Cumhuriyet Gazetesi

GİT
Bugünkü Cumhuriyet Gazetesi
YORUMLAR

 • ANTİ AKP:
  SİYASİ İKTİDAR SAYESİNDE İSLAM DİNİ CUMHURİYET TARİHİ BOYUNCA GÖRMÜŞ OLDUĞU ZARARI HİÇ BİR DÖNEMDE GÖRMEMİŞTİR ÇIKARMIŞ OLDUĞUNUZ KIYAMET FİTNESİ İLE BİRLİKTE SAHTE HİLAFETÇİLİK SAHTE DİNCİLİK ALLAH İLE ALDATMAYI İLKE EDİNMENİZDEN DOLAYI CEMAAT EHLİNİ CAMİLERDEN UZAKLAŞTIRMAYI BAŞARMIŞ OLDUNUZ VATANA MİLLETE BAYRAĞA CUMHURİYETE DEMOKRASİYE ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARINA LAİK DÜZENE YURDUN HER KARESİNDE YATMAKTA OLAN AZİZ ŞEHİTLERİMİZE KARŞI BİR İHANET SÜRECİ İLE BİRLİKTE SAVAŞ BAŞLATMIŞ OLDUNUZ. .
 • EZBERBOZAN:
  AKP TÜRKİYENİN KIRMIZI FİYASKOSU. AKPLİ VEKILLER VE ONLARIN REISLERİ, ELBIRLIĞÌYLE TÜRKİYE CUMHURİYETİ TEMELLERİNE DINAMIT KOYUP PATLATTILAR. BURADA AKPEYİ DESTEKLEYENLERDE VEBAL ALTINDADIR. ÖLEN INSANLARINSORUMLULUĞU BUNLARIN ESERIDIR. ÜÇ KURUŞ YALAKA ÇIKARLARI İÇİN GÜZELIM YURDU YANGIN TOPUNA ÇEVIRDILER. BÜYÜĞÜNDEN , KÜÇÜĞÜNE ALLAH HEPSININ LAYIĞINI VERSIN
 • ANTİ AKP:
  AZİZ NESİN BU MİLLETİN YÜZDE KIRKI APTAL VE AHMAK DEMİŞTİ 100 KİŞİDE 65 KİŞİ BAŞKANLIK SİSTEMİNE SICAK BAKTIĞI İÇİN DEMEK OLUYOR Kİ BU MİLLETİN YÜZDE 65 LİK BİR GURUBU AHMAK BU DA DEMEK OLUYOR Kİ AZİZ NESİN YÜZDE 40 DİYEREK İSKONTO YAPMIŞ İNSAFLI RAKAM VERMİŞ BU GÜN YAŞAMIŞ OLSAYDI MİLLETİN 100 DE 90 LIK GURUBUNA AHMAK DEMEK ZORUNDA KALIRDI NE YAZIK Kİ. . .
 • ARKADAŞ:
  Cahiller Cumhuriyet okuyamaz. .
  DEDE: BEYNİ . GELİŞMEMİŞLER. . . . BU . PAÇAVRAYI . OKUYARAK . AYDINLANACAĞINI . SANIYORLAR. . . . AMA. . . VATAN . . HAİNLERİNİN . YAZILARINI. OKUYAN. . . . VATAN . . . HAİNİ ÖLUR. . . . . BALBAY . . . . DA. . . YENİ. . ANLADI . . AMA. . . . . . . ÜST AKIL ONU DA YEDİ.
 • ANTİ AKP:
  KİNDAR VE DİNDAR BİR NESİL YETİŞTİRECEĞİZ DİYEREK BU DEYİŞİ KENDİLERİNE İLKE VE FELSEFE EDİNMİŞLERDİR EDİNMİŞ OLDUKLARI BU FELSEFE SAYESİNDE BAŞTA BEN OLMAK ÜZERE DAHA ÖNCELERİ CAMİ İLE CEMAAT İLE İLİŞKİLİ OLAN KİMSELERİN BU İLİŞKİLERİNİ BERTARAF ETMEK SURETİYLE CAMİLERDEN VE CEMAATTEN UZAKLAŞMALARINA ZEMİN HAZIRLAMIŞLARDIR KİNDARLIK VE DİNDARLIK FELSEFESİ GÜDEREK İLAVETEN GÜÇ ZEHİRLENMESİ YAŞADIKLARI İÇİN MUTLAK SURETTE GÜNÜN BİRİNDE KAYBETMELERİ MUHTEMEL OLACAKTIR. . .
