Sabah Gazetesi

GİT
Bugünkü Sabah Gazetesi
YORUMLAR

 • AHLAK OLSA ÖZÜR VE HELALLİK DİLERSİNİZ:
  Ey cemaat medyası: Şu gencecik, başörtülü, kucağı bebekli hayırsever hanımlar aşağılanır, der dest edilip tutuklanırken; putlaştırdığınız BOP eşbaşakanını sevmiyor diye, kanser hastası ve seksenli yaşlardaki Türkan Saylan, İlhan Selçuk''u bile ''örgüt üyesi - terörist'' ilan edip tutuklattırdığınızı, hapislerde yatırdığınız hatırladınız mı?
 • MKA:
  suudi arabistanın ANKARA büyükelçisi demiş ki; güçlü iş birliğimiz bölgenin istikrarıdır. aman büyükelçi sizinle ne iş birliği istiyoruz ne de yakınlık. gerekirse TÜRKİYE''yi terk edip eliçliğinizi de kapatın. BİZ TÜRKLER KURTULUŞ SAVAŞIMIZDAN SİZİ ÇOK İYİ TANIYORUZ. İNGİLİZLERLE NASIL İŞ BİRLİĞİ YAPIP ATALARIMIZI KALLEŞÇE SIRTLARINDAN VURDUĞUNUZU UNUTMADIK. SATILMIŞ SOYSU. . . . . . . . . . ULAN SİZLER DEĞİLMİSİNİZ KABE''nin TEPESİNE SARAY YAPIP KABE''ye TEPEDEN BAKAN.
 • İHSAN:
  EEEEEYYYY YALAKA SABAHH. ERDOĞAN ABD Yİ PYD VE YPG YE DESTEĞİNİ KINIYOR MUŞ . KENDİT EĞİT DONAT A DESTEK ÇIKAN BENMİYİM. SÜLEYMAN ŞAH I YPG DESTEĞİYLE SURİYE DEN KAÇIRMADIN MI. KOBANİDE KİME YARDIM ETTİN . HAAA SEN KINADIYA ABD YANDI CINIM GİTTİ MAHVOLDU ŞİMDİ :)
 • MKA:
  GEÇENLERDE BİR RESİM GÖRDÜM. OBAMA SALONA GELİYOR HER KES AYAKTA FAKAT EN ÖN MASADA 6 KİŞİ KALKMIYOR. ACABA NİYE DEDİM. MEĞER, KALKMAYAN 6 KİŞİ ABD''nin HUKUK ADAMLARI İMİŞ. ÖNCE HUKUK SONRA BAŞKAN''mış.
 • EM.ERD.:
  SEN AÇIKTAN BEN PARTİLİ ÇUMHURBAŞKANIYIM DİCEEKSİN ONDAN SONRADA CHP CUMHURBAŞKANINA HAKARET ETTİ DİCEKSİN . SEN ÖNCE ADAM GİBİ TARAFSIZ CUMHURBAŞKANLIĞINI KANITALA . EYYY PAÇAVRA SABAH
 • MKA:
  BARUT İZNİ PKK''nın OYUNUNU BOZDU İYİ DE, REZA ZARRAB''ın OYUNU KİMLERİN OYUNUNU BOZACAK. HEP BERABER GÖRECEĞİZ
 • ''HENDEK SİYASETİ ÇÖKMÜŞ'':
  Hendek siyaseti çöktüyse, halkın bir kısmını efsunlayıp, valilerin, emniyetin elini kolunu bağlayarak teröristleri o şehirlere, o hendeklere yerleştirenlerin de hesap veriyor olması gerekmez mi?
 • MKA:
  HAYIR SEVER İŞ ADAMIMIZ RIZA SARRAF TÜRKİYE''de SUÇLU İLAN EDİLİNCE KAÇTIĞI AMERİKA''DA SUÇSUZ OLDUĞUNUN İSPATI İÇİN AMERİKAN ADALETİNE SIĞINDI YA ŞİMDİ BİZİM POLİTİKACILAR DA RAHATLADI. ŞİMDİ ABD ADALETİ SAYESİNDE SUÇSUZLUKLARI İSPATLANACAK. NE KADAR KOMİK DEĞİL Mİ ?
