Şefkat Tepe Son Bölüm İzle - HD, Tek Parça Şefkat Tepe 143. Bölüm İzle

15 Mart 2014 07:04

Şefkat Tepe son bölümü ile yine ses getirdi. Şefkat Tepe 143. bölümü haberimizden kesintisiz, terk parça, full ve HD olarak izleyebilirsiniz. Tıkla yüksek kalite görüntü ile Şefkat Tepe son bölüm izle.

Şefkat Tepe Son Bölüm İzle - HD, Tek Parça Şefkat Tepe 143. Bölüm İzle

Gerek aksiyon sahneleri gerekse de gündemin nabzını tutan tartışmalı kurul sahneleri ile fenomen haline gelen ŞEFKAT TEPE bu hafta yine heyecanlı bir bölümle izleyicilerin karşısına çıktı. ŞEFKAT TEPE 143. bölüm STV'de ekrana geldi. ŞEFKAT TEPE son bölümde Sungurlar Timi Belediye Başkanı Ömer'i örgütten korumakla  görevlendirildi ve onları canlı bomba tehlikesi bekliyordu. ŞEFKAT TEPE 143. bölümle ilgili diğer detaylar aşağıdaki ŞEFKAT TEPE 143. BÖLÜM fragmanı ve özetinde bulunuyor. Diziyi kaçırdıysanız ya da yeniden izlemek isterseniz aşağıdaki "Full, HD, Tek Parça Şefkat Tepe İzle" videosunu kullanabilirsiniz. 

Şefkat Tepe 143. Bölüm Özeti: Yusuf'un verdiği zehir yüzünden ölümle burun buruna kalan Aslı, Şefkat Tepe son bölümde hastanede verilen panzehir ile son anda kurtuldu. Sungurlar yaşanan olaylar yüzünden çok yıpranan ve evlilik planlarını ertelemek zorunda kalan Aslı ve Şahin'e hoş bir sürpriz hazırlamak istedi. Ancak Cemal ve Şehmuz boş durmadı ve canlı bomba planını devreye koydular. 

Diğer bir yanda örgüt, Şefkat Tepe 143. bölümde seçim sonrası özerklik için gerekli koşulları oluşturmaya çalışırken hedef olarak daha önce öldürdükleri Yazar Davut'un kardeşi Belediye Başkanı Ömer'i sıkıştırmaya çalıştılar. Bu durumdan haberdar olan Sungurlar ise Belediye Başkanı Ömer için yakın koruma olarak Kordan Celil'e görev verdi. Sungurların açığını kollayan Cemal ve Şehmuz ise Havin'den gizli bir bilgi öğrendiler ve Belediye Başkanı ile Celil'i vurdular. Şefkat Tepe 143. bölümde Celil için artık ölüm kalım savaşı başladı. 

Full, HD, Tek Parça Şefkat Tepe İzle: (143. Bölüm)


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.