Sabah Gazetesi

GİT
Bugünkü Sabah Gazetesi
YORUMLAR

 • ANTİ CHP:
  BURAYA YORUM YAPANLARIN ÇOĞU MARKSİSİT, LENİNİST, MAOCU, İNÖNİST, NE UCUBE OLDUĞU BELLİ OLMAYAN DİNDEN İMANDAN AVARE VATAN HAİNLERİDİR.
 • KİSA KES!:
  Dünyada 5000 (BES BIN!!) millet var! Dünyada 7000 (YEDI BIN!!) Lisan konusan insan toplumlari var!: BU DÜNYADA EN COK KONUSANLARDA TÜRKLER (MAALESEF) !! CENENIZI KAPAYIN, HAYATINIZI YASAYIN, BIKTIM ULAN SIZIN BITMEYEN CILENIZDEN, GEVEZELER !!!!!
 • ALİ:
  Türk Milleti HDP terrörünün meclisten atilmasini bekliyor. Artik eylem zamani. Hükümet bu is bir an evvel bitirmeli.
 • LÜTFÜ:
  YALAKA SABAH TAYYİB DEMİŞKİ İAHANET CEPHESİNDE BİR ARAYA GELMİŞLER. ULAN BU MEMLEKETTE ASIL HAİN VE DÜŞMAN SENSİN
 • KAMİL:
  SÖZCÜ GAZETESİ SİZE MEYDAN OKUYOR . SÖZCÜYE CAVAP VERSENİZE. ÇÜNKÜ CEVAP VEREMEZSİNİZ YALANLARINIZ ORTAYA ÇIKAÇAK. TEK OKUNAÇAK GAZETE SÖZCÜ
  DEDE: kAMİİİİİİL. . . . . ÇOOOOOK UZAKTASIN. . . YOKSA ALNINDAN ÖPERDİMM. . . . . . . . HA HA
 • ANTİ AKP:
  MİLLETİ ÇEŞİTLİ MASALLARLA DİZİLERLE SURVİVORLA EVLENME PROGRAMLARIYLA UYUTARAK ŞÖYLE VURDUM BÖYLE VURDUM DİYORSUNUZ NE YAZIKTIR Kİ MEMLEKETİN DÖRT BİR YANINDAN ŞEHİT CENAZELERİ ART ARDA GELMEKTEDİR TERÖRİST CENAZELERİNDEN BAHSEDİYORSUNUZ OYSA Kİ ORTADA SADECE VE SADECE BİZİM KENDİ ASKERİMİZ POLİSİMİZ VE SİVİL HALKIMIZIN CENAZELERİNDEN BAŞKA CENAZE ORTALIK YERDE GÖRÜNMEMEKTEDİR. . .
 • ABC:
  TBMM BAŞKANI ismail kahraman''ı TANIYALIM : İSTANBUL BOĞAZINA GELEN AMERİKAN ORDUSUNA AİT 6. CI FİLOYU VE KARAYA AYAK BASAN AMERİKALI ASKERLERE KARŞI KOYAN VE ONLARI DENİZE ATIP FİLOYU TOPRAKLARIMIZDAN ÇIKARTAN TÜRK GENÇLERİNE SALDIRAN ZAMANIN İSLAM ÖRGÜTÜNÜN LİDERİYDİ. İŞTE BU ZAT VE AVARESİ TÜRK GENÇLERİNE SALDIRARAK EMPERYAL AMERİKAN ASKERLERİNİ KORUMAYA ALMIŞLARDIR.
 • ANTİ AKP:
  ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARINI LAİK DEMOKRATİK HUKUK CUMHURİYETİNİ MİLLETİN BÖLÜNMEZ BÜTÜNLÜĞÜNÜ ŞANLI BAYRAĞIMIZ VE VATAN TOPRAKLARI ADINA YAŞAMINI HİÇE SAYARAK MÜBAREK CANLARI VE AZİZ BEDENLERİ TOPRAĞA DÜŞMÜŞ AZİZ RUHLARI HAKK A ULAŞMIŞ KAHRAMAN ŞEHİTLERİMİZİ HİÇE SAYARAK ENKAZ OLARAK GÖREN MENEMEN OLAYLARINDA TEĞMEN KUBİLAY I ŞEHİT EDEN ZİHNİYETİN DEVAMI OLAN KİNDAR AMA HESAPTA DİNDAR OLARAK GÖRÜNEN SAHTE HİLAFETÇİLİK YAPARAK ALLAH İLE ALDATAN RANTİYECİ SİYONİSTLER İLLUMİNATİ YÖNETİM SİSTEMİ. .
 • ERGUN DEDE:
  HOCA VE TAYFASI BİNALİYE HAVALİMANINDAKİ TOPLANTIDA BİR KOLTUK DAHİ VERMEK İSTEMEDİLER. KOLTUK KRİZİ ÇIKTI. ANLAŞILAN BİNALİYE SAVAŞ AÇMIŞLAR. BAKALIM UZUN BİNALİYE SAHİPMİ ÇIKACAK YOKSA ONUDAMI HARCAYACAK
 • KAMİL:
  EN TARAFSIZ GAZETE SABAHMIŞ ENİYİ GAZETE SABAHMIŞ YANDAŞ BİR ANKETÇİ TARAFINDAN YAPILMIŞ KAHVELERE DÜKKANLARA BEDAVA DAĞITILAN BU GAZETENİN TRAJI KAÇMIŞ O AÇIKLANMADI. HERHALDE SONLARDA OLDUKLARINI BİLDİKLERİ İÇİN AÇIKLAYAMADILAR
 • HOROSANLI METE:
  AKP HDP ARASINDA DOLMAHBAHÇEDE BİR ORTAK MUTABAKAT METNİ HAZIRLANDI. DAHA ÖNCEDE OSLODA ORTAK MUTABAKAT METNİ HAZIRLANMIŞTI. OKEY YADA KAĞIT OYNAMAK İÇİN TOPLANMIYORLARDI. BU MUTABAKATLARIN HEPSİDE UZUNUN VE İMRALININ İZNİ VE BİLGİSİ İLE YAPILMIŞTIR.
 • ANTİ AKP:
  ŞERİAT GELİYOR HİLAFET GELİYOR ZATEN ARTIK BUNDAN SONRA BUNLAR DENİZE GİREMEYECEKLER DİYEREK SAĞDA SOLDA ÇARŞIDA PAZARDA AKTROLLER AKKOYUNLAR AĞIZLARINDAN TÜKÜRÜK SAÇARAK MİLLETLE GIRTLAK GIRTLAĞA GELEREK BAŞKANLARINDAN ALMIŞ OLDUKLARI KÜSTAHLIK DERSİNİ İYİCE EZBER EDEREK İLERİ BOYUTLARA TAŞIMAK SURETİYLE MİLLETE SALDIRARAK CUMHURİYETÇİLER İLE HİLAFETÇİLER ARASINDA KAVGA DÖVÜŞ VE SAVAŞ ORTAMINA MEMLEKETİ VE MİLLETİ SÜRÜKLEYEREK GERİLİMİ DAHA DA İLERİ BOYUTLARA TAŞIMAK İSTEMEKTEDİRLER. . .
  ANTİ CHP: BATI TARZI YAŞANTISINA TAPARCASINA ÖZENMEN, SANA BU DÜŞÜNCELERİ AŞILAMIŞ. O AVRUPALI HİRİSTİYANLIĞINA NE KADAR SAHİP ÇIKIYOR GÖRMÜYORMUSUN?ÖZEL YAŞAMLARINDA, SİYASETLERİNDE, PARLAMENTOLARINDA, DEVLET KURUMLARINDA HEP HİRİSTİYANLIK VE HAÇ MOTİFLERİ VAR. ADAMLAR DİNLERİNİ HER PLATFORMDA KULLANIYOR VE SAVUNUYOR. SEN NİYE KENDİ DİNİN DEN BU KADAR KORKUYORSUN?
 • EM .ERD.:
  EEEEYYY YALAKA SABAH BURSA DA BOMBA PATLADI SEN UYUYORMUSUN . AMA SEN HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ TAYYİB İ AL PİSLİK
 • ANTİ AKP:
  ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARINI LAİK DEMOKRATİK HUKUK CUMHURİYETİNİ MİLLETİN BÖLÜNMEZ BÜTÜNLÜĞÜNÜ ŞANLI BAYRAĞIMIZI VATAN MİLLET MEMLEKET VE ŞANLI BAYRAĞIMIZ ADINA KENDİSİNİ HİÇE SAYARAK MÜBAREK CANLARI VE AZİZ BEDENLERİ TOPRAĞA DÜŞMÜŞ AZİZ RUHLARI HAKK A ULAŞMIŞ KAHRAMAN ŞEHİTLERİMİZİ HİÇE SAYARAK ENKAZ OLARAK GÖREN MENEMEN OLAYLARINDA TEĞMEN KUBİLAY I ŞEHİT EDEN ZİHNİYETİN DEVAMI OLAN KİNDAR AMA HESAPTA DİNDAR OLARAK GÖRÜNEN SAHTE HİLAFETÇİLİK YAPARAK ALLAH İLE ALDATAN SİYONİST İLLUMİNATİ TAKIMI
 • ABC:
  SAYIN AKP''liler ismail kahraman''ı HALA ORADA TUTUYORMUSUNUZ. YOK ÖYLE KENDİ DÜŞÜNCESİDİR DEMEK. GEREĞİNİ YAPIN DA ÖRÜMCEK KAFALI DİNİ KULLANIPTA DİN DÜŞMANLIĞI YAPAN BU ZATI DERHAL MECLİSTEN KOVUN DİYECEĞİM EĞER SİZDE AYNI KAFADAN DEĞİLSENİZ
 • ABC:
  GERİCİLİĞİN KAHRAMANI ismail kahraman LAİK OLMAK ADAM OLMAKTIR. EĞER LAİK OLMAK İSTEMİYORSAN GİDEBİLECEĞİN, ÖZLEMİNİ DUYDUĞUN ÇOK ÜLKE VAR HER GÜN CAMİLERİN BOMBALANDIĞI, İNSANLARIN ALLAHUEKBER NİDALARIYLA ÖLDÜRÜLDÜĞÜ ÜLKELERE GİDEBİLİRSİN. AYRICA, BU KAFAYLA TBMM HİÇ YAKIŞMIYORSUN. DERHAL İSTİFA ET, KURUCU LİDERİMİZ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK''ün KEMİKLERİNİ SIZLATMA.
  GAVURSAVAR: lLAİK. OLMAK. ADAM. OLMAK. OLSAYDI. . . MAL. . LARLA . . HIRSIZLARLA. DOLU . . . CHP. ADAM. OLURDU . . . LAİKLER. . OLSA OLSA . GAVUR OLUR. . .
 • YEŞİL KALEM:
  YALÇIN AKDOĞAN VE EFKAN ALA SAYIN CUMHURBAŞKANINNIN EN SADIK ADAMLARINDANDIR. BU İKİ İSİMDE SAYIN CUMHURBAŞKANININ İZNİ VE BİLGİSİ HADDA TALİMATI OLMADAN DEVLET İŞLERİNDE KENDİ KAFALARINA GÖRE HAREKET ETMEZLER EDEMEZLER. DOLAYISIYLA DOLMAHBAHÇE MUTABAKATININ SAYIN CUMHURBAŞKANININ İZNİ VE BİLGİSİ HADDA TALİMATI OLMADAN YAPILMIŞ OLMA İHTİMALİ YOKDUR.
  ANTİ CHP: EVET DOĞRU SÖYLÜYORSUN. AMA BİLMEDİĞİN BİŞEY VAR ODA ŞU: DOLMABAHÇEDE TOPLANTI YAPILDI , HER İKİ TARAFTA FİKİR BEYAN ETTİ FAKAT BİR KONU ÜZERİNDE NE ANLAŞMA YAPILDI NEDE MUTABAKAT YAPILDI SADECE GÖRÜŞ BİLDİRİLDİ. SAYIN CUMHURBAŞKANI ''''NE MUTABAKATI'''' DERKEN BUNU KASTEDİYOR.
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.