 • TETİKÇİ ZERRAB:
  ULAN YALAKA SABAH 5 TANE PKK YI RESMİNİ KOYMUŞ NEYMİŞ TOPLU TESLİM . PEKİ BAKANLAR KURULUNDAK BAKANLAR NASIL TESLİM OLMUŞ BİRDE O NA BAK
 • İYİLİK:
  kurtarıcı ve kurucu tek lider eşsiz Atatürk''tür. . milli irade ve milli egemenlik Türk Milletinin çoğunluğunun vazgeçilmez temel ilkeleridir. . bağımsız, özgürlükçü ve çoğulcu sistem milletin karakterine en uygun yönetim tarzıdır. . millet çoğunluğu tek adama kölelik yapmayı kabul etmez. . dinci ideolojinin bağımlıları, başkanlık için boşuna uğraşmayın, tutmaz. . milletin vaktini boş işlerle heba etmeyin. .
 • SİZE KİMSE HESAP SORAMAZ MI!?:
  “Bize kimse hesap soramaz” diyenler; şayet akılları varsa şu rezil cemaatın medyası ve mensuplarına hukuk olmasa da eski kirli ortakları nasıl hesap soruyor bir baksınlar da ibret alsınlar lütfen.
 • SİLAHSIZ TERÖRİSTLER:
  “Çözüm süreci” masallarıyla, akil adamlarıyla halkı avutup şehirlere, hendeklere yerleştirdikleri teröristleri yakalayacak değiller ya, evini barkını yıktıkları, üzerlerinde çakı bıçakları bile olmayan çocukları yakalayıp “terörist” diye servis etmişler, saray gazeteleri gibi utanmadan Hürriyet’de bunu haber yapmış.
 • ŞÖLEN:
  HÜKÜMET DEĞİŞİKLİĞİ İLE İLGİLİ OLUP BİTENLERİ HAYRETLE İZLİYORUZ. YAPILAN HERŞEY MEVCUT ANAYASAYA AYKIRI. ALLAH SONUNUZU HAYIR ETSİN NE DİYELİM. '' BEDDUA BİLMEM GÜZEL MEVLAYA SALDIM BEN SENİ'' KAZLIÇEŞMEDE FETİH ŞÖLENİ YAPILIYOR. CUMHURBAŞKANLIĞININ TEŞVİKİ VE GÖZETİMİNDE. ISTANBULU''UN FETHİ BU KADAR ÖNEMLİ İSE ONU DÜŞMAN IŞGALİNDEN KURTARAN '' İKİ ŞARHOSTAN BİRİ '' NİN BU ŞÖLENDE ADI GEÇEÇEK Mİ? MERAKLA BEKLİYORUZ.
 • ABC:
  DÜN KAÇ KİŞİ ŞEHİT OLDU? NE BİLEYİM YAA ONUNLA MI İLGİLENİYORUM. BEN BAŞKANLIK PEŞİNDEYİM, SEN KAÇ ŞEHİT VAR DİYORSUN
 • MKA:
  ÇİÇEĞİ BURNUNDA BAŞBAKANIMIZIN İLK İCRAATI; OĞLUNUN KUMAR MASASINDAKİ GÖRÜNTÜLERİNİ HABER YAPAN GAZETECİNİN İŞİNE SON VERİLDİ. İŞTE İLERİ DEMOKRASİ BUDUR.
 • MKA:
  MİSYON HÜKÜMETİNİN İLK İCRAATI TÜRKİYE GENELİNDE AYLARCA MAAŞ ALAMAYAN, EV KİRALARINI ÖDEYEMEYEN, PATRONLARI YÜZÜNDEN ÖDEYEMEDİKLERİ KREDİ KARTLARINA BİNEN FAİZLERİN, KESİLEN ELEKTRİK VE SULARININ, ÇOCUKLARINA YEDİREMEDİKLERİ ET - SEBZE - MEYVE , İÇİREMEDİKLERİ SÜT VE BENZERİ ÜRÜNLERE SAHİP OLABİLMELERİ İÇİN İLK İCRAATLARININ BAŞKANLIK OLMASI LAZIM. BAŞKANLIK OLMAZSA 90 YILDIR ZATEN MAAŞ ALAMIYOR, AÇLIKTAN ÖLÜP, YOKLUKTAN KEFENSİZ GİDİYORDUK ÇÜNKÜ
 • ÜSKÜDARLI:
  sabah başlık güzel ama gerekçe sistem tıkanıklıgı deniyor 14 yıldır iktidardalar kendileri tıkamıştır ozaman gerekçe yanlış gibi gözüküyor
 • SARAY OYUNLARI VE GERÇEKLER:
  Ülkem yakılıp yıkılır, oluk oluk kan akar, vatan bölünürken işbirlikçiler; saray düğünleri, saray hükümetleri ile halkın bir kesimini yine uyutuyorlar.
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.