Cumhuriyet Gazetesi

GİT
Bugünkü Cumhuriyet Gazetesi
YORUMLAR

 • ANTİ AKP:
  ŞERİAT GELİYOR HİLAFET GELİYOR ZATEN ARTIK BUNDAN SONRA BUNLAR DENİZE GİREMEYECEKLER DİYEREK SAĞDA SOLDA ÇARŞIDA PAZARDA AKTROLLER AKKOYUNLAR AĞIZLARINDAN TÜKÜRÜK SAÇARAK MİLLETLE GIRTLAK GIRTLAĞA GELEREK BAŞKANLARINDAN ALMIŞ OLDUKLARI KÜSTAHLIK DERSİNİ İYİCE EZBER EDEREK İLERİ BOYUTLARA TAŞIMAK SURETİYLE MİLLETE SALDIRARAK CUMHURİYETÇİLER İLE HİLAFETÇİLER ARASINDA KAVGA DÖVÜŞ VE SAVAŞ ORTAMINA MEMLEKETİ VE MİLLETİ SÜRÜKLEYEREK GERİLİMİ DAHA DA İLERİ BOYUTLARA TAŞIMAK İSTEMEKTEDİRLER. . .
 • ANTİ AKP:
  ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARINI LAİK DEMOKRATİK HUKUK CUMHURİYETİNİ MİLLETİN BÖLÜNMEZ BÜTÜNLÜĞÜNÜ ŞANLI BAYRAĞIMIZI VATAN MİLLET MEMLEKET VE ŞANLI BAYRAĞIMIZ ADINA KENDİSİNİ HİÇE SAYARAK MÜBAREK CANLARI VE AZİZ BEDENLERİ TOPRAĞA DÜŞMÜŞ AZİZ RUHLARI HAKK A ULAŞMIŞ KAHRAMAN ŞEHİTLERİMİZİ HİÇE SAYARAK ENKAZ OLARAK GÖREN MENEMEN OLAYLARINDA TEĞMEN KUBİLAY I ŞEHİT EDEN ZİHNİYETİN DEVAMI OLAN KİNDAR VE HESAPTA DİNDAR OLARAK GÖRÜNEN SAHTE HİLAFETÇİLİK YAPARAK ALLAH İLE ALDATAN SİYONİST İLLUMİNATİ TAKIMI.
 • VATANDAŞ:
  SAYIN BAŞKANIM, BAŞBAKANIM, MİLLETİN VEKİLLERİ CHP YE ÖDENEN PARAYI KİMİN CEBİNDEN ALIP ÖDÜYORSUNUZ. DAHA KAÇ KİŞİYİ DOYURACAKSINIZ ENER MÜSLÜMANSANIZ HAKKIMI HELAL ETMİYORUM. İNŞALLAH KUL HAKKIYLA AHİRETE GİDERSİNİZ. HAKKIMI ORADA ALIRIM.
  EM.ERD: PEKİ SOR BAKALIM AYLIK GİDERİ 1. 184. 000 LİRA OLAN YANİ ESKİ PARA 1 TRİLYON 184 MİLYAR LİRA KAÇAK SARAYIN GİDERİ NEREDEN ÖDENİYOR.
  EM.ERD.: VATANDAŞ HERHALDE RTE CEBİNDEN ÖDEMİYIR DAVUTOĞLU DA CEBİNDEN ÖDEMEDİĞİGİBİ ONLAR CEBİNİ DOLDURUYOR. HALKTAN KESİLEN VERGİDEN ÖDENİYOR KENDİLERİDE ORADAN ALIYOR. AYLIK GİDERİ 1. 184. 000 TL OLAN SARAYIN PARASIDA HALKIN VERGİLERİNDEN ÖDENİYOR.
 • ELEŞTİREN:
  Diyarbakırda GÖZTEPEYE Yapılanlarda aynıydı. Hem taraftarı hem oyuncuları döğüldü. Maç bitimi stadta mahsur kaldılar. epey zaman sonra polis konvoyu eşliğinde havaalanına getirildiler. Şimdi aşağıdaki yorumculardan bazılarına soruyorum. Göztepeye bunları yapanları gördünüz muhakkak. Merak ediyorum o gün tepkiniz nasıl olmuştur. Anlatabilirseniz en azından ben dinlemeye hazırım. O gün o stadta şiddetin , şiddet doğuracağını görememek en masum tabirle aptallıktır.
 • EM.ERD.:
  IRKÇILIK VE MEZHEP ÇİLİK AKEPE NİN BİR NUMARALI SİYASETİ. LAİKLİK 3 ÜLKEDE VARMIŞ . BİRAZ OKU DA F, KRİN OLSUN E SALAK . SADECE ARAP ÜLKELERİNDE YOK. ONLARDA MEZHEP ADINA BİR BİRNİ BOĞAZLIYOR. ASLINDA MÜSLÜMANLIK BARIŞ DİNİ AMA BUNLAR FASARYA . TAYYİP ANAYASA KURULUŞ TÖRENİNDE KILÇDAROĞLU NU GÖRMEMİŞ . ÇOOOKKK . . KASIMPAŞA SIN . SEN KİMSİN
 • VATANDAŞ:
  DİNDAR BİR ANAYASA İSTEYENLER TÜRKİYEYİ TERKETSİNLER. DEDELERİMİZ EBELERİMİZ BABALARIMIZ BOŞUNAMI SAVAŞTILAR ŞEHİT OLDULARBU VATANIN BİR KARIŞINI BİLE KİMSEYE VERMEYİZ ŞERİATÇİLER DİNCİLER BUNU BÖYLE BİLSİNLER.
