
CHP'NİN 1 KASIM SEÇİMLERİNDEN ÇIKARDIĞI MİLLETVEKİLLERİ CHP'nin 1 Kasım seçimlerinde çıkardığı milletvekilleri ise şöyle: Adana: Elif Doğan Türkmen, Zülfikar İnönü Tümer, İbrahim Özdiş, Aydın Uslu Pehlivan Afyonkarahisar: Burcu Köksal Amasya: Mustafa Tuncer Ankara 1. Bölge: Ayşe Gülsün Bilgehan, Necati Yılmaz, Tekin Bingöl, Aylin Nazlıaka, Levent Gök, Ali Haydar Hakverdi, Bülent Kuşoğlu Ankara 2. Bölge: Şenal Sarıhan, Murat Emir, Ahmet Haluk Koç, Nihat Yeşil Antalya: Niyazi Nefi Kara, Deniz Baykal, Çetin Osman Budak, Mustafa Akaydın, Devrim Kök Ardahan: Öztürk Yılmaz Artvin: Uğur Bayraktutan Aydın: Bülent Tezcan, Metin Lütfi Baydar, Hüseyin Yıldız Balıkesir: Mehmet Tüm, Ahmet Akın, Namık Havutça Bartın: Muhammet Rıza Yalçınkaya Bilecik: Yaşar Tüzün Bolu: Tanju Özcan.
Ahmet Haluk Koç - 02.11.2015
CHP 35 İlde Milletvekili Çıkaramadı
Ankara 2. Bölge:  Şenal Sarıhan, Murat Emir, Ahmet Haluk Koç, Nihat Yeşil.
Ahmet Haluk Koç - 02.11.2015
Milletvekili Genel Seçimleri 01.11.2015 - Seçim Çevresi M.vekili İsimleri - Ankara 2. Bölge
- MİLLETVEKİLİ GENEL SEÇİMLERİ – 01.11.2015 SEÇİM ÇEVRESİNE GÖRE, MİLLETVEKİLİ DAĞILIMI ANKARA (AA) – Resmi olmayan sonuçlara göre seçim çevrelerindeki milletvekili dağılımı şöyle: Seçim çevresi : Ankara 2. Bölge Açılan sandık oranı : 0,00 1 - AK Parti CEMİL ÇİÇEK 2 - AK Parti YILDIRIM TUĞRUL TÜRKEŞ.
Ahmet Haluk Koç - 28.09.2015
Genel Seçime Doğru
Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) 1 Kasım Pazar günü yapılacak 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'ne ilişkin kesin aday listeleri Resmi Gazete'de yayımlandı.
Ahmet Haluk Koç - 18.09.2015
CHP'nin Ankara, İstanbul ve İzmir Milletvekili Adayları
Ankara 2.Bölge: 1.Şenal Sarıhan, 2. Murat Emir, 3. Ahmet Haluk Koç, 4.
Ahmet Haluk Koç - 24.06.2015
Davutoğlu Bahçeli'yi Alkışladı, Yemin Töreni Sona Erdi
TBMM 25. Dönem milletvekilleri Genel Kurul’da yeminlerini etti. Dün saat 15.00’te başlayan yemin töreni, saat 00.40’ta sona erdi. Genel Kurul’da yemin eden son parti lideri MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli oldu. Bahçeli yemin ettikten sonra kendisini Başbakan Ahmet Davutoğlu ve bakanlar da alkışladı. Davutoğlu ve bakanların büyük kısmı, Bahçeli ayrıldıktan sonra Genel Kurul’dan ayrıldı. Törende yemin etmeyen 6 milletvekili, Genel Kurul’a ilk katıldıkları gün yeminlerini edecekler. Yemin etmeyen vekiller ise şöyle: Adana milletvekili Talip Küçükcan, Adana milletvekili Rıdvan Turan, Ankara milletvekili Ayşe Gülsüm Bilgehan, Ankara milletvekili Ahmet Haluk Koç, Bitlis milletvekili Mizgin Irgat ve Muş milletvekili Ahmet Yıldırım.
Ahmet Haluk Koç - 08.06.2015
Milletvekili Genel Seçiminin Ardından
Ankara 2. Bölge:  Şenal Sarıhan, Murat Emir, Ahmet Haluk Koç, Nihat Yeşil.
Ahmet Haluk Koç - 24.04.2015
Genel Seçime Doğru
Yüksek Seçim Kurulunun (YSK), 7 Haziran Pazar günü yapılacak 25. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'ne ilişkin kesin aday listeleri Resmi Gazete'de yayımlandı.
Ahmet Haluk Koç - 15.04.2015
Genel Seçime Doğru
Yüksek Seçim Kurulunun (YSK), 7 Haziran'da yapılacak milletvekili genel seçimi geçici aday listeleri yayımlandı.
