AÖF Ek Yerleştirme Kayıtları Başladı! ÖSYS Ek Kontenjan Kayıtları için Tıkla!

07 Ekim 2013 14:11

7 Ekim - 25 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilen AÖF, ÖSYS Ek yerleştirme kayıtları başladı. AÖF kayıtları hakkında detaylı bilgiler haberimizde...

AÖF Ek Yerleştirme Kayıtları Başladı! ÖSYS Ek Kontenjan Kayıtları için Tıkla!

2013 - 2014 ÖSYS ek yerleştirme sonuçlarına göre AÇIK ÖĞRETİM programlarına kayıt hakkı kazanan öğrenciler için AÖF Güz dönemi kayıtları başladı. 7 - 25 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan kayıtlar internet üzerinden yapılacak. Anadolu Üniversitesi açık öğretim fakültesine kayıt yaptırmayla ilgili sayfaya haberin sonundaki bağlantıdan erişebilirsiniz. AÖF'de ÖSYM Ek yerleştirme kayıtları yeni başladı ancak bunun dışında Dikey Geçiş, İkinci Üniversite, Yatay Geçiş ve Lisans Tamamlama aşamalarındaki öğrenciler için de AÖF kayıtları sürüyor.  

 

AÖF KAYIT NASIL YAPILIYOR? 

25 Ekim 2013 saat 17:00'a kadar sürecek kayıtlar AÖF internet sitesindeki "http://kayit.anadolu.edu.tr" sayfasından gerçekleştirilecek. Öğrenciler bu adreste yer alan "Çoklu Kayıt İnternet Başvuru ve Kayıt Kılavuzu" yardımıyla kayıt belgelerini hazırlayıp başvuru yapabilecekler. Öğrencilerin dönem giderlerini Vakıfbankası'na yatırmaları gerekiyor.  

 

AÖF Kayıtları için Tıkla


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.