1 Nisan Kurt Seyit ve Şura 4. Bölüm İzle - Hamam Sahnesi Kurt Seyit ve Şura Son Bölüme Damga Vurdu

01 Nisan 2014 16:09

Kurt Seyit ve Şura 4. bölüme Şura ile Seyit'in hamam sahnesi geceye damga vurdu. Kurt Seyit ve Şura son bölüm izleme linki haberimizde yer almaktadır. Tıkla Kurt Seyit ve Şura izle.

1 Nisan Kurt Seyit ve Şura 4. Bölüm İzle - Hamam Sahnesi Kurt Seyit ve Şura Son Bölüme Damga Vurdu

Star TV'nin yeni aşk dizisi KURT SEYİT VE ŞURA 4. bölüm ile devam etti. KURT SEYİT VE ŞURA 4. bölüme genç aşıklar Şura ve Seyit hamamda beraberler. KURT SEYİT VE ŞURA son bölümde Şura Kırım'a gitti. KURT SEYİT VE ŞURA son bölüm izle. KURT SEYİT VE ŞURA 4. bölümü kaçırdıysanız ya da yeniden izlemek isterseniz "KURT SEYİT VE ŞURA FULL İZLE" linkini kullanabilirsiniz. Peki KURT SEYİT VE ŞURA 4. bölümde neler yaşandı? 

KURT SEYİT VE ŞURA 4. BÖLÜM ÖZETİ:

Şura, Kurt Seyit'in ölüm fermanın imzalandığını bile bile aralarına bir ayrılığa daha izin vermedi. Kurt Seyit'le beraber olduğu sürece kendisini bekleyen tehlikelere rağmen, aşkını hayatının önüne koydu. KURT SEYİT VE ŞURA 4. bölümde Bir daha hiç ayrılmamak umuduyla Kurt Seyit'in doğup büyüdüğü topraklara, Kırım'a doğru yola çıktılar. 

Kendi hayatı ve ailesinin geleceği karşılığında en yakın arkadaşlarının hayatını ortaya koyan Petro Kurt Seyit ve Celil'i öldürme görevini üstlenerek arkalarından Kırım'a doğru yola çıktı. KURT SEYİT VE ŞURA son bölümde tehlikelerle başlayan yolculuk, her yeni durakta daha zorlaştı. Öte yandan Tatya, Celil'le aşklarını sonsuza kadar mühürleyecek hediyesini hayatı pahasına korumaya çalıştı.  

Kurt Seyit yanında hayatının aşkı, kendisi için ailesini terk etmiş biricik sevgilisi ve can dostlarıyla Kırım'a geldi. Şura, yol boyunca büyüttüğü hayallerinin karşısında Kurt Seyit'in sözünü emir saydığı babasını ve ölesiye düşkün olduğu ailesini buldu.  

KURT SEYİT VE ŞURA İZLE (4. bölüm full dizi izle) 
 
KURT SEYİT VE ŞURA 4. BÖLÜM FRAGMAN 1:

KURT SEYİT VE ŞURA 4. BÖLÜM FRAGMAN 2:


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.