 • ATATÜRKÇÜ YURTSEVER:
  laiklik anayasada olmasa türkiyenin birlik beraberligi olmaz o zaman paramparca oluruz türkiye cumhuriyeti diye bir devlet kalmaz iyice zayıflarsak hepimizde dış düşmanlara yem oluruz vakit varken bu bozuk karanlık zihniyeti seçim sandıklarında tasfiye edelim bağımsız mahkemlerde hesapını versinler çok geç olmadan
  ATATÜRKÇÜ YURTSEVER: kusura bakma sizde insansanız . . . . . . . . . . böyle insanlığı
 • SELİM:
  sizin simdiye kadar yaptiginiz haberleriniz laikse . . . . . . . . böyle laikliyi
  İYİLİK: ''selim'' kafanın almadığı böyle işlere karışma. . önce ''OKU'' adam ol sonra konuş. .
 • ANKARAGÜCÜ TARAFTARLARINA YAZIKLAR OLSUN:
  IRKÇI , FAŞİST ANKARAGÜCÜ TARAFTARLARI CEZA ALACAKLARMI?DÜNKÜ ANKARAGÜCÜ , AMED SPOR MAÇINDA, AMED SPOR VE YÖNETİCİLERİNİ DEMİR ÇUBUKLARLA VEYUMRUKLARA SALDIRDILAR, AMED SPORLU FUUTBOLCULAR VE YÖNETİCİLER AĞIR YARALANDILAR, TFF ANKARAGÜCÜNE AĞIR CEZALAR VERMESİ GEREK, BEKLEYİP GÖRECEĞİZ
  DEMROKAT: Ceza alacaklarına inanıyormusun şahsen ben dahil hiç aklı başında olan kimse inanmaz Benim inancıma göre Ahmed spora keseler sarayın hukuku böyle. örneklerle dolu. TFF üstü ne derse onu yapar.
  ELEŞTİREN: AMEDSPORDA NE OLUYOR. ŞUNU DOĞRU OKUYALIM. ONUN ADI AMEDSPOR DEĞİL, DİYARBAKIR SPOR KULÜBÜ. BÖYLE KRITIK DÖNEMDE BILE BÖLÜCÜ SÖYLEMLER VAR YA YUH DIYORUM. ANKARAGÜCÜ DEMEYİ BILEN, DIYARBAKIRSPORDA DİYEBILIR. KESER MISALİ HEP KENDILERINE YONTUYOR. AYIP YAHU.
 • SELAHATTİN EYYUBİ 21 AMED DİYARBEKİR:
  DİYARBEKİR HALKI , DÜN OYNANAN ANKARAGÜCÜ , AMED SPOR MAÇINDA, ANKARAGÜCÜLÜ IRKÇI, FAŞİST, ÖTEKİLEŞTİREN TARAFTARLARINI, ŞİDDETLE KINIYORUZ, AMED SPOR FUTBOLCULARINA VE YÖNETİCİLERİNE SALDIRAN FANATİK ANKARAGÜCÜ TARAFTARLARINI ŞİDDETLE KINIYORUZ, VE TFF VE DEMİRÖRENİ GÖREVE ÇAĞIRIYORUZ, BAKALIM DEMİRÖREN VE EKİBİ ANKARAGÜCÜNE CEZA VERECEKMİ?
  ELEŞTİREN: SENDE NASIPLEN. ! DIYARBAKIRSPOR NE ZAMAN AMEDSPOR OLDU. BEN O FEDERASYONUN GÖZLERINDEN OPEYIM.
 • EM.ERD.:
  23 NİSAN I KUTLAMAKTAN BİLE KORKAN GÜRUH VE DESSTEKÇİLERİ NANKÖR LER. BUGÜN O MEVKİDA BULUNUYORSANIZ TBMM AÇILIŞI VE DOLAYISI İLE DEMOKRASİYE BORÇLUSUNUZ. YOKSA ENSAR VAKFI VE BENZERİ OKULLARDAN MAZUN OLURDUNUZ.
 • GAVUR.SAVAR:
  DEVLETİ . İÇTEN. YIKMAYA . ÇALIŞAN. AJAN . VE. KEFERE . TAYFASI . HAİNLİKLERİNE. TAM. GAZ . DEVAM . EDİYORLAR.
 • GAVUR SAVAR:
  YOKLUĞUMDA. . . KEFERE. ARTIKLARI. YİNE . DİNE. . MÜSLÜMANA. . VE. . İSLAM. BİRLİĞİ . İÇİN. ÇALIŞAN . . . C. BAŞKANIMIZA . . . ÇAMUR . ATMAYA. VE. HAKARET. ETMEYE. . DEVAM ETMİŞLER. VE . MOSKOV . . . İ. . . . . . . . . DE . . . KİNLERİNİ. KUSMAYA . DEVAM . EDİYORLAR
 • ATATÜRKÇÜ YURTSEVER:
  23 nisan ulusal egemenlik ve coçuk bayramını daha özgür laik demokratik barış ve kardeşlik içinde bir türkiyede kutlamak ümit ile
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.