Güneş Gazetesi

GİT
Bugünkü Güneş Gazetesi
YORUMLAR

 • POLYAKOV:
  TEK DERDİNİZ AB NİN ÇÖKMESİ. SANKİ AB ÇÖKÜNCE HERŞEY ÇOK İYİ OLACAK. İŞTE; EKONOMİ VE DIŞ POLİTİKA BİLGİNİZ BU KADAR. SİZİ BİRİ İSTEMEYİNCE; HEMEN ''ÇÖKSÜN, KAPANSIN, YERLEBİR OLSUN''. . . BU NASIL BİR ZİHNİYET BÖYLE? İŞTE BU KAFALARDAN DOLAYI SİZLERİ O KAPIDAN GEÇİRMİYORLAR. . AB ÇÖKERSE HEPİMİZ ALTINDA KALIRIZ. . REİS AĞZIYLA KONUŞMAYIN.
 • CEHALETİ YENMEDEN ZALİMİ YENEMEYİZ:
  Hiç kitap gazete okumadıklarından, sorgulamasını da bilmeyen dolayısıyla bir fikri de olmayan kesimlerin “Reis ne diyorsa doğrudur” demesinden daha doğal ne olabilir? Seçimleri hep onlar kazanıyor ya! Kendilerini de ülkelerini de bir bataklığa sürüklediklerine üzülmemeleri de ondandır.
 • POLYAKOV:
  AB İÇİN REFERANDUMA GİDECEKMİŞ MİŞ MİŞ. . . . BU ÜLKE HALEN BAŞBAKANLIKLA YÖNETİLMİYOR MU? NEREDE BU ÜLKENİN BAŞBAKANI?? BU KİM OLUYORDA KENDİ KENDİNE KARAR VERİYOR? HADİ GİT REFERANDUMA. . . YÜZDE ELLİBEŞ ''İSTEMİYORUZ'' ÇIKACAK. PEKİ ONDAN SONRA SEN NE YAPACAKSIN? BIRAK ARTIK BU MİLLETİ KANDIRMAYI. . AB KONUSUNDA REFERANDUMA FALAN GİDEMEZSİN. . . TIPIŞ TIPIŞ O KAPININ ÖNÜNDE BEKLEYECEKSİN. . .
 • MKA:
  BU ÇOCUKLARIN BABASIZ KALMALARINA KİMLER SEBEP OLDU. GÜNEŞ GAZETESİ, ONUDA YAZSANIZ DA BİLSEK. ŞEHRİN İÇİNE BU SİLAHLARIN VE TERÖRİSTLERİN YUVALANMALARINA KİM VE KİMLER GÖZ YUMDU. BUGÜNLERİN YAŞANACAĞINI GÖREMEYECEK KADAR ÖNGÖRÜSÜZLERMİYDİ. BUNLARIN HESABINI CENAB-I ALLAH BİR GÜN MUTLAKA SORACAKTIR. ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN DA TÜM ÜLKE İÇ SAVAŞ YAŞAMASIN
 • PERİNÇEK CEMAATİN YERİNE GEÇTİ:
  Şu ''Aydınlık''ı çıkarın yerine ''Akit / Akşam / Türkiye'' yazın kimse fark edemez. Cemaat BOP Eşbaşakanını parlatmayı, cilalamayı, tetikçiliğini yapmayı bırakınca, bu görevi doğrudan CIA''dan emir alan şu rezil Perinçek ve yayın organları üstlendi.
 • MKA:
  EROL EVGİN HELAL OLSUN. ADAM GİBİ ADAMSIN. HAYATINDA ELİ KALEM TUTMAMIŞ, GAZETENİN BİLE NE OLDUĞUNU BİLMEYEN İNSANLARIN BU MEMLEKETİN KADERİNİ ÇİZMELERİNİ BENDE KABULLENEMİYORUM. ADAMLAR BOŞUNA DEMİYOR 3 ÇOCUK , 5 ÇOCUK VE CAHİL TOPLUM DİYE. AKILLI ADAM BUNLARIN İŞİNE GELMEZ.
 • ADINIZI YAZIN:
  güneş bankalar 600tl promosyon demişler yöneticiler 900tl olsun diyorlar yöneticiler özel bankaları devreden çıkarsınlar devlet bankalarına maaşlar yatsın onlarda avuçlarını yalasınlar dünyayı kazanıyorlar faizle yeter maaşları yalnız devletin bankasından alalım
 • VTNDS:
  SADECE MEKTEP OKUYUP UNIVERSITE OKUMAKLA ADAM OLUNMUYO, BI FELSEFECI NE DEMIS. . OKUDUM CAHIL KALDIM DEMIS. . . ANLAYANA !!
