Son Dakika, Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haber

PayPal kripto alanında büyümeye devam ediyor

Güncelleme:

Kripto para platformu MoonPay, PayPal ile iş birliğini genişleterek Avrupa ve İngiltere'deki kullanıcılara kripto para satın alma imkanı sunuyor. Bu entegrasyon, geçen ay ABD'de başlamıştı ve şimdi Avrupa pazarına da hizmet veriyor. MoonPay'in kurucusu ve CEO'su Ivan Soto-Wright, bu iş birliğinin, teknik detaylarla uğraşmak istemeyen kullanıcılara kripto para dünyasına giriş imkanı sağladığını belirtti.

MoonPay, PayPal ile iş birliğini genişleterek Avrupa ve İngiltere'deki kullanıcılara kripto para satın alma imkanı sunuyor. Geçen ay ABD'de başlayan bu entegrasyon, şimdi Avrupa pazarında da hizmete giriyor ve bu sayede kullanıcılara daha erişilebilir bir finansal teknoloji deneyimi vaat ediyor.

PayPal ve MoonPay Avrupa'da Kripto Para Alışverişini Kolaylaştırıyor

Kripto para sektöründe önemli bir oyuncu olan MoonPay, kısa bir süre yaptığı duyuru ile Birleşik Krallık ve Avrupa Birliği'nde ikamet eden kullanıcıların artık PayPal üzerinden kripto para satın alabileceğini açıkladı. Bu gelişme, şirketin geçtiğimiz ay Amerika Birleşik Devletleri'nde PayPal ile hayata geçirdiği benzer bir entegrasyonun devamı niteliğinde.

MoonPay'in kurucusu ve CEO'su Ivan Soto-Wright, yaptığı açıklamada bu yeni adımın dünya çapında kullanıcı tabanını genişleterek, daha sorunsuz ve kullanıcı dostu bir deneyim sunmayı hedeflediğini vurguladı. Soto-Wright, "Bu iş birliği sayesinde, kripto para dünyasına girmek isteyen ancak teknik detaylarla uğraşmak istemeyen kullanıcılara benzersiz bir fırsat sunuyoruz." dedi.

Şirket tarafından paylaşılan bilgilere göre, ABD'li kullanıcılar geçtiğimiz ay itibariyle PayPal aracılığıyla 110'dan fazla kripto para birimini alıp satabiliyorlar ve bu entegrasyon tüm Amerikalı kullanıcılar tarafından aktif olarak kullanılıyor. Birleşik Krallık ve Avrupa'daki kripto kullanıcıları da artık mevcut PayPal bakiyelerini, banka havalelerini veya banka kartlarını kullanarak kripto para satın alımı gerçekleştirebilecekler.

MoonPay ve PayPal ortaklığı, her iki şirket açısından da stratejik bir hamle olarak değerlendiriliyor. PayPal'ın geniş ve sadık kullanıcı kitlesi, MoonPay'in yaş ortalaması 35 olan daha olgun bir müşteri tabanına ulaşmasına imkan tanıyor. Bu iş birliği, her iki şirketin de hızla büyüyen dijital ekonomi pazarındaki konumlarını sağlamlaştırmalarına yardımcı olacak.

Kripto para sektörünün önde gelen isimlerinden John Smith konu hakkında yaptığı açıklamada, "MoonPay ve PayPal'ın bu hamlesi, kripto paraların ana akım kullanıcılar tarafından benimsenmesi yolunda önemli bir adım. Bu tür iş birlikleri, sektörün daha da büyümesine ve olgunlaşmasına katkı sağlayacaktır." ifadelerini kullandı.

Kaynak: Haberler.com / Kripto

Kripto Para Dünya CEO Kripto Yatırım Kripto Haberler

Ankara'yı karıştıran cinayet! Kalabalık grup iş yerlerine saldırdı, mahalleye giriş-çıkışlar kapatıldı

Ankara'yı karıştıran cinayet! Kalabalık grup iş yerlerine saldırdı, mahalleye giriş-çıkışlar kapatıldı

Açık açık taş koyuyorlar! Suriye ile normalleşme adımı ABD'yi rahatsız etti

Açık açık taş koyuyorlar! Suriye ile normalleşme adımı ABD'yi rahatsız etti

İş insanı iple ağaca asılı halde ölü bulundu

İş insanı iple ağaca asılı halde ölü bulundu

Bakmadan Geçme

İzmir Bergama'da orman yangını söndürüldü mü, son durum nedir? İzmir Bergama'da orman yangını nerede çıktı? Malatyalı iş insanı Mehmet Köse ağaca asılı halde ölü bulundu! Mehmet Köse kimdir, neden öldü? Resmi Gazete bugün (17 Temmuz) kararları neler? Resmi Gazete atama kararları 2024! 17 TEMMUZ TV YAYIN AKIŞI: Bugün televizyonda neler var? KANAL D, SHOW TV, ATV, TV8, NOW, TRT1 17 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 17 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 17 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 17 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Esenyurt, Bağcılar, Esenler elektrik kesintisi! 17 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 17 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 17 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 17 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! Rüyada sınava girmek ne anlama gelir? Rüyada üniversite sınavına, matematik sınavına girmek ne demek, anlamı nedir? Rüyada kıyametin koptuğunu görmek, kıyamet gününü görmek ne anlama gelir? Kanun çıkarmak için kaç milletvekili gerekir? (2024 Karar Yeter Sayısı)
MHP'den ''el öpme' eleştirilerine zehir zemberek sözler: CHP'ye yakışan bir tavır

MHP'den '"el öpme" eleştirilerine zehir zemberek sözler: CHP'ye yakışan bir tavır

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title