Taraf Gazetesi

GİT
Bugünkü Taraf Gazetesi
YORUMLAR

 • ANTİ AKP:
  SİYASİ İKTİDAR SAYESİNDE İSLAM DİNİ CUMHURİYET TARİHİ BOYUNCA GÖRMÜŞ OLDUĞU ZARARI HİÇ BİR DÖNEMDE GÖRMEMİŞTİR ÇIKARMIŞ OLDUĞUNUZ KIYAMET FİTNESİ İLE BİRLİKTE SAHTE HİLAFETÇİLİK SAHTE DİNCİLİK ALLAH İLE ALDATMAYI İLKE EDİNMENİZDEN DOLAYI CEMAAT EHLİNİ CAMİLERDEN UZAKLAŞTIRMAYI BAŞARMIŞ OLDUNUZ VATANA MİLLETE BAYRAĞA CUMHURİYETE DEMOKRASİYE ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARINA LAİK DÜZENE YURDUN HER KARESİNDE YATMAKTA OLAN AZİZ ŞEHİTLERİMİZE KARŞI BİR İHANET SÜRECİ İLE BİRLİKTE SAVAŞ BAŞLATMIŞ OLDUNUZ. .
 • EZBERBOZAN:
  1, 3 MILYON KIŞİ MAHKEMELIKMİŞ . BETER OLSUNLAR. KIM DEDI ONLARA 1, 3, 5, 8, HATTA 10 KREDI KARTI SAHIBI OL DİYE. ALMASALARDI O KADAR KREDI KARTINI. KARTLA CART TELEVIZYON CURT TATIL, ZART BEYAZ EŞYA ALDINIZ HOŞA GITTI O CART, CURT SES. AMA DÜŞÜNMEDİK, DÜNKÜ HURMALARIN BÜGÜN TIRMALAYACAĞINI. DEDELERIMIZ AYAĞINI YORGANINA GÖRE UZAT DEMİŞSE DÜŞÜNÜN BUNDA BIR HIKMET OLDUĞUNU. ŞIMDİ O DAVALARLA KARTLARI ALIP REISINIZE KAÇAK SARAYA GIDIN HESAP SORUN. TABİ SORABILIRSENIZ.
 • ANTİ AKP:
  AZİZ NESİN BU MİLLETİN YÜZDE KIRKI APTAL VE AHMAK DEMİŞTİ 100 KİŞİDE 65 KİŞİ BAŞKANLIK SİSTEMİNE SICAK BAKTIĞI İÇİN DEMEK OLUYOR Kİ BU MİLLETİN YÜZDE 65 LİK BİR GURUBU AHMAK BU DA DEMEK OLUYOR Kİ AZİZ NESİN YÜZDE 40 DİYEREK İSKONTO YAPMIŞ İNSAFLI RAKAM VERMİŞ BU GÜN YAŞAMIŞ OLSAYDI MİLLETİN 100 DE 90 LIK GURUBUNA AHMAK DEMEK ZORUNDA KALIRDI NE YAZIK Kİ. . .
  FB: AZİZ NESİN DOĞRU SÖYLEMİŞ BAŞKANLIĞA KARŞI ÇIKAN YÜZDE KIRK İÇİNSÖYLEMİŞ SENDE DAHİL
 • ELEŞTİREN:
  KILIÇDAROĞLU IKTIDARA BU HALKA BIRAZ ACIYIN DIYOR. SANKI KENDISI ACIMIŞ GIBI. IKTIDARIN ISTEDIĞINI YAPMA GIBI ALIŞKANLIGI, CHP VE MHPELİ PARTİ BAŞKANLARI YÜZÜNDENDİR. SANKI KENDILERİ DOĞRU DÜRÜST MUHALEFET YAPIYORMUŞ GIBI, IKTIDARI ELEŞTİRİYOR. KEMAL BEY ÖNCE SİZ KENDİ EVINIZIN ÖNÜNÜ TEMIZ TUTUN. TUTUNKI BAŞKASINI ELEŞTİRME HAKKINIZ OLSUN.
 • ELEŞTİREN:
  YÜKSEKDAĞ HANIM LÜTFEN TÜRKÇEYİ BILMEYEN DEĞİLSINIZ. BÖLGEDE TAŞ ÜSTÜNE TAŞ KONMADI DENMEZ. BÖLGEDE TAŞ TAŞ ÜSTÜNDE KALMADI DERLER. ALDIĞINIZ AYLIĞI HAKEDIN ISTEDIM.
 • ANKARALI:
  FİGEN YÜKSEKDAĞ BÖLGEDE TAŞÜSTÜNE TAŞ KOYMADILAR DEMİŞ YOLLARI BARAJLARI HAKKARİYE VARINCAYA KADAR HAVAALANI YAPTILAR SİZİN BELEDİYELERDE HENDEK KAZIP PKK YA MADDİ YARDIM YAPTINIZ BU MİLLETİ SALAK SANIYORSUNUZ SEKSN MİLLYONUN GÖZÜNE BAKA BAKA YALAN SÖYLÜYONUZ
 • ELEŞTİREN:
  HAYBEYE HAVUZ MEDYASINDA ALGI OPERASYONLARI YAPTIRMA. OLMAYACAKSIN, OLAMAYACAKSIN. CUMHURBAŞKANLIĞINIKIVIRAMADINDA BAŞKANLIKMI GERİ KALDI.
  VATAN: görecende görecen hic merak etme görecen. az kaldi görecen. vatan
 • EZBERBOZAN:
  HÜSEYİN ÇELİK''E GEÇDE OLSA VIJDANI SESLENMİŞ. METIN KÜLÜNK IS İMLİ VEKIL HALA HAYASIZ BIÇIMDE O GÜNÜ SAVUNU-YOR. O GÜN EMIR VERENİ SAVUNUYOR. SANKI EMIR VEREN KENDINI SAVUNMAKTAN ACIZMİŞ GIBI. YALAKALIK EN ÜST DÜZEYDE. BU DEĞILMIYDİ INSANA GÜNAH İŞLEME ÖZGÜRLÜGÜ TANINMALI DİYEN SÖZÜM ONA VEKIL. BUNDANDA ZATEN BÖYLESİYALAKALIK BEKLENIRDI ZATEN. EYYYYY YANDAŞLAR BU TARTIŞMAYI DIKKATE ALIN. VIJDAN TAŞIYANLARA HITAPTIR
 • KENAN:
  EVET ÜSEYİN ÇELİK SEN O ZAMAN NEREDEYDİN AMA ANLIŞTAN DÖNDÜN FAKAT METİN KÜLÜNK MEMLEKET YANIYOR SEN HALA NEYİ SAKLAMAYA ÇALIŞIYORSUN . KÖR GÖZ BİLE GÖRÜYOR
 • HAKAN:
  Ne oldu sizin PYD li Cenevre hayalleri eeeyyyyyyyy yalancı paçavra, yumruğu yediniz, darmadağın oldunuz
 • SABRİ ÖZDEN:
  vekile pramasyon var emekliye yok yazık olsun böyle adalete tabi oldugunada inanan varsa
 • KAÇINCI KEZ:
  TAKVİM GAZETESİ, HER GÜN EMEKLİLER''E ZAM VERE VERE, HAZİNEYİ BOŞALTACAK SANIRIM. BARİ BİRAZ''DA MEMUR EMEKLİLERİNE''DE ZAM YAPIN. ÇORBA''DA ONLARINDA BİR KAŞIĞI OLSA. KIYAMETMİ KOPAR. ?
 • BAYDOĞRUBAYDOĞRU:
  lanet olsun size yav nasıl bir omurgaya sahipsiniz. . sizde sindiniz taraflı gazete. .
 • EZBERBOZAN:
  DEMIRTAŞ EFENDİ AMBULANS GASPEDIP TERÖRİSTLERI BIR YERDEN BAŞKA YERE AMBULANSLA TAŞIMAK NEDIR, NASIL ADLANDIRALIM. HALÂ KALKMIŞ ÖZERKLIK SAKIZINI ÇIĞNEMEYE ÇALIŞIYORSUN. AYIP DEĞILMÌBU TOPRAGIN SUYU VE EKMEĞINLE BÜYÜMEDINMI. BU DEVLETTE OKUMADINMI. BU DEVLETTE PARTI BSK OLMADINMI. EEEE DAHA NE ISTIYORSUNDAHA NE ISTIYORSUNUZ.
  VATAN: ben biliyorum söyliyemem burada ayip.
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.