Cumhuriyet Gazetesi

GİT
Bugünkü Cumhuriyet Gazetesi
YORUMLAR

 • ELEŞTİREN:
  ALLAH GANİ GANİ RAHMET ETSİN FATİHE VE ONUN YENİÇERİLERINE KUMANDANLARINA, FETIHTE EMEĞİ GEÇEN TÜM ŞEHİTLERE ALLAH RAHMET ETSİN. YA FETİH''TE FATİH SULTAN MEHMET''İN RESMININ OLMAYIŞI GAYET NORMAL. ADAMLAR YAKAKALIĞIN ZIRVESİNİ GEÇİPPEMBE BULUTLARDA GEZİYOR. DOKUNULMASI BILE IBADET OLAN. VE SÜLALELERINI O ADAMA HELÂL EDEN HATTA AŞKLARINI ILAN EDENLERDEN FATİHİN RESMINI ASMALARINI BEKLEMEK KERİZLIKTİR, ENAYİLİKTİR. 14 SENE ÖNCE BAŞA GETİRİRKEN BUNLARI GÖREMIYENLERIN FERYATLARIDA YERSİZ. KIMSE ALDATILD
 • MUHAMMED AYDIN:
  kürdistan ve ermenistan abd ne kadar hain varsa onun cumhuriyet gazetesi. ATATÜRK''çü geçinen hainler
 • VTNDS:
  burasi turkiye cumhuriyet bizim kendi kanunlarimiz ve toremiz var biz isimize bakiyoz, baska ulkelere degil, isne gelmeyen vatanimizi terkeder !!!
 • EM.ERD:
  TARAFSIZ YARGI ÇAY TOPLAMADA . ADALETİ İNKAR EDEN YARGIÇLAR . O CÜBBE SANA YAKIŞMIYOR. ÇIKART
 • ''HENDEK SİYASETİ ÇÖKMÜŞ'':
  Hendek siyaseti çöktüyse, halkın bir kısmını efsunlayıp, valilerin, güvenlik güçlerinin elini kolunu bağlayarak teröristleri o şehirlere, o hendeklere yerleştirenlerin de hesap veriyor olması gerekmez mi?Ahmak olmayanalr o fotoğrafların arka planına bir baksın lütfen: Çöken vatan mı, hendek mi?
 • BUYUNCELİ YÖRÜK.:
  ABD nin sıddaran dişleri gözüktü, bak düşmanlık ne araba, ne de iseviye düşmanlık türk milletine ÇUKUROVADA ki üsleri TBMM ile fes edin ve 1945 deki gibi mevcut olan uçak ve bataryaları satın aldık diye ilan edin işi bitirin TÜRK MİLLETİ ALLAH''ın izniyle her zorluğu başarır. meclis.
 • AKSU:
  Amerikadan Türkiyeye Darbe haberine sevinen mahluklar derdiniz ne Amerika Türkiye ye sırtını dönmüş müttefiklikten çıkarmış kürtleri müttefik yapmış. Buna Atatürkcüyüm milliyetciyim Ulusalcıyım diyen hainler nekadar da çok seviniyor. Boşuna sevinmeyin hevesiniz kursağınızda kalacak ve Bu Millet her zaman ayakta kalacaktır. Siz hainlerde hırsınızdan çatlayacaksınız.
 • BUYUNCELİ YÖRÜK.:
  bu işin eprili- temmuzu yok. kanun neyi emrediyorsa olması gerekir. Ama işi gaydalatırsanız, avı başkaları elinden alır. CAN gardaşım bahçeli bırak sağlığına bak türkiye ilerlemek için çalışanları suçlama biz de çırpınıyoruz ki millet ve türkiye güçlensin.
 • TETİKÇİ ZERRAB:
  YARGITAY BAŞKANI İSMAİL CİRT ÇAY KESİYOR ERDOĞANLA . BAŞKANLA BİR ARADA OLMAK BİR ONURDUR . O ZAMAN CÜBBENİ ÇIKARIP İSTİFA EDECEKSİN ONDAN SONRA NE HALT EDERSEN ET
 • BİLGİSİZ:
  Cumhuriyet Gazetesi kimin paralarıyla kurulmuş, kim kurmuş , 90 yıldır kime hakaret ediyor önce bunları öğrenmenizi tavsiye ediyorum.
  POLYAKOV: bizi uğraştırma . . sen yaz biz de öğrenelim. . şimdi 90 yıllık araştırma yaptırma bize. . belli ki sende hazır bu bilgiler. paylaş bizimle
 • ORTAOYUNU VE GERÇEKLER:
  Ülkem yakılıp yıkılır, oluk oluk kan akar, vatan bölünürken işbirlikçiler; saray düğünleri, saray hükümetleri ile halkı oyalıyorlar.
 • KİRLİ OYUNDA KİMİN ELİ KİMİN CEBİNDE?:
  Ortadoğu, Aydınlık, Akit ve tüm saray gazetelerinin sürekli olarak ''ABD Reise karşı'' vurgusuyla çıkmaları aslında akıl ve zeka sahibi herkese, her şeyi anlatmıyor mu?
 • EM.ERD:
  AKEPE TAYYİB İN PARTİSİ DİĞER AKEPE YÖNETİCİLERİ SAKIZ . ÇİĞNE AT ÜZERİNE BAS MA CIVIKTIR AYAKKABINA YAPIŞIR
 • POLYAKOV:
  GÜL, ARINÇ, DAVUTOĞLU, . . CEMİL ÇİÇEK, NUMAN KURTULMUŞ, MEHMET ALİ ŞAHİN, YALÇIN AKDOĞAN, ALİ BABACAN, . . . . LİSTE UZAYIP GİDİYOR. . HADİ MİLLET UYUYOR ANLADIK. . YAHU KARDEŞİM BU PARTİNİN İÇİNDEKİLERDE Mİ UYUYOR. . HALA ANLAMADINIZMI; SARAYLI UZUN ADAM, KÖPRÜYÜ GEÇERKEN HERKESE ''DAYI'' DİYOR. . BARİ SİZLER UYANIN DA BU PİSLİĞİ MEMLEKETTEN TEMİZLEYİN. YOKSA SİZİN SONUNUZDA BU LİSTEDE YER ALMAK OLACAK. . REJİM TAMAMEN YIKILDIĞINDA BELKİ SİLİVRİ MİSAFİRİ BİLE OLABİLİRSİNİZ. .
  DEDE: HERKES. . UYUYORMUŞ. . . BİR TEK MOSKOV UŞAĞI. . . POLYO UYANIKMIŞ. . . HADİ GİT. . . . PUTİNE AKIL VER. . . DE. . . KUŞ BEYİNLİ AKLINI ALSINLAR. . . . PİSLİK. . HERİF. . . SENDE. HİÇ . UTANMA. YOKMU. . SALYALI . AĞZINLA . YİNE. ÇAMUR . ATIYORSUN
 • EM.ERD:
  TAYYİP ERDOĞAN PARTİSİDE ORADAKİ, MİLLETVEKİLLERİ DEMEKKİ DEĞERSİZ SAKSI, OY VERENLERDE KOYUNDAN BETER KOYUN KENESİ YANİ
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.