Kayıp Dizisi İzle - Full İlk Bölüm Tıkla İzle (13 Eylül Cuma Kayıp Dizisi Haberleri)

15 Eylül 2013 08:18

Kayıp dizisi için beklerken gün geldi ve Kayıp dizisi Kanal D ekranında izleyicilerle buluştu. Kayıp dizisinde zengin ve prestijli Şarman ailesinin veliahdı kaçırılıyor ve olaylar başlıyor. Kayıp dizisi 1. bölümü kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler için full dizi izleme linki haberimizde...

Kayıp Dizisi İzle - Full İlk Bölüm Tıkla İzle (13 Eylül Cuma Kayıp Dizisi Haberleri)

Kanal D'nin yeni sezondaki iddialı dizilerinden KAYIP başladı. 13 Eylül Cuma akşamı ekrana gelen KAYIP dizisinin Başrollerinde Mete Horozoğlu, Aslı Enver ve İlker Kaleli'nin yer alıyor. Kayıp dizisinin 1. bölümünde Şarman ailesinin veliahtı kimliği bilinmeyen kişilerce kaçırılıyor ve olaylar gelişiyor. Kayıp dizisinde çocukları kaçırılan Şarman ailesi ve onları çevrelen entrika ağı konu ediliyor. Polise gidemeyen aile çocuklarını kurtarması için eski bir polisle anlaşacak. KAYIP dizisinde seyircileri pek çok sır bekliyor. KAYIP dizisini internetten izlemek isteyenler için Star TV'nin dizi izleme bağlantısını haberin sonunda paylaştık. 


KAYIP 1. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kemal ve eşi Leyla'nın, çocukları Kerem ve Yasemin'le birlikte herkesi kıskandıracak bir hayat sürdürmektedirler. Büyük bir aile şirketleri, güzel bir evleri ile dışarıdan her şeye sahip, kusursuz bir aile gibi görünürler. Ancak bu muhteşem aile tablosu bir gecede alt üst olur. Şarman Holding'in veliahdı Kerem kaçırılır. Polise gidemeyen çaresiz anne baba, Kerem'i bulması için eski bir polis olan Mehmet'i tutarlar. Aileyle tanışıp olaya müdahil olan Mehmet, olayın göründüğünden çok daha büyük ve karmaşık olduğunu kavrar. Aile fertlerinin karanlık geçmişiyle, sırlarıyla, yalanlarıyla ilgili bir intikam planı olabilir mi yoksa? Ya da fidye amacıyla mı kaçırılmıştır Kerem? Kısa sürede gelişen vakalar, cevaptan çok yeni soru işaretleri doğurur. Cinayetler, korkunç oyunlar, şok entrikalar, birbirini takip eder.  Bir yanda kaçırılan bir çocuk ve onu kaçıran suçlular, diğer yanda ise işlenen cinayetler, ortadan kaybolan başkaları ve görünmez bir "düşman." Mehmet için artık herkes potansiyel bir şüphelidir.  Kerem'in gizemli bir şekilde kaçırılması aile içerisindeki ilişkileri derinden sarstığı gibi, herkesin kendine sakladığı sırların açığa çıkmasına neden olacaktır.

Kayıp Dizisi İzle

KAYIP 1. BÖLÜM 3. FRAGMAN:


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.