Milletvekili Geçici Aday Listeleri -Ankara 2. Bölge

Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak milletvekili genel seçimine ilişkin geçici aday listeleri, Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yayımlandı.

Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak milletvekili genel seçimine ilişkin geçici aday listeleri, Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yayımlandı.

Resmi Gazete'de yayımlanan geçici aday listelerine göre Ankara 2. bölge milletvekili adayları şöyle:

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

1- Cemil Çiçek

2- Haluk İpek

3- Salih Kapusuz

4- Nurhan Şanlı

5- Ahmet İyimaya

6- Cevdet Erdöl

7- Zelkif Kazdal

8- Emrullah İşler

9- Seyit Sertçelik

10- Orhan Yegin

11- Nazlı Ergül

12- Cihan Ankara

13- Hüseyin Aydın

14- Çiğdem Orhan Sarıkaya

15- Murat Araç

DEMOKRAT PARTİ

1- Ahmet Uyanık

2- Abdullah Terzi

3- Yusuf Fidantek

4- İzzet Yaşar

5- Hilmi Bilasa

6- İbrahim Yükselbaba

7- Ayşe Canyurt

8- Faruk Küçük

9- Selim Buğdaycı

10- Sebahat Demirci

11- Ali Osman Hacıhüseyinoğlu

12- Serdar Alp

13- Handan Akkocaoğlu

14- Çiğdem Küçükyılmaz

15- Halil Akçapınar

CUMHURİYET HALK PARTİSİ

1- Ayşe Gülsün Bilgehan

2- İzzet Çetin

3- Sinan Aydın Aygün

4- Gökhan Günaydın

5- Seyhan Erdoğdu

6- Ekrem Kerem Oktay

7- Alper Taşdelen

8- Alirıza Erbay

9- Ali Arif Özzeybek

10- Onur Bayar

11- Hüseyin Çelebi Ercan

12- Turhan İçli

13- Aykut Fındıkçı

14- Faruk Yıldırım

15- Cenk Küpeli

MİLLET PARTİSİ

1- Zehra Erdem

2- Mehmet Can

3- Fatma Özdemir

4- Yusuf Elmalı

5- Metin Doğan

6- Ali Özdemir

7- Emine Erdem

8- Azmi Tat

9- Salih Ereğiz

10- Ali İsot

11- Hilmi Uçar

12- Sahir Güzel

13- Abdullah Bilim

14- Mustafa Demir

15- Mehmet Toptaş

LİBERAL DEMOKRAT PARTİ

1- Yavuz Kitapcı

2- Refik Sarıkaya

3- Orhan Gürel

4- Münir Albayrak

5- Kenan Özkiraz

6- Kadir Atalay

7- Ertan Tunca

8- Adem Özkara

9- Belkıs Çerkez

10- Umut Bogoçlu

11- Murat Şahingöz

12- Asım Sağlam

13- Murat Tari

14- Dilek Turhal

15- Melek İlham Beyaz

SAADET PARTİSİ

1- İsmail İlhan Sungur

2- İlyas Tongüç

3- Ömer Günaydın

4- Nagihan Çıtak

5- Mustafa Güngör

6- Erol Öztürk

7- Reviyye Şahide Aygül

8- Mustafa Erkut Aşar

9- Ayhan Çelik

10- Burhan Gümrükçü

11- İbrahim Karayılan

12- Veysel Üzmez

13- Nureddin Kaya

14- Ömer İrez

15- Mehmet Sürer

HAK VE EŞİTLİK PARTİSİ

1- Kıral Ali Kılıç

2- Hilal Şahinoğlu

3- Cengiz Ayaz

4- Tuğba Sarıkaya

5- İlhan Ersay

6- Filiz Korkunç

7- Yücel Böke

8- Emin Türker

