Star Gazetesi

GİT
Bugünkü Star Gazetesi
YORUMLAR

 • EMEKLİ:
  yaşı bekleyene kıyak hesabı nedir biz yaşı bekleyip emekli olanlara nasıl bir haksızlık biz bekledigimiz yasaya saygılı oldugumuz için tazminat hakkımız dogmazmı neden yaşı beklemiyorlar bunların babası muhtarmı bekleyen herkes gibi yaşı bekleyecekler yasa var muz cumhuriyeti degil burası
 • ELEŞTİREN:
  TÜYÜ BİTMEMİŞ YETİMIN HAKKINI SADECE HDPEMİ GÖTÜRDÜ. AKP IKTIDARI 14 YILDIR SANKİ SÜTTEN ÇIKMIŞ AK KAŞIK. PEKİ SARAYDA VERİLEN TOPLANTI YEMEKLERİ YETİM HAKKI DEĞİLMİ. 17/25 NEYDİ. DARBE , PARALEL DENILEREK SAVCILARIDEĞİŞTİREREK YETİM HAKKI KOLLANMIYOR. BENIM PARAMLA YURT DIŞINDA CAMI YAPMAK, GÖSTERİŞ YARDIMLARI YAPMAKCAIZMIDIR. HARCANAN PARALAR YETIM HAKKI DEĞİLSE NEDİR. ??????
 • ELEŞTİREN:
  AKEPENIN SONUNU GETİRECEK ADAMIN ISMİ BRÜTÜS DEĞİL, ONUN ADI MHP GURUP BAŞKANI OKTAY VURAL DIR.
 • GAVUR..SAVUŞTURAN:
  MOSKOV. . . . AJANI DOĞU . PERİNÇEK . BİLDİM BİLELİ . . MİLİTAN YETİŞTİRMEKLE MEŞGUL. . NE İŞ YAPIYOR. . . PARAYI NERDEN BULUYOR BİLMİYORUM. . . BURDAKİ. . YORUMCU . MOSKOV UŞAKLARININ ÇOĞU. . . ONUN ADAMI. . . . ADAM BEYİN YIKAMA . . TAŞARONU
  ELEŞTİREN: Aynı senin gibi. Sen bu yalakalıklarına ne kadar alıyorsun
 • POLYAKOV:
  BU GAZETE SANCAK AİLESİNE AİT. . . HÜRRİYET GAZETESİNDE MURAT SANCAK İLE İLGİLİ BİR HABER VAR VE AVUKAT ''PARALEL FALAN FİLAN'' DEMİŞ. . BU GAZETE NEDEN YAYINLAMAMIŞ??? SONUÇTA MURAT SANCAK TA BU AİLENİN BİR FERDİ. . .
 • ELEŞTİREN:
  EVET , YALAKALIKTA , YALANDA , MUBAREK GÜNDE İFTİRA ATMAKTAN KORKMUYORUM DİYORSUNUZ YANİ. EH BENDE PES DİYORUM. ! KOCA YOBAZ BASKININI TACİZE BAĞLAMAK İSTEMENİZ, VALLA NE DİYEYİM. AL BİRİNİ VUR ÖTEKİNE DİYORUM.
 • ADAM:
  TÜRKİYEDE HALK ASLİ DEĞERLERİNİN ETRAFINDA KENETLENDİ. HALK YENİ FÜZE NE ZAMAN YAPILACAK, YENİ TEKNOLOJİLER NE ZAMAN ÜRETİLECEK MERAKINI YAŞARKEN, TÜRKÇEYİ İYİ KULLANAN ANCAK TÜRKLERİN DE KÜRTLERİN DE DÜŞMANLARI ACABA DARBE NE ZAMAN OLACAK DİYE MERAK EDİYORLAR. BU HALK ARTIK DARBEYE İZİN VER-ME-YE-CEK. Kİ DARBECİ BİR ORDU YOK. ORDUYU DARBEYE ÇAĞIRMAK ORDUYA VE ASKERE HAKARETTİR. NEDEN İNGİLİZ ORDUSU DARBE YAPMAYIP DARBECİ OLMUYOR DA TÜRKİYE ORDUSU DARBECİ OLSUN. ARTIK HALKINA SAYGILI BİR ORDU VA
 • ADAM:
  BURADA YORUMLARIN ÇOĞUNU CADALOZ, DİNSİZ, İMANSIZ, MÜSLÜMAN GÖRÜNÜMLÜ; İSLAM, KUR''AN VE MİLLET DÜŞMANI GAYRİ MÜSLİMLER YAZIYOR. NE ZAMAN OKUSAM İSLAMİ DEĞERLERE BİR SÜRÜ HAKARET, MÜSLÜMAN HALKA HAKARET. . . TABİ BUNU YAPARKEN ARAYA ERDOĞAN''I, HÜKÜMETİ VEYA BAŞKA ŞEYLERİ KOYARAK YAPIYOR İBLİSLER. GÖRÜNMÜYORUZ ZANNETMEYİN İBLİSLER, ÇOK BELİRGİN SIRITIYORSUNUZ.
  HAKKI: SENDEDE AMMA GÖZ VARMIŞ . DERSİNKİ RÖNTGEN ÇEKİYOR. KALP GÖZÜ DEDIKLERİ BU OLSA GEREK. EE NAPARSIN ALLAH VERDİKÇE VERİYOR
 • BU ÇUKURA KOLAY DÜŞÜRÜLMEDİK:
  1950’de Köy Enstitülerini kapatıp Kur’an kursları, İmam Hatip, İlahiyat Fakültelerinin sayısını çoğaltarak sömürgeleştirme ve cehaletin temellerini attılar. Sonra da, bu sayede ülkemizi kan gölü ve yangın yerine çeviren “Asrın Lideri” ve canlı bombaları yetiştirdiler.
 • ÜSKÜDARLI:
  eh star liseleride kilise yaptınızya bravo millet yedi sonra kiliseyi niye aşalıyorsunuz orasıda cami gibi allahın evi degilmi pes arkadaş yahu kuran dan pasta yapıp yediler bu memleketde unutuldumu
 • ''AĞIR YENİLGİ''-SEN KİMDEN YANASIN?:
  “Evler şehirler harap olmuş, yüz binlerce insan evsiz barksız, eğitim tamamen bitmiş. 550 şehit, 1200 sivil ölmüş ama PKK ağır bir yenilgiye uğramış. ”
 • ''PROF''TA SEVİYE BU KADAR DÜŞERSE...:
  “Namaz kılmayan hayvandır” diyen edepsiz; sen: “Cihadın en üstünü; zalim idarecinin karşısında hakkı söylemektir” hadisine uygun davranan “namaz kılan”ın neredeyse tükenmiş olmasındaki sorumluluğunu düşündün mü hiç?
 • ÜSKÜDARLI:
  yahu m. ali öldü günahları af olsun ama 80 milyon servet müslümanın serveti olurmu hiç infak etmemişmi bu nasıl iş nasıl mazlumun sesi
 • ELEŞTİREN:
  ALIN SİZE ÇELİŞKİLER YUMAĞI HAVUZ MADYASINDAN İNCİLER. ŞAHIS TAHRIK SÖZÜYLE ARAGAZI VERİYOR. YALAKASI GAZE-TEDE ŞEHİT YAKINLARINA ÇAKAL DEDİĞİNİ (ASLINDA AKPENIN KÌNDARLARINA ÇAKAL DEDİ . KILIÇDAROĞLUNUN SÖZÜNÜN ÇARPITILMASININ VE YURTTAŞI GAZLAMANIN TAKTİĞİ. BİRİLERİDE O KOLTUĞU TERKET DEMİŞ, HE YA SİZLER SANKİ O KOLTUĞA , O EMENETE SAHİP ÇIKMIŞ GİBİ, ADAMI İSTİFAYA DAVET EDİYOR. BARİ KENDİLERİ MATTAH BİR ŞEY OLSALAR YÜREĞİM YANMAYACAKKENDİLERİ CHPEYE NE VERDİKİ TABANDAN NE İSTİYORLAR.
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.