Milliyet Gazetesi

GİT
Bugünkü Milliyet Gazetesi
YORUMLAR

 • SİZ ON YIL SONRA DUYARSINIZ:
  Sadece saraya bağlı gazete ve televizyonlara bakarak haber aldığını zannedenler; Deniz Feneri - On yedi / Yirmi beş Aralık yolsuzlukları ile Zarrap’ın tutuklandığını hala duymadılar.
 • MEHMET CAN:
  Yüce Allahın düşmanları olan ırkçılık ve sahte Müslümanlık oyunu oynayanlar Lanetlenmiş Kafirler Beden Vucutlar içindeki Canavarlar insan görünümlü olan Hayvanlar dan daha aşağı olanlar kirli çıkarlar kirli savaslar Yalan Haram işlerini yapan Sahtekarlar Dini kirli çıkarı için bile kullanan Alçaklar İNSANLIĞA İHANET ZÜLÜM EDEN ZALİMLER UNUTMAYIN ALLAH DİYORKİ YAPTIKLARINIZ TEKRAR SİZE GERİ DÖNECEKTİR BU DÜNYANIN SAHİBİ ALLAHTIR MİSAFİR OLDUĞUNUZU UNUTMAYIN HEY ALLAH DÜŞMANLARI KAFİRLER UNUTMA
 • MKA:
  EVET TAM BİR İKİYÜZLÜLÜK VE BU ÜLKENİN DEĞERLERİNİ YOK ETMEK. ULUSAL BAYRAMLARI İPTAL EDEN ZİHNİYET İSTANBUL''UN FETİH ŞÖLENLERİNİ KUTLAYACAKMIŞ. TAMAM İSTANBUL''UN FETHİ BİZİM ONUR VE GURURUMUZDUR FAKAT BU MİLLETİN ADAM GİBİ YAŞAMASININ DA BİR LİDERİ VAR O LİDER DE MUSTAFA KEMAL ATATÜRK''TÜR. FATİH SULTAN MEHMET''E DUYULAN SAYGIYI SİZLERDE ATATÜRK''E GÖSTERMEK ZORUNDASINIZ. YOK EĞER ATATÜRK''Ü SEVMİYORSANIZ MİLLETE ARMAĞAN ETTİĞİ BU TOPRAKLARI TERK EDİNİZ
  HASAN: AYNEN
 • MKA:
  GELEN ŞEHİT HABERLERİ ÜZERİNE İSTANBUL''UN FETHİ ŞENLİKLERİ İPTAL EDİLMİŞTİR. AYNI ULUSAL BAYRAMLARIN İPTALİ GİBİ.
 • SİLAHSIZ TERÖRİSTLER:
  “Çözüm süreci” masallarıyla, akil adamlarıyla halkı avutup şehirlere, hendeklere yerleştirdikleri teröristleri yakalayacak değiller ya, evini barkını yıktıkları, üzerlerinde çakı bıçakları bile olmayan çocukları yakalayıp “terörist” diye servis etmişler, saray gazeteleri gibi utanmadan Hürriyet’de bunu haber yapmış.
 • MKA:
  MHP''de KURULTAY KARGAŞASI, AKP''de BAŞBAKAN KARGAŞASI. NEREYE GİDİYOR BU TÜRKİYE. BİR BİLENE SORALIM
  BOP MARLEY: Reis bilir. . . iktidarda-ikbalda ondadır. . . diğerleri taşaron, yandaş olur. . bu partilerle böle olur. . o kadar. . .
 • ANTİ AKP:
  İKTİDAR PARTİNİZİN AZİMLİ ÇALIŞMALARI SAYESİNDE VATANI MİLLETİ İÇİNDEN ÇIKILMASI MÜMKÜN OLMAYAN DİPSİZ KARANLIK KUYULARA İTELEMEK SURETİYLE BİRBİRİNE DÜŞÜREREK BÖLEREK PARÇALAYARAK FIRKALARA AYIRARAK ALLAH İLE ALDATARAK KORKU İMPARATORLUĞU YARATARAK BÜYÜK ORTADOĞU BÜYÜK İSRAİL RANTİYECİLİK VE İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİNE BİAT EDEREK TÜRK BAYRAĞINI TÜRK MİLLETİNİ TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ VE DEMOKRATİK LAİK SİSTEMİ SIFIRLAMAK ADINA İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİNİN TAŞERONLUĞUNU YAPIYORSUNUZ. . .
