Milliyet Gazetesi

GİT
Bugünkü Milliyet Gazetesi
YORUMLAR

 • ALİ:
  Sayin Basbakanim ne olur sözde artik birakmayin ! Atin bu sivil, kravat takan takim elbiseli PKK, nin buzuntularini Gazi MECLISIMIZ, DEN . HDP li capulculara verilen görev meclis ve komusyonlarinda yapilan calismalarda fiziken müdahale edip engellemektir. ATIN LÜTFEN !!!!!!!!!!!!!!!!ATIN BU HAINLERI MECLISTEN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • ANTİ AKP:
  ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARINI LAİK DEMOKRATİK HUKUK CUMHURİYETİNİ MİLLETİN BÖLÜNMEZ BÜTÜNLÜĞÜNÜ ŞANLI BAYRAĞIMIZ VE VATAN TOPRAKLARI ADINA YAŞAMINI HİÇE SAYARAK MÜBAREK CANLARI VE AZİZ BEDENLERİ TOPRAĞA DÜŞMÜŞ AZİZ RUHLARI HAKK A ULAŞMIŞ KAHRAMAN ŞEHİTLERİMİZİ HİÇE SAYARAK ENKAZ OLARAK GÖREN MENEMEN OLAYLARINDA TEĞMEN KUBİLAY I ŞEHİT EDEN ZİHNİYETİN DEVAMI OLAN KİNDAR AMA HESAPTA DİNDAR OLARAK GÖRÜNEN SAHTE HİLAFETÇİLİK YAPARAK ALLAH İLE ALDATAN RANTİYECİ SİYONİSTLER İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİ. .
 • ANTİ AKP:
  ŞERİAT GELİYOR HİLAFET GELİYOR ZATEN ARTIK BUNDAN SONRA BUNLAR DENİZE GİREMEYECEKLER DİYEREK SAĞDA SOLDA ÇARŞIDA PAZARDA AKTROLLER AKKOYUNLAR AĞIZLARINDAN TÜKÜRÜK SAÇARAK MİLLETLE GIRTLAK GIRTLAĞA GELEREK BAŞKANLARINDAN ALMIŞ OLDUKLARI KÜSTAHLIK DERSİNİ İYİCE EZBER EDEREK İLERİ BOYUTLARA TAŞIMAK SURETİYLE MİLLETE SALDIRARAK CUMHURİYETÇİLER İLE HİLAFETÇİLER ARASINDA KAVGA DÖVÜŞ VE SAVAŞ ORTAMINA MEMLEKETİ VE MİLLETİ SÜRÜKLEYEREK GERİLİMİ DAHA DA İLERİ BOYUTLARA TAŞIMAK İSTEMEKTEDİRLER. . .
 • ANTİ AKP:
  ŞERİAT GELİYOR HİLAFET GELİYOR ZATEN ARTIK BUNDAN SONRA BUNLAR DENİZE GİREMEYECEKLER DİYEREK SAĞDA SOLDA ÇARŞIDA PAZARDA AKTROLLER AKKOYUNLAR AĞIZLARINDAN TÜKÜRÜK SAÇARAK MİLLETLE GIRTLAK GIRTLAĞA GELEREK BAŞKANLARINDAN ALMIŞ OLDUKLARI KÜSTAHLIK DERSİNİ İYİCE EZBER EDEREK İLERİ BOYUTLARA TAŞIMAK SURETİYLE MİLLETE SALDIRARAK CUMHURİYETÇİLER İLE HİLAFETÇİLER ARASINDA KAVGA DÖVÜŞ VE SAVAŞ ORTAMINA MEMLEKETİ VE MİLLETİ SÜRÜKLEYEREK GERİLİMİ DAHA DA İLERİ BOYUTLARA TAŞIMAK İSTEMEKTEDİRLER. . .
 • ANTİ AKP:
  ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARINI LAİK DEMOKRATİK HUKUK CUMHURİYETİNİ MİLLETİN BÖLÜNMEZ BÜTÜNLÜĞÜNÜ ŞANLI BAYRAĞIMIZI VATAN MİLLET MEMLEKET VE ŞANLI BAYRAĞIMIZ ADINA KENDİSİNİ HİÇE SAYARAK MÜBAREK CANLARI VE AZİZ BEDENLERİ TOPRAĞA DÜŞMÜŞ AZİZ RUHLARI HAKK A ULAŞMIŞ KAHRAMAN ŞEHİTLERİMİZİ HİÇE SAYARAK ENKAZ OLARAK GÖREN MENEMEN OLAYLARINDA TEĞMEN KUBİLAY I ŞEHİT EDEN ZİHNİYETİN DEVAMI OLAN KİNDAR AMA HESAPTA DİNDAR OLARAK GÖRÜNEN SAHTE HİLAFETÇİLİK YAPARAK ALLAH İLE ALDATAN SİYONİST İLLUMİNATİ TAKIMI
 • CETİN:
  ALMANLARA DAIMI BIR ÜSSÜN TAHSIS EDILMESI TÜRKIYE ICIN UZUN VADELI INTAHAR OLUR !