  ANKARALI: SEN CAMİYE GİTTİNDE DİNİ VECİBELERİNİ YERİNE GETİRDİNDE AKP Mİ ENGELLEDİ
 • ERDAL:
  ERDOĞAN ÇOK ZO9R DURUMDA KALDI . BÜTÜN SEVDİKLERİNİ YIKTI. CUMHURİYET İYİ NOKTADAN YAKALAMIŞ. AFERİN . GAZETELERİN ŞAHI
 • ARKADAŞ:
  Bak HALİD millete 2de 1 Geri zekali deyip durma akili ol. . En büyük geri zekali sensin. . .
 • HALİD:
  GAZETEYE BAK 11 KADIN EVE ULAŞMIŞ AMA POLİSLER YARALILARI ALMAYA MUSADE ETMEMİŞ. GELDE KIZMA. . . . . . YARALILAR POLİSLERİN ELİNDEMİKİ MUSADE ETMEMİŞLER. PAÇAVRA AKLIMIZLA DALGA GEÇİYOR. GERİ ZEKALI OKURLARINA ACIYORUM
 • ELEŞTİREN:
  INSAN HAKLARI IZLEME ÖRGÜTÜ KAYGILIYMIŞ. BENDE AMAN KARDEŞİM AVRUPA OLARAK ÇEKIN ELLERINIZI TÜRKİYE UZERİNDEN. BU BELALARI SIZLER BAŞIMIZA AÇMADINIZMI. O GÜNKİ BAŞBAKANI SEN ASLANSIN SEN DÜNYA LIDERISIN, SEN ORTADÖĞUDA LIDER ÜLKE OLACAKSIN AYAKLARIYLA SAYENIZDE VE SAYESINDE YETERINCE BELAYA GIRDI. AMAN DIYEYIM NE OLUR KARIŞMAYIN. DEMOKRASI GÖTÜRDÜGÜNÜZ DEVLETLERIN DURUMU ORTADA. GÖLGE ETMEYIN BAŞKA DEMOKRASI ISTEMEZ.
 • 5434:
  Ne zaman 1. Dolar = 1. tl olursa o zaman AKP ye oy veririm. . .
  VATAN İÇİN: çıkarcı zavallı seni. zaten hepiniz cebinizi düşünüyorsunuz. vatan milley sizin için boş. boş ver istemez satılık oy istemiyoruz.
  XXXXX: senin oyunun lüzumu yok.
 • ANKARALI:
  BU GAZETE KADAR OMURGASIZ BİR GAZETE DAHA YOKTUR I9 YARALI DAN BAHSEDİYOR ORA GİDEN 112 NİN TARANDIĞINI VE 112 Yİ KORUYAN POLİSİN VŞEHİT EDİLDİĞİNDEN BAHSETMİYOR HDP BUKADAR BAĞIRDIĞINA CUMHURİYET GAZETESİNİN BAĞIRDIĞINA GÖREORDAKİLERİN HEPSİ TERÖRİST
  İZMİRLİ: Lütfen omurgalı bir gazete ismi verebilir misiniz?
 • HALİD:
  BAŞKANLIK SİSTEMİ KOALİSYON . . DÖNEMLERİNİN BİTMESİ. . . . DEMEK. . . . SİYASİ SOSYAL EKONOMİK İSTİKRARIN SAĞLANMASI DEMEK. . . . . . . . GÜÇLÜ BİR TÜRKİYE İÇİN BAŞKANLIK ŞART. . . . . . YOKSA BİRBİRİMİZİ YEMEYE DEVAM EDERİZ. . .
  RTE: YA SANA CEVAP VERMEYE DEĞMEZSİN
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.