Facebook Facebook

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

24 Nisan 2014 Perşembe günü burç yorumları. Burcunuzu okumadan güne başlamayın...
Yorumcu.com

 • Koç

  Koç Burcu - (21 Mart - 20 Nisan)

  Bugün Ay'ın konumu, duygusal yaşantınıza bazı kısıtlamalar getirecektir. Partnerinizin düşüncelerinden emin olmadan, özel duygularınızı açıklamak istemeyebilirsiniz. aklı nedenleriniz olsa bile, kişisel davrandığınızı bilmelisiniz. Sizin mantıklı yönünüzü onun anlaması mümkün olmayabilir. Olaylara değişik bir yorum getireceksiniz.

 • Boğa

  Boğa Burcu - (21 Nisan - 21 Mayıs)

  Hiç kimseden çekinecek bir şeyiniz yok.. Partnerinize her konuda destek vermeniz, onun özellikleriyle eş değerli olduğunu unutmayın. Ani değişimlere hazır olun. Merkür burcunuzda ve zekanızı ön plana çıkaracak aktif işler peşinde olacak ve bir çok yeni işlerin altına imza atacaksınız.. Kısa süren& ; küçük yolculuklar gündeminizi kapsayacaktır.

 • İkizler

  İkizler Burcu - (22 Mayıs - 21 Haziran)

  Maddi konularda yoğun mücadeleler; sevmediğiniz konular olmasına rağmen, olaylar sizi bu noktaya çekiyor. Bazı düşüncelerinizi kendinize saklamak isterken, içsel öfkelerinizi açığa çıkarabilirsiniz. İlk adımı sizden bekleyen kişilerin tavırlarını yanlış değerlendirebilirsiniz. Bugün iştahınız oldukça açık. Formunuzu korumalısınız.

 • Yengeç

  Yengeç Burcu - (22 Haziran - 23 Temmuz)

  Bugün, işinizle ilgili yeni yapılanmalar söz konusu olacak, özellikle ısrarcı davranmalısınız. Değişkenlik size zaman kaybettirebilir. Partnerinizin tutum ve davranışlarınızda kusur aramak onu üzebilir, fakat siz bildiğiniz konularda taviz vermekten yana değilsiniz. Kısa süren& ; küçük yolculuklar gündeminizi kapsayacaktır.

 • Aslan

  Aslan Burcu - (24 Temmuz - 21 Ağustos)

  Yalnız çalıştığınız zaman daha başarılı oluyorsunuz. Aşırı endişeli tavırlar içinde olduğunuz zaman çalışmalarınızda yavaşlamalar söz konusu oluyor. Bugün Ay'ın bulunduğu konum, evinizle ilgili düşüncelerin hakim olduğu olayların gündeme geleceğini gösteriyor. Akşam saatlerinde yaşantınızda hızlı gelişen olaylara karşı çekimser bir tavır takınabilirsiniz.

 • Başak

  Başak Burcu - (22 Ağustos - 23 Eylül)

  Yeteneklerinizi ispat etmek zorunda değilsiniz. Birtakım sırlarınızı hiç kimseyle paylaşmak istemiyorsunuz.& ; Bugün kendinize fazla güveniyor olmanız, sevdiğiniz kişiyi hiç de şaşırtmıyor. Sosyal olma ihtiyacı içindesiniz. Katılacağınız toplantılarda yardım amaçlı çalışmalarınız olacaktır. Çalıştığınız iş yerinde sabırlı davranışlarınızla ilgi çekiyorsunuz.

 • Terazi

  Terazi Burcu - (24 Eylül - 23 Ekim)

  Bugün, ailenizle birlikte baş başa kalmak isteyeceksiniz. Onlarla duygu paylaşımı içinde olmanız, ortak bir çok aktiviteleri de gündeme getirecektir.& ; Kafanızda tasarladığınız, satın almayı planladığınız eşyalar için uygun bir gün. Uzun zamandır bel ve boyun ağrılarınızın devam etmesi, sizi zor durumlara sokuyor.

 • Akrep

  Akrep Burcu - (24 Ekim - 23 Kasım)

  İçinizdeki dürtüler sizi yanlış yönlendiriyor. İsteklerinizdeki artış, geçici duygulara neden olabilir. Yönetici burcunuz Mars Terazi burcunda geri gitmesine rağmen;& ; ruhunuzu olumlu etkiliyor. Partnerinizin isteklerine karşı kısıtlamalar getirmeniz mümkün. Bugün özellikle kendinize özgün davranışlar içinde olacaksınız..

 • Yay

  Yay Burcu - (24 Kasım - 22 Aralık)

  Partnerinizin düşüncelerini merak edebilirsiniz. Fakat bu konuda asla sır vermek istemiyorsunuz. Bugün, çalışma yaşantınızda daha özgürce davranacak ve kendi kararlarınızı kendiniz vereceksiniz. Duygusal yaşantınızda bazı eksilmeler söz konusu olabilir. Karşı tarafın gizemli davranışları, sizi olumsuz etkiliyor.

 • Oğlak

  Oğlak Burcu - (23 Aralık - 20 Ocak)

  Kendinize taviz vermek isteyecek ve öz benliğinizi besleyecek çalışmalar yapacaksınız. Endişelerden uzak yaşama tarzınızı benimsemek isteyeceksiniz. Bugün, birlikte çalışacağınız kişilerin size yaklaşımlarını önemsemeli ve duygusal olaylarını takibe almalısınız. Bazı olayları yeniden yapılandırmak isteseniz de, şimdilik beklemeyi yeğlemelisiniz.

 • Kova

  Kova Burcu - (21 Ocak - 19 Şubat)

  Siz farklı konuları bir arada kombine edebilen bir yapıya sahipsiniz. Bugün, bir çok konu karmaşık bir şekilde karşınıza çıkabilir. Yapmanız gereken tek şey, sakince düşünerek, olayları kısa sürede toparlamanızdır. Maddesel değerlerinizi sorgulamak için, gerekli tüm şartları yeniden koordine edebilirsiniz

 • Balik

  Balık Burcu - (20 Şubat - 20 Mart)

  Kafanızın karışmasına neden olan, giderek anafor haline gelen ve istemediğiniz halde içine çekildiğiniz konuda ailenizden destek alın. Böyle durumları bir acizlik olarak algılayıp, gurur meselesi yapmayın. Zaten; bu şekilde davranırsanız, komplekslerine yenik düşmüş bir kişilik imajı sergilersiniz. Yardım istemek bir büyüklüktür.