Star Gazetesi

GİT
Bugünkü Star Gazetesi
YORUMLAR

 • GAVUR.SAVAR:
  BAKIYORSUNUZ GENÇ. ÇOCUKLAR HERHALDE OYUN. . OLSUN. . DİYE. . . ELİNE. . SİLAH. ALIP . . KOVBOYCULUK. OYNUYORLAR. . . . BÜTÜN. KÜRT. . . İLÇELERİNİ KENTLERİNİ. . . HARABEYE ÇEVİRİP. SONRADA PARDON . TESLİM OLUYORUZ DİYORLAR. . . . . KÜRT HALKINDAN NE İSTEDİNİZ. . GARİBAN. KÜRT HALKININ. . . EVLERİNİ . . DARMADAĞAN. . . EDİP. . . . . . . YAĞMALARKEN . . BOMBALARLA. . . HAVAYA . . UÇURURKEN. . . O HALKA HİÇ ACIMADINIZMI. . . . . BU KADARMI İNSANLIKTAN . . ÇIKTINIZ. . . . KOMÜN BİR. . DAVA İÇİN. . ÇOK YAZIK
 • ''HENDEK SİYASETİ ÇÖKMÜŞ'':
  Hendek siyaseti çöktüyse, halkın bir kısmını efsunlayıp, valilerin, güvenlik güçlerinin elini kolunu bağlayarak teröristleri o şehirlere, o hendeklere yerleştirenlerin de hesap veriyor olması gerekmez mi?
 • SİZE KİMSE HESAP SORAMAZ MI!?:
  “Bize kimse hesap soramaz” diyenler; şayet akılları varsa şu rezil cemaatın medyası ve mensuplarına hukuk olmasa da eski kirli ortakları nasıl hesap soruyor bir baksınlar da ibret alsınlar lütfen.
 • SİLAHSIZ TERÖRİSTLER:
  “Çözüm süreci” masallarıyla, akil adamlarıyla halkı avutup şehirlere, hendeklere yerleştirdikleri teröristleri yakalayacak değiller ya, evini barkını yıktıkları, üzerlerinde çakı bıçakları bile olmayan çocukları yakalayıp “terörist” diye servis etmişler, saray gazeteleri gibi utanmadan Hürriyet’de bunu haber yapmış.
 • MKA:
  BAŞBAKAN, BAŞKANLIK SİSTEMİ İÇİN HEMEN ÇALIŞMALARA BAŞLAYACAĞIZ DEMİŞ. BEŞTEPE SARAYI YILLAR ÖNCE BAŞKANLIK AMERİKAN DAYATMASI, BU ÜLKEYE BAŞKANLIK HİÇ BİR ZAMAN GELMEYECEK DEMİŞTİ. EE ŞİMDİ NE OLDU.
 • SARAY OYUNLARI VE GERÇEKLER:
  Ülkem yakılıp yıkılır, oluk oluk kan akar, vatan bölünürken işbirlikçiler; saray düğünleri, saray hükümetleri ile halkın bir kesimini yine uyutuyorlar.
 • KİRLİ OYUNDA KİMİN ELİ KİMİN CEBİNDE?:
  Tam da BOP=Amerika''nın istediği istikamette ülkemiz bölünürken Ortadoğu, Aydınlık, Akit ve tüm saray gazetelerinin sürekli olarak ''ABD Reise karşı'' vurgusuyla çıkmaları aslında akıl ve zeka sahibi herkese, her şeyi anlatmıyor mu?
 • HEM ''DİNDAR'' HEM ''PUTPEREST:
  80 yıl Kemalistlerin putperestliğinden çok çekmişken şimdi kendine ''dindar'' diyen kesimlerin onlardan daha acınacak vaziyette olması, kahredici bir durum değil midir?
  MEVLAN: . valahi. insanlari. gürmedim. sadece. hayvanlari. gürdüm. starda.
