Cumhuriyet Gazetesi

GİT
Bugünkü Cumhuriyet Gazetesi
YORUMLAR

 • AKOPA:
  DANIŞTAY BAŞKANI ZERRİN GÜNGÜR GÖREVİ BIRAK VE ÇEK GİT . SEN O GÖREVE LAYIK DEĞİLSİN
 • ELEŞTİREN:
  TURİZM İÇ BARIŞI NEDEN VURSUNKİ . İÇ BARIŞI BOZACAK ETKENLERDEN EN ÖNEMLISI, EN BİRÌNCİSİ GELİR DAĞILIM ADALETSİZLİĞİDİR. MESELA BAKIN ŞU PANAMALI TÜRKLERE, BUNLARA PERİNİN SİHİRLİ ÇOMAĞI DEĞMİŞ. AMA DİĞERTARAFTA DA PAZARYERİ SEBZE VE MEYVA ARTIKLARIYLA HAYATLARINI SÜRDÜRMEYE ÇALIŞAN GARÎP INSANLAR. ASLINDA PAYLAŞMAYI BILIRSEK BARIŞ MARIŞ BOZULMAZ. BÜTÜN İŞ PAYLAŞIMCI ZIHNIYETE SAHİP OLMAK. EN TEPEDEKİ ŞAHISIN BIR GÜN SARAYDA GARIBANLARA SOFRA AÇTIĞINI GÖREN VARMI. ?
 • ELEŞTİREN:
  UYUŞTURUCU DİYE LICEYİ YAKMIYORLAR. BÖYLE SAÇMA HABER YAPILIRMI. HERKESÇE MALUM OLDUĞU ÜZRE DİYARBAKIRDA BÌR SÜRÜ HINT KENEVİRİ TARLALARI MEVCUT. ESKIDEN MISIR EKILEN YERLERLE SAKLANIRDI. AÇILIMLA BERABER ALENİEKIMLER YAPILDI. NASIL SILAHLI TERÖRİSTE, BARIKATLARA, HENDEKLERE GÖZ YUMULDUYSA BU ZEHİR TARLALARIDA GÖRMEZDEN GELINDİ. ŞİMDİ TERÖR VE UYUŞTURUCU BARONLARINA MÜCADELE VERİLİYOR. BU TARLALAR IMHA İÇİN YAKILIYORUYUŞTURUCU BARONLARININ VERDİĞİ YANLIŞ ALARMA LICEYİ YAKIYORLAR DEMEYİN.
 • TAYYİP:
  CUMHURİYET OKULLARINDA OKUMUŞ AMA TAYYİP TEN YAĞ ÇIKARMAK İÇİN YALAKALIKTA SINIR TANIMAYAN NUMAN KURTULMUŞ BUYURMUŞ OSMANLIDAN SONRA CUMHURİYET ZULÜM OLMUŞ . BIRAKIN HALK CAMİDE EVLENSİN DÜĞÜNÜNÜ CAMİDE YAPSIN DEMİŞ. ASLINDA CUMHURİYET SENİN GİBİLERE HİÇ AKIL VEREMEMİŞ
  ELZEBANİ: takiyecilerin, şirkcilerin, canbazların rahat olmadığ dönemler onlara zulüm, diğer salim insanlara ferahlıktır. . din siyasetini-ticaretini bırakıp, milletin ekonomisini istikbalini kurtarsınlar. . dinin arkasına saklan her türlü filimi çevir ne güzel dünya. . bakara suresi kimlere yazılmış acaba. . .
 • GAVUR SAVUŞTURAN:
  bu paçavrayı okuyan cahil cühela takımı. . . . YALAN HABERLERİ. . OKUYAN. . . BU. . . KOYUNLAR. . . HEMEN. . . HİÇ. . . SORGULAMADAN. . . İNANIYORLAR. . . . SALYA SÜMÜK. . . ERDOĞANA. . . SALDIRIYORLAR. . . AHİRETE İNANMIYORLARKİ. . . . YALAN . HABER . YAZDIKLARINDA . YÜZLERİ . KIZARSIN. . . ÇÜNKÜ HEDEF ERDOĞAN. . . CONİLERDEN. . . ALDIKLARI DOLARLARIN HAKKINI VERİYORLAR
  GAVUR SAVUŞTURAN: bak akop BENİM YAZDIKLARIMIN. HEPSİ DOĞRU. . . EĞER YALANIMI BULURSAN. . . BİR DAHA YAZMAM
  VURUCU TİM KOMUTANI: TÜM GAVURLAR (chp cumhuriyet, sözcü) YALAN HABERCİLİK YAPIYOR AYNI fatih portakal HESABI :))))
  AKOPA: GAVUR SAVUŞTURAN SENDE NE KADAR MÜSLÜMANSIN Kİ . ELİNDE MÜSLÜMANLIK ÖLÇER Mİ VER. ALLAH SENİ Mİ MEMUR KILDI BUNU ÖLÇ DİYE ANCAK BEDAVA ÇAMUR AT AMA HEP BU İFTİRALARIN MESNETSİZ VE CAHİLCE OLDUĞNDAN GÜLÜYORUM VE İFTİRANIN EN BÜYÜK GÜNAH OLDUĞUNU BİL . VE BU KADAR İNSANIN GÜNAHINI YÜKLENİYORSUN
 • VTNDS:
  AB ASIGI OZKOK GIDIN HADI AB ''DE YASAYIN ARTIK, HASTA ADAMA YARDIM EDIN, SIZI GUZELIM VATANIMIZDA ISTEMIYORUZ . . YALAKA. . !