Ahmet Haluk Koç - 07.04.2015
CHP Milletvekili Adayı Listesi
Adana adana 1 ELİF DOĞAN TÜRKMEN ÜNİVERSİTE AVUKAT ADANA 2 ZÜLFİKAR İNÖNÜ TÜMER ÜNİVERSİTE SERBEST ADANA 3 İBRAHİM ÖZDİŞ ÜNİVERSİTE MÜHENDİS ADANA 4 AYDIN USLUPEHLİVAN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS ADANA 5 MUSTAFA KEMAL ÖZKAN ÜNİVERSİTE DOKTOR ADANA 6 MÜZEYYEN ŞEVKİN ÜNİVERSİTE MÜHENDİS ADANA 7 RIZA METE ÜNİVERSİTE.
Ahmet Haluk Koç - 07.04.2015
CHP Milletvekili Aday Listesi Açıklandı
ANKARA 2. BÖLGE ADAYLARI; Şenal Sarıhan, Murat Emir, Ahmet Haluk Koç, Nihat Yeşil, Alirıza Erbay, Celalettin Koç, Semra Dinçer, Barış Ozan, Ali Yılmaz, Servet Ünsal, Selma Ergen, Haydar Doğan, Abidin Şahin, Ufuk Ataç.
Ahmet Haluk Koç - 07.04.2015
Milletvekili Aday Listeleri Ysk'ya Sunuldu
CHP'nin YSK'ya verdiği aday listesi şöyle: İL BÖLGE SIRA AD-SOYAD ADANA          1 ELİF DOĞAN TÜRKMEN ADANA          2 ZÜLFİKAR İNÖNÜ TÜMER ADANA          3 İBRAHİM ÖZDİŞ ADANA          4 AYDIN USLUPEHLİVAN ADANA          5 MUSTAFA KEMAL ÖZKAN ADANA          6 MÜZEYYEN ŞEVKİN ADANA          7 RIZA METE ADANA          8 AHMET ADIGÜZEL ADANA          9 ABDULLAH SEDAT DOĞAN ADANA          10 RUKİYE ÇİNKILIÇ ADANA          11 AKİF KEMAL AKAY ADANA          12 MUSTAFA BİLGİLİOĞLU ADANA          13 YÜKSEL KARAASLAN ADANA          14 ORHAN SÜMER ADIYAMAN       1 MEHMET SELÇUK TABAK ADIYAMAN       2 ABDURRAHMAN TUTDERE ADIYAMAN       3 FATMA ULUBEY ADIYAMAN       4 MEHMET KARAHAN ADIYAMAN       5 KARİP BOZKURT AFYONKARAHİSAR 1 BURCU KAYIKCI AFYONKARAHİSAR 2 MEHMET ALİ ECER AFYONKARAHİSAR 3 MEHMET TUĞRUL AKKUŞ AFYONKARAHİSAR 4 YALÇIN GÖRGÖZ AFYONKARAHİSAR 5 BEKİR KASAP AĞRI           1 CEMİL ERHAN AĞRI           2 MUHAMMED NİDAİ ÖZMEN AĞRI           3 MEHMET SIDDIK YEL AĞRI           4 ERKAN SAYAN AKSARAY        1 MEHMET ÖZTÜRK AKSARAY        2 HAŞMET TEKİN ÖKÇE AKSARAY        3 MEHMET ALİ TOPAÇ AMASYA         1 MUSTAFA TUNCER AMASYA         2 RAMİS TOPAL AMASYA         3 DEVRİM ERSOY ANKARA         1. Bölge 1 AYŞE GÜLSÜN BİLGEHAN ANKARA         1. Bölge 2 NECATİ YILMAZ ANKARA         1. Bölge 3 TEKİN BİNGÖL ANKARA         1. Bölge 4 AYLİN NAZLIAKA ANKARA         1. Bölge 5 LEVENT GÖK ANKARA         1. Bölge 6 ALİ HAYDAR HAKVERDİ ANKARA         1. Bölge 7 BÜLENT KUŞOĞLU ANKARA         1. Bölge 8 HİKMET TEPE ANKARA         1. Bölge 9 GAMZE TAŞCIER ANKARA         1. Bölge 10 EMRE DOĞAN ANKARA         1. Bölge 11 SELAHATTİN EMRE ANKARA         1. Bölge 12 DURDU ÖZBOLAT ANKARA         1. Bölge 13 SEMA AKSOY ANKARA         1. Bölge 14 KAZIM SÖNMEZ ANKARA         1. Bölge 15 FARUK ÖZDEMİR ANKARA         1. Bölge 16 ERDOĞAN KILIÇ ANKARA         1. Bölge 17 BİRSEN TEMİR ANKARA         1. Bölge 18 İLYAS GÜVEN EROĞLU ANKARA         2. Bölge 1 ŞENAL SARIHAN ANKARA         2. Bölge 2 MURAT EMİR ANKARA         2. Bölge 3 AHMET HALUK KOÇ ANKARA         2.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ahmet Haluk Koç Haberleri | Ahmet Haluk Koç Kimdir - Haberler - Ahmet Haluk Koç haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ahmet Haluk Koç kimdir, hayatı ve biyografisi. TBMM'de Başkanlık yarışı başladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.09.2021 21:52:21. #1.13#

title