 • ANTİ AKP:
  US İLE ANLAYANA EDELİM TEKDİR TEKDİRDEN ANLAMAYANIN HALİ KÖTEKTİR. . . BİN NASİHATTEN BİR SERENCEM EVLADIR. . . NE YAŞANACAKSA YAŞANACAK. . . AKILLI OLUP DÜNYANIN KAHRINI ÇEKECEĞİNE DELİ OL DÜNYA SENİN KAHRINI ÇEKSİN. . . BIRAKACAKSIN SU MEYLİNE YEL ÜFÜRSÜN SU GÖTÜRSÜN. . . KİŞİYİ TECRÜBE SAHİBİ ETMEK ADINA KENDİSİNE VERİLEN NASİHATLER HİÇ BİR FAYDA SAĞLAMIYOR. . . KİŞİLERİN TECRÜBE SAHİBİ OLABİLMELERİ İÇİN ANCAK VE ANCAK İÇİN ZORLU İMTİHANLARDAN VE ZORLU SÜREÇLERDEN GEÇMELERİ KAÇINILMAZDIR. . .
 • OY İLE GELİP EMİRLE GİTMEMEK İÇİN:
  Önce demokrasi, insan hakları, anayasa ve hukuka sahip çıkacaksınız. Aksi halde halktan yüzde elli oy da alsanız, emirle geldiğiniz yerden emirle ve üstelik haysiyetinizi de yitirerek gidersiniz.
  CANBAZLAR: partiler adam gibi işini yapmasın, halkdan, emirden, demirden medet umulsun. . ne güzel iş. . . atı alan üsküdarı geçer. .
 • ANTİ AKP:
  HİLAFETÇİYİM ALLAH IN ADAMIYIM DİYEREK ALLAH İLE İNSANLARI ALDATARAK SÜLÜK GİBİ KANINI EMEREK ÇALIŞANLARA 1300 TL ASGARİ ÜCRETİ FAZLA GÖREREK 300 TL SİNİ CEBELLEZİ EDEREK HER AY EMEKLİ MAAŞLARINDAN TIRTIKLAYARAK MAKARNA KÖMÜR ÇEKYAT ALIŞ VERİŞ ÇEKİ ÇEYREK ALTIN DAĞITARAK MİLLETİN GÖZÜNÜ BOYAMAK SURETİYLE MATAH BİR İŞ YAPIYORMUŞ GİBİ HAVALARA GİRİP AHKAM KESEREK CAMİ İMAMLARI VASITASI İLE MİLLETE ŞÜKRETMESİNİ ÖĞRETEREK YÜZÜNÜZ KIZARMADAN SIKILMADAN DİNDARLIKTAN MÜSLÜMANLIKTAN BAHSEDEBİLİYORSUNUZ.
 • ALİ:
  Sayin Basbakanim ne olur sözde artik birakmayin ! Atin bu sivil, kravat takan takim elbiseli PKK, nin buzuntularini Gazi MECLISIMIZ, DEN . HDP li capulculara verilen görev meclis ve komusyonlarinda yapilan calismalarda fiziken müdahale edip engellemektir. ATIN LÜTFEN !!!!!!!!!!!!!!!!ATIN BU HAINLERI MECLISTEN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • ANTİ AKP:
  ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARINI LAİK DEMOKRATİK HUKUK CUMHURİYETİNİ MİLLETİN BÖLÜNMEZ BÜTÜNLÜĞÜNÜ ŞANLI BAYRAĞIMIZ VE VATAN TOPRAKLARI ADINA YAŞAMINI HİÇE SAYARAK MÜBAREK CANLARI VE AZİZ BEDENLERİ TOPRAĞA DÜŞMÜŞ AZİZ RUHLARI HAKK A ULAŞMIŞ KAHRAMAN ŞEHİTLERİMİZİ HİÇE SAYARAK ENKAZ OLARAK GÖREN MENEMEN OLAYLARINDA TEĞMEN KUBİLAY I ŞEHİT EDEN ZİHNİYETİN DEVAMI OLAN KİNDAR AMA HESAPTA DİNDAR OLARAK GÖRÜNEN SAHTE HİLAFETÇİLİK YAPARAK ALLAH İLE ALDATAN RANTİYECİ SİYONİSTLER İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİ. .