 • ELEŞTİREN:
  TERÖR VE TERÖRİSTE YARDIMLARI KESİNLEŞEN TÜM VEKİLLERİ , SAĞ SOL NE DER DEMEDEN YARGILAYIP CEZASINI ÇEKMESİGEREKİR. AMA BU MÜCADELEDE SAMİMÎLERSE. BIRAKALIM ARTIK O KİLİŞE DIŞMİHRAKLAR LAFINI. EĞER İÇTEN YARDIM GÖR-MESELER TERÖR 30/40 SENE SÜRMEZDİ. BUNLARDAN NEMALANAN ASKER POLİS JANDARMA VE KORUCULAR VAR. EN ÖNEMLİSİ OLAN TOPRAK AĞALARI VE AŞİRETLER VAR. YANİ ÖNCELİK İÇ TEMİZLİĞİNDE. YAHU NEDEN NİÇÎN BU TÜRKİYEDEN BİR TANE DAHA YOK. ÖNÜMÜZDE İKİ ÜÇ CANLI (IRAK , SURİYE, AFGANİSTAN)ÖRNEKLERİ VAR.
 • AKSU:
  HAİN ALÇAKLARIN ORTAK CIKARDIKLARI GAZETE MÜSVETTESİ. PKK NIN YAYIN ORGANI SÖZDE GAZETE CUMHURİYET TÜRK MİLLETİ GÖRDÜ SİZİN GERÇEK YÜZÜNÜZÜ VE TÜKÜRECEK YÜZ DAHİ BULAMADI
  EYP KAMİL: bu kadar muhalif olunmaz, bu kadar yandaşlıkta. . bağnazlık oluyor artık. .
  BİPPPPP: havuz''mu dedin?
 • AKILI KÜRT:
  yıllarca bu ülkenin yararına calışmadınız elinize negecti gençleri böldunuz sağcı solcu kürt türk alevi süni diye 80 öncesinde bunu yaptınız bugun aynı sanaryo liselerde başladınız bu millet buna izin vermez
 • AKSU:
  Atatürkcüsü ulusalcısı Milliyetcisi bu Cumhuriyet denilen gazete pacavrasının haberlerine bakıyormusunuz. Pkk şerefsizlerinin resmi haber gazetesi bunların yüzüne tükürsende yağmur yağıyor sanıyorlar. Her kesimin bu hain paçavraya tepkisini koyması gerek. Bölücü Hain terör örgütü Pkk nın yayın organı Özgürgündeme yapılanları eleştirererk haber yapıyor ve destek veriyor.
 • ELEŞTİREN:
  BİZ ANCAK NE ZAMAN ADAM OLURUZ BÎLİYORMUSUNUZ. BİRİMİZİN BÎR DİĞERİNİ ÖTEKİLEŞTİRMEDEN FİKİR VE GÖRÜŞLERİ-NE, KÜFÜR VE HAKARET EDEREK DEĞİLDE, ANLAYARAK ANLAMAYA ÇALIŞARAK YAKLAŞIRSAK, KARŞIMIZDAKİNE YARATAN BÜYÜK ALLAH ADINA İNSAN OLDUĞU İÇİN SAYGI DUYDUĞUMUZ ZAMAN ADAM OLACAĞIZ. BİZLERİ AYRIŞTIRIP BUNDAN NE-MALANAN SİYASETÇİYE KARŞI, BERABERCE ONURLU DURUŞ SERGILERSEK INSAN OLURUZ.
  YORGUN SEÇMEN: o iş zor hacı beya. . . ülkenin ekonomik-kültürel-siyasi yapısı bozuk ve bozuk tutuluyor ki canbaz-taşeron-bağımlı siyaset devam etsin hesapları var. . devlete-millete yazık tabi de malzeme bu. . muhalefette iktidarda hacivat-karagöz olmuşken. . nolacak yani. .
 • POLYAKOV:
  MEMLEKET ATEŞ İÇİNDE YANIYOR. HERGÜN ŞEHİT. TURİZM FELÇ, DIŞ POLİTİKA İFLAS, KOMŞULARLA SIFIR DOSTLUK, ADLAET VE MECLİS SİSTEMİ ÇÜRÜMÜŞ VAZİYETTE. BİZİM CUMHURBAŞKANIMIZ KALKMIŞ, ''GEZİ PARKI'' İLE UĞRAŞIYOR. DURDUK YERDE MİLLETİ GALEYANA GETİRECEK SÖYLEMLERDE BULUNUYOR. . . BUNUN NERESİNDE SAĞDUYU GÖREBİLİYORSUNUZ? HANİ BU CUMHURBAŞKANI HEPİMİZİN CUMHURBAŞKANI İDİ??
 • .AVCI:
  Türkiye Cumhuriyeti Devleti miz ve Milletimiz sımsıkı birbirine kenetlendikten sonra önünde hiçbir şer odağı duramaz. ! Kimse kendini boşyere yormasın. Bu millet neler gördü neler. !
  HAYİN KURT: milletin içinden neler çıktı neler. . .
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.