Taraf Gazetesi

GİT
Bugünkü Taraf Gazetesi
YORUMLAR

 • RANTİYECİ:
  ankara-tahran ticari ilşkisinde, kara para kapsamında ancak kazanç-rant olur. . . yasak ticarete rağmen adamların mal bedeli ödenecek tabiki. . devletler gasp yapamaz. . ancak el koyulcak kısım rant kısmıdır. . . oda ankara-tahran arasında meseledir. . yancılar akbabalık-kurnazlık yapıyor. . birilerinin menfaati için yasaklama getirip herkesin uymasını beklemek zor, kendileri kaç yasağa uymuş diye soran yok. .
 • HAKKI:
  SANKİ KARAPARA AKLAMA İŞİ SADECE TÜRKİYEDE YAPILIYOR. DÜNYADEVLETLERİNİN ABD RUSYA AB DEVLETLERININ ALAYINDA KARAPARA AKLANIYOR. BU SİLAH , ARABA, ENDÜSTRİ MAKINA ALIM SATIŞLARI BAŞTA OLMAK ÜZERE, BIRÇOK SEKTÖRLEAÇIKÇA YAPILIYOR. SADECE İŞLERİNE GELMEYEN DEVLETLERİ , YADA KULLANILMAKTAN VAZGEÇENLERİ SUÇLUYORLAR.
 • ELEŞTİREN:
  SEN TÜRKİYE CUMHURİYETİ SINIRLARI İÇINDE YAŞIYORSUN. PATRIK SEÇİLECEKSE TÜRK DEVLETİ ATAYACAK. HA DİYORSUNKİ PATRİĞİMİ İLLAKİ BEN SEÇECEĞİM. GIDERSİN ERMENISTANDA SEÇERSİN. OLDU OLACAK REİSİCUMHURLUĞUBAŞBAKALIĞI DA SİZE VERELIM.
 • VTNDS:
  YAV BUNLAR KAFAYI YEMIS ABD SAVCISININ TR''YI YARGILAMASINI ISTIYOLAR, ABD KIM OLUYOR DUNKU SUMUKLU BIZ BU TOPRAKLARDA BINLERCE YIL HUKUM SURDUK, BIZLE IYI GECINEN KAZANIR. . BIZE UYARMAK DUSER. . . TURK ''LE TANISMAK ISTEYEN BUYURSUNLAR !!!
 • ELEŞTİREN:
  ALLAHA ŞÜKÜR. !!! BUGÜN BİLE BAĞIMSIZ, ADALETİ BAZ ALAN MAHKEME VE HAKİMLERİMİZ VAR. SİNAN OGAN İÇİN DİYORUMNE YAPARSANIZ YAPIN, KENDİNİZİ YIRTSANIZDA SİNAN OGAN GIBI MİLLİYETÇİ HÜR DÜŞÜNCEYİ ENGELLİYEMICEKSİNİZ.
  ELEŞTİREN: AKP YARDIMIYLA. !!!!! BAŞKANLIK KONGRESINDE TARAFTA BULUŞALIM. ACABA AYNI FIKIRDE OLACAKMISIN. . .
  YAŞLI KURT: Devlet bey, mahkeme-kanun-tüzük ve delege-muhalif taleplerini takmıyorken, Sinan beyimi takacak. . . onca hezimete rağmen orda duruyorken. . .
 • ELEŞTİREN:
  ( SÎZ HANGİ ÖRGÜTTENSÎNÎZ ) SORUSUNU LISELILERE YÖNELTEN MILLI EĞÎTİM MÜFFETTİŞÎNİ BURADAN KINADIĞIMI BILDİRİYORUM. TALEBELERİN DUYARLI DAVRANIŞINA NE ZAMANDAN BERİDİR TERÖRLE, ÖRĞÜTLE DEĞERKENDİRÎLİYOR. ASLINDA BUMÜFETTİŞ BU GÜN ESKÎ MİT''Çİ MEHMDT EYMÜRÜ OKUSAYMIŞ. O SORULARI DEĞERLİ YANLIZLIĞI OLAM HÜKÜMEZİMİZE SORARDI . DÜŞÜNÜN BİR EĞİTİM MÜFETTİŞİ TALEBELERİN SORGULAMASINI SORGULUYOR. NS GÜNLERE KALDIK. !!!BİZLERDE LAFONTENDEN MASALLARLA ZZZZZZZZZZZZ. AMA LISELILER VAR YA. DİMİ. YAZIK YAZIK.
 • ELEŞTİREN:
  YUNANLILAR KONSOLOSLUĞUMUZA BOMBA ATIYOR. !!! YUNAN EMNIYETI SANKI KONSOLOSLUĞU KORUMAKTAN ACİZMİŞ GİBİ. TUHAF OLAN SELANIK ŞEHRİNİN KONSOLOSLUĞUNUN HEDEF ALINMASI BIRAZ ŞÜPHELİ. BUGÜNDE HERKESİN BİLDİĞİ GIBI SELANIK ATATÜRKÜNDE DOĞUMYERİ OLAN BİR ŞEHİR. YANİ OSMANLI OLDUĞUMUZDADA BİZE AİT OLAN ŞEHİR. NEDENDURUP DURURKEN SELANIK. ???AMA TÜRKİYEDE YUNANLI ARMATÖR ONASIS''IN DOĞDUĞU EVİ RESTORE EDİYORLAR. BUNUBİRİLERİ BANA İZAH ETSİN. NEDEN , NIÇİN NEYE DAYANARAK.
 • ELEŞTİREN:
  AKP VE ERDOĞSNDA GÜNDEM YUSUF YUSUF. MHPEDE YAPILACAK DEĞİŞİKLİĞE ALTERNATİF OLARAK. AKP VE BÖLÜNME TEHLIKESIYLE KARŞILAŞAN HDP DEN AYRILACAK, TEKKECİ SÖZÜM ONA MÜTEDEYYİN VEKILLERLE AKPHDP ORTAKLIĞINDA YENİPARTİ KURMA DERDINDELER. KURULACAK YENİ PARTİ AKPENIN YENİ STEPNESİ OLACAK. AKPEDE ÜÇKAAT BİTMEZ. NEDE OLSA ESKİ ORTAKLARI FFETHULLAHTAN ÖĞRENDİLER. EEE BOYNUZ KULAĞI GEÇTİ.
  ANTİBOP: ateşle oyniler. . . paralel gibi kontrolden çıkarsa ki çıkar, başları belaya girer. . mhp de bölünür merkez sağ doğarsa, o zaman tam fiyasko olurlar. . .
 • MÜLÂYİM:
  SELAHATTİN BEY TÜRBÜNLERE OYNAMIŞ. AMA BU SEFER MALESEF INANDIRICI DEĞİLSİN, OLAMAZSINDA.
 • POLYAKOV:
  BIRAKIN DEVLETTEN YORUM BEKLEMEYİ, SARAY GAZETELERİNİN HİÇ BİRİNDE TEK BİR SATIR YAZI BİLE YOK. DEDİĞİM GİBİ; BU ADAM TETİKÇİ OLDUĞU İÇİN SARAY MEDYASI SUS PUS OLANI SEYREDİYOR SADECE
 • POLYAKOV:
  NAMAZLA İLGİLİ OLARAK DEVLETTEN KİMSE YORUM YAPAMAZ. O PROF. TETİKÇİ. . GÜNDEMİ KAYDIRMAK İÇİN GÖREVLENDİRİLMİŞ BİR TETİKÇİ. ZATEN GÖREV YERİ BATMAN''DAN ANKARA''YA KAYDIRILMIŞ. MERAKLANMAYIN, YAKINDA SARAYA DANIŞMAN OLUR UNUTULUR GİDER.
 • ELEŞTİREN:
  ADALET BAKANI GECELERİ BILE GÖZÜ AÇIK UYUYOR GALIBA. EMASYA NIN TEKRAR ASKERE GERİ VERİLMESİNE HUKUKSUZ UYGULAMALAR OLACAĞINDAN KARŞI GELMİŞ. TAHMİNİM ASIL SEBEP BAŞKA. ! YANİ YUSUF YUSUF. SİZ ANLADINIZ ONU AZMIASKERE AĞZINI BOZARAK LAFLAR ETMEDİ BU ADAM. İSMİNİN ÖNÜNDE SÖZDE ADALET SÖZCÜĞÜ YER ALIYOR. AMA ADALETANLAYISINDAN ZERRE KADDAR HABERİ OLMAYAN İMAM. OLDU SANA ADALET BAKANI. ASLINDA SÖYLEDİKLERİNE ŞAŞIRMA-MAK LAZIM. ZIHNIYET NE Kİ BAKANI NE OLSUN.
 • ELEŞTİREN:
  TERBİYE YOKSUNU ABDENIN DIŞ İŞLERİ SORUMLUSU MARK TONER. YASEMIN ÇONGAR AHMET ALTAN VE MEHMET BARANSUNUN TUTUKLANMASI KARARI ENDİŞE VERİCİYMİŞ. TABI BU KUŞ BEYINSIZ ADAM BUNU DEMOKRASİ ADINASÖZDE SÖYLÜYOR. BU KUŞ BEYINSİZ, BAŞTA ERGENEKON , BALYOZ OLMAK ÜZERE KUMPAS DAVALARINDA TUTUKLU GAZETECİ VE KOMUTANLAR İÇİN NİYE BU ÇIKIŞI YAPMADI. ÇÜNKÜ BU TUTUKLANMASI GEREKEN ÜÇLÜ, KUMPAS DAVALARINDA ABDENIN MAŞALARINDAN BAZILARIYDI. AYNI GÜLEN HAREKETİ GIBI.
 • CEHALETİN ÇUKURUNA ÇEKİLEN ÜLKE:
  Şehitleri katleden o teröristleri şehirlere, hendeklere yerleştirip bu millete tuzak kuranlarla el ele, 66 yıldır iktidara gelememiş bir partinin genel başkanına kızan, saldıranlar ne yazık ki o bombalardan da büyük tahribat yapıyor ülkeme.
 • ELEŞTİREN:
  ASKERE YARGI ZIRHI ADI ALTINDA, GÜNEYDOĞUNUN OLUMSUZLUKLARINI ASKERE IHALE NIYETİ OLMASIN. INSAN SORMADAN EDEMIYOR. NEDEN DAHA ÖNCEDEN BU ZIRH VERILMEDI DE, NEDEN ŞİMDİ. KUŞKU VERİCİ BİR İYİMSERLİKMİ, ACABA YİNE BİRALİ-CENGİZ OYUNUMU?
  VATAN: her tasin altinda buzagi arayan tip
 • MEHMET CAN:
  Yüce Allahın düşmanları olan Lanetlenmiş Canavar insan görünümlü Hayvanlar Hey insanlara zülüm eden Zalimler alçaklar Dünyayı ve insanlığı kirleten Yalanla Haramla geçinen Lanetlenmiş Sahtekarlar Hey Türk olmayan ırkçı sahte Türklük oyunu oynayan sahtekar Dinleri kirleten Lanetlenmiş Sahte Müslümanlar Türk bayrağını Orduyu ve Devleti kirleten Atatürk düşmanları Peygamber ocağına ve islam dinine Kurana ihanet edenler Peygamber Torunu hepinizi uyarmıştıki yaptınız pislikler sınırı aştıinsanoğlu
  MAHŞERİN ATLISI: kime diyoki. . . herkese mi. . temam o zaman. . gelsin kıyamet. . .
  VATAN: kafayi yemis
 • USTRA KEMAL:
  YURTTA SAVAS CiHANDA SAVAS. TEK TEK GELiN ULAN BURAYI SALHANEYE CEViRMEZSEM . . . . . .
  BOPKAMİL: yakışır koçum. . . vur indir. . . sonra millet uğraşsın. . .
 • ELEŞTİREN:
  FARKINDAYSAK, BU BASİRETSİZLER YÜZÜNDEN, TÜRKİYEYE BINDIREN BINDIRENE. ÇÜNKÜ BILIYORLAR, KENDİ PLANLARIYDI TÜRKİYEYİ YANLIZLAŞTIRMAK. !! VE İSTEDIKLERİ ADAM LAR IKTIDARDAYKEN BU SEVR''İ ANCAK BU ADAMLARLA DEVREYE SOKABILECEKLERININ BILINCINDELER. VE SURIYEYİ KARIŞTIRIP TÜRKIYEYİ DEĞERLÎ YANLIZLIĞA GÖMDÜLER. OSMANLININ HASTA ADAMLIK SON ZAMANLARI GIBI YAŞANANLAR. DEMEKKİ VAHDETTINLER KOLAY KOLAY BITMIYORMUŞ.
  VATAN: vahdettinin hayatini okumamis. bir sey söylüyorum zannediyor. Atatürku anadoluya gonderen kim.
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.