Güneş Gazetesi

GİT
Bugünkü Güneş Gazetesi
YORUMLAR

 • ABC:
  sümeyye ile nişanlısı ulu orta sokaklarda geziyor. ne kadar ayıp. müslümanlıkta yok böyle bir şey değil mi. tuuuhhhh başımıza taş yağacak
 • ANTİ AKP:
  ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARINI LAİK DEMOKRATİK HUKUK CUMHURİYETİNİ MİLLETİN BÖLÜNMEZ BÜTÜNLÜĞÜNÜ ŞANLI BAYRAĞIMIZ VE VATAN TOPRAKLARI ADINA YAŞAMINI HİÇE SAYARAK MÜBAREK CANLARI VE AZİZ BEDENLERİ TOPRAĞA DÜŞMÜŞ AZİZ RUHLARI HAKK A ULAŞMIŞ KAHRAMAN ŞEHİTLERİMİZİ HİÇE SAYARAK ENKAZ OLARAK GÖREN MENEMEN OLAYLARINDA TEĞMEN KUBİLAY I ŞEHİT EDEN ZİHNİYETİN DEVAMI OLAN KİNDAR AMA HESAPTA DİNDAR OLARAK GÖRÜNEN SAHTE HİLAFETÇİLİK YAPARAK ALLAH İLE ALDATAN RANTİYECİ SİYONİSTLER İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİ. .
 • HAKAN DEMİR:
  ulan sanki kimin nasıl, nerde ve ne zaman izlediğini bilmiyomuş gibi konuşuyorsun. . sende uçkuruna sahip çıksaydın biraz, ne dedğin belii ne yaptığın , chp nin yüz karasısın sen ve savcı sayan denilen hergele. . zaten demişler ya, bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim. . o da tv lere çıkıp akapenin şaklabanlığını erdoğanın yalakalığını yapıyordu, buda yetmezmiş gibi deniz baykalın olayı patladığı zaman hüngür hüngür ağlamıştı soytarı. . baykalla aynı kafa işte. .
 • ELEŞTİREN:
  ERDOĞAN HER ZAMAN OLDUĞU GIBI TÜRBÜNLERE OYNUYOR AMA YANLIŞ YAPIYOR. ABENIN MUHATTABI DAVUTOĞLUDUR. TEMSIL ETTIĞI MAKAMIN GEREĞINE GÖRE DAVRANMASI LAZIM. AMA ERDOĞAN NE YAPIYOR. ELDE TUZLUK DOLAŞIYOR. BUDA BIZE YAKIŞMIYOR. .
 • ANTİ AKP:
  ŞERİAT GELİYOR HİLAFET GELİYOR ZATEN ARTIK BUNDAN SONRA BUNLAR DENİZE GİREMEYECEKLER DİYEREK SAĞDA SOLDA ÇARŞIDA PAZARDA AKTROLLER AKKOYUNLAR AĞIZLARINDAN TÜKÜRÜK SAÇARAK MİLLETLE GIRTLAK GIRTLAĞA GELEREK BAŞKANLARINDAN ALMIŞ OLDUKLARI KÜSTAHLIK DERSİNİ İYİCE EZBER EDEREK İLERİ BOYUTLARA TAŞIMAK SURETİYLE MİLLETE SALDIRARAK CUMHURİYETÇİLER İLE HİLAFETÇİLER ARASINDA KAVGA DÖVÜŞ VE SAVAŞ ORTAMINA MEMLEKETİ VE MİLLETİ SÜRÜKLEYEREK GERİLİMİ DAHA DA İLERİ BOYUTLARA TAŞIMAK İSTEMEKTEDİRLER. . .
 • VATANSEVER:
  cahil koyun sen kendi kendine bunlari söyleyemezsin arkanda kim var sana bunlari söylemeni kim emretti onu acikla
 • POLYAKOV:
  GÜNEŞ GAZETESİNİN MANSETİNİ GÖRDÜNÜZ MÜ? MECLİS BAŞKANI ''DİNİ ANAYASA İSTİYORUM'' DEYİNCE ''DÜŞÜNCE ÖZGÜRLÜĞÜ'' OLUYOR. KARŞIT FİKİRLER SÖYLENİNCE AYNI MANŞETLERDEN LİNÇ EDİLEREK TERÖRİST İLAN EDİLİYOR. . . ACIRIM SİZİN YAPTIĞINIZ GAZETECİLİĞE. . İŞTE BURAYA KADAR SİZİN ÖZGÜRLİĞÜNÜZ. ÇİRKİN TARAF TUTAN YÜZÜNÜZÜ YİNE AÇIĞA ÇIKARDINIZ. . UNUTMAYIN Kİ; GERÇEK ADALETE VE ÖZGÜRLÜĞE SİZİN DE İHTİYACINIZ OLABİLİR. .
