Son Dakika, Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haber

Avalanche ve Blockaid arasında kripto alanında önemli ortaklık

Güncelleme:

Kripto para dünyasında güvenlik alanında çığır açan Avalanche, blok zinciri ağının yerel cüzdanı Core için Blockaid ile stratejik bir ortaklığa imza attı. Bu iş birliği kapsamında, Blockaid'in yenilikçi güvenlik teknolojileri Avalanche Core cüzdanına entegre edilecek. Entegrasyon sürecinde, kullanıcı işlemleri kapsamlı bir taramadan geçirilecek ve kimlik avı dolandırıcılıkları gibi saldırılara karşı etkili bir savunma mekanizması oluşturulacak.

Avalanche, kendi Blockchain ağının yerel cüzdanı Core için Blockaid ile güvenlik odaklı bir ortaklık kurdu. Bu yeni iş birliği, kullanıcı işlemlerini daha güvenli hale getirmeyi amaçlayarak kimlik avı ve benzeri dolandırıcılıklara karşı önlem alıyor. Blockaid'in gelişmiş tehdit tespit sistemi, Core cüzdanını kullanırken kullanıcıların karşılaşabileceği riskleri minimize etmeye yardımcı olacak.

Güvenlikte Yeni Bir Dönem: Avalanche ve Blockaid'den Güç Birliği

Avalanche, kripto para dünyasında güvenlik alanında çığır açan bir adım atarak, blok zinciri ağının yerel cüzdanı Core için Blockaid ile stratejik bir ortaklığa imza attı. Bu iş birliği kapsamında, Blockaid'in yenilikçi güvenlik teknolojileri Avalanche Core cüzdanına entegre edilecek.

Entegrasyon sürecinde, Blockaid'in gelişmiş tehdit tespit veri tabanından yararlanılacak. Bu sayede, kullanıcı işlemleri imzalanmadan ve gerçekleştirilmeden önce kapsamlı bir taramadan geçirilecek. Böylece, merkezi olmayan finans ekosistemini hedef alan kimlik avı dolandırıcılıkları gibi saldırılara karşı etkili bir savunma mekanizması oluşturulmuş olacak. İşlem simülasyonu adı verilen bu güvenlik özelliği, kullanıcıları olası tehditler hakkında uyararak proaktif bir koruma sağlayacak.

Blockaid, bugüne kadar 1,3 milyondan fazla potansiyel saldırıyı engellediğini belirtirken, geliştirdiği teknolojinin OpenSea, MetaMask, Zerion, Coinbase ve Rainbow gibi önde gelen platformlar tarafından da kullanıldığına dikkat çekiyor.

Ava Labs'ten Akash Gupta, iş birliğiyle ilgili olarak, "Blockaid ile hayata geçirdiğimiz bu ortaklık, kullanıcı deneyimini güvenlikle bir araya getirerek, onlara hem hızlı hem de kontrollü bir kullanım sunuyor. Core cüzdanına entegre ettiğimiz bu ileri düzey güvenlik çözümleri sayesinde, kullanıcılarımız Avalanche ekosistemini çok daha güvenli bir şekilde deneyimleyebilecekler." ifadelerini kullandı.

Kaynak: Haberler.com / Kripto

Kripto Para Kripto Para Kripto Yatırım Kripto Haberler

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Avcılar'da erkekler tuvaletinde mide bulandıran olay! Linçten polis kurtardı

Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

Avrupa'nın en büyük tarım bankası Rabobank Türkiye'den çekiliyor

Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

Trump'ın yeni rakibi Kamala Harris'e binlerce dolarlık bağış yaptığı ortaya çıktı

Bakmadan Geçme

23-24 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 23-24 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 23-24 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Büyükçekmece, Eyüp, Üsküdar elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 23-24 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? Ankara Mamak, Altındağ, Sincan elektrik kesintisi! İztutu Plajı nerede, hangi ilde ve ilçede, nereye bağlı? İztutu Plajı giriş ücreti 2024 ne kadar? İşte İztutu Plajı yol tarifi Blum ne zaman listelenecek? Blum coin listelendi mi, ne zaman çıkacak? Blum coin listelenme tarihi Kıyamet alametleri nelerdir, kaç tanesi gerçekleşti? 54 kıyamet alametleri nelerdir? Gerçekleşen ve gerçekleşmeyen kıyamet alametleri Oğuz Aydın aslen nereli, kaç yaşında? Oğuz Aydın hangi takımda, hangi mevkide oynuyor? Türksat 42.0e otomatik arama frekansı! Türksat tüm kanallar otomatik arama frekans bilgileri, polarizasyon, sembol oranı, FEC nedir? 19 Nisan hangi burç? Nisan'ın 19'unda doğanlar hangi burç oluyor? 19 Nisan burcu! 21 Mart hangi burç? Mart'ın 21'inde doğanlar hangi burç oluyor? 21 Mart burcu! Esenyurt hangi yakada, İstanbul'un neresinde? Esenyurt nerede, Avrupa yakasında mı Anadolu yakasında mı?
Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

Tayvan'ın en büyük askeri tatbikatı başladı! Yapay zekaya çok kritik bir görev verdiler

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title