Star Gazetesi

GİT
Bugünkü Star Gazetesi
YORUMLAR

 • GEZGİN:
  Zavallı ülkem ve insanım, zavallı Sakaryam, dumlupınarım, gelibolum. Ağırdır yükü dev''in kalk ve diren. Ayağa kalk Sakaryam, insanım şanlı tarihim.
 • ANTİ AKP:
  HİLAFETÇİYİM ALLAH IN ADAMIYIM DİYEREK ALLAH İLE İNSANLARI ALDATARAK SÜLÜK GİBİ KANINI EMEREK ÇALIŞANLARA 1300 TL ASGARİ ÜCRETİ FAZLA GÖREREK 300 TL SİNİ CEBELLEZİ EDEREK HER AY EMEKLİ MAAŞLARINDAN TIRTIKLAYARAK MAKARNA KÖMÜR ÇEKYAT ALIŞ VERİŞ ÇEKİ ÇEYREK ALTIN DAĞITARAK MİLLETİN GÖZÜNÜ BOYAMAK SURETİYLE MATAH BİR İŞ YAPIYORMUŞ GİBİ HAVALARA GİRİP AHKAM KESEREK CAMİ İMAMLARI VASITASI İLE MİLLETE ŞÜKRETMESİNİ ÖĞRETEREK YÜZÜNÜZ KIZARMADAN SIKILMADAN DİNDARLIKTAN MÜSLÜMANLIKTAN BAHSEDEBİLİYORSUNUZ.
 • DARBECİ SİVİL OLUNCA:
  Seçilmiş bir başbakanı askerler indirirse adına ''darbe'' diyenler aynı şeyi sivil muktedirler yapınca neden görmezden gelirler acaba?
 • LÜTFÜ:
  IŞİD E DESTEK VEREN VE ONLRIN TÜRKİYEDE TEDAVİSİNİ SAĞLAYAN TAYİP VE AVENESİ DEĞİLMİ YALAKA STAR
 • MKA:
  NEYMİŞ, SGK HAPIYLA CANLI BOMBAYMIŞ. ACABA SGK''nın BAŞINDA KILIÇDAROĞLU''MU VAR. HANİ SGK''yı KILIÇDAROĞLU BATIRMIŞTI YA
  DEDE: BÖYLE MALLARIN DA YAZILARI YAYINLANIYORYA. . . . . . . . CAHİLLERLE UĞRAŞMAK ZOR. . .
 • GAVURSAVAR:
  BAŞKANLIĞI. . MUHALAFET. . İSTEMİYOR . ÇÜNKÜ. . ALTLARINDA. MAKAM. ARABALARI. . ŞÖFÖRÜ. SEKRETERİ. . . MAKAM. ODASI. . NERDEYSE . . BAŞBAKAN. GİBİ . . SÖZÜ . DİNLENİYOR. . SARAY. GİBİ . GENEL. MERKEZLER. . . GİTTİĞİ . YERDE . . İTİBAR . GÖRUYOR. . . ÜZERİNDE. . HİÇ. STRES. YOK . . . EKONOMİ. . TERÖR. . SAĞLIK. . SAVUNMA. . . EĞİTİM. . . HEPSİ HÜKÜMETTE. . . . MUHALEFET. . . SADECE . ÇAMUR. ATAR. . . BÖYLE. . BİR . MUHALEFETÇİLİK. . VARKEN. BAŞKANLIK . İSTENİRMİ. . . HİÇ . AMERİKADA . TÜRKİYENİN. . SİSTEMİ. ÇOK GÜZEL . HADİ. . O SİSTEME. GEÇELİM. DİYEN. VAR
  DEDE: AMERİKA 250 SENEDİR BAŞKANLIKLA YÖNETİLİYOR. . VE SÜPER GÜÇ. . . GÖRVİ BİTEN BAŞKASINA DEVREDİYOR. . KAVGA YOK .
 • ALİ:
  Meclisin onurunu ayak altina alan vekil olmus kalitesizleri atiin bu parlamentodan. HDP, yi bitirdiginizde Türk halkinin yüzde altmisi size önümüzdeki secimlerde oy verecegine kesin gözle bakabilirsiniz.
