Medyum Kağan'dan 2011 Kehanetleri

'Tatlıses Kendi Partisini Kuracak'

Medyum Kağan'dan 2011 Kehanetleri


'' TATLISES KENDİ PARTİSİNİ KURACAK'

"TÜRKİYE YE AB KAPISI KAPANACAK"

ANTALYA'da mesleğini yasal bir zemine oturtabilmek için çalışmalar yapan ve 'Medyum Kağan' adıyla tanınan Oğuz Mutlu, yeni yıl için kehanetlerde bulundu. Medyum Kağan, türkücü İbrahim Tatlıses'in milletvekili olarak 3 yıl görev yapacağını ardından da kendi partisini kuracağını öngördüğünü söyledi. Medyum Kağan, Türkiye'ye AB kapısının 2011'de tamamen kapanacağını iddia etti.
'Medyum Kağan' adıyla tanınan Oğuz Mutlu, Hasan Subaşı Caddesi'ndeki ofisinde basın toplantısı düzenledi. "Ben kehanetlerimi karnımdan bile uydurduysam bir üniversite bana atıcılık belgesi vermeli" diyen Medyum Kağan, yıllardır medyumluk yaptığı halde mesleği ile ilgili bir sertifika ya da belge alacak kurum bulamadığından yakındı. Medyum Kağan, şöyle konuştu:
"Genelevlerdeki hayat kadınları bile sertifika alırken bizleri cinci hocalarla, büyücülerle ve falcılarla aynı kefeye koyuyorlar. İnsanlar 5 duyuya sahiptir. Altıncı duyuları açık olanlar var. Biz de onlardan biriyiz. Ben üniversitelere bizi araştırın diye başvurup tez hazırlamalarını isteyeceğim. Medyumlarla ilgili Türkiye'de üniversitelerde parapsikoloji ve astroloji bölümleri açılmasını sağlayacağım."
'DEPREMLER YILI OLACAK'
Yeni yılla ilgili kehanetlerde bulunan Medyum Kağan, 2011'in depremlerin ve doğal felaketlerin en çok yaşanacağı bir yıl olacağını söyledi. Kağan, "Dünyanın bir çok yerinde 6 ile 9 şiddeti arasında depremler yaşanacak" dedi. Türkiye'de de depremlerin yaşanacağını söyleyen Medyum Kağan, "Ocak ayı, Haziranın ortası ve Temmuz ayında İzmir- Denizli- Aydın üçgeni, Antalya- Burdur, Çorum- Ankara ve Elazığ çevrelerinde bazı depremlere yol açacak bu depremlerin içinde yıkıcıları da mevcut. 2011 öngörülerime dayanarak Filipinler depremini bekliyorum. Bunun hemen arkasından ise beklenen büyük Marmara depremi gelebilir" diye konuştu.
Japonya'da Tokyo borsasının alt üst olacağını da söyleyen Medyum Kağan, dünyanın yeni bir ekonomik krizle sarsılacağını ileri sürdü.
Türkiye'de 2011'de yapılacak genel seçimleri AK Parti'nin önceki seçimlere göre 3-5 puan gibi bir oy kaybı ile kazanarak yine tek başına iktidar olacağını öngören Medyum Kağan, "Seçimlere ünlü sanatçıların milletvekilliği adaylığı damgasını vuracak. İbrahim Tatlıses, Cengiz Kurtoğlu, Hakan Şükür gibi isimlerin milletvekilliği adaylığı gündeme gelecek. Sayın İbrahim Tatlıses milletvekili adayı olacak ve 3 yıl kadar vekil olarak kaldıktan sonra ayrılarak kendi partisini kuracak" diye konuştu.
'AB YOLU KAPANACAK'
Avrupa Birliği (AB) yolunda Türkiye ile AB arasındaki ilişkilerin son derece gerileceğini öngören Kağan, "AB'ye Türkiye'nin alınmayacağı gibi kesin bir karar alınacak. 2014- 2016 yılları arasında ülkemizde adeta idol olacak bir siyasetçi Türk Birliği'ni kurmak adına önemli adımlar atacak. ABD İran'a savaş açmadan önce Türkiye ile ilişkileri geliştirmek için yardımlarda bulunacak. Bunların içinde terör örgütünün önde gelen isimlerini teslim etmek de var" diye konuştu.


sponsored ads
sponsored ads
sponsored ads