Taraf Gazetesi

GİT
Bugünkü Taraf Gazetesi
YORUMLAR

 • ANTİ AKP:
  HİLAFETÇİYİM ALLAH IN ADAMIYIM DİYEREK ALLAH İLE İNSANLARI ALDATARAK SÜLÜK GİBİ KANINI EMEREK ÇALIŞANLARA 1300 TL ASGARİ ÜCRETİ FAZLA GÖREREK 300 TL SİNİ CEBELLEZİ EDEREK HER AY EMEKLİ MAAŞLARINDAN TIRTIKLAYARAK MAKARNA KÖMÜR ÇEKYAT ALIŞ VERİŞ ÇEKİ ÇEYREK ALTIN DAĞITARAK MİLLETİN GÖZÜNÜ BOYAMAK SURETİYLE MATAH BİR İŞ YAPIYORMUŞ GİBİ HAVALARA GİRİP AHKAM KESEREK CAMİ İMAMLARI VASITASI İLE MİLLETE ŞÜKRETMESİNİ ÖĞRETEREK YÜZÜNÜZ KIZARMADAN SIKILMADAN DİNDARLIKTAN MÜSLÜMANLIKTAN BAHSEDEBİLİYORSUNUZ.
 • ANTİ AKP:
  MİLLETİ ÇEŞİTLİ MASALLARLA DİZİLERLE SURVİVORLA EVLENME PROGRAMLARIYLA UYUTARAK ŞÖYLE VURDUM BÖYLE VURDUM DİYORSUNUZ NE YAZIKTIR Kİ MEMLEKETİN DÖRT BİR YANINDAN ŞEHİT CENAZELERİ ART ARDA GELMEKTEDİR TERÖRİST CENAZELERİNDEN BAHSEDİYORSUNUZ OYSA Kİ ORTADA SADECE VE SADECE BİZİM KENDİ ASKERİMİZ POLİSİMİZ VE SİVİL HALKIMIZIN CENAZELERİNDEN BAŞKA CENAZE ORTALIK YERDE GÖRÜNMEMEKTEDİR. . .
 • ANTİ AKP:
  BİR KEREDEN BİR ŞEY OLMAZ DİYEN ENSAR ZİHNİYETİ TOPLUMUN HER KESİMİNE HIV VİRÜSÜ GİBİ YAYILMAKTADIR. . .
 • ANTİ AKP:
  ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARINI LAİK DEMOKRATİK HUKUK CUMHURİYETİNİ MİLLETİN BÖLÜNMEZ BÜTÜNLÜĞÜNÜ ŞANLI BAYRAĞIMIZ VE VATAN TOPRAKLARI ADINA YAŞAMINI HİÇE SAYARAK MÜBAREK CANLARI VE AZİZ BEDENLERİ TOPRAĞA DÜŞMÜŞ AZİZ RUHLARI HAKK A ULAŞMIŞ KAHRAMAN ŞEHİTLERİMİZİ HİÇE SAYARAK ENKAZ OLARAK GÖREN MENEMEN OLAYLARINDA TEĞMEN KUBİLAY I ŞEHİT EDEN ZİHNİYETİN DEVAMI OLAN KİNDAR AMA HESAPTA DİNDAR OLARAK GÖRÜNEN SAHTE HİLAFETÇİLİK YAPARAK ALLAH İLE ALDATAN RANTİYECİ SİYONİSTLER İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİ. .
 • ANAYASAYA KARŞI SUÇ İŞLENMİYOR MU?:
  sayısı fazla olanların sayısı az olanlara tahakkümü ile yasaları hukuk dışı yöntemler ve hile ile kullanıp meclisin milli irade geleneğini meclis dışına itmesi anayasayı cebren ve hile ile lağvedip atatürk cumhuriyetini ve temel hak ve hüriyetleri hilafet ve din devleti saiki ile ortadan kaldırarak yerine laik olmayan insanlara sosyal ve eşit olmayan hukuku olmayan bir devlet kurmak istemesi devleti ve milleti ilgaya teşebbüs ve vatan hainliği darbe suçu değilmidir?
 • ANTİ AKP:
  ŞERİAT GELİYOR HİLAFET GELİYOR ZATEN ARTIK BUNDAN SONRA BUNLAR DENİZE GİREMEYECEKLER DİYEREK SAĞDA SOLDA ÇARŞIDA PAZARDA AKTROLLER AKKOYUNLAR AĞIZLARINDAN TÜKÜRÜK SAÇARAK MİLLETLE GIRTLAK GIRTLAĞA GELEREK BAŞKANLARINDAN ALMIŞ OLDUKLARI KÜSTAHLIK DERSİNİ İYİCE EZBER EDEREK İLERİ BOYUTLARA TAŞIMAK SURETİYLE MİLLETE SALDIRARAK CUMHURİYETÇİLER İLE HİLAFETÇİLER ARASINDA KAVGA DÖVÜŞ VE SAVAŞ ORTAMINA MEMLEKETİ VE MİLLETİ SÜRÜKLEYEREK GERİLİMİ DAHA DA İLERİ BOYUTLARA TAŞIMAK İSTEMEKTEDİRLER. . .
 • ANTİ AKP:
  ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARINI LAİK DEMOKRATİK HUKUK CUMHURİYETİNİ MİLLETİN BÖLÜNMEZ BÜTÜNLÜĞÜNÜ ŞANLI BAYRAĞIMIZI VATAN MİLLET MEMLEKET VE ŞANLI BAYRAĞIMIZ ADINA KENDİSİNİ HİÇE SAYARAK MÜBAREK CANLARI VE AZİZ BEDENLERİ TOPRAĞA DÜŞMÜŞ AZİZ RUHLARI HAKK A ULAŞMIŞ KAHRAMAN ŞEHİTLERİMİZİ HİÇE SAYARAK ENKAZ OLARAK GÖREN MENEMEN OLAYLARINDA TEĞMEN KUBİLAY I ŞEHİT EDEN ZİHNİYETİN DEVAMI OLAN KİNDAR AMA HESAPTA DİNDAR OLARAK GÖRÜNEN SAHTE HİLAFETÇİLİK YAPARAK ALLAH İLE ALDATAN SİYONİST İLLUMİNATİ TAKIMI
 • YAŞAR:
  mhp yönetimi çok despot bir an önce hepsinin degişmesi gerekir çok geç kaldılar tugrul bey niye bıraktı düşünmüyorlar ondan dahamı fazla milliyetciler
  ELEŞTIREN: TUĞRUL EFENDİ DİGER AKP POLITIKACILARI GIBI OLDUĞUNDAN OLMASIN. ÇÜNKÜ POLITIKACI ILE DEVLET ADAMI ARASINDA DÜNYADAN AYA KADAR MESAFE VAR YANI POLITIKACI YAPILIR. AMA DEVLET ADAMI OLUNUR ANLAMADIN DEĞILMI OLSUN SEN BU KAFAYLA DEVAM ET ANCA VARIRSIN. MHPEYİ ELEŞTIRECEK KALIBREDE DEĞILSIN. DEĞİŞİM AKPELILERDE VE YALAKALARININ MABADLARINA ATEŞİ DÜŞÜRDÜ. YAŞAYIP GÖRECEĞİZ
 • MEHMET MURAT:
  YOKSA FUAT AVNİ BB''Mİ? TWEETLERİNDE DEVAMLI CB ALEYHİNDE YORUM YAPAN FUAT AVNİ NEDEN BB ALEYHİNE HİÇ YORUM YAPMIYOR? HÜKÜMETE YAKIN GAZETECİLERDEN ÖA''DA TWEETİNDE BUNA İŞARET ETTİ.
 • SEMİH EFENDİ:
  yüzde 6 olan oy oranınız yüzde 16 lara o sol oylar sayesinde çıktı semih efendi
 • MURAT:
  ALTAN TAN IYI SOYLEMIS, YILLARCA TURKIYE''YI ICKI SOFRALARINDAN YONETENLER, OZGURLUK BENIM ELIMDEDIR DIYENLER, BEN YAPTIM SA DOGRU OLDUGUNU IDDIA EDENLER, IMAM NIKAHINA KARSI OLUP, PACAVRALARINDA KIMIN ELI KIMIN CEBINDE OLDUGUNU CARSAF CARSAF GURURLA YAYINLAYANLAR, SIZMISINIZ SIZDE OLMAYAN NAMUS MEVHUMUNU BIZE OGRETECEK, HEYHAT. BABA HIRSIZI YAKALATUM GEDUR ONI , GILMEYI, BIRAK GITSIN GITMEYI, SELAMLAR.
  ELEŞTÌREN: Sen bu kafayla fazla yaşamazsın. Çünkü kafa zeka fışkırtıyor. Senin savunduklarınıda görüyoruz. Allahtan korkmaz kuldan utanmazlar. Sìzler yanlarındamıydınız ki , İçki sofrasında millet meclisi olsun. Altan tan, tarikat zengini biri. Tekerine çomak sokulduğundan , iftiraya kalkmış. Ümmet değil, Millet''iz biz ve böylede kalacak.
 • MEHMET CAN:
  Hey Yalancı haramcı sahtekar insanlar ve ülkeler Hz. Muhamedin Torunu zamanın Hak Habercisi bütün Müslüman diye görünen ama asla müslüman olmayan ülkelere yazılı olarak bildirdiki sizler asla islam değilsiniz sizler hem Ehlibeyte islam Dinine hemde Kurana ihanet ettiniz Zalim olup insanlara zülüm ettiniz insanlığa ihanet ettiniz Kurana göre sizler Kafirsiniz Bela Kapılarını kendinize açtınız Hz. Muhmedin Torununu Süper güç sahibi olan ülkeler dinledi nasihat aldılar ama gerici yobaz ülkeler ????
 • YAŞAR:
  buradaki yorumlara göz atdım ne derler türk konuşur durur homurdanır seçim olmuş bitmiş iktidar var halk seçmiş artık hükümet geregini yapar konuşmak boşuna konuşmak halka saygısızlıktır gene seçim olucak herkes iştahını ona saklıycak anlatılacak olan hayat pahalılıgı geçim sıkıntısı maaşlar düşük emekli ayın 10dansonra aç geziyor bunlardan bahis edersek duyarlar dimi
 • ŞEFİK:
  BJK NİHAYET STADA KAVUŞTU AMA AÇILIŞ BÖYLE OLMAMALIYDI
  KIYAKCIKARTAL: nolacadı ya. . . hem lokum stad yap hemde havasını atma. . yok öle. . minnet-kıyak olur. .
 • MEHMETALİ MİROĞLU:
  MECLİSTEKİ AKPCİLER ÇOCUKLARIN HAKLARINI DEĞİL ENSARIN ÇIKARLARINI KORUDULAR
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.