 • ANTİ AKP:
  ŞERİAT GELİYOR HİLAFET GELİYOR ZATEN ARTIK BUNDAN SONRA BUNLAR DENİZE GİREMEYECEKLER DİYEREK SAĞDA SOLDA ÇARŞIDA PAZARDA AKTROLLER AKKOYUNLAR AĞIZLARINDAN TÜKÜRÜK SAÇARAK MİLLETLE GIRTLAK GIRTLAĞA GELEREK BAŞKANLARINDAN ALMIŞ OLDUKLARI KÜSTAHLIK DERSİNİ İYİCE EZBER EDEREK İLERİ BOYUTLARA TAŞIMAK SURETİYLE MİLLETE SALDIRARAK CUMHURİYETÇİLER İLE HİLAFETÇİLER ARASINDA KAVGA DÖVÜŞ VE SAVAŞ ORTAMINA MEMLEKETİ VE MİLLETİ SÜRÜKLEYEREK GERİLİMİ DAHA DA İLERİ BOYUTLARA TAŞIMAK İSTEMEKTEDİRLER. . .
 • ANTİ AKP:
  ŞERİAT GELİYOR HİLAFET GELİYOR ZATEN ARTIK BUNDAN SONRA BUNLAR DENİZE GİREMEYECEKLER DİYEREK SAĞDA SOLDA ÇARŞIDA PAZARDA AKTROLLER AKKOYUNLAR AĞIZLARINDAN TÜKÜRÜK SAÇARAK MİLLETLE GIRTLAK GIRTLAĞA GELEREK BAŞKANLARINDAN ALMIŞ OLDUKLARI KÜSTAHLIK DERSİNİ İYİCE EZBER EDEREK İLERİ BOYUTLARA TAŞIMAK SURETİYLE MİLLETE SALDIRARAK CUMHURİYETÇİLER İLE HİLAFETÇİLER ARASINDA KAVGA DÖVÜŞ VE SAVAŞ ORTAMINA MEMLEKETİ VE MİLLETİ SÜRÜKLEYEREK GERİLİMİ DAHA DA İLERİ BOYUTLARA TAŞIMAK İSTEMEKTEDİRLER. . .
 • ANTİ AKP:
  ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARINI LAİK DEMOKRATİK HUKUK CUMHURİYETİNİ MİLLETİN BÖLÜNMEZ BÜTÜNLÜĞÜNÜ ŞANLI BAYRAĞIMIZI VATAN MİLLET MEMLEKET VE ŞANLI BAYRAĞIMIZ ADINA KENDİSİNİ HİÇE SAYARAK MÜBAREK CANLARI VE AZİZ BEDENLERİ TOPRAĞA DÜŞMÜŞ AZİZ RUHLARI HAKK A ULAŞMIŞ KAHRAMAN ŞEHİTLERİMİZİ HİÇE SAYARAK ENKAZ OLARAK GÖREN MENEMEN OLAYLARINDA TEĞMEN KUBİLAY I ŞEHİT EDEN ZİHNİYETİN DEVAMI OLAN KİNDAR AMA HESAPTA DİNDAR OLARAK GÖRÜNEN SAHTE HİLAFETÇİLİK YAPARAK ALLAH İLE ALDATAN SİYONİST İLLUMİNATİ TAKIMI
 • CETİN:
  ALMANLARA DAIMI BIR ÜSSÜN TAHSIS EDILMESI TÜRKIYE ICIN UZUN VADELI INTAHAR OLUR !
  GLADİOKAMİL: bişi olmaz. . . ingilize, rusa, israile, vs de vermeli. . . uluslararası üs merkezi olursak, belki rahat ederüz. . . öbürlü gizli yapıyolar. . mal gibi bakakalıyoz. .
 • ADINIZI YAZINİNSANOGLU:
  mehmet tezkan soyadindan belli bi kere cift kimlikli oldugun, sayin cumhurbaskanimiz kadar tas duser o viruslu kafana birgun, baska yzi yzmasini bilmeyen dangalak, seni nasil kose yazari yapmislar cok merak ediyorum, . ihanet edenlerin onde gideni, !!!
 • BİTER:
  başbakan tererü bitirecehiz demiş ülkeyi bitirdik demiyoda 30 yıldır bitmeyen tererü davutoglu bitirecekmişşşşş
  BOPSORUN: ne derin sorunmuş beya. . davutoğlu bile bitti, sorunlar bitmedi. . ne işse. . .
  CAGALLİ: dogurusun
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.