Ortadoğu Gazetesi

GİT
Bugünkü Ortadoğu Gazetesi
YORUMLAR

 • ''HENDEK SİYASETİ ÇÖKMÜŞ'':
  Hendek siyaseti çöktüyse, halkın bir kısmını efsunlayıp, valilerin, emniyetin elini kolunu bağlayarak teröristleri o şehirlere, o hendeklere yerleştirenlerin de hesap veriyor olması gerekmez mi?
 • ISTE SIZE YORUM:
  ANNEMden teslim aldim yorum sayfasini. . . . . annem dinlensin. . azicik. . TURK MILLETI COK ZOR GUNLERDEN GECIYOR. . . MUBAREK GUNDE YORUM YAZAMIYORUM. . . KURAN DINLIYOR OLUCAM BIRAZDAN. HAYIRLI CUMALAR SAYGILAR
 • ISTE SIZE YORUM:
  Basta YUCE TURK MILETI VE TURK SEHITLERINE MILLETIN KOLU KANADI CANI KANI OLAN AZIZ. . . UKUCU SEHITLERIMIZIN ONURLU SEREFLI GUNU KUTLU OLSUN. . . . TUM ULKUCU SEHITLERIMIZI SEREFLE MINNETLE ANIYORUZ. . . NE MUTLU TURKUM DIYENE. .
 • ADINIZI YAZIN:
  Bu yararsız iççekişmelerin ve dedi koduların, akape nin bir oyunu olduğunu göremeyenler, bu kutlu davamıza ne kadar zarar verip akape yi ne kadar sevindirdiğinizi ne zaman göreceksiniz?
  YORGUNKURT: taşeron-kiralık-baston işler bitince. . . o zamana da parti-millet kalırsa. . .
 • AYSE ZUHAL:
  Sayin ORTADOGU GAZETE AILESI DIYAR BAKIRDA TC HASTANESINDE YARALI GELEN GUVENLIK GUCLERINLE ILGILENMEYIP OLDUREN PERSONELIN OLDUGUNU BIR HEMSIRE ITIRAF ETMIS BU HABER NE DERECE GERCEK VEYA ASPARAGAS BIR HABER LUTFEN BIZE SOYLEYIN ASKERLERIMIZ POLISLERIMIZI OLDURMUSLER ILGILENIR MISINIZ LUTFEN SAYGILAR.
  KONTRKAMİL: bazı konular hassas hesap işler dahilinde. . . devletin istihbaratı-kontrgüçleri ne iş yapıyor . . . ellerini tutan mı var. . tutturan mı var. . bu işler kamuoyu önünde gündem olmamalı, gereği anında yapılmalı. . ama nerde idare nerde milli şuur, nerde şeref. . . daha neler oluyor Allah bilir. . . yazık vatana-vatan evlatlarına. .
 • SARAY OYUNLARI VE GERÇEKLER:
  Ülkem yakılıp yıkılır, oluk oluk kan akar, vatan bölünürken işbirlikçiler; saray düğünleri, saray hükümetleri ile halkın bir kesimini yine uyutuyorlar.
  ASİLTÜRK: millete ölü toprağı serpmişler. . uyutuyorlar. . millet ne yapsın. . . fakir-cahil-bağımlı-partizan bırakılırsa sonuç budur. . .
 • KAMİL:
  AKP. NİN ARKABAHÇESİ BAHÇELİ 26 HAZİRANDA SALTANATIN BİTEÇEK. SİYASETE VEDA EDECEKSİN
  HESAPÇIKURT: o belli olmaz. . . muhalifler adam gibi birlik olmazsa-anlaşamazsa, devlet baba yine devam eder. . . bu ara özüne dönük konuşmalar yapıyor. . ortamı tavlıyor. . . 7 haziran sonrası 5. nci parti gelecek demişti. . belki merkez sağ partiyi kurdurur muhaliflere dolaylı olarak. . güzel organize olurlarsa, o zaman da birilerinin hesapları çok bozulur gibi. . partilerde rahatlar. .
 • KİRLİ OYUNDA KİMİN ELİ KİMİN CEBİNDE?:
  Ortadoğu, Aydınlık, Akit ve tüm saray gazetelerinin sürekli olarak ''ABD Reise karşı'' vurgusuyla çıkmaları aslında her şeyi anlatmıyor mu?
 • AYSE ZUHAL:
  BENGUTURKUN YAYINI MI DURDURULDU?YINE YIGIT MILLIYETCILERIN SESI MI KISILDI? Yayin yine mi yok.
  BASTONCU: baston hesabı olunca, düşe kalka oluyor bu işler malesef. . . başka kanallar boncuk gibi yanlama yayın yaparken. . gelinen nokta bu. .
 • MEMET MEMET:
  99 d ve 7 haziran gecesi seçim diyen bahçeli bey şimdi seçim felaket diyor akp sıkıntıya düşerse kongre iptal karslığı hukuku destek verecekmişçünkü seçime gidecek cesareti yok anlaşılan 15 sesim oluyor akp nin oyununa geliyor mhp ye oporasyon yaptırmazmış her seçim oprs yiyor haberi ok galiba akp dağılırsa yeni hükümet diyecek cesareti yok destek verecekmiş yemezler mhp nin düştüğü durumu siz hariç dünya görüyor yazıklar olsun
  BOPKURT: malesef baston-diyet işlerin sonu böyle. . .
 • AYSE ZUHAL:
  SUZUK BEYINLILER MHP YI ANLAYAMAZ. . . . YIKANMIS BEYINLER SN DEVLET BEYI DAHA SONRA ANLIYACAKLAR AMA UMARIM GEC KALMAZLAR. . . SIMDI PARA KONUSUYOR . . . PARADA BITER OMURDE
  BEYİNCİKKURDU: Devlet bey zamanında partiye emeği-katkısıs olmuş biri tabiki de. . . düzgün-katılımcı-birleşik yönetim olmazsa, parada, herşeyde konuşur. . . sırayla ve karşılıklı olarak. . son dönemlerde malesef partiyi baston-diyet işlere bağlamanın sonuçlarını anlamak için fazla beyne gerek yok. . . azcık beyin ve vijdan yeter. . . beynini-vijdanını kiralayanlar anlamaz tabiki. .
 • HAVADA YUZEN DENİZE SÜZEN:
  Artik başbuğumuz sayin cumhur başkanimizdir devlet bahçeli onun hizmetçisidir bahçeli konuşur ama cumhurbaşkan imiz hem calişir hem de icraatlarini yapiyor başbuğ şahin recep tayiptir ötesi olmaz.
  KINACIKURT: öyle oldu tabi. . sebep olanlar kına yaksın. . .
 • AYŞE ZUHAL:
  Vatanin herturlu nimetlerinden yararlanip arpalari fazla gelen (o hainler)kendilerini biliyor. . Kendi acimizla bizi yani halki basbasa birakan hain bile az ama hadi oyle olsun kendi adima konusayim BEN AFFETMIYORUM?SEHIDIM SENDE AFFETME Bu vatan . . . . . . . . Iere HARAM ZIKKIM OLSUN. . Daha ne diyeyim ?VATAN SIZE MINNETTAR. . Birde hainler Rte nin Parali askerleri diyorpkk handaslari duyunca kahroluyorum ozaman . Ozaman gitmesin vatan evlatlari Analarindan sevdiklerinden hayattan gencliginden koparilmasin
 • MKA:
  BU COŞKU HİÇ BİTMESİN DİYEN ORTADOĞU GAZETESİ, ÜLKÜCÜ GENÇLİĞİ BU COŞKUNUN İÇİNDE GÖREMEDİK. ATATÜRK İLKE VE İNKİLAPLARINI KABULLENMEYEN, ATATÜRK''ü ATATÜRK OLARAK GÖRMEYEN ÜLKÜCÜ GENÇLİK BU ORGANİZASYONLARIN İÇİNDE HİÇ OLMADI Kİ
  KURNAZKURT: ülkücü gençlik napsın. . set çekilmiş, zincirlenmiş. . şimdi yeni gençlik hareketleri parlatılıyor. . . oyun-düzen-plan gereği. . .
 • YAĞMA TALAN DEVAM ETSİN DİYE...:
  Terörün, şehirlerin yakılıp yıkılmasının sorumlusu “Analar ağlamasın” avutmasıyla teröristleri şehirlere, hendeklere yerleştirenler mi yoksa bir zamanlar sarmaş dolaş olduğunuz ama şimdi meclisten atmaya çalıştığınız HDP’mi? PKK, Perinçek, Bahçeli ile el ele verip terörü hortlatmasaydınız bu gün yağma, talan ve ihanetlerinizin hesabını veriyor olacaktınız.
  TARİHKURDU: iktidar ve ikbal destekçiliği, menfaatler için herşey mübah sayılırsa, devlet-millet bekası gözetilmezse, olanlar da normal sayılır. . o zaman analar da ağlar, şehitler de bitmez. . ülkelerin makus talihi ve tarihi böyle idarelerde-sistemlerde hep böyle olmuştur. .
 • AYŞE ZUHAL:
  SAAT 02 40 SU ANDA KA NAL A DA SN METIN OZKAN BEY. NEREDE MHP ORADA AYSE ZUHAL COK SEVIYORUM PARTIMI.
 • KİMLER KANDAN BESLENİYOR?:
  HDP‘yi meclisten atmak isteyenlerin Öcalan hakkında tek kelime olumsuz söz ettiklerini duydunuz mu? Duyamazsınız: Zira “barış süreci” adı altında teröristleri şehirlere, hendeklere yerleştirenlerle Öcalan''ı baş tacı edenler aynı kişiler.
  KURNAZKURT: hesap tutmadı, seçime doğru hepsi tasfiye ediliyor. . daha napsın reyis. .
 • ÜÇ HİLALLİ BOZKURT:
  BAHÇELİNİN UYGULADIĞI POLİTİKALARA VE BU POLİTİKALARIN DOĞURDUĞU SONUÇLARA BAKIN. BU POLİTİKALARIN ASLA MHP''NİN DEĞİL DAİMA SARAYIN İŞİNE YARADIĞINI GÖRMÜYORMUSUNUZ? ŞİMDİLERDE İSE SARAY MHP''YE DÖRT BAKAN VERECEK SÖYLENTİ ETRAFTA DOLAŞIYOR. BU BİR TUZAK. BAHÇELİNİN LİDERLİĞİNDE SEÇİME GİRECEK MHP BARAJ ALTINDA KALIR. MECLİSE DAHİ GİREMEZ. BAHÇELİNİN NEDEN DEVAMLI SARAYA ÇALIŞTIĞINI HİÇ ARAŞTIRDINIZMI?
  MURAT OĞUZOĞLU: MİT AJANI
  MAHŞERİNKURDU: ilerde tarih herşeyi yazacak. . . ne oyunlar ne menfaatler olmuş çıkacak. . tarih ve halk vijdanında hesap görülecek. . mahşere kalırsa vay hallerine. . gerisi partizanlık, fanatiklik mevzuları. .
  DICLENIN OGLU: ISBIRLIKÇI IDDIALARI KUYRUKLU YALAN. MHP''NIN DESTEK VERDIGI IDDIALARI SADECE MILLI YADA ULUSLAR ARASI ARENADA TÜRKIYE''NIN MENFAATLERI SÖZKONUSU OLDUGUNDA KISMEN GECERLIDIR VE TAMAMEN DOGRU BIR KARARDIR. DEMOKRASI BILMEM KAÇINCI OYLAMADA CUMHURBASKANI SEÇILMEDIGI IÇIN MUHTURA VE DARBEYE MARUZ KALMIS VE ONLARCA YIL GERIYE GÖTÜRÜLMÜSTÜ. MHP''NIN 4 BAKANLIK KARSILIGINDA ÜLKÜSÜNÜ SATACAGINI, YOLSUZLUK VE ZULME PAYANDA OLACAGINI IDDIA ETMEK ISE ART NIYETLI DEGILSE SAFLIK; AKSI TAKDIRDE IHANETTIR.
 • AYŞE ZUHAL:
  HANI TURK BIRLIGI KURULACAKTI?. ?2007 DENBU YANA SULAR SELLER GECTI . . TURK DUNYASI LAFTA KALDI. . masallah akpye TÜRKLÜĞÜN ADINI . . . SiLMEYE GELMISLER. NE MUTLU TURKUM DIYENE. . YASASIN TURK BIRLIGI
  KARANLIKKURT: bazı şeylerin farkına varmaya başlayanlar var mış. . .
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.