13 Şubat Arkadaşım Hoşgeldin İzle (Full Bölüm Videosu), Arkadaşım Hoşgeldin 7. Bölüm İzle

15 Şubat 2014 13:42

13 Şubat Perşembe yayınlanan Arkadaşım Hoşgeldin izleyicileri güldürdü ve reyting listesinde 3. sıraya yerleşti. Kaçıranlar için Arkadaşım Hoşgeldin 7. bölüm full video bağlantısı haberimizdedir.

13 Şubat Arkadaşım Hoşgeldin İzle (Full Bölüm Videosu), Arkadaşım Hoşgeldin 7. Bölüm İzle

Kanal D'nin seyircileri güldüren boğan komedi tiyatro programı "ARKADAŞIM HOŞGELDİN" 13 Şubat'ta yayınlandı ve ARKADAŞIM HOŞGELDİN 7. bölümde 70'li yıllara dönüş yapıldı. İclal Aydın ve Ferhat Göçer'in konuk olduğu  ARKADAŞIM HOŞGELDİN son bölümü kaçırıdysanız veyahut tekrar izlemek isteyenler haberin sonundaki "ARKADAŞIM HOŞGELDİN İZLE" linkini kullanabilirsiniz. Tıkla Arkadaşım Hoşgeldin izle. 

ARKADAŞIM HOŞGELDİN ÖZET:

ARKADAŞIM HOŞGELDİN 7. bölüm konukları İclal Aydın ve Ferhat Göçer oldu. ARKADAŞIM HOŞGELDİN programanın ilk kısmında, Arkadaşlarım'a sahnede İclal Aydın eşlik etti. İki kızkardeşi canlandıran Ezgi ve İclal Aydın, çiftlik evlerinde kendilerine yardımcı olması için bir rençber aradılar. Tabii ki aradıkları rençber Arkadaşım oldu. ARKADAŞIM HOŞGELDİN 7. bölümde Toprak işleri ve çiftlik hayvanlarının bakımı için işe başlayan Arkadaşım, eşini yeni kaybetmiş büyük ablaya (İclal Aydın) aşık olunca, küçük kızkardeş de biraz agresif çıkınca eğlenceli anlar başladı.  

ARKADAŞIM HOŞGELDİN son bölümde ekip, renkli kıyafetleri ve hareketleri danslarıyla ikinci yarıda izleyicilerini 70'lere götürdüler. 70'lerde öğrenci olan Arkadaşlarım için okul balosu telaşı başladı. Ezgi'den hoşlanan ve onu baloya götürmek isteyen Arkadaşım'ın kalbi beklemediği bir cevap ile kırıldı. ARKADAŞIM HOŞGELDİN 7. bölümde Ezgi'nin çok havalı, şarkıcı bir sevgilisi (Ferhat Göçer) vardı. Balo akşamı sahnede şarkı söyleyecek olan Ferhat Göçer'e arkadaşım komplo kurdu ve kendini sahnede şarkı söylerken buldu. 

ARKADAŞIM HOŞGELDİN FULL İZLE (7. yeni bölüm full izle) 
 
ARKADAŞIM HOŞGELDİN 7. BÖLÜMDEN GÖRÜNTÜLER:


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.