Güneş Gazetesi

GİT
Bugünkü Güneş Gazetesi
YORUMLAR

 • ÇAKIRCALI:
  AKP FITNE VE MÜNAFIKLIKTAN BESLENDIĞİ BIR KERE DAHA ORTADA. NEDEN DERSENIZ. ÖNCE MHPEYİ KARIŞTIRIP TABANINDAN SEÇMEN ÇALMAK. SONRADA CHP SIRADAYDI, AYLIN HANIM OLAYI BUNA DELILDIR. AKP BAŞRARISIZLIKLARINI ÖRTMEK VE ÖFKE BOMBARDIMANINDAN KURTULMAK ÌÇÌN GÜNDEMİ MHP KURULTAYI VE SONRASI OLAYLARI, AYNISINIDA CHP İÇİN YÖRÜRLÜĞE KOYDU. BÖYLECE MILLETIN DIKKATİ BU PARTILERE ODAKLANDI. MILLET BIR NEVI NARKOZLANIYORETKISIZ VE TEPKISIZLEŞTIRILIYOR.
 • ADINIZI YAZININSANOGLU:
  merkelin sartlari varmis esas bizim bi suru sartlarimiz var merkel sen 3 milyar degil 100 milyar versen yetmez kapilari ardina kadar acalim a gorun anyayi konyayi
 • ANTİ AKP:
  SİYASİ İKTİDAR SAYESİNDE İSLAM DİNİ CUMHURİYET TARİHİ BOYUNCA GÖRMÜŞ OLDUĞU ZARARI HİÇ BİR DÖNEMDE GÖRMEMİŞTİR ÇIKARMIŞ OLDUĞUNUZ KIYAMET FİTNESİ İLE BİRLİKTE SAHTE HİLAFETÇİLİK SAHTE DİNCİLİK ALLAH İLE ALDATMAYI İLKE EDİNMENİZDEN DOLAYI CEMAAT EHLİNİ CAMİLERDEN UZAKLAŞTIRMAYI BAŞARMIŞ OLDUNUZ VATANA MİLLETE BAYRAĞA CUMHURİYETE DEMOKRASİYE ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARINA LAİK DÜZENE YURDUN HER KARESİNDE YATMAKTA OLAN AZİZ ŞEHİTLERİMİZE KARŞI BİR İHANET SÜRECİ İLE BİRLİKTE SAVAŞ BAŞLATMIŞ OLDUNUZ. .
 • EZBERBOZAN:
  SANKİ TÜRKİYEDE HERŞEY YOLUNDA, NORMALMİŞ GIBI. KALKMIŞSINIZ (KOMŞU YANIYOR) HABERİ YAPIYORSUNUZ. HEDEF SAPTIRMANIN ALEMİ NE. ONLARDA YURTTAŞ SESINI ÇIKARABILIYOR. BIZDE ÖYLEMİ!?
  DEDE: bırak sesi BİZDE SENİN ARKADAŞLARIN SİLAHLA KONUŞUYOR. SEN BİLE KİN KUSARAK VE ELİNDEN GELSE BİNLERCE İNSANI ÖLDÜRMEYE PROGLANMIŞSIN. . . . EZBERSİZ
 • ANTİ AKP:
  AZİZ NESİN BU MİLLETİN YÜZDE KIRKI APTAL VE AHMAK DEMİŞTİ 100 KİŞİDE 65 KİŞİ BAŞKANLIK SİSTEMİNE SICAK BAKTIĞI İÇİN DEMEK OLUYOR Kİ BU MİLLETİN YÜZDE 65 LİK BİR GURUBU AHMAK BU DA DEMEK OLUYOR Kİ AZİZ NESİN YÜZDE 40 DİYEREK İSKONTO YAPMIŞ İNSAFLI RAKAM VERMİŞ BU GÜN YAŞAMIŞ OLSAYDI MİLLETİN 100 DE 90 LIK GURUBUNA AHMAK DEMEK ZORUNDA KALIRDI NE YAZIK Kİ. . .
 • VATAN:
  Turkmenlerin ellerine saglik cephanesi bol olsun. dualarim onlarla palyakovu cok övdügü rus generallerin 4 tanesini gebertmisler, digerleri rus iranlive suriyeli karisik.
 • ADINIZI YAZIN:
  ALLAH HAKKIMIZDA HAYIRLISINI VERSİN BU MİLLETİN ÇOĞUNLUĞU GERÇEKLERİ GÖRÜYOR VE OYUNUDA ONA GÖRE KULLANIYOR boş LAFA GEREK YOK
 • ADINIZI YAZINVATANSEVER:
  Bu Haberle İlgili Yorumunuzu Yazıno kdar polis asker sehit ucaklar helikopterler müzelikmi.
 • KAMİL:
  EY BÜLENT ARINÇ MELİH GÖKÇEK HAKKINDA SEÇİMDEN SONRA KONUŞACAĞIM DEDİN KONUŞMADIN ŞİMDİ İSE YİNE ORTAYA ÇIKTIN. DELİKANLI GİBİ ÇIK YAPILAN PİSLİKLERİ ANLAT . BAK ŞİMDİ YANDAŞ PAÇAVRALARIN OYUNCAĞI OLDUN
  VATAN: pislik kendisi fetullahi koruyor, siz hainleri seversiniz , kendinize benzedigi icin
 • ELEŞTİREN:
  MAHSUN KIRMIZIGÜL''ÜN TERÖR OLAYINA DUYARLI OLMASI GÜZEL BİR ŞEY. SANATÇI OLUMSUZLUKLARA SESÌZ KALMAMALIFAKAT, DEVLETİ KATİL TERÖRİSTİ MADUR GÖSTERMEK ISTERSE YANLIŞ YAPAR. TÜRKİYENIN ASLİ GÜÇLERİ ASKERİ POLİSİ VEKORUCULARI KATIL ILAN EDEMEZ. ÇÜNKÜ O KARIŞIKLIK OLAN YERLERDEKİ HENDEK VE BARIKATLERDEN DEPOLANAN SİLAHLARDAN HABERİ VARDI. BENCE KENDINI SUÇLU DURUMA DÜŞÜRDÜ. YAKINDIR TERÖR SORUŞTURULMASINA ÇAĞRILMASI. BU MILLET TÜRK''Ü KÜRD''ÜYLE SENİ SEVDİ, YAPTIGIN YAKIŞMADI. OLDUMU YA
  VATAN: sen nesaniyorsun bunlar biraz palazlandimi önce sahibini isiri.
  VATAN: mahsun istanbuldan konusuyor pkkli arabasinin yandigini gören vatandasin gözyasini görüyormu acep
  VATAN SANA CANİM FEDA: mahsun ildim bilelei pkk
 • ELEŞTİREN:
  HANİ BUNLAR YARAMAZ ÇOCUKLARDI. KONSOLOSU VE MEMURLARINI AILELERINLE KAÇIRDIKLARINDA, BÜLENT ARINÇ; BIZIM YARAMAZ ÇOCUKLAR YAPMIŞ DEMİŞTİ. NE ÇABUK UNUTTUK. SONRADA İŞİD''İ DAEŞ YAPARAK UNUTTURMAYA ÇALIŞMAK, YABANCILARIN YAPTIĞINDAN DAHA BÜYÜK HAINLIKTİR.
  VATAN: adam fetullahci anlamadinmi hala herseyi cok biliyon ya
 • HOLLANDA:
  Bati da da gazeticiler yargilaniyor hem boyle hainlik gibi bir buyuk suctan da degil Hollandada iki tane Telgraaf gazetesi calisani da yargilanmisti .
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.