 • MKA:
  STAR GAZETESİ, ZONGULDAK''ta MADEN ÇALIŞANLARI 4 AYDIR MAAŞ ALAMIYORLAR. SEVİMLİ GAZETENİZ HİÇ HABER YAPMIYOR. VE DE EYLEM YAPIYORLAR DİYE DAYAK ATIYORLAR. BİRİLERİNE SÖYLESENİZ DE BU ADAMLAR MAAŞLARINI ALSINLAR. VEYA İŞÇİYE SALDIRANLAR İŞ VERENE SALDIRSIN BU ADAMLARIN MAAŞLARINI ÖDE DİYE
 • GAVUR.SAVAR:
  MAL. . . . ALEVİ . MARŞIYLA. ANITKABİRE. YÜRÜYEREK. . . EN. KISA. ZAMANDA. . . . TÜRKİYEYE . ESAD. REJ, İMİ. GİBİ . BİR . REJİMİ. GETİRMEK . İÇİN. ATATÜRKE . SÖ. Z VERMİŞLER. . . DANGALAKLAR. . . AMA HİÇ YILMIYORLAR. . . VE. . DAVALARINA . SADIKLAR
 • GÖZÜN AYDIN ''YENİ TÜRKİYE'':
  “Sözleşmeli memur, sözleşmeli işçi, sözleşmeli asker” derken şimdi halkın oyu ile değil, ''temayül yoklaması''yla seçilmiş, düşük profilli “sözleşmeli başbakan”ımız olacak.
 • MKA:
  BEŞTEPE İLE MİLİM MESAFE YOKMUŞ. DOĞRUDUR HER İKİSİNİN DE ÇOCUKLARI GEMİCİLİK YAPIYOR. NE TASADÜF DEĞİL Mİ?
 • GAVUR.SAVAR:
  MAL NE. . ZAMAN OMURGALI . . DURDU Kİ. . ŞİMDİ . LAFINDA. DURSUN. . . DÜN. BAŞKA. BUGÜN. BAŞKA. KONUŞAN. BU. MALI . LİDER . OLARAK. GÖRÜP . . PEŞİNDEN. . GİDEN. ŞAKŞAKÇILARINA. . . ACIYORUM . . HEP REZİL OLUYORLAR. . . . MAL IN BİDE PİS PİS SIRITMASI YOKMU
 • İŞTE ''YENİ TÜRKİYE'':
  Bazıları için ''bu kan, bu gözyaşı hiç dinmemeli'' ki onların; hırsızlık, yolsuzluk, yağma, talan ve ihanetleri konuşulmasın.
 • YAĞMA TALAN DEVAM ETSİN DİYE...:
  Terörün, şehirlerin yakılıp yıkılmasının sorumlusu “Analar ağlamasın” avutmasıyla teröristleri şehirlere, hendeklere yerleştirenler mi yoksa bir zamanlar sarmaş dolaş olduğunuz ama şimdi meclisten atmaya çalıştığınız HDP’mi? PKK ile el ele verip terörü hortlatmasaydınız bu gün yağma, talan ve ihanetlerinizin hesabını veriyor olacaktınız.
 • MKA:
  STAR YAZARI HALİME KÖKÇE OSLO''DAKİ TOPLANTILARA CHP KATILMADI, DOĞUDA KIRSAL ALANDA MAHKEMELERİ CHP KURDURMADI, İMRALI''YA GÖRÜŞMEYE GİDENLERİ CHP YOLLAMADI, APO''NUN MEKTUPLARINI DA CHP KANDİL''E GÖTÜRMEDİ. O YAPILANLAR NEYİN İTTİFAKI İDİ. ŞEHİRLERE DE Mİ CHP SİLAH YIĞINAĞI YAPTI
 • KİMLER KANDAN BESLENİYOR?:
  HDP‘yi meclisten atmak isteyenlerin Öcalan hakkında tek kelime olumsuz söz ettiklerini duydunuz mu? Duyamazsınız: Zira “barış süreci” adı altında teröristleri şehirlere, hendeklere yerleştirenlerle Öcalan''ı baş tacı edenler aynı kişiler.
 • MKA:
  YOLLARI BÖLDÜK, MİLLETİ BİRLEŞTİRDİK DEMİŞ BİNALİ YILDIRIM. BİRLEŞEN MİLLET BU İSE AYRIŞAN MİLLETİ DÜŞÜNEMİYORUM BİLE. NE KOMİKSİNİZ YA. HANİ DERLER YA, BÖYLE BAŞA BÖYLE TIRAŞ.
 • ÜSKÜDARLI:
  star bu sakalı bey ne anlattırıyor hangi türkiye 22 milyon yoksul emeklisi perişan halk borç batagında kendi ne iş yapıyor tuzu kuru kamyonla para var nerde kazanmış acaba
 • GAVUR.SAVAR:
  SİLAH. . ELLERİNDEYKEN . HDP . ZOR . BİTER. . . DOĞUDA . . KORKU. . HAKİM . . BAK. . . KÖYLÜ. YARDIM . ETMEDİ. DİYE . . 16 . KÖYLÜYÜ. . . KATLETTİLER
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.