 • ATATÜRKÇÜ YURTSEVER:
  güneş gazetesi ne var bunda diyor iyi her kepazeliği yapsınlar her haltı işlesinler sonrada pişkinlik yaparak ne var bunda desinler pes dogrusu
 • POLYAKOV:
  BU UZUN ADAM YAKINDA TÜRKİYE İÇİN ''YOK HUKMUNDE'' OLACAKTIR. ATATURK''UN ''GENÇLIĞE HİTABE'' DE BAHSETTİĞİ ''İKTİDAR'' BUNLAR OLSA GEREK. . NE DEMİŞ RAHMETLİ;''MEMLEKETİN DAHİLİNDE, İKTİDARA SAHİP OLANLAR GAFLET VE DALALET VE HATTA HIYANET İÇİNDE BULUNABİLİRLER''. . RAHMETLİ 1927 YILINDA GÖRMÜŞ BU ''UZUN'' ADAMI. .
 • SAMİ:
  yarın Erdoğan ben Erdoğan değilim dese şaşmayın kürt sorunu benim sorunum dedi meydanlarda öyle bi sorun yok Dolmabahçe dekralasyonu oda yok yalçın akdoğan oda yok gerçi bıyık bırakmış ne olur bu işin sonu kestirmek zor mietin gözü iyice boyanmış güçlü muhalefet yok bugün dost yarın azılı düşman olabilişin işid öso mualifler suriye savaşı alak bulak oldu ilişkiler. . .
 • MEHMET MURAT:
  SAYIN ERDOĞANIN DEVAMLI AKP İL VE İLÇE BAŞKANLARINI VE AKP''Cİ MUHTARLARI SARAYDA TOPLAMASI DOĞRU DEĞİL. ASLINDA ANAYASAYADA AYKIRI. SAYIN ERDOĞAN ARTIK BÜTÜN MİLLETİN CUMHURBAŞKANI OLMALIDIR.
 • GAVUR.SAVAR:
  MAL. IN . STRATEJİSİ. VARMIŞ. . ULAN. MAL. ORTADA. CHP. DİYE. BİR. PARTİ. KALDIMI. . . . . ASIL. KUYRUĞUNDAN. AYRILMAYAN. . HALA . CHP Yİ. SAVUNUP. REZİL. OLAN. . ZAVALLILARA ACIYORUM.
  POLYAKOV: ACAYIP DERECEDE SEVİYESİZ VE TERBİYESİZ VE KÜFÜRBAZ ''BİR ŞEY'' SİN. . . BU PLATFORMA SENDEN BAŞKA KÜFÜR EDEN YOK. . . SENİN DERDİN KİMLE? AKP TARAFTARI OLABİLİRSİN. SAYGI DUYARIZ. ELEŞTİRİYORSAK SENDE SAYGI DUYACAKSIN. . SENDE LİDERLERİN GİBİ SALDIRGAN, ''AĞIZ İSHALİ'' VE SEVİYESİZ OLMAK ZORUNDA DEĞİLSİN. .
  ELEŞTİREN: SENDEN ALA MAL VARMIKİ. HER YORUMUN BIR AĞIZ ISHALİ NETICESINDE YAPILMIŞ. AMA AFERIN SANA . NE OLDUĞUNU SAKLAMIYORSUN. MALIKTA ZIRVESIN.
 • GEBZELİ:
  VATAN BU SENİN SACMALIKLARIN NE ZAMAN BİTECEK. . . İPE SAPA GELMEZ SACMALIKLARINDAN BIKTIK. . SENİN YAZDIKLARINA KİMSE İNANMIYOR PALAVRADA ÜSTÜNE YOK. . .
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.