Hande Doğandemir Kimdir? Hande Doğandemir Okan Yalabık ile Sevgili mi?

25 Aralık 2013 01:20

Hande Doğandemir, 22 Kasım 1985 Ankara doğumlu Türk oyuncu. Okan Yalabık Hande Doğandemir sevgili mi? Okan Yalabık Hande Doğandemir aşkını yalanlandı mı?

Hande Doğandemir Kimdir? Hande Doğandemir Okan Yalabık ile Sevgili mi?

HANDE DOĞANDEMİR, 22 Kasım 1985 Ankara doğumlu Türk oyuncu. HANDE DOĞANDEMİR, TRT'de yayınlanan Şubat dizisinde "Elem" karakterini canlandırdıktan sonra dikkat çekmiş ve Kanal D'de yayınlanan Güneşi Beklerken dizisinde baş rolde yer almıştır. HANDE DOĞANDEMİR bunun haricinde Keskin Bıçak, Bir Bulut Olsam ve Kahramanlar gibi dizilerde oynamıştır. 2011'de Hatırlar mısınız? adlı programda sunuculuk yapmıştır. HANDE DOĞANDEMİR, 2013 yılında Leyla ile Mecnun dizisinde tek bölümlük "Şans" karakterini canlandırmıştır. HANDE DOĞANDEMİR, Şu anda Güneşi Beklerken adlı TV dizisinde Zeynep karakterini canlandırmaktadır.

FİLMOGRAFİ

Güneşi Beklerken (Zeynep) (Tv dizisi)
Şubat (Elem) (Tv dizisi)
Leyla ile Mecnun (Şans) (Tv dizisi)
İbret-i Ailem (İpek) (Tv dizisi)
Sen De gitme (Aslı) (Tv dizisi)
Keskin Bıçak (Aslı) (Tv dizisi)
Bir Bulut Olsam (Tv dizisi)
Kahramanlar (Zeynep) (Tv dizisi)
Hatırlar mısınız? (sunucu) (Tv programı)
Eti Browni (reklam)

OKAN YALABIK HANDE DOĞANDEMİR SEVGİLİ Mİ?
OKAN YALABIK HANDE DOĞANDEMİR
sevgili mi? OKAN YALABIK HANDE DOĞANDEMİR aşkını yalanlandı mı? OKAN YALABIK, 'Güneşi Beklerken' dizisinin başrol oyuncularından olan sevgilisi HANDE DOĞANDEMİR ile ilk kez görüntülendi... Oyuncu Okan Yalabık ile oyuncu HANDE DOĞANDEMİR'in 5 aydır gözlerden uzak yaşadığı aşk sonunda belgelendi. Çift, Kilyos'ta görüntülendi. Kanal D'de yayınlanan 'Güneşi Beklerken' dizisinin Zeynep'i HANDE DOĞANDEMİR, fotoğrafları çekilirken yüzünü gizlemeye çalıştı. Okan Yalabık fotoğrafını çeken muhabire şaşkınlık içersinde 'Siz de nerden çıktınız?' diye sordu.  


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.