  GLADİOKAMİL: bişi olmaz. . . ingilize, rusa, israile, vs de vermeli. . . uluslararası üs merkezi olursak, belki rahat ederüz. . . öbürlü gizli yapıyolar. . mal gibi bakakalıyoz. .
 • ADINIZI YAZINİNSANOGLU:
  mehmet tezkan soyadindan belli bi kere cift kimlikli oldugun, sayin cumhurbaskanimiz kadar tas duser o viruslu kafana birgun, baska yzi yzmasini bilmeyen dangalak, seni nasil kose yazari yapmislar cok merak ediyorum, . ihanet edenlerin onde gideni, !!!
 • 28 YILDIR:
  bu adam genel müdür olalı daha 4 ay olmuş dört ayda tüm bilgileri elde edip satmaya kalkmış korkunç mkek da 28 yıldır çalışıyormuş acaba 28 yılda neler yaptı sattı geçmişteki patlamalarda parmagı varmıydı herşey sorgulansın. . mkek kurumunda 28 yıldır hiçmi gören duyan olmamış
 • ABC:
  TÜRKİYE ÇOK BÜYÜK DEVLET. 3 AYDA 650 TÜRK LİRASI MAAŞ. BU YIL DÜNYA TURUNA ÇIKACAĞIM İNŞALLAH. ALLAH DEVLETİMİZE ZEVAL VERMESİN.
 • ABC:
  DEVLET BAHÇELİ BEYEFENDİ, SİZİN MUHALEFET OLARAK YAPMAK ZORUNDA OLDUKLARINIZI ABD YAPTIĞI İÇİN Mİ ZORUNUZA GİTTİ. BURADA BİLE ERDOĞAN''A DESTEK VERİYORSUN. BİR SONRAKİ SEÇİMDE BARAJI AŞAMAYACAĞINI BİLE BİLE NE YAPMAK İSTİYORSUNUZ
 • SİNASİ:
  su anti akp diye yazan alcak nasil olsa yakinda hasetinden kiskancligindan catlayip göcecek kolay degil böyle hergün iyi haberleri okuyup hazmetmek
 • ANTİ AKP:
  HİÇ HAYIFLANMA ÜZÜLEREK GOCUNMA EY HALKIM ZAMANINDA HEPİNİZ CAN HAVLİYLE AK PARTİNİN PEŞİNDEN KOŞTURDUNUZ ŞİMDİLERDE İSE KATLANMA ZAMANI AK PARTİNİN TERTİP VE DÜZENİ İLE KARŞI KARŞIYASIN EY HALKIM EY MİLLETİM NE ZAMAN AYILIP UYANMAYI DÜŞÜNÜYORSUN ADETA RÜYA ALEMİNDE GİBİSİN AMA BUNUN BİRDE UYANIP AYILMASI VAR İŞTE O ZAMAN HALİN YAMAN VE NİCE OLACAK YENİ TÜRKİYE İLE BİRLİKTE NASIL BİR YERE GETİRİLDİĞİNE HEP BİRLİKTE ŞAHİT OLACAKSIN BİN NASİHATTEN BİR SERENCEM EVLADIR DERLER EY HALKIM. . .
 • ANTİ AKP:
  ETİKETLİ MESLEK SAHİBİ OLSUN DİYE ÖĞRENCİLERİ İNEK ETTİLER KENDİ DALLARI VE BRANŞLARI DIŞINDA DÜNYADAN BİR HABER ETTİLER İNSANLARI OKURKEN CAHİL BIRAKTILAR GENÇLERİ ARA MESLEK GURUPLARINA İHTİYAÇ VE GEREK KALMADI MEMLEKETTE HERKES ETİKETLİ MESLEK SAHİBİ OLACAK YADA MÜEZZİN İMAM OLACAK SIHHİ TESİSATÇI ELEKTRİK ELEKTRONİK TORNACI KAYNAKÇI MARANGOZ MOBİLYACI MATBAACI TAMİRCİ VS BU İŞLERİ YAPACAK OLAN ADAMLARA GEREK KALMADI İŞTE SİZE YENİ TÜRKİYE. . .
 • INONU:
  Alcakligin en alcagini gordum ama, CHP nin alcakligi gibisini gormedim. Secimlerde baraji asamiyacaksiniz
  DİPÇİKCAVİT: enalöağı görüyon ve chp ayrı belirtiyon. . enaltı değil demekkü. . . daha altta birkaç parti var. . iyi bak. . .
 • BİZE BUNLARI AÇIKLAYIN LÜTFEN:
  Zarrap Amerika''da tutuklanınca madem “Bizi ilgilendirmez” diyecektiniz; o zaman neden ona ödül verdiniz, tutuklanmasın diye önüne yattınız, serbest bırakılması için, anayasayı, hukuku çiğnediniz, hâkim, savcı, polis, istihbarata savaş açtınız?
 • ALİ KOMURCU:
  Turkiyede iki kutup insan var bir kutup dine imana itibar etmeyen, ölçusü olmayan, suyu bulandirarak balık avlamayi duşunen, psikopatligı ileri derecede olan, meşru olmayan her şeyden zevk alan insanlar. Diger kutup insan ise tam bunun tersi ve bu insanlarin cogu ak partiden . . .
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.