  ELEŞTİREN: LAF SALATASI YAPMA. ! O FELSEFECİNİN ADINIDA VER Kİ TAKDİR ALASIN
 • POLYAKOV:
  İŞTE GAZETECİLİK BU OLSA GEREK. ELİNİZE ''EROL EVGİN'' DÜŞTÜ. . . VURUN YERDEN YERE. . HATIRLARSANIZ ''BÜLENT ARI'' DİYE BİRİ VARDI VE CAHİL TOPLUM İSTİYORDU. . O ZAMAN SİZ GAZETECİLER NEDEN SUS PUS KALDINIZ? BÜLENT ARI CAHİL TOPLUM İSTİYOR, EROL EVGİN DE BU CAHİL KESİMİN SADECE KENDİNİ YÖNETECEK MUHTARI SEÇMESİNİ İSTİYOR. . . DEMOKRASİ HER FİKİR İÇİN VAR. . EROL EVGİN''DEN ALDIĞINIZ VERGİLER İLE GÖÇMEN SURİYELİLERE YEMEK YEDİRİYORSUNUZ, SARAYIN ELEKTRİK FATURASINI ÖDÜYORSUNUZ. . BU ADAM VERGİ VERİYOR. .
 • ÜSKÜDAR:
  muhalefet bayramda emekliye 2 ikramiye diyordu para varmış şimdi kışla opera vs. ler yapana kadar emekliye parayı versinler emekli sürünüyor emeklinin ahını almasınlar duasını alsınlar
 • HAKKI:
  CİHANGÎRDEKÎ OLAY TACİZ OLAYI İSE, TV LER IKIGÜN BOYUNCA BASKIN DİYE NEDEN HABER YAPSIN HAVUZCULAR OLARAK SİZDE DE BİR ÇARPIKLIK VAR. BİRİNÎZİN DEDİĞİ ÖBÜRÜNÜN DEDİĞİNE UYMUYOR. NEDEN Mİ, ! ÇÜNKÜ BASKINI AKLAMA YARIŞ-INDASINIZ DA ONDAN. ŞİMDİ SİZ DİYORSUNUZKİ TV LERDE GÖRDÜKLERÎNİZ OLAYA NASIL BAKTIĞINIZA BAĞLI. YANİ BU HALKAPTAL TEK AÇIKGÖZ SİZSİNİZ ÖYLEMİ.
 • ÜSKÜDAR:
  ne o güneş emekli promosyonu ne oldu yalanmı bir haber bulamadınmı ayın 2o si oldu bayram geliyo hani yöneticileri bir eleştir
 • MÜLAYİM:
  YAHU, YAZDIĞIM AYDIN DOĞANI KORUMAK MAKSATLI DEĞİL, AMA SİZİN , PKKAYLA ÖZDEŞLEŞTİRECEĞİNİZ EN SON KİŞİDİR AYDIN DOĞAN. 2003 TEN SONRA ERDOĞANIYALDIZLI SÖZLERLE YURTTAŞA PAZARLADIĞINDA AYDIN DOĞAN SİZLER İÇİN BULUNMAZ HİNT KUMAŞIYDI. İŞLER YOLUNDA GİTMEYİP DAHA FAZLA AKÇEYE İHTİYAÇ DUYULDUĞUNDA, AYDIN DOĞAN PKKACIOLDU ÖYLEMİ. NASILKİ MIKNATISIN ITICI KUTUPLARI VARSA AYDIN DOĞAN VE PKK AYNI ITICI GURUPLARIDIR. ALLAH ŞAŞIRTMASIN. LISELILERI BILE ÜST AKIL''IN KULLANDIĞINI SÖYLEMENİZ KOMİK OLUYOR.
 • POLYAKOV:
  GEZİ PARKINA TOPÇU KIŞLASINI YAPACAĞIZ, TAKSİM''E CAMİ YAPACAĞIZ, AKM YIKILACAK YERİNE OPERA YAPACAĞIZ. . . UÇAK GEMİSİ YAPACAĞIZ, SONRA ONUN ÜSTÜNE SAVAŞ UÇAKLARI YAPACAĞIZ, AY ÜSSÜ KURACAĞIZ, . . . BUNLARIN HEPSİNİ AYNI KAFA SÖYLÜYOR. . . KIŞLA İLE KARŞITLARI KAŞIRKEN, CAMİ, UÇAK GEMİSİ İLE YANDAŞLARI UYUTUYOR. . İŞTE BÖYLE BİR KAFA İİLE KARŞI KARŞIYA BU ÜLKE . . ALLAH SONUMUZU HAYIR EDER İNŞALLAH
 • ERDEM:
  Güneş seni kim okumakta yau. yalan , kin nefret yazılar bıktırdın . senin gibi yandaş yalancı gazete okuma akıl vermiyor. oruç bile amaçı olarak kulaniyorsunu. kuran yetmedi cami yetmedi. asıl islam düşma sizsiniz. gün gelir gerçek İslamı göreçeksin. sevgi höşgörü yoksun güneş ve yanları . unutma gün gelir Şark döner.
 • MKA:
  ATATÜRKÇÜ, KEMALİST LİSELİ GENÇLERİ DE PKK İLE ÖZDEŞLEŞTİRDİN YA HELAL OLSUN SANA. DAHA SONRA BU KONUDA DA ALDATILDIM DEME. RESİMDEKİ GENCE BAK MEDENİYET YOKSUNU, ÇAĞDAŞLIKTAN UZAK BANGLADEŞ, AFGAN, GİBİ UZAK DOĞUNUN İSLAM MİLİTANLARINA ADIM ATMIŞ GİBİ.
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.