Mardin, Mersin, Muğla, Muş Kesin Aday Listeleri
Kesin aday listelerine göre Mardin'in milletvekili adayları şöyle.
Kesin aday listelerine göre Mardin'in milletvekili adayları şöyle:
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
1- Muammer Güler
2- Gönül Bekin Şahkulubey
3- Abdurrahim Akdağ
4- Hikmet Bülent Gözü
5- Edip Demirdağ
6- Ahmet Karahan
DEMOKRAT PARTİ
1- Ayçe Gülçin Kavak
2- Ardal Karanlık
3- Sadettin Emer
4- Abdulhalik Çalışkan
5- Zuhal Özkar
6- Mehmet Selim Selçuk Baytürkmen
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
1- Reşit Kılıç
2- Mustafa Kemal Tuğmaner
3- Muhammed Olğaç
4- Mehmet Beşer
5- Mehmet Çiftçi
6- Cemal Şahin
MİLLET PARTİSİ
1- Bedia İrban
2- Zeki Koçak
3- Muharrem Mutlu
4- Hatice Koçak
5- Yakup Harmankaya
6- Mahmut Gençtürk
LİBERAL DEMOKRAT PARTİ
1- Can Yerli
2- Emine Dilek Balkan
3- Ayşe Yakşı
4- Vadullah Deha
5- Özcan Şar
6- Aytaç Tekin
SAADET PARTİSİ
1- Doğan Bekin
2- Mehmet Rıdvan Can
3- Basri Durmaz
4- Akile İmamoğlu
5- Feyzi Erkınay
6- Ahmet İletmiş
HALKIN SESİ PARTİSİ
1- Mehmet Timurağaoğlu
2- Abdulkadir Akikol
3- Musa Öğredik
4- Pervin Çetin
5- Murat Erdinç
6- Ümran Mercen
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
1- İzzet Ertem
2- Faysal Bedir
3- Cengiz Çetinöz
4- Hüsamettin Köse
5- İsa Bucak
6- Hakan Güngör
TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ
1- Murat Hiçbezmez
2- Ferdi Özcan Dilmen
3- Özgü Türk
4- Gökçe Erbil
5- Fulya Sönmez
6- Bengü Toksöz
MİLLİYETÇİ VE MUHAFAZAKAR PARTİ
1- Mustafa Aydın
2- Kutlay Özütüm Aşcıoğlu
3- Gönül Kaymak Öner
4- Erol Yeşil
5- Sefa Köksal
6- Ahmet Çevik
BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ
1- Erdal Dilen
2- Abdurrahman Kızılboğa
3- Murat Kırmızıoğlu
4- Sevim İleli
5- Mehmet Kadiroğlu
6- Tahsin Kocaer
DEMOKRATİK SOL PARTİ
1- Abdulhalim Taş
2- Nurettin Işıkhan
3- İbrahim Akgündüz
4- Süleyman Aktolon
5- Ayşegül Buket Teker
6- Hıdır Örüker
BAĞIMSIZ
-Süleyman Bölünmez
-Gülser Yıldırım
-Erol Dora
-Ahmet Türk
-Mersin-
Kesin aday listelerine göre, Mersin'in milletvekili adayları şöyle:
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
1- Mehmet Zafer Çağlayan
2- Ahmet Tevfik Uzun
3- Nebi Bozkurt
4- Çiğdem Münevver Ökten
5- Mustafa Sami Cüceloğlu
6- Mustafa Turan
7- Fatma Tansel Gürel
8- Atillah Olçum
9- Mustafa Sever
10- Abdullah Kuz
11- İlhan Kahraman
DEMOKRAT PARTİ
1- Enise Gülay Tat
2- Harun Göksel
3- Mehmet Kaygısız
4- Bayram Özbay
5- Zeynep Zeren
6- Fatma Oksayoğlu
7- Ali İşli
8- Nesli Önel
9- Muazzez Gençer
10- Özlem Arslan
11- Musa Tuhan
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
1- Aytuğ Atıcı
2- Vahap Seçer
3- İsa Gök
4- Ali Rıza Öztürk
5- Necmi Doğan
6- Hüseyin Çamak
7- Mustafa Selçuk Dereli
8- Soner Yıldırım
9- Nursel Yücesoy Temizkan
10- Zehra Özyiğit
11- Teoman Yanık
MİLLET PARTİSİ
1- Fikret Adıgüzel
2- Sadık Emen
3- Hasan Demircan
4- Mustafa İnce
5- Osman Kale
6- İbrahim Ayhan Koçak
7- Gülşen Aykun
8- Osman Uçar
9- Şakir Tülü
10- Mustafa Oğuz
11- Hürü Emen
SAADET PARTİSİ
1- Soner Çontar
2- Sezai İncesu
3- Hacı Genç
4- Ferhan Beyaz
5- Metin Kızılok
6- Faik Ayten
7- Hüsamettin Alınmış
8- Münevver Bekar
9- Mehmet Yılmaz
10- Mevlüt Koç
11- Murat Seskin
HAK VE EŞİTLİK PARTİSİ
1- Uğur Taşkın
2- Mehmet Ali Yelkovan
3- Yusuf Uyanık
4- Bülent Kayhan
5- Mehmet Keskin
6- Emre Karatay
7- Güneş Şahin
8- Nefise Övül Sucugil
9- İlker Kiriş
10- Gülşen Karatay
11- Murat Erden
HALKIN SESİ PARTİSİ
1- Mustafa Namık Sinanoğlu
2- Ömer Faruk Demirci
3- Erkan Elmaz
4- Ali Fethi Kocatürk
5- Ayşe Yalçıntay
6- Medet Dolaş
7- Cem Karaçubuk
8- Hanife Üzmez
9- Neşe Karakoç
10- Ali Özdemir
11- Ahmet Öz
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
1- Mehmet Şandır
2- Ali Öz
3- Kadir Ural
4- Behiç Çelik
5- Akif Akkuş
6- Gürcan Kasap
7- Volkan Şeker
8- Ali Rıza Bozkurt
9- Hüseyin Aksan
10- Abdil Mustafa Çömez
11- Ali Rıza Özdeniz
DOĞRU YOL PARTİSİ
1- Fahri Şen
2- Mehmet Özkan
3- Mehmet Emin Aslan
4- Yaşar Ersevil Çolak
5- Mehmet Salih Elçin
6- Erdoğan Polat
7- Nadir Çimen
8- Halil Şah
9- Seyde Saçkan
10- Murat Türkmen
11- Halil İn
TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ
1- Aydemir Güler
2- Bülent Ufuk Ateş
3- Derya Demir
4- Uğur Özer
5- Gonca Oyardı
6- Yaprak Üredi
7- İsmail Takmaz
8- Erhan Kurt
9- Şerife Yıldız
10- İhsan Can
11- Ümit Sönmez
MİLLİYETÇİ VE MUHAFAZAKAR PARTİ
1- İlyas Avcı
2- Meryem Avcı
3- İlknur Tanrıverdi
4- Murat Ramazan Benli
5- Mustafa Özbek
6- Zafer Topuz
7- Selçuk Türkan
8- Özgür Sarıaltın
9- Ümit Çolak
10- Yüksel Büyükkol
11- Ayfer Tunçalp
BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ
1- Kaptan Kartal
2- Oğuz Uysal
3- Bestami Yıldırım
4- Sinan Kılıç
5- Hatice Kurt
6- Adnan Çobansarı
7- Bektaş Adıgüzel
8- Muhammet Eyceoğlu
9- Kemal Can
10- Özge Öztürk
11- Durdu Beyazıt
DEMOKRATİK SOL PARTİ
1- Levent Dakika
2- Mehmet Nejat Antalyalı
3- Müyesser Altuntaş
4- Şengül Sarıgül
5- Mehmet Ali Erdoğan
6- Ruhan Atile
7- Melike Bilir
8- Mahmut Baha Aktaş
9- Fatma Ablay
10- Ali İhsan Akış
11- Burak Şarman
BAĞIMSIZ
- Hasan Pektekin
- Ertuğrul Kürkçü
- Mahmut Şentut
-Muğla-
Kesin aday listelerine göre, Muğla'nın milletvekili adayları şöyle:
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
1- Ali Boğa
2- Yüksel Özden
3- Hayati Nizamoğlu
4- Yeşim Avcı
5- Gültekin Akça
6- Mehmet Yavuz Demir
DEMOKRAT PARTİ
1- Oktay Agah Güner
2- Beyler Koca
3- Ülker Gökalp
4- Oktay Yönter
5- Mehmet Yılmaz
6- Süreyya Karasakal
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
1- Tolga Çandar
2- Nurettin Demir
3- Ömer Süha Aldan
4- Emrah Doğu
5- Ali Arslan
6- Mustafa Öztürk
EMEK PARTİSİ
1- Yusuf Ertuğrul
2- Sebahattin Durmuş
3- Hüseyin Ünal
4- Rıza Yeşilbaş
5- Gülabi Taşgın
6- Mevlüt Aydın
MİLLET PARTİSİ
1- Mustafa Ertuğrul
2- Hüseyin Kara
3- İzzet Uslu
4- Seyyithan Ömer Şimşek
5- İsmail Kara
6- Mesut Şimşek
LİBERAL DEMOKRAT PARTİ
1- Galip Baran
2- Alper Korkmaz
3- Mehmet Akif Yiğit
4- Ali İstafiloğlu
5- Vahdettin Demirtaş
6- Tuncer Yılmaz
SAADET PARTISI
1- Muhammet Levent Cengiz
2- Ömer Uludağ
3- Cebrail Tümenci
4- Saliha Güzel
5- Ahmet Ergin
6- Kemal Tosun
HAK VE ESITLIK PARTISI
1- Aynur Genç
2- Halil Gürcan Akçakın
3- Ömer Ömür Kandak
4- Murat Serdar Çabuk
5- Aydın Çalışkan
6- Halis Efe
HALKIN SESİ PARTİSİ
1- Mehmet Gökdal
2- Gönül Şenol
3- Necla Özcan Yıldırım
4- Muzaffer Tuna
5- Aysel Döşeme
6- Ferat Bölük
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
1- Mehmet Erdoğan
2- Süleyman Taşkın
3- Saim Gürsoy
4- Ferat Kırtaş
5- Doğan Demiröz
6- Şevket Tokur
DOĞRU YOL PARTİSİ
1- Salih Önel
2- Kamil Gönül
3- Fatih Ahi
4- Ersin Emin Varvil
5- Nedim Burgu
6- Hayrettin Örücü
TÜRKIYE KOMÜNİST PARTİSİ
1- Ahmet Aksüt
2- Rauf Cankurtaran
3- Osman Celil Çetok
4- Metin Kesikçiler
5- Aygül Coşkun
6- Ateş Akbaba
MİLLİYETÇİ VE MUHAFAZAKAR PARTİ
1- Neslihan Aktürk
2- Hasan Arslan
3- Miktat Yağcı
4- Mehmet Ali Tomar
5- Yılmaz Erkoçoğlu
6- Murat Özkurt
BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ
1- Ramazan Yılmaz
2- Zeynel Abidin Gezici
3- Yalçın Tüzün
4- Öznur Öz
5- Adem Göçmen
6- Yüksel Orer
DEMOKRATİK SOL PARTİ
1- Ali Konakcı
2- Mehmet Salih Ayas
3- Ömer Berkul
4- Kemal Bünyamin Sönmez
5- Nuriye Herkesecan
6- Kamil Tosun
BAGIMSIZ
- Mehmet Oktay Karakamışlıoğlu
- Şehbal Şenyurt Arınlı
- Mustafa Çakıroğlu
- Hasan Hüseyin Bafalı
-Muş-
Kesin aday listelerine göre, Muş'un milletvekili adayları şöyle:
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ
1- Faruk Işık
2- Muzaffer Çakar
3- Mehmet Emin Şimşek
4- Melik Emre
DEMOKRAT PARTİ
1- Selman Aydın
2- Mehmet Arda
3- Hüseyin Dağ
4- Vahdeddin Engin
CUMHURİYET HALK PARTİSİ
1- Serkan Demirel
2- Zihni Sayan
3- Mustafa Fırat
4- Fuat Kaya
MİLLET PARTİSİ
1- Ahmet Erdoğan
2- Fatma Şan
3- Mehtap Vural
4- İbrahim Yakın
SAADET PARTİSİ
1- Muhittin Aytunç
2- Bahattin Dost
3- Mehmet Emin Şener
4- Sadık Aydın
HALKIN SESİ PARTİSİ
1- Selahattin Erol
2- Ercan Selvi
3- Letif Yatmaz
4- Tekin Mete
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ
1- Giyasettin Yıldırım
2- Aydın Koçu
3- Seraceddin Solhan
4- Ayşegül Günay
DOĞRU YOL PARTİSİ
1- Aydın Bozdağ
2- Celil Bingöl
3- Ferit Özcan
4- Gökhan Çınar
TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ
1- Geysu Güleryüz Kılıç
2- Ertan Erhan
3- Fatma Yılmaz
4- Mesut Işık
MİLLİYETÇİ VE MUHAFAZAKAR PARTİ
1- Zekiye Demirata
2- Şükrü Kotan
3- Ercan Gezmiş
4- Orhan Bayraktar
BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ
1- Abdullah Alptekin Has
2- Mehmet Asan
3- Fevzi Bayram
4- Salahattin Aran
DEMOKRATİK SOL PARTİ
1- Mevlut Güvenir
2- Sabri Özkan
3- Aydın Aslan
4- Mustafa Karadeniz
BAĞIMSIZ
- Demir Çelik
- Sırrı Sakık. - ANKARA