 • ATATÜRK İLKELERİ HİLAFETE KAPALIDIR:
  doğru haber yapmadığınız için inandırıcılıktan uzak olduğunuzu anlamalısınız. çoğunluğun meclis azınlığına saldırması anayasal bir suç olup uluslarası yasa ve uluslararsı insan hakları kriterlerine, HELSİNKİ İŞBİRLİĞİNE, STRAZBURG HUKUKUNA aykırıdır. demokratik parlementer sistemin çoğunluğunun azınlığa tahakküm ederek kendisinin işid denilen dünya terörünün yaptıklarına tepki vermemesi esasen savunucu olduğunu saklaması iftira ile uzantı üretmesi asıl kendi eğiliminin göstergesidir
 • ZILAM:
  NE OLDU SÜLHOYA HANİ DOKUNULMAZLIKLARI KALDIRIN DİYE HAVA ATIYORDU. NE OLDU ARTİST. ÖLÜMÜNE KARŞI ÇIKMAYA BAŞLADINIZ. ELİNİZDEKİ KAN SİZİ DE KORKUTUYOR DEĞİL Mİ. ALLAH O MASUM KANLARIN HESABINI SİZDEN ÇIKARTSIN!
 • YAŞAR ÜSKÜDAR:
  sayın bahçeli ne yapmaya çalışıyor her hazan anlaşılmıyor istenmiyorsa insan durmamalı bırakmalı
 • YALAN DÜZEN:
  BU GAZETELERİN ÇOĞU YALAKA GÜLLÜK GÜLİSTANLIK GAZETESİ HİÇBİRİNİ HABER DİYE OKUMUYORUM BAKIYORUM NE YALAN YAZIYORLAR DİYE ŞEÇİMLERDEN SONRA SANSÜR DORUĞA ULAŞTI MİLLET VERDİĞİ OYLARLA LAYIĞIĞINI BULDU
 • ASLAN KARLİ:
  Halk daima dogruyu seciyor. Cirkeflere firsat vermiyor. Gittikce cirkeflerin sayisi azaliyor. coooook suuuukurrrrlerrr.
 • ANTİ AKP:
  ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARINI LAİK DEMOKRATİK HUKUK CUMHURİYETİNİ MİLLETİN BÖLÜNMEZ BÜTÜNLÜĞÜNÜ ŞANLI BAYRAĞIMIZ VE VATAN TOPRAKLARI ADINA YAŞAMINI HİÇE SAYARAK MÜBAREK CANLARI VE AZİZ BEDENLERİ TOPRAĞA DÜŞMÜŞ AZİZ RUHLARI HAKK A ULAŞMIŞ KAHRAMAN ŞEHİTLERİMİZİ HİÇE SAYARAK ENKAZ OLARAK GÖREN MENEMEN OLAYLARINDA TEĞMEN KUBİLAY I ŞEHİT EDEN ZİHNİYETİN DEVAMI OLAN KİNDAR AMA HESAPTA DİNDAR OLARAK GÖRÜNEN SAHTE HİLAFETÇİLİK YAPARAK ALLAH İLE ALDATAN RANTİYECİ SİYONİSTLER İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİ. .
 • ERGUN DEDE:
  HOCA VE TAYFASI HAVALİMANINDAKİ TOPLANTIDA BİNALİYE BİR KOLTUK DAHİ VERMEK İSTEMEDİLER. KOLTUK KRİZİ ÇIKTI. ANLAŞILAN BİNALİYE SAVAŞ AÇMIŞLAR. BAKALIM UZUN BİNALİYE SAHİP ÇIKACAKMI?
 • SİNASİ:
  sende 45 sene calis 65 yasinda emekli ol senin maasinda okadar olsun 25 sene calisip 40 yasinda emekli oldular bu ülkede o günleri unutmadik namkörler her sene iki defa zam aliyor hala devlete küfür ediyorlar gözünüzü toprak doyursun diyecegim ama demiyeyim
 • ANTİ AKP:
  ŞERİAT GELİYOR HİLAFET GELİYOR ZATEN ARTIK BUNDAN SONRA BUNLAR DENİZE GİREMEYECEKLER DİYEREK SAĞDA SOLDA ÇARŞIDA PAZARDA AKTROLLER AKKOYUNLAR AĞIZLARINDAN TÜKÜRÜK SAÇARAK MİLLETLE GIRTLAK GIRTLAĞA GELEREK BAŞKANLARINDAN ALMIŞ OLDUKLARI KÜSTAHLIK DERSİNİ İYİCE EZBER EDEREK İLERİ BOYUTLARA TAŞIMAK SURETİYLE MİLLETE SALDIRARAK CUMHURİYETÇİLER İLE HİLAFETÇİLER ARASINDA KAVGA DÖVÜŞ VE SAVAŞ ORTAMINA MEMLEKETİ VE MİLLETİ SÜRÜKLEYEREK GERİLİMİ DAHA DA İLERİ BOYUTLARA TAŞIMAK İSTEMEKTEDİRLER. . .
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.