Sabah Gazetesi

GİT
Bugünkü Sabah Gazetesi
YORUMLAR

 • EZBERBOZAN:
  SABAH, !!!!!! AMMADA SALLAMÌŞSIN. YÜZ KIZARMASIDA OLMAMIŞTIR BU HABERDE. ( HALKIN UMUDU BAŞKANLIKTAYMIŞ). SANKI SIKINTILAR BITECEK. YALANINIZ BATSIN. YANDAŞLIKTA SINIR TANIMADIĞINIZ GIBI, ALGI OPERASYONUNDADA SINIR TANIMIYORSUNUZ. APTİ ÌPEKÇİ MEZARINDA SIZIN YÜZÜNÜZDEN TERS DÖNÜYORDUR. YAZIK. . . . !!!!
 • ANTİ AKP:
  AZİZ NESİN BU MİLLETİN YÜZDE KIRKI APTAL VE AHMAK DEMİŞTİ 100 KİŞİDE 65 KİŞİ BAŞKANLIK SİSTEMİNE SICAK BAKTIĞI İÇİN DEMEK OLUYOR Kİ BU MİLLETİN YÜZDE 65 LİK BİR GURUBU AHMAK BU DA DEMEK OLUYOR Kİ AZİZ NESİN YÜZDE 40 DİYEREK İSKONTO YAPMIŞ İNSAFLI RAKAM VERMİŞ BU GÜN YAŞAMIŞ OLSAYDI MİLLETİN 100 DE 90 LIK GURUBUNA AHMAK DEMEK ZORUNDA KALIRDI NE YAZIK Kİ. . .
 • ARKADAŞ:
  YALANCİ gazete HALK in umudu başkanliktaymiş. . . . . HALK EKMEK, AŞ, İŞ GECİM DERDİNDE bunlari yazin pacavra gazetesi. .
 • BİLGİ DENİZİNDE BİR BALIK:
  ALGI OPERASYONUYLA ŞİMDİDEN HALKI BAŞKANLIK ÇOK MATAH BİR SİSTEMMİŞ HAVASI VERİLMEYE ÇALIŞIYOR ALDANMAYALIM. . SONRA KURTULMAK İÇİN AKLA KARAYI ZOR SEÇERİZ.
 • MUALLİM EFENDİ:
  1920 li, 30 lu yıllara ''tek adam rejimi'' diye kötüleyenler, o kişilerin gectigi cogulcu sistemi2016 da yeniden TEK adam rejimine dönüstürme derdinde. . Ama basaramayacaksınız. . !Hilafet ve saltanatı yıkan Türk ulusu başına tekrar bir milli? Şef asla getirmeyecektir. . .
 • ENGİN ARDİNCİ YAZİSİ YİNE MUHTESEMDİ TER:
  Engin ardincin bugunku yazisi yine muhtesemdi terapi gibi insana guc veriyor Allah saglik versin bizede okumayi nasip etsin
 • ARKADAŞ:
  Sorularla osmanli imparatorluğu ile uğraşacağiniza. . SORULARLA BİLGİSAYAR MUHENDİSLİĞİNİ yayinlayinda gençlerimize yararli bir hizmet yapin bari. . . BOŞ işlerle uğraşmayin zaten bu gazeteyi okuyan yok. .
 • ASLAN PARÇASI:
  cumhuriyet sözcü hürriyet islam düşmanlığı yapan paçavralardır okumayın cehenneme götürür animallah
 • P''NİN AHMAKLIĞI YÜZÜNDEN:
  BOP, Oslo, Dolmabahçe pazarlıkları neticesi PKK''lıları şehirlere, hendeklere yerleştirerek, bu millete en büyük tezgagı siz kurdunuz.
 • MEMMET:
  BU KAFA İLE GİDERSENİZ ÜLKEYE İSTİKRAR ZOR HDP KADAR AKP YANDAŞLARI DA SORUMLU VE SUÇLUSUNUZ 3, 5 OY UĞRUNA YILLARCA MİLLETİ KANDIRIP GÖRMEZDEN GELDİNİZ LEBALINIZ BÜYÜK
 • POLYAKOV:
  ŞİLİ''DEN BAŞLADI GEZMEYE. GİT RUSYA İLE GÖRÜŞ. AMERİKA İLE GÖRÜŞ. ÜLKENİN İÇİNDEKİ VE SINIRLAMIZDAKİ SORUNLARA ÇÖZÜM ARA. NE İŞİN VAR SENİN ŞİLİ''DE. AMA BAHSETTİĞİM ÜLKELER ZATEN SENİNLE GÖRÜŞMEYİ KABUL ETMİYOR. GİT GÜNEY AMERİKA, DÖNERKEN KATAR FALAN FİLAN. ORADAN VER ANLAMSIZ MESAJLARI. YALAKA GAZETELERİN BAŞLIKTAN GÖRSÜNLER.
  VATAN: RUSYAYA NIYE GITSIN ADAM ÖLDÜRMEKLE MESGÜLLER TÜRKMENLERI VURUYORLAR:SENIN ADAMLARIN
 • ALİ-VELİ-49-50:
  Birde sizin kaptiklarinizi yazsaniz. . Düne kadar içtiğiniz-yediğiniz ayri gitmiyordu. . PACAVRA Gazetesi.
 • AMEDLI:
  hergun 100 pkk lesı ıstıyorum asagısı kurtarmaz bulamıyorsanız koyluyude oldurebılırsınız
  ELEŞTİREN: KÖYLÜYÜ ÖLDÜRENLER SENÌN GIBI PKK YARDAKÇILARIDIR. YADA SENIN GIBI PKKALILAR KÜRT YURTTAŞLARI ÖLDÜRÜYOR
 • 5434:
  Bu YANDAŞ gazeteler bir yerden talimat almiş gibi hepsi ayni başlik atiyorlar birinci sayfalarina. . . ATMAKTA, da üstlerine yok valla. . .
  VATAN: SEN MERKEZ GAZETEDENMI:
 • ELEŞTİREN:
  HDP'' ELILERIN PKK UŞAĞI OLDUĞU YENİ BILINIYORMUŞ GIBI HABER YAPILMASI ŠAŞIRTICI. BUNDAN ÖNCEKİ PARTILERİ NEYDIYSE ŞIMDIKIDE ONLARDANDIR. MEMBA AYNI SUYU NIYE BAŞKA OLSUN. TÜRKİYE DEMOKRATLIĞI BIR KENARA BIRAKIPHAREKETE GEÇMELİ. BU EN MEŞRU HAKKIMIZ. BILIRMISINIZ ACABA , SEKSENLERDE TERÖRİSTLER ALMAN UÇAĞINI MOGADİ-ŞU DENEN AFRIKADE BIRYERDE ELE GEÇIRDI. ALMANLAR NE YAPTI. KILOMETRELERCE YERDEN KALKIP TERÖRÌSTLERÌ ELIMINE ETTI. YANI PARDONSUZ ÖZÜRSÜZ TERÖRİSTLERİ ÖLDURDÜ. BU BIR ÖRNEKTİR.
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.