9- Müge Sirkecioğlu

10- Ceyhun Çanlı

11- Mehmet Tuğrul

12- Ali Ayaz

13- Sertkan Hakkı Kaşak

14- Gülsüm Göney

15- Adem Duran

HALKIN SESİ PARTİSİ

1- Hüsamettin Korkutata

2- Cafer Güneş

3- Erdinç Yazıcı

4- Nazım Maviş

5- Mehmet Rafi Kürüm

6- Havva Karademir

7- Süleyman Danacı

8- Elvan Altınbay

9- Banu Atabay

10- Yılmaz Çıtak

11- Özlem Uludağ Gülcan

12- Mehmet Bilal Bezci

13- Özgür Özdemir

14- Aydın Deniz Akdemir

15- Cenan Oran

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

1- Ahmet Deniz Bölükbaşı

2- Mustafa Cihan Paçacı

3- Mustafa Erdem

4- Özcan Yeniçeri

5- Hamit Ayanoğlu

6- Ömer Demirel

7- Muharrem Beşir

8- Cemil Aydın

9- Figen Tosunor

10- Ali Zor

11- Hulusi Hakan Eren

12- Rahmi Yılmaz

13- Özgür Salman

14- Kerim İnal

15- İbrahim Köksal

DOĞRU YOL PARTİSİ

1- Hasan Fikret Türkel

2- Necati Aymayan

3- Yavuz Gülecek

4- Muhammet Adil Büyüksoy

5- Abdulselam Efe

6- Mecit Aslanlı

7- İsa Seylan

8- Mehmet Akman

9- Hüseyin Tolu

10- Abbas Karaağaç

11- İlker Demiciçeşmesi

12- Abdusselam Taştimur

13- Demet Çalışkan

14- Ayhan Deniz

15- Anıl Kıbriz

TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ

1- Özcan Kaya Güvenç

2- Halim Apaydın

3- İlknur Sayın

4- Hüseyin Aslan

5- Sevim Sevgi Atar

6- Seher Yaşar

7- Volkan Coşkunyürek

8- Yusuf Şaylan

9- Ebru Ayaz

10- Nuray Özdoğan

11- Yunus Emre Durmuş

12- Hilmi Aydıner

13- Esma Çiçek

14- Suna Şimşek

15- Gamze Yılmaz

MİLLİYETÇİ VE MUHAFAZAKAR PARTİ

1- Ahmet Reyiz Yılmaz

2- Gülay Karabacak

3- Muhammet Altun

4- Hasan Mert

5- Özgür Ersan

6- Fikri Yılmaz

7- Osman Erdoğan

8- Yücel Çelik

9- Kemal İpek

10- Sebahattin Tolun

11- Seyhan Sungur

12- Esengül Akay

13- Nazire Evirgen

14- Nesrin Yıldırım

15- Murat Yıldırım

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ

1- Mustafa Destici

2- Hasan Hüseyin Bozok

3- Serdar Akbaş

4- Yusuf Ayan

5- Ekrem Can

6- Muhittin Savaş Tunçyüz

7- Ferhat Günindi

8- Hayrettin Çal

9- İsa Kaplan

10- İmdat Dinçarslan

11- Ayşe Temiz

12- Mustafa Arslan

13- Mehmet Tekçe

14- İsmail Köksal

15- Seyfi Alpay

DEMOKRATİK SOL PARTİ

1- Tufan Bural

2- Veli Arif Şimşek

3- Dilek Dengizek Ersanal

4- Dursun Tuncer Ertürk

5- Deniz Özgen

6- Hakan Koç

7- Cabar Sarıçam

8- Osman Çalışkan

9- Nursel Kızılırmak

10- Nüsret Adıbelli

11- Şerife Çitiloğlu

12- Melih Şengölge

13- Celal Saltaş

14- Ramazan Şanlı

15- İsmet Sarıkaya

BAĞIMSIZ

- Sadrettin Güvener

- Aynur Bayram

- Erdoğan Karakuş

- Sait Çömlekçi

- ANKARA

5