Taraf Gazetesi

GİT
Bugünkü Taraf Gazetesi
YORUMLAR

 • İHLASLİ MÜMİN:
  Müslüman kardeşlerum emrimize hazurum bende lazluk varsa da sizler içun ölürüm iktidar iktidar dur herkes emrine razudur tilki kaçarsa peşine düşen tazidur .
  POLYAKOV: UŞAGUM NE DİYON SEN ANLAŞILMADI
  KURNAZTAZU: kurnaz tilkünün peşünde kurnaz tazu olursa mesele olmazda, safsa sakat oluyo da. . .
 • ZALİMİN ORTAKLARI ŞİMDİ NE DURUMDA?:
  Son üç yıldır zulmün, hukuksuzluğun her türlüsüne maruz kalan cemaat medyası ve mensupları; on bir yıl neden zalime destek olup onu alkışladığınızı hiç sorguluyor musunuz?
 • FUAT:
  Daha geçen sene dokunulmazlığı kendileri bırakmak için show yapıyorlardı, blöf mü? Her zamanki gibi YALAN!. . . Ne desek, ''balık hafızalı'' bile değil . . .
  KURNAZ BALUK: hepsinin kalksaydı güzel olurdu. . . böle yanlış hesap oldu. . sadece muhalefete zararı olacak sonuçta. . . belki ondan velvele oluyor. . .
 • ELEŞTİREN:
  İLERİ DEMOKRASİLİ UÇAN TÜRKİYEDEN YUMURTALI MANZARALAR, HEMDE ŞEHİT CENAZESINDE. GERÇİ ŞEHİTLERE KELLE DİYENLERDEN BAŞKA REAKSİYON BEKLEMEK ABESLE İŞTİGÂLDİR. ŞEHİDE , ŞEHİTLERE SAYGISIZLIKTIR YAPILAN. ÇOK AYIP.
 • PISA:
  Su taraf gazetesinin IMF basligina cevap neyin pesindesin hem IMF benim hayalimi niye degerlendiriyor ona ne iki tirliyon olsun olmasin sanane zorunami gitti hem bunu yazarak eline ne gecti taraf gazetesi siz boyle yaptikca millet dahada cok RTE ni istiyor sira sizede gelecek, , ,
 • ÜSKÜDARLI:
  taraf sende alem gaztesin be hemşerim kime satıyorsun gazeteyi bir tane emekli işçi haberi yok bu ne moskofluk ya
  YAZIİŞMÜDÜRÜ KAMİL: ortam böle olunca, onlara sıra gelmiyor malesef. . . sayfalarda yer kalmıyor. . ülke düzelince bolca emekçi haberleri yapılacaktır. . . düzelince gerek te kalmaz, oda düzelir zati. . hayurlusu-sabur. .
 • ANTİ AKP:
  TÜRKİYE ÜZERİNDE OYNANAN OYUNLARIN TÜMÜ YERALTI YER ÜSTÜ SU ALTI SU ÜSTÜ NE KADAR KAYNAK VARSA TAMAMINI ELLERİNE GEÇİRMEK İÇİN OYNANMAKTADIR BÜYÜK ORTADOĞU BÜYÜK İSRAİL PROJESİ OLAN BOP PROJESİNİ HAYATA GEÇİRMEK ADINA RANTİYECİ SİYONİSTLER BUNU HEDEFLEMEKTEDİRLER İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİNİN TAŞERONLUĞUNU YAPARAK BÜYÜK KIYAMET FİTNESİNİN FİTİLİNİ ATEŞLİYORLAR. . .
 • HASAN BAYRAKTAR:
  KAYIP KAÇAĞI BİZE ÖDETTİLER . MAHKEME USULSÜZ DEYİP GERİ ÖDEYİN DEYİNCE ÜZERİNE YATIYORLAR. HARAM OLSUN
 • ELEŞTİREN:
  TOPÇU KIŞLASI YAPIP ELINE NE GEÇECEK. BIR FABRIKA YAPIP İŞSIZLIĞİ BIR NEBZE OLSUN HAFIFLETSELER GÜNAHA GIRERLER HERHALDE. BIR DİGER SEBEPTE DOLAP ÇEVİRİP GÜNDEMİ SAPTIRMAK. DAHA DÜN 9 ŞEHİT VARDI. YURTTAŞIUYUTMAK İÇİN ATTIKLARI KIRK TAKLADAN BIRISINI DEVREYE SOKTULAR.
  KAPİTALCİ: öle deme. . kışlanın yanına yandaşa rezidans veya avm de yapılırdı. . kazan-kazan yani. . .
 • ANTİ AKP:
  İKTİDAR PARTİNİZİN AZİMLİ ÇALIŞMALARI SAYESİNDE VATANI MİLLETİ İÇİNDEN ÇIKILMASI MÜMKÜN OLMAYAN DİPSİZ KARANLIK KUYULARA İTELEMEK SURETİYLE BİRBİRİNE DÜŞÜREREK BÖLEREK PARÇALAYARAK FIRKALARA AYIRARAK ALLAH İLE ALDATARAK KORKU İMPARATORLUĞU YARATARAK BÜYÜK ORTADOĞU BÜYÜK İSRAİL RANTİYECİLİK VE İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİNE BİAT EDEREK TÜRK BAYRAĞINI TÜRK MİLLETİNİ TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ VE DEMOKRATİK LAİK SİSTEMİ SIFIRLAMAK ADINA İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİNİN TAŞERONLUĞUNU YAPIYORSUNUZ. . .
 • VETERİNER:
  TÜRKİYE DE HANGİ MİLLET VEKİLİ SOĞAN EKMEK YEMİŞTİR
  VEKALETİUMUMİYE: millet yesin, vekile yakışmaz. . . milletle aynı olursa forsu olmaz işin. . . milletden farkı olsun yani. . . hangi işte vekil, asilden zayıftır bak bakim. . . ayrıcana, soğana kadar neler yemişler ona bak sen. . . milleti soğan-ekmek edebiyatıyla kandurmayun, uyutmayun. . .
  ÇARİKLİ ABDULCABAR: 1975 te pendikte Alpaslan Türkeş yedi ve hapşurdu yemeyi başarmadi vatandaşa yedirmeye yönlendirme.
 • ANTİ AKP:
  ŞÖYLE ÖLDÜRDÜK BÖYLE DURDURDUK DİYEREK SAĞDA SOLDA SALUSLUK SATIYORSUNUZ IŞİD YADA PKK TERÖR ÖRGÜTLERİ EYLEMLERİNİ YAPMAKTAN GERİ KALMIYORLAR ÖRGÜT ÜYELERİNİN ÖLDÜRÜLDÜĞÜNDEN BAHSEDİYORSUNUZ ORTALIK YERDE BİZİM KENDİ VATANDAŞLARIMIZIN CENAZELERİNDEN BAŞKA CENAZE GÖRMEK MÜMKÜN DEĞİL CENAZE CENAZE GETİRİYOR ARKASI KESİLMİYOR BIRAKIN MİLLETE MAVAL OKUMAYI ATIP TUTMAYI DA GERÇEK ANLAMDA NE YAPACAKSANIZ İVEDİ BİR ŞEKİLDE YAPMAYA GAYRET EDİN ŞAYET YARIN TÜRKİYE MİZ VE BİZLER İÇİN ÇOK GEÇ OLABİLİR. . .
 • ASMAZI.ASAR.:
  SEVGÌLÌ. KÜLLÌYEÇÌNÌ. BOP. BASKANLIGI. 8GÜNLÜK. . BÌLOYA. SIFIRLAMA. SEHIRLERÌ. CEHPANELÌGÈ. ÇEVIRME. ÜLKEYÌ. BÖLME. SEVDASINI. SORGULAMABENCE. AHLAKSIZLIKTIR. AMA. TC. SAVCISIYIM. DÌYE. GEÇÌNENÌN. KELEDEN. SEHITLÌGE. KUMPASTAN. ALDATIDIGA. NE. ÌSTEDILERDE. VERMEDÌGE. 17ADADA. NE. OLUYORU. BOS. VEMELERE. AB. RESTLERE. ABD. DÜNYA. LÌDERIMÌZIN. KISKANILMASINÌ. SORGULAMAMAKTA. NEDÌR. YAHU. ADAM. BÜTÜNBUNLARA. HAYIZKEN. BU. HSY. SAHIKALARA. LAYIK. DEMEK. NEDÌR. BÌLENINIZ. VARMI. HELE. BERÌ. GELSÌN
 • ANTİ AKP:
  US İLE ANLAYANA EDELİM TEKDİR TEKDİRDEN ANLAMAYANIN HALİ KÖTEKTİR. . . BİN NASİHATTEN BİR SERENCEM EVLADIR. . . NE YAŞANACAKSA YAŞANACAK. . . AKILLI OLUP DÜNYANIN KAHRINI ÇEKECEĞİNE DELİ OL DÜNYA SENİN KAHRINI ÇEKSİN. . . BIRAKACAKSIN SU MEYLİNE YEL ÜFÜRSÜN SU GÖTÜRSÜN. . . KİŞİYİ TECRÜBE SAHİBİ ETMEK ADINA KENDİSİNE VERİLEN NASİHATLER HİÇ BİR FAYDA SAĞLAMIYOR. . . KİŞİLERİN TECRÜBE SAHİBİ OLABİLMELERİ İÇİN ANCAK VE ANCAK İÇİN ZORLU İMTİHANLARDAN VE ZORLU SÜREÇLERDEN GEÇMELERİ KAÇINILMAZDIR. . .
 • ELEŞTİREN:
  AL BIRINI VUR ÖTEKİNE. DAVUTOĞLUNU HAMAMÒNÜ HAREKETİ ( VARMIYMIŞ BÖYLE HAREKET ) YAKMIŞ. YALAN!!! BAL GIBI ERDOĞAN AYAĞINI KAYDIRDI. AMA NORMAL ! SENKİ BAŞBAKANSIN, YETKILERINI KULLANMAYIP, BAŞKANLĞI SAVUNURSAN MABADIN DAHA ÇOK TEKME YER.
  DANIŞMAN CAFER: hakkunu yeme davut abümüzün. . . adam az hırsa kapıldı, vijdan yaptı, az kafa kaldırdı. . sonuç bu. . . reyisde harcadu. . bilmeden laf etmeyün. . herkesin çapı-hesabu bellü. .
 • HAKSIZLIĞI SEVMEZ:
  uykudan önce masall anlatırlar menfatcılar dinlerler. ama memleket iflas ediyor. masalı dinlemeyi bırakalım memleketi kurtarmaya calışalım hep birlikte türk öğün çalış güven olalım.
 • ANTİ AKP:
  HİLAFETÇİYİM ALLAH IN ADAMIYIM DİYEREK ALLAH İLE İNSANLARI ALDATARAK SÜLÜK GİBİ KANINI EMEREK ÇALIŞANLARA 1300 TL ASGARİ ÜCRETİ FAZLA GÖREREK 300 TL SİNİ CEBELLEZİ EDEREK HER AY EMEKLİ MAAŞLARINDAN TIRTIKLAYARAK MAKARNA KÖMÜR ÇEKYAT ALIŞ VERİŞ ÇEKİ ÇEYREK ALTIN DAĞITARAK MİLLETİN GÖZÜNÜ BOYAMAK SURETİYLE MATAH BİR İŞ YAPIYORMUŞ GİBİ HAVALARA GİRİP AHKAM KESEREK CAMİ İMAMLARI VASITASI İLE MİLLETE ŞÜKRETMESİNİ ÖĞRETEREK YÜZÜNÜZ KIZARMADAN SIKILMADAN DİNDARLIKTAN MÜSLÜMANLIKTAN BAHSEDEBİLİYORSUNUZ.
 • ANTİ AKP:
  MİLLETİ ÇEŞİTLİ MASALLARLA DİZİLERLE SURVİVORLA EVLENME PROGRAMLARIYLA UYUTARAK ŞÖYLE VURDUM BÖYLE VURDUM DİYORSUNUZ NE YAZIKTIR Kİ MEMLEKETİN DÖRT BİR YANINDAN ŞEHİT CENAZELERİ ART ARDA GELMEKTEDİR TERÖRİST CENAZELERİNDEN BAHSEDİYORSUNUZ OYSA Kİ ORTADA SADECE VE SADECE BİZİM KENDİ ASKERİMİZ POLİSİMİZ VE SİVİL HALKIMIZIN CENAZELERİNDEN BAŞKA CENAZE ORTALIK YERDE GÖRÜNMEMEKTEDİR. . .
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.