Star Gazetesi

GİT
Bugünkü Star Gazetesi
YORUMLAR

 • EZBERBOZAN:
  NASILKİ SURDA O EVDE MAHSUR KALANLAR HDPLI VEKIL DAHIL ÇOĞUNUN TERÖRİST OLDUĞUNU SÖYLEDIYSEK. HALEPTEDEESAD, IRAN VE RUSYA BOMBALARI ILE BAZILARI MADUR OLDUĞU SÖYLENIYOR. O MADUR OLANLARIN TERÖRİST OLMADIĞINIKIM SÖYLEYEBİLİR. HATALAR ZINCIRINE HALKALAR EKLEMEDE AKPNIN ÜSTÜNE PARTİ TANIMADIM, TANIMIYORUM. SURIYEDEHATALARA DEVAM EDIYORUZ. HANİ TERÖRİST TERÖRİSTDİ. HANI BENIM TERÖRİSTİM İYİ SENIN TERÖRİSTIN KÖTÜ DEMEK YANLIŞTI. KENDİ TOPRAKLARINI SAVUNMAK NE ZAMANDAN BERIDIR SUÇTUR SÖYLEYIN. işinize gelme
 • YANLIŞ HESAP SURYEDEN DÖNMEKTEDİR:
  halep in düşüşünü kendisi dışında herkesi hain terörist ilan ederek esasen 80 milyonun bir ve beraberiğini bu yöntemle parçalıyan ve imtiyazlıtv kanallarında halkı kin ve düşmanlığa sevk ederek kendi koltuklarını sağlamlaştıran ve kendi ailelerinden tek bir şehit bile gelmezken ve evleri önünde feryatlar yükselmezken kahraman asker polisimizi alev topunun içine atarak şehit bedenleri yetim yavruları üzerinden parti poltikası yapanlara sormalı. birde mafya pozuyla ölümle tehdit edenlere sormalı
 • ANTİ AKP:
  AZİZ NESİN BU MİLLETİN YÜZDE KIRKI APTAL VE AHMAK DEMİŞTİ 100 KİŞİDE 65 KİŞİ BAŞKANLIK SİSTEMİNE SICAK BAKTIĞI İÇİN DEMEK OLUYOR Kİ BU MİLLETİN YÜZDE 65 LİK BİR GURUBU AHMAK BU DA DEMEK OLUYOR Kİ AZİZ NESİN YÜZDE 40 DİYEREK İSKONTO YAPMIŞ İNSAFLI RAKAM VERMİŞ BU GÜN YAŞAMIŞ OLSAYDI MİLLETİN 100 DE 90 LIK GURUBUNA AHMAK DEMEK ZORUNDA KALIRDI NE YAZIK Kİ. . .
 • VATAN:
  namaz kilan dan neden rahatsizsiniz üst akila yaranamazsiniz. geberirken imana gelirsiniz. cok gec olacak.
 • ARKADAŞ:
  VATAN Sen git ilk önce IQ ne bir baktir senin durumun iyi değil. . Hemen 46. yı kaparsin vala. . .
 • MEMMET:
  TÜM AKP YÖNETİM KODROSU DOLMABHÇEDEN HABERDARDI BUNDAN KAÇAMAZSINIZ KESER DEÖNER SAP DÖNER ETME BULMA DÜNYASI ÖNÜNE GELEN HERKES İKDİDARI KANDIRMIŞ İÇ DIŞ HAİN VE DÜŞMANLA DOLDURDULAR ÇEVRENE BİR BAKIN DÜNYAYA REZİL OLUYORUZ DİKKATA ALAN YOK
 • HEPİNİZ ORADAYDINIZ:
  Hepiniz oradaydınız ve şimdi de adım adım BOP, Oslo, Dolmabahçe anlaşmalarının gereğini yapıyorsunuz. Hedefiniz belli. Ülkeyi bölmek ve tabi iç savaş.
  VATAN: neden basettigin anlasilamadi hdp ve sahibleri abd verusyami
 • BOP''ÇU ÇETE:
  İşte 13 yılda Somalii Afganistan, Suriye''den bile geriye düşürdüğünüz-eseriniz ''Yeni Türkiye''
 • ALİ-VELİ-49-50:
  Düştümüz duruma bir bakin. . DOST diye ellin cahil suudisi ile anlaşma yapiyorlar. Onlarda 1. gr akil olsaydi kendi petrolunu kendi cikarip işlerdi. .
 • BOP''ÇU ÇETE:
  O teröristleri o binalara yerleştirirken bu milleti ''''barış'''' masalları ile uyutanlar şimdi vatansever mi oldunuz? Millete tuzak kurdunuz. Kaharolasınız e mi?
 • ELEŞTİREN:
  ATIN ŞU EVE IKI TOP MERMISI, KAPANSIN BU MESELE. AMARIKA BIZIM GEMIYI VURUP ONCA ASKERI ŞEHIT ETMISTİ. SONRA KALKIP YANLIŞLIKLA ATEŞLENMİŞ DEYİP ÖZÜR BILE DILEMEDILER. GERÇEKTEN ATIN IKI TOP MERMISI. EH NE YAPALIM KURU- NUN YANINDA YAŞ''TA YANACAK. MADEM SAVAŞTIR. ONLAR GIBI HER ŞEYIN MÜBAH OLDUĞUNU DÜŞÜNECEĞÍZ.
  VATAN: aferin bunu dogru dedin
 • ELEŞTİREN:
  BAŞKANLIK İÇİN MİLLET HAZIR DERKEN YÜZÜNÜZ YALAN HABERDEN DOLAYI KIZARIYORMU ACABA MERAK EDİYORUM. BIRAKIN BU ALGI YÜRÜTMEYİ, HANGİ MILLETİN HAZIR OLDUĞUNU SÖYLEYİN, SIZIN IÇIN KÖMÜRCÜ VE MAKARNACILAR MILLETOLABILIR. AMA HERKES IÇIN DEĞİLDİR.
 • DAVARO:
  Ne başkanliğina millet hazir!! Ey star gazetesi birak yalakaliğida gercek milletin sorunlarini yazin. . Millet cöpten ekmek topluyor. . Kömuru, odunu yok. . Bunlari yazin. . .
  VATAN: benden evet
 • BİR TÜRK:
  chpli mehmet etzcan hdp kongresinfe ükkmarsini hazirolda dinleyip pkk li teröristlere saygi durusunda durmus. ben nededim chp teröristlerin partisi oldu.
 • ERZİNCANLI:
  niye doğru konuşmuyorsun asıl sz türkmilletni kandrdınız osloda imralıda pkkyla benmi oturdum pişti oynadm memleketi benmi yönetiyordum 14 yıldır pkk sşlah şehirlerde yığarken sen sarayda ne yapıyordun kalk bugün hesap ver bedel öde istifa et ama edemezsniz bedelini cocuklarımız şehit düşerek ödüyor sizin yanlş politikalarınız yüzünden kaymakamlarınız valilerinize emir verdiniz teröristlere dokunmayın dedniz bizi kandırdılar diyorsunuz ağzınıza bi elma şekeri veren sizi